słowa kluczowe: Holokaust, żydzi.
Świat2019.07.15 16:58

Holokaust bis!!

 
 
Właśnie cały świat dowiedział się o nowym Holokauście ...
 

Właśnie cały świat dowiedział się o nowym Holokauście ...
Biedni żydzi są wciąż niszczeni i to w liczbie jak najbardziej religijnej dla nich. Chodzi oczywiście o .... 6 milionów!!
Co oni mają z tą swoją mistyczną liczbą 6- milionową?
Może chodzi o to, że miało ich zginąć 6 milionów a zginęło "jedynie" 2, 5 miliona?
Tak twierdził przynajmniej Ś.P dr. Dariusz Ratajczak w swoim artykule - polecam przeczytanie!
http://www.bibula.com/?p=9698
Badał on temat holokaustu bardzo szczegółowo i podważał żydowskie wyliczenia w owej mistycznej liczbie 6 milionów.
Coś na rzeczy musiało być skoro ten młody 48 letni historyk został najpierw zaszczuty a następnie zamordowany w 2010 roku.
http://www.bibula.com/?p=22973

Dorabianie milionów ofiar jest ohydne? No więc jest ohydne ale nie od dzisiaj wiadomo, że niektórym można więcej.... niestety...
Więc oto dowiadujemy się że istnieje Holokaust bis!
cyt/;
"Mieszane małżeństwa Żydów, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, to drugi Holokaust - oznajmił na niedawnym posiedzeniu izraelskiego rządu minister oświaty Rafi Perec. Jak piszą w czwartek izraelskie media, jego słowa wywołały burzę.
Autentyczność wypowiedzi Pereca na posiedzeniu gabinetu w dniu 1 lipca potwierdził osobisty rzecznik ministra przewodzącego partii Żydowski Dom.
Minister, który jest byłym rabinem izraelskich sił zbrojnych, wyraził zaniepokojenie zjawiskiem asymilacji żydowskich wspólnot na świecie i dodał, że wspólnoty te utraciły z powodu zawierania mieszanych małżeństw 6 mln członków."
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/602384,mieszane-malzenstwa-zydzi-drugi-holokaust-kontrowersje.html

Utraciły czyli jak? zamordował- spalił ich ktoś ?
To naprawdę jest skandal bo nawet przychylając się do opinii Dr.Dariusza Ratajczaka o 2,5 mln. żydowskich ofiar to taka manipulacja powinna być napiętnowana co najmniej!!

Pięć lat emu napisałam tekst pt. "Izraelski precedens" i dziś uważam za potrzebne przytoczenie jego obszernych fragmentów.
Dlaczego? Ponieważ uważam, że są one boleśnie wręcz aktualne...
Oto treść:
Od teraz można już powiedzieć, to co wielu podejrzewało od dawna, że państwo Izrael stało się państwem rasistowskim, a protokóły Mędrców Syjonu to nie żadne tam bajki, bo właśnie wchodzą w życie i niech nikt nie waży się nazywać mnie antysemitką !
"W Państwie Izrael istnieje indywidualna równość dla wszystkich obywateli, ale prawo narodowe (jest zarezerwowane) tylko dla ludu żydowskiego" - oświadczył premier Netanjahu, otwierając posiedzenie rządu – donosi „Polska The Times”
Read more: //www.pch24.pl/izrael-nie-dla-chrzescijan--bedzie-panstwem-tylko-dla-zydow-,32338,i.html#ixzz3K1s4RiDg
Głosami 15:7 izraelski rząd zatwierdził ni mniej ni więcej, tylko tyle, że Żydzi w państwie Izrael są „uber alles"
Czytam i oczom nie wierzę.. nie wierzę ale czytam !!
No i szukam i mam.. co to jest prawo narodowe:
„Prawo wewnętrzne (prawo krajowe, prawo narodowe) – jedna z najstarszych gałęzi prawa, obejmująca zespół norm prawnych obowiązujących na terenie danego państwa lub w danej organizacji (ale nie międzynarodowej), w przeciwieństwie do prawa międzynarodowego, regulującego stosunki między państwami, organizacjami międzynarodowymi, a także innymi podmiotami prawa międzynarodowego.
Gałęzie prawa wewnętrznego[edytuj | edytuj kod]
Prawo konstytucyjne
Prawo cywilne reguluje relacje między podmiotami prawa w relacji poziomej, czyli żaden z podmiotów pozostających w stosunku prawnym nie jest władny narzucić swojej woli drugiej stronie.
Prawo pracy reguluje stosunki między pracodawcą a pracownikiem, a także organizacjami pracowników (związki zawodowe) metodą w zasadzie cywilnoprawną, jednak z dużym zakresem norm semiimperatywnych służących wyznaczeniu minimalnego poziomu ochrony pracownika. Zobacz też: Kodeks pracy.
Prawo karne jest zbiorem norm mających na celu eliminację zachowań aspołecznych najcięższej wagi poprzez zastosowanie sankcji kary.

//pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_wewnętrzne
Jasno więc określono w Izraelu , że odtąd prawo dotyczyć będzie jedynie Żydów, wszyscy inni „obywatele” tych praw posiadać nie będą, żadnych praw.... nieważne, że będą obywatelami Izraela!
Halo.. czy ktoś jeszcze ma wątpliwości?

Protokóły Mędrców Syjonu, które są podobno fałszywe... mówią już od dawna o tym, że goje czyli my, nie mamy żadnych praw:
„§ 13. Zwięzłość i jasność praw w państwie syjońskim
Kiedy przyjdzie okres naszych rządów jawnych oraz zaznaczenia ich dobroczynnego wpływu, wtedy przerobimy wszystkie prawodawstwa. Prawa przez nas utworzone będą zwięzłe, jasne niewzruszone i bez żadnych komentarzy, toteż każdy będzie w stanie poznać je gruntownie. Zasadniczym rysem będzie posłuszeństwo dla zwierzchności, doprowadzone do stopnia najwyższego. Wówczas znikną wszelkie nadużycia wskutek odpowiedzialności wszystkich bez wyjątku wobec władz przedstawiciela wyższych sfer rządzących.”

//www.zbawienie.com/pms.htm
A co zostanie pozostałym gojom?
Się naszukałam, co to jest ta równość indywidualna.. no więc to jest takie nic, po prostu możesz sobie m y ś l e ć co chcesz i tyle... bo nijak ma się to do praw jakie posiadasz...
„Tożsamość osobista, nazywana też indywidualną, jest konstruktem, który daje jednostce obraz własnej osoby, sposobów działania, przeżywania świata, odczuwania. Służy samookreśleniu się osoby z intencją odróżnienia się od innych ludzi, podkreślenia swojej wyjątkowości, indywidualności, odczuwania siebie jako jednostki wewnętrznie spójnej, w własną historią.”
//rownosc.info/rownosc.php/dictionary/item/id/314
Mogą więc sobie inni mieszkający w państwie Izrael „odczuwać” co chcą, czemu nie?
Ponieważ nasz „rząd” i „opozycja” tak bardzo sprzyja nadawaniu obywatelstwa polskiego Żydom, mogła by się wypowiedzieć w sprawie tego skandalicznego głosowania !!!
Plotki jakoby Żydzi chcieli z naszej Ojczyzny zrobić swoją drugą Polin, kiedy ich Arabowie pogonią, bardzo niepokoi i mnie i mnóstwo moich przyjaciół.
Dlaczego? ... również dlatego co przeczytałam dalej w „Mędrcach Syjonu”:
„§ 3. Niedostępność poznania religii przyszłości.
Zabronimy Chrystusa.
Filozofowie nasi będą omawiali wszelkie braki wierzeń gojów, lecz nikt nigdy nie będzie krytykował wiary naszej z jej istotnego punktu widzenia, bowiem nikt nie pozna jej gruntownie, prócz ludzi naszych, którzy nigdy nie ośmielą się zdradzić jej tajników.
§ 4. Pornografia i przyszłość słowa drukowanego
W krajach uważanych za stojące na czele, stworzyliśmy literaturę szaloną, brudną, wstrętliwą. Przez czas pewien po objęciu władzy będziemy popierali rozwój tej literatury, by uwypuklić kontrast programów i głosów, które zbiegną z wyżyn naszych. Mędrcy nasi wychowani do kierowania gojami, będą układali nowe projekty, artykuły, przy których pomocy będziemy wpływali na umysły, kierując je w stron wybranych przez nas pojęć i nauk.”
//www.zbawienie.com/pms.htm
Bo mój kraj chyba należy do tych „stojących na czele” i jak do tej pory bronił się przed atakiem na swoją wiarę chrześcijańską.

Ale oto, ze zdumieniem słyszę i czytam, że „państwo polskie nie istnieje” (vide ostatnie wybory i taśmy nagrane w knajpie) a Kościół w prasie „polskiej” to jedynie źródło zła i pedofilii.
Podejrzewam, że Chrześcijanom w Izraelu będzie jeszcze gorzej niż do tej pory, a już i tak było im ciężko... goje w końcu... bez praw.. prawa odtąd mają tam już teraz oficjalnie jedynie Żydzi!
„Śmierć gojom”, „zemsta”, „Jezus to małpa” – takie napisy pojawiają się na murach katolickich świątyń w Izraelu. – Zewsząd nas otaczają kolonie żydowskie, które skazują nas na ciężkie życie. Ciągle odcinają nam elektryczność. Codziennie doświadczamy izraelskie okupacji – mówi „Gościowi Niedzielnemu” ojciec Luis Hazboun z katolickiej parafii Bir Zeit.
Read more: //www.pch24.pl/izraelscy-kolonisci-przesladuja-chrzescijan--wladze-milcza,17539,i.html#ixzz3K2Okif5J
Wiem, że ten tekst jest emocjonalny, ale jestem tymi faktami oburzona, właściwie to za mało powiedziane... jestem wściekła brakiem reakcji całego niezainfekowanego jeszcze przez syjonistów świata gojów, na takie podeptanie człowieczeństwa.
Chyba, że ten świat został już zainfekowany w całości, zgodnie z planem Mędrców Syjonu..
Idzie nowe? Ale .. ponieważ państwo Izrael stworzyło właśnie niebezpieczny precedens, to jako kraj dla syjonistów niebezpieczny , może potrzeba by nam było, również otwartym tekstem odpowiedzieć im, w imieniu polskich gojów...
Cześć i Chwała Wielkiej Polsce, albo... Polska tylko dla Polaków!!
Dlaczego? Może również dlatego, bo grozi nam niebezpieczeństwo, że kiedy przyjadą tutaj ze swoim obywatelstwem do „Polin”, mogą stwierdzić, w razie naszego zbyt małego entuzjazmu z tego powodu, coś podobnego jak ich 25% rodak, który napisał w swoim „dziele” że:
„Zdaniem führera wszędzie gdziekolwiek mieszka choćby jeden Niemiec, Rzesza Niemiecka ma prawo zbrojnie wejść na te tereny, aby go chronić. W Mein Kampf Hitler wskazuje też, iż Niemcy powinni zdobywać przestrzeń życiową głównie na wschodzie Europy[3].//
/pl.wikipedia.org/wiki/Mein_Kamp

 

855 odsłon średnio 4,9 (11 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Holokaust bis!!   
Ikulalibal, 2019.07.15 o 21:56
Czemu mnie to nie dziwi?
Gdzieś tak w roku 2001 może 2002, głośna była sprawa że jakiś izraelski dygnitarz (czy nie minister kultury? ) wysunął pretensje do Kościoła że ratując przed wojenną zagładą żydowskie dzieci chrzcił je i nadawał im chrześcijańską tożsamość.A to (wedle owego notabla) było gorsze od fizycznej śmierci bo fizyczna śmierć zabija tylko ciało a odebranie żydowskiej tożsamości zabija duszę.Tym sposobem Kościół unicestwił w sensie metafizycznym dziesiątki tysięcy żydowskich istnień.W przeciwieństwie do Niemców którzy zadowalali się tylko zabijaniem ciała.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Astra - Anna Słupianek, 2019.07.15 o 22:04
No właśnie- to jest taka nacja, że nie warto ich ratować.
Dla mnie i nie tylko to jest po prostu niewyobrażalna głupota i ja właśnie w tej ich głupocie upatruję jedyny ratunek dla naiwnych.
Ten ich "nowy holokaust" to już na całym świecie został rozpoznany jako ich prawdziwa natura.
Dla mnie to zawsze była nacja nieciekawa i przereklamowana...
Une się reklamują i teraz i... bardzo dobrze!

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Rebeliantka, 2019.07.16 o 14:41
Witam, Astro!

Świetnie, że przypomniałaś ten swój wcześniejszy tekst. Zachował aktualność.

Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Astra - Anna Słupianek, 2019.07.16 o 15:39
Również Cię witam Krysiu :))
Zobacz co une wymyśliły- że małżeństwa z gojami to holokaust?
We łbach im się poprzewracało. Moim zdaniem to jest obciach, zadawać się z nimi i tyle... ale żeby tak ześwirować jak une?
No cóż świat się przygląda...

Pozdrawiam Cię :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!!   
Jasiek, 2019.07.16 o 17:53
Mi ciągle po głowie chodzi fragment Ewangelii, mówiący o drzwiach zamkniętych z obawy przed żydami...

I zastanawiam się, czy w realnym, międzynarodowo - politycznym wymiarze te zamknięte drzwi nie oznaczają czasem... żelaznej kurtyny. Tudzież normalnej granicy :-)

5*

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Trojanka, 2019.07.20 o 12:47
Teraz trwa na Palestyńczykach, nowa zabawa łamanie kości Palestyńczykom uderzeniem młotka!!
+twitter.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Astra - Anna Słupianek, 2019.07.20 o 13:16
To jest nieciekawa, zakompleksiona i okrutna nacja..
Mam nadzieję, że już niedługo zostaną ustawieni do pionu, mocno w to wierzę.
Pozdrawiam :)
PS
Fajnie, że jesteś tutaj z nami!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Trojanka, 2019.07.20 o 13:19
Witaj Aniu!!Cieszę się .że Ty się cieszysz!!Jeszcze się trochę plątam w założeniu bloga, ale powolutku....Uściski!!H.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!!   
Zadziwiony, 2019.07.22 o 22:06
WG. danych szwajcarskiego czerwonego krzyża który miał dostęp do dokumentacji obozowej zginęło w nich chyba ok. 350 000 żydów. I to z różnych przyczyn, także naturalnej śmierci. Pozostali, z pewnością nie tyle milionów ile sobie przypisują zniknęli w różny sposób. Śmierć naturalna, działalność zbrojna, wycieńczenie, choroby. Znacząca część "zginęła" zmieniając swoją tożsamość. Tak więc kłamstwa i mity wykorzystywane do własnych celów, to żydowska specjalność.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Holokaust bis!! 
Astra - Anna Słupianek, 2019.07.23 o 12:06
O kłamstwie oświęcimskim pisał właśnie dr Dariusz Ratajczak i... został zamordowany, tak to wygląda.
Dla mnie ta nacja jest nieciekawa, zakompleksiona i po prostu podła!

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
Ucisk przez orgazm? (Idee)
Wolna-Polska
To wszystko semantyka (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Pytania postawione przez Napoleona (żydom) (Idee)
Jarosław Ruszkiewicz
Panowanie Chrystusa (Religia)

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑