słowa kluczowe: NATO, Rosja, agresja, vs Usa.
Świat2021.04.21 19:13

Okrążenie Rosji przez NATO i destabilizacja Rosji trwa !

 
 

Podłe i agresywne plany Stanów Zjednoczonych oraz państw członkowskich w NATO przeciwko Rosji są konsekwentnie realizowane nawet kosztem własnego bezpieczeństwa i globalnego pokoju na świecie. 


 

        Agresja Stanów Zjednoczonych i NATO przeciwko Rosji  

  

 ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■  

Terrorystyczne plany Waszyngtonu i państw NATO zniszczenia ROSJI !!!

 Rosyjscy analitycy NIE SĄ NAIWNI więc obłudne zapewnienia prezydenta USA Joe Bidena, że ​​amerykańskie niszczyciele nie zostaną wysłane na Morze Czarne, nie są warte ani grosza.

Instytut Międzynarodowych Strategii Politycznych i Gospodarczych wyjaśnił, dlaczego Anglosasi są tak bardzo wredni gdy plan obalenia prezydenta Łukaszenko  przy pomocy białoruskiego Majdanu i zniszczenia wszelkimi ordynarnymi metodami prezydenta Putina nie powiódł się,  gdyż Rosja podjęła w odpowiednim czasie odpowiednie środki i decyzje obrony swoich interesów.

Kreml jest też pewny na pojawienie się problemów i antyrosyjskich prowokacji w republikach środkowoazjatyckich.

W Waszyngtonie w tym przedziale czasowym kierunek ukraiński uznano za nieoptymalny. Ponieważ okazało się że jest jednak całkiem niemożliwe wywarcie presji na Moskwę przez wykorzystanie Kijowa z jego prowokacjami na granicach DRL i ŁRL, groźbami i fałszywymi oskarżeniami Republik i Rosji.

Tak więc ukronacjonalistów zostawiono na później.

Ukraina jako problematyczne ex-państwo przyda się w przyszłości, nawet jeśli w końcu upadnie i zdegraduje się do poziomu republiki bananowej.

Natomiast.

Rosyjscy eksperci są przekonani, że Stany Zjednoczone obawiają się dalszego zbliżenia Moskwy i Pekinu, co z pewnością nastąpi w przypadku gwałtownego pogorszenia się relacji między Rosją a Zachodem.

Tak więc władze USA zdecydowały się zaatakować Rosję z drugiej strony - od strony postradzieckich republik Azji Centralnej, które Stany Zjednoczone będą próbowały zniszczyć z pomocą islamistów.


W tym celu zapowiedziano wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu. Biden zapowiedział, że wojska całkowicie opuszczą terytorium tego kraju do 11 września 2021 roku. Oczywiście kontyngent NATO opuści także Afganistan.

Na pierwszy rzut oka, decyzja wydaje się być poprawna i zgodna z prawem do samostanowienia narodów. Jednak to Amerykanie stworzyli miejsca na Ziemi gdzie wojska USA dokonywały przez ponad 20 lat pacyfikacji i morderstw ludności cywilnej.

Ugruntowując tym samym powstanie wśród islamistów ekstremistów religijnych ich skrajnej nienawiści do każdego innego rodzaju religii i poglądów. To władze Amerykanie są twórcami globalnego terroryzmu i poniszą winę za wszelkie fanatyczne terrorystyczne zamachy na tle religijnym i z powodu różnic ideowych.


Tak, to na amerykańskich liderach spoczywa wina za zamachy w Nowym Jorku, Madrycie, Londynie, Paryżu czy Berlinie. Bo te wszystkie  tragiczne w skutkach zamachy i śmierć tysięcy niewinnych ludzi  są konsekwencjami uprawianej agresywnej wojennej, hegemonicznej i zbrodniczej polityki  przez reżimy rezydujące w Białym Domu w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej niestety także przy współudziale państw należących do agresywnego paktu NATO !

■ Ale dla USA to postępowanie jest celowe i obliczenie jest prawidłowe. Wojska USA i NATO opuszczają Afganistan, a bojownicy zaczną czuć się swobodnie. Islamiści będą mieli wolną rękę. Świeckie reżimy w republikach środkowoazjatyckich nie będą w stanie poradzić sobie z atakiem ekstremistów i terrorystów, którym udało się walczyć w Afganistanie, Iraku, Syrii i w Libii.

■ Siły zbrojne republik poradzieckich w Azji Środkowej nie mogą się pochwalić ani wielkością, ani nowoczesną bronią, ani organizacją. Jak pokazały incydenty w Kazachstanie i Turkmenistanie w 2015 roku, świeckie reżimy upadną z krachem wkrótce po ataku islamistów.

■ Tak więc jedyne, do czego były zdolne siły rządowe po przebiciu się fanatycznych bojowników przez granicę turkmeńsko-afgańską, to była ucieczka i odwrót. Zbrojne akcje bojowe talibów nasiliły się na granicy z Turkmenistanem, zagrażając południowym granicom Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP).

Sytuacja ta jest najbardziej wrażliwym ogniwem w systemie bezpieczeństwa Eurazji. Fanatyczni bojownicy palili domy i masakrowali ludzi, co stało się typowe dla tego regionu.

Wojska ochrony granic poniosły wówczas kolosalne straty i zostały nie tylko rozbite ale i schwytane przez islamistów. Jednocześnie głównym zagrożeniem na granicy turkmeńskiej są afgańscy talibowie, przyzwyczajeni do zabijania wszystkich, którzy odmawiają posłuszeństwa i nie uznają żadnych reguł. 

W tej sytuacji tylko Rosja jest gwarancją bezpieczeństwa dla neutralnego Turkmenistanu.

  Jeśli chodzi o Kazachstan, w mieście Aktobe kilkudziesięciu radykalnych islamistów zaatakowało jednostkę wojskową Gwardii Narodowej i magazyny broni dokonując masakry swoich przeciwników.  Władze państw Azji Środkowej przestraszyły się najazdu bojowników. Ponadto nie mogą polegać na własnej populacji, ponieważ nie cieszą się szczególną miłością ze strony żyjących tam ludzi .  Po prostu boją się dać im broń do obrony, a taka sytyacja działa na korzyść ekstremistów zarówno pod względem braku skutecznej obrony w przypadku ataków, jak i ideologii.

 ■ Podły plan USA i NATO przeciwko Rosji. ■

Niestety słabość władz republik środkowoazjatyckich negatywnie wpływa na bezpieczeństwo południowych granic Rosji, na których planują destabilizację USA i państwa NATO. W przypadku destabilizacji sytuacji w tym ważnym dla bezpieczeństwa Rosji regionie, Chiny będą także interweniować, starając się chronić swoje inwestycje i eliminować potencjalne zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa. Niespokojny autonomiczny region Xinjiang Uygur znajduje się zbyt blisko, co może potęgować i tłoczyć islamistyczny chaos w Azji Środkowej.

■ Rosji na pewno nie spodoba się chińska interwencja, która może uniemożliwić dalsze zbliżenie między postradzieckimi krajami. Właśnie na to liczy agresywny Waszyngton.

■ Ponieważ nie da się Amerykanom osłabić Rosji od strony granicy z Ukrainą, a to oznacza, że ​​będą próbowali nadejść od strony Azjatów.

Region ten Amerykanie będą chcieli przeciwko Rosji podpalić !

Prowokacja ma wszelkie szanse powodzenia z wielu powodów, m.in. dlatego, że Turkmenowie, Tadżykowie i Uzbecy mają lądową granicę z Afganistanem. 

W republikach tych narosło wiele nierozwiązanych problemów społeczno-politycznych, co czyni je wygodnym celem dla terrorystów. Ponadto Uzbekistan i Turkmenistan nie są członkami Organizacji Wspólnego Bezpieczeństwa (OUBZ). 

Azja Środkowa jest dla Rosji bolesnym wrażliwym terenem z powodu głupoty, ambicji i zbytniej pewności siebie tutejszych liderów ròżnych sierających a wręcz walczących ze sobą klanów. Obecnie i w przyszłości region ten będzie stanowił jeszcze dodakowe poważne zagrożenie dla Rosji z dwóch powodów - handlu narkotykami z Afganistanu oraz przenoszenia się bojowników islamistycznych, w tym na Kaukaz, i na obszary azjatyckie.

Ponadto Zachód by niszczyć Rosję sfinansuje ekstremistów bojowników w celu przedarcia się ich przez terytorium postradzieckich republik środkowoazjatyckich. Region ten jest łakomym kąskiem dla Zachodu i NATO dzięki rozległym terytoriom, bogactwom naturalnym i słabym rządom.

Ale w rzeczywistości międzynarodowy terroryzm, karmiony przez Zachód przeciwko Rosji, wkrótce uderzy także zarówno w samych Amerykanów, jak i w Europejczyków.

Co stało się już nad wyraz widocznie w czasie masowej emigracji z Azji i z Afryki milionów islamskich  uciekinierów do Europy i falę brutalnych na tle nienawiści terrorystycznych zamachów w europejskich miastach

Terroryści nie uznają praw i granic.

 Pozostaje mieć nadzieję, że Kreml wyciągnie właściwe wnioski i przygotuje się na kolejną antyrosyjską prowokację kryminalnego Waszyngtonu i takiego samego zbrodniczego sojuszu tworzącego NATO.

 

 

                                 TAK NA ZDROWY ROZUM 

 
      ↔↔↔   CZY TO ROSJA OKRĄŻYŁA USA i NATO ??? ! ↔↔↔

 

 

 

179 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑