słowa kluczowe: covid 19, szczepionka.
Polska2021.05.01 08:10

Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"

 
 

W tej krótkiej notce nie mam zamiaru zajmować się skutecznością czy szkodliwością samych "szczepionek", starczy, że robią to telewizyjni "wirusolodzy".


 

Każdy oczywiście powinien wyrobić sobie na ten temat zdanie korzystając ze źródeł wiedzy, do których ma zaufanie. "Światli" obywatele niech sobie wierzą w to, co tłuką to głów telewizory 24/7. "Płaskoziemcy" i "foliarze" niech przeglądają w Internecie strony oszołomów i "piesków Putina", którzy dążą do anihilacji Polaków odwodząc ich od jedynie słusznej drogi powrotu do "normalności" czyli "wyszczepienia".

Po kilku miesiącach "narodowego programu wyszczepienia" polskiego bydełka można już poczynić pewne obserwacje.
Pierwsza to taka, że "szczepionki", które miały być przepustką do "nieśmiertelności" wcale takim cudem nie są. Wyszczepieni mogą chorować i zarażać, onuce na gębie i dystans społeczny cały czas obowiązkowe. Jedyne co im się obiecuje to przywileje w zamian za obywatelskie posłuszeństwo i zgodę na udział w światowym eksperymencie genetycznym. Dzięki swojej "obywatelskiej" postawie będą mogli podróżować, chodzić na stadiony i koncerty. Z pewnością są przewidziane jeszcze inne korzyści ale o tym na razie cicho sza.

Wszyscy pamiętamy jak na początku akcji wyszczepień media tworzyły nerwową atmosferę oczekiwania na zbawienne "szczepionki". Podgrzewano atmosferę do czerwoności i gdy już się doczekaliśmy to zaczęły się afery. A to Janda z przyjaciółmi celebrytami w sposób oszukańczy wepchnęła się w kolejkę po "szczepionkę". To jakiś prominentny polityk, wykorzystując swoją pozycję potajemnie się wyszczepił. Media donosiły nawet o przypadkach kradzieży samych "szczepionek". Te wydarzenia miały stworzyć wrażenie, że "szczepionka" jest artykułem najbardziej pożądanym na planecie.

Potem sytuacja i narracja trochę się zmieniła. Zaczęto duraczyć bydło do wyszczepienia hasłami typu "zrób to dla innych" - starych rodziców, dzieci i każdego bliźniego swego. Przekaz podprogowy - "jeśli się nie wyszczepisz to jesteś idiotą, szubrawcem i chcesz niechybnej śmierci otaczających cię osób". A jeśli jeszcze odwodzisz od tego innych to już z pewnością jesteś "pieskiem Putina", który chce wykończyć nasz wspaniały naród.

Coś jednak poszło nie tak i "szczepionka" stała się bardziej dostępna. Można już iść do punktu wyszczepień bez zapisu w kolejkę licząc na to, że ktoś uprawniony się nie zjawi i na koniec dnia zostanie kilka bezcennych "szczepionek", które przecież nie mogą się zmarnować.
Następnie zrezygnowano z zapisów rocznikami i od 10 maja każdy dorosły Polak będzie już mógł swobodnie się wyszczepić.
Najbardziej wzruszająca jest ostatnia akcja naszego wspaniałego rządu (który zabił jedynie 100 tyś Polaków a przecież mógł dużo więcej) w postaci mobilnych punktów wyszczepień, gdzie z okazji majówki będzie można się wyszczepić bez żadnych zapisów.

To wszystko pokazuje jedno - w stadzie bydła do wyszczepienia chętnych zaczyna dramatycznie brakować. Oczywiście oficjalne statystyki i sondaże usiłują ukryć ten fakt ale podejmowane działania wskazują na to, że jednak ogromna rzesza Polaków nie utożsamia się z bydłem. To napawa nadzieją choć przyprawia o ból głowy agentów NWO na Polskę w temacie wyszczepień jak różne niedzielskie horbany.
Co będzie dalej?

Dalej to już tylko zastąpienie siły perswazji perswazją siły. Rada miasta Wałbrzycha już przyjęła uchwałę, że wszyscy mieszkańcy i pracujący w tym mieście muszą być wyszczepieni. Oczywiście to bzdura niezgodna z obowiązującym (jeszcze) prawem ale próbny balon został już puszczony. Coraz więcej jest głosów prominentnych telewizyjnych "wirusologów", że wyszczepienie powinno być obowiązkowe i należy tak zmienić prawo, żeby władza mogła to robić lege artis. Z przepchnięciem w Sejmie takich ustaw nie będzie najmniejszego problemu bo rządząca koalicja "dobrej zmiany" jak i tzw. "opozycja" to dzieci tego samego diabła.

Jeśli nie pomoże stygmatyzacja "płaskoziemców" czy zachęty w postaci "paszportu sanitarnego" zaczną się represje i segregacja społeczeństwa, taka nowa forma aparheidu. Może nawet uliczne łapanki? Przykład już dała jutrzenka narodów czyli Israel, który po skutecznie wprowadzonym apartheidzie w stosunku do Palestyńczyków zabrał się za swoich opornych współplemieńców. Zachwyt, z jakim przedstawiają tę "nową rzeczywistość" nasze media każe sądzić, że nasi zarządcy chcą pójść tą samą drogą. Nie mają innego wyjścia.

I taka to będzie ta nasza "nowa normalność".

 

434 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia" 
interesariusz, 2021.05.01 o 20:26
Gdzie widzisz tę klęskę?

W notce jest tak dużo inwektyw, iż nie niesie żadnego przesłania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia" 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.05.01 o 20:51
A co tu jest "inwektywą"?
Możesz je wymienić?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia" 
interesariusz, 2021.05.02 o 10:30
Prawie wszystko.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia" 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.05.02 o 14:23
To nie czytaj.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑