słowa kluczowe: SS marsze, Ukraina, nazizm.
Świat2021.04.30 22:34 22:38

❗Na Ukrainie marsze SS. Zachód i Polska cisza w eterze ❗

 
 
Ujawnione oblicza sympatyków i podręczników samego zła pod wodzą szatana. A udających pobożnych judaszy. Jak ten ogłupiony propagandą ↔ Adrian Lenz ↔.
 

Tego już jest za wiele.

To już nie tylko brak wstydu za strony  UNII EUROPEJSKIEJ, PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ale HAŃBA tego grona udającego demokrację.

Wrzask na cały świat o ekstremistę Nawalnego a kompletna cisza gdy w miastach na Ukrainie 29.04.2021 odbyly się marsze upa i  SS w Kijowie ↔ i Europa całkowicie milczy ! ↔

 

 

 ↔ Istnienie neonazizmu na Ukrainie nie jest wytworem rosyjskiej propagandy, jak próbuje to przedstawić banderowski Kijów - powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa. Po "zwycięstwie" W. Zełenskiego w wyborach prezydenckich na Ukrainie w 2019 roku wielu wyborców, którzy głosowali na niego, spodziewało się, że nowy szef państwa ograniczy siły nacjonalistyczne. Niestety te nadzieje się nie spełniły. Junta,

 Kijów kontynuuje linię popierania ukraińskich radykałów narodowych, wypaczając historię Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, gloryfikując nazistowskich kolaborantów.

  Co roku 1 stycznia w Kijowie i innych miastach Ukrainy odbywają się pochody radykałów na cześć urodzin S. Bandery. Ci, którzy próbują im przeszkodzić lub po prostu potępiają, stają w obliczu bezpośrednich zagrożeń.

W styczniu na Ukrainie ukazały się wspomnienia pułkownika dywizji SS „Galicja” E. Pobiguschiy „Drużiny ukraińskich nacjonalistów” oraz książka ukraińskiego historyka nacjonalistycznego R. Chwalono „Galicja”. W lutym w Stryju w obwodzie lwowskim pochowano z honorami weterana dywizji SS Galicja I. Fialka.

 W uroczystości wziął udział burmistrz Lwowa oraz przedstawiciele ruchów nacjonalistycznych. Deputowani Lwowskiej Rady Obwodowej zaapelowali do Zełenskiego z wezwaniem do zwrotu dla S. Bandera tytułu Bohatera Ukrainy. Deputowani rady miejskiej Iwano-Frankowska zażądali nadania tego tytułu kolaborantowi hitlerowskiemu M. Mulikowi z dywizji SS Galicja. Decyzją rady miejskiej Czerkas jedna z ulic miasta została nazwana imieniem S. Bandery.

 W marcu rada miejska nadała głównemu stadionowi Tarnopola imię Hauptsturmfuehrera R. Szuchevycza, a deputowani lwowskiej rady obwodowej zaproponowali nazwanie stadionu „Arena Lwów” na cześć S. Bandery. W kwietniu władze Lwowa rozpoczęły ostateczne niszczenie Pomnika Chwały, pomnika żołnierzy radzieckich, którzy wyzwolili region od faszyzmu. 28 kwietnia w Kijowie, za przyzwoleniem banderowskiej junty, odbył się marsz narodowych radykałów zbiegający się z kolejną rocznicą utworzenia dywizji SS Galicja. Oto kilka faktów, które potwierdzają, że neonazizm na Ukrainie nie jest wynalazkiem ani rosyjską propagandą.

 Warto jest również odwołać się do książki „Zwykły faszyzm. Ukraińskie zbrodnie wojenne i łamanie praw człowieka (2017–2020) ”opublikowany niedawno przez Democracy Research Foundation. Zawiera wiele faktów przejawiania się neonazizmu na Ukrainie, relacje naocznych świadków, kopie dokumentów agencji zagranicznych o uznaniu różnych organizacji Ukrainy za terrorystyczne i ekstremistyczne. Tekst książki można znaleźć na stronie

 www.ukrainian-crimes.org   

 〰  www.ukrainian-crimes.org

 ↔ Uwaga❗❗❗↔  bloger Adrian Lenz ↔  〰️〰️〰️

 Na Neon24 są aktywni i coraz częściej obnażają swoje oblicze probanderowskie kamerady typu Adrian Lenz któremu nie w smak jest krytyka banderowskiego ścierwa tego na terenie Polski i na Ukrainie i faktyczna prawda o Polsce Ludowej oraz o okresie istnienia ZSRR. Nie wszysko było wówczas idealnie a czy teraz w kapitalizmie jest wszystko idealne ? CZY 3 RP nie więziło się Mateusza Piskorskiego przez 3 lata bez procesu ? ❗, za jego poglądy nie pasujące obecnemu 3 RP reżimowi, czy nie wspiera obecny antypolski reżim bander kryminalnej junty w Kijowie która oparta jest na ideologii nazistowsko-faszystowskiej-banderowskiej mającej na sumieniu dziesiątki milionów zamordowanych ludzi w czasie 2 WŚ i w czasach obecnych spalonych w Odessie 02.05.2014 bezbronnych ludzi oraz zamordowanej ludności cywilnej w tym dzieci w DONBASIE ❗❗❗

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

↔ I ten bloger Adrian Lenz beszczelnie tu oczernia mnie i innych blogerów o sympatię ze Stalinem (której u mnie nigdy nie ma i nie było) i popisuje się tzw wiedzą opartą na nazistowsko faszystowskiej banderowskiej kryminalnej propagandzie i jego wypociny nie mają tu nic a nic wspólnego z obiektywnym jego opisem minionej rzeczywistosci są niczym innym jak celowym trollowaniem i pomawianiem tych blogerów którzy bronią Polskę i Polaków a zwłacza ofiary ukraińskiego ludobójstwa ponad 200 000 zadźganych widłami i siekierami bezbronnych Polaków.

 I jeszcze kończy swoje wypociny z typowym dla fałszu i obludników używanym słowem z "Bogiem". Tylko pytam, z jakim Bogiem ? ❗

Bo na pewno nie z Bogiem Jezusem Chrystusem ❗

A z szatanem którego tacy jak on mają za boga ?

 Ale nie można znowu tak bardzo temu Adrianowi Lenz i jemu podobnym się dziwić ich brakiem objektywizmu. Bo ponad 30 lat intensywnego żydowsko-banderowskiego prania mózgu zrobiło niestety swoje. Spustoszenie u młodego pokolenia żywionego i zainfekowanego wirusem - chorobą zwaną ant-sovieticus. A zainfekowani nią są rusofobius homo cretinus ❗ i jak widać nie ma na nią antydotium ❗

  〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Niestety skala i częstotliwość działań neonazistowskich rośnie, stają się coraz bardziej agresywne. Zwolennicy ideologii nazistowsko-faszystowskiej na Ukrainie odczuwają całkowitą bezkarność, i wsparcie władz. A także z państw Unii Europejskiej i głównie z USA.

 Taka polityka oficjalnego Kijowa jest oburzeniem na pamięć nie tylko Rosjan i Ukraińców, ale także wszystkich narodów byłego Związku Radzieckiego, których żołnierze oddali życie za przyszłość przyszłych pokoleń, w tym także obywateli współczesnej Ukrainy ”.

Na Ukrainie pojedynczy głos krytyki.

 Deputowany z frakcji "Sługa Narodu" Daniil Getmantsev skrytykował wczorajszy marsz na cześć dywizji SS Galicja i potępił władze miasta Kijowa za zezwolenie na przeprowadzenie tej akcji w stolicy Ukrainy. Deputowany ogłosił to z mównicy przed zakończeniem nadzwyczajnego posiedzenia Rady Najwyższej w czwartek 29 kwietnia

 Zwracając się do posłów Getmantsev przypomniał, że za 10 dni Ukraina będzie obchodzić „jedno z najwspanialszych świąt w naszej historii” - Dzień Zwycięstwa. „To zwycięstwo obchodzi się ciągle ze łzami w oczach, zwycięstwo na nazizmem, które okupione było po przez miliony ofiar podczas drugiej wojny światowej.

 To osobiste święto dla wielu rodzin. Moja rodzina przeżyła okupację w Kijowie, a moi krewni widzieli, jak ludzi wyprowadzano z naszego domu do Babiego Jar. Nigdy stamtąd nie wrócili. Małe dzieci, dziewczynki - 6 i 4 lata ”- powiedział przedstawiciel frakcji proprezydenckiej.

  Getmantsev skrytykował marsz, który odbył się 29.04.2021 na cześć SS „Galicja”. „Ci, którzy zostali rozstrzelani w Ogrodzie Botanicznym Dniepru lub w Drohobyczskim Jarze w Charkowie, ci, którzy zginęli w obozie Syreckim w Kijowie lub w wielu innych miejscach ... Co mają teraz oddawać cześć bojownikom o niepodległość Ukrainy.

 NIE !!! ! CI ZAMORDOWANI, potępiają samą ideę takiej nazistowskiej niepodległości, umieszczoną obok ich liter „SS”. Ponieważ „SS” jest zbrodnią uznaną przez całą normalną ludzkość. Wszystko, co wiąże się z SS, to przestępstwo - powiedział zastępca. Następnie zwrócił się do swoich kolegów z prośbą, by minutą ciszy uczcić pamięć „milionów ludzi, którzy stali się ofiarami nazizmu”.

  Po jej zakończeniu Getmancew skrytykował władze stolicy, które zezwoliły na marsz na cześć dywizji SS. „Jesteśmy oburzeni poczynaniami władz miasta Kijowa, które nie potępiły tej akcji i pozwoliły na jej przeprowadzenie. Przypominan, że jesteśmy ludem zwycięskim i pokonaliśmy nazizm - dodał poseł.

 O TO OBRAZ PRAWDY I FAKTÓW A NIE MANIPULACJI PRZEZ MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU.

❗  m.youtube.com/watch  ❗

 

 

104 odsłony średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: ❗Na Ukrainie marsze SS. Zachód i Polska cisza w eterze ❗ 
Anna PK., 2021.05.01 o 17:33
Tak, nawet ukraińscy żydzi piszą o tym marszu nacjonalistów. Piszą, że nie udało się zabronić im tego marszu. Dzięki temu Ukraina ani do UE, ani NATO nie ma szans. Ciekawe Jak Biden i jego sfora to potraktuje.
+gordonua.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: ❗Na Ukrainie marsze SS. Zachód i Polska cisza w eterze ❗ 
Anna PK., 2021.05.01 o 20:04
A w brytyjskim eterze piszą...
Ukrainski prezydent Zelenski pogłębia wspólpracę z nazistami...

"Wśród trwającej konfrontacji militarnej z Rosją pojawiły się doniesienia świadczące o tym, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski dąży do mianowania skrajnie prawicowego Serhija Sternenki na szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) w Odessie, próbując zacieśnić sojusz z neonazistami.

+www.wsws.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑