słowa kluczowe: Rosja, Zachód, nawalny.
Świat2021.02.14 15:53 15:59

Nawalny się obnażył , Rosja vs Zachód.

 
 
W Telegram „Interpretator” opowiadają, dlaczego myślący ludzie zaczynają odwracać się od "głównej postaci" rosyjskiej opozycji sterowanego przez zachodnie służby specjalne trolla blogera Nawalnego.
 

Nawalny się obnażył ,

.

Rosja vs Zachód.


W Telegram „Interpretator” opowiadają, dlaczego myślący ludzie zaczynają odwracać się od "głównej postaci" rosyjskiej opozycji sterowanego przez zachodnie służby specjalne trolla blogera Nawalnego.

  Nawalny się obnaża. 

W Telegram „Interpretator” opowiadają, dlaczego myślący ludzie zaczynają odwracać się od głównej postaci "rosyjskiej opozycji" a właściwie sterowanego przez zachodnie służby specjalne płatnego srebrnikami trolla blogera.

  Obecny trwający proces o zniesławienie weterana Artemenko przez Nawalnego jeszcze się nie zakończył, ale wstępne wyniki są już widoczne. Najważniejszym z nich jest ujawnienie osobowości Nawalnego. Do tego czasu starał się nie brać udziału w debatach, nie udzielał wywiadów dziennikarzom, a jak coś mówił to nie sam od siebie, zawsze czytał przemówienia na YouTube przez teleprompter-(*) (pisane nie przez niego, ale przez autorów przemówień). Nie wiedzieliśmy nic o jego poziomie inteligencji o jego codziennym życiu. Przed nami był tylko projekt medialny przez kogoś zaprojektowany. Ale teraz stał się sobą i krótko mówiąc, widzimy cynicznego, złośliwego trolla. Który nie jest obciążony moralnością i intelektem. To jest taki „użytkownik myślący memami".

Było oczywiste, jak zszokowana była grupa jego sympatyków jego chaotycznymi obecnymi przemówieniami i jego obecnym chamskim prymitywnym zachowaniem.

Prawdopodobnie jeszcze kilka takich spotkań, a ta grupa przestanie go popierać i milczeć. Bo cynizm przekroczył już wszelkie normy moralne .

 Zaharowa powiedziała, kto stoi za działaniami Nawalnego.

 Za działaniami Aleksieja Nawalnego w Federacji Rosyjskiej stoją potężne zagraniczne siły i finanse. O tym oświadczyła w rozmowie z TASS oficjalna przedstawicielka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

  „Jeśli kiedyś powiedziano nam wszystkim, że jest to historia wyłącznie wewnętrzna i nie stoją za nią żadne obce siły, to dziś doskonale widzimy, że tak nie jest, że to tylko kolejne kłamstwo.

  "A siły, by tak rzec, są potężne, a finanse są ogromne, o czym świadczy rozpowszechnione niedawno nagranie wideo: o tym, jak jeden z członków tych komórek, powiązany z Nawalnym, spotkał się z brytyjczykiem. dyplomatą - a w rzeczywistości jest to pracownik, agent brytyjskich służb specjalnych - i rozmawiali o finansowaniu ich działalności na terytorium Federacji Rosyjskiej" - powiedziała.

 Jednocześnie, chodziło o ogromne sumy, które zgodnie z planem, używając Nawalnego trzeba przeznaczyć na budowanie antyrosyjskich struktur w Rosji.

 „Co więcej, najbardziej zaskakujące, obrzydliwe z punktu widzenia zachodniej dywersji i mentalności jest to, że mówili o bezpośredniej agresji na rosyjskie banki. Tak by rozpowszechniać zniesławiające materiały przeciwko rosyjskim bankom. Według nich, taka działalność powinna być korzystna dla banków w brytyjskim systemie finansowymOmówiono także przeznaczenie odpowiednich kwot na ten cel ”- powiedziała rzeczniczka MSZ i zaznaczyła, że ​​teraz wszystko to zostało ujawnione dzięki obnażeniu działalności ze strony amerykańskich gigantów internetowych i platform internetowych. oraz działań wszystkich struktur, które są związane z Nawalnym, ... obejrzyj materiał Deutsche Welle na ten temat ”.

 Zdaniem rzeczniczki MSZ Zaharowej, "zaangażowanie amerykańskich platform internetowych i monopoli internetowych we wspieranie nielegalnej działalności na terytorium Federacji Rosyjskiej jest kolosalne. Przypomniała, że ​​„po prostu dzisiaj otrzymaliśmy dowody, cały świat otrzymał dowody na to, jak z zewnątrz ingerują w nasze wewnętrzne sprawy na wiele sposobów”- powiedziała.

  Zachód i polityka ingerencji w wewnętrzne sprawy Rosji. 

 Zacharowa zaznaczyła: że ​​często jest pytana, dlaczego, komentując sytuację wokół Nawalnego, wciąż mówi o jego wspólnym działaniu z Zachodem przeciwko Rosji. 

  „Więc właściwie to nie ja zaczynam. Rozpoczynają to jego wspólnicy, ludzie, których łączy więź z Nawalnym. W końcu to jest ich koncepcja polegania na kolektywnym Zachodzie, na międzynarodowym poparciu dla ich antyrosyjskich działań. To jest rodzaj autowyświetlenia całej tej struktury, jaka ma miejsce dzisiaj ”- wyjaśniła. 

 Zaharowa zwróciła też uwagę na absolutnie samooskarżające oświadczenie Nawalnego o korzystaniu ze wsparcia z zagranicy.

 „Wystarczy być realistą, spojrzeć prawdzie nie tylko w twarz, ale także spojrzeć w oczy i zrozumieć, co się za tym kryje. To wszystko jest wykorzystywane jako instrument presji Zachodu i wpływu na nasz kraj - długoterminowy, wieloformatowy, multidyscyplinarny. Nie tracą nadziei na politykę powstrzymywania nas - podkreśliła rzeczniczka MSZ Zacharowa. Rosja nie jest jedynym odbiorcą takiej polityki Zachodu. Wśród nich są także Chiny i jest wiele innych krajów.

 „Kiedy kolektywny Zachód, przywódcy tego ruchu, widzą, że nie mają już żadnego wpływu na suwerenną politykę Rosji po przez narzucanego nam czy innym ich własnego prawa - a tym samym to właśnie Zachód swoimi wrogimi działaniami gwałci prawo międzynarodowe i stosunki wolnego rynku, wolnej konkurencji - Zachód  by wymusić ustepstwa (z Rosja nie ma żadnych szans by szantażem i sankcjami co kolwiek uzyskał, jest wręcz przeciwnie bo Rosja stosuje adekwatny reposting) to nasila się natychmiast stosowana polityka powstrzymywania po przez zachodnie prowokacje, oszczerstwa, ingerencje jak np próby wywołania protestów i demonstracji, dodała. .

 "Co więcej, ta polityka Zachodu opiera się na kłamstwach, oszczerstwach i sankcjach.

  Bo bez względu na to, co robimy, bez względu na to, jak się zachowujemy, ta polityka dominuje w umysłach krajów zachodnich” - podsumowała. 

Jednak przekroczenie czerwonej linii ze strony Zachodu może skończyć się zerwaniem stosunków Rosji z Zachodem tak jak ostrzegał minister SZ Ławrow. 

 A to w konsekwencji będzie miało diametralny wpływ między innym na zmianę kierunku na Wschód w kwestii polityki zagranicznej Rosji.

 Wymienię tu tylko kilka ważnych aspektów. 

  Rosja może uznać Doniecką i Lugańską Republikę. 

  Znana rosyjska postać publiczna, politolog Siergiej Markow - o twardej reakcji Rosji na Unię Europejską

Rosja nadal umacnia swoją pozycję w stosunku do Unii Europejskiej.

Siergiej Ławrow powiedział, że Rosja jest gotowa na całkowite zerwanie stosunków z Unią Europejską, jeśli Unia Europejska nałoży nowe sankcje na Rosję

Jednocześnie bardzo ostro wypowiedział się przedstawiciel Rosji w ONZ Nebenzya na spotkaniu z okazji 6 rocznicy podpisania porozumień mińskichNebenzya bezpośrednio zarzucił Francji i Niemcom, że nie odgrywają roli neutralnych mediatorów, ale są stroną konfliktu, ponieważ w pełni popierają wszystkie zbrodnie reżimu kijowskiego i wszelkie naruszenia porozumień mińskich przez Kijów.

Do takiego ataku dyplomatycznego Rosji na Unię Europejską dochodzi w dniach, kiedy toczy się dyskusja o tym, jaką decyzję UE podejmie przeciwko Rosji 22 lutego. UE planowała nałożyć dość surowe sankcje i związać je z Nawalnym oraz z osobistymi oskarżeniami Putina o zorganizowanie zatrucia Nawalnego. Ale kiedy Rosja zajęła twarde stanowisko, UE, Paryż, Berlin, Bruksela zaczęły się wahać - jeśli Rosja jest tak gotowa na konflikt, to może nie iść w konflikt ?

Zerwanie stosunków z Europą, jeśli nastąpi z powodu nałożenia przez UE ostrych sankcji, może radykalnie zmienić sytuację. 

  1. Rosja może uznać DRL i ŁRL oraz przyspieszyć ich integrację z Rosją. 

  2. Rosja może nałożyć na UE ostre sankcje gospodarcze.

  3. Rosja może przestać brać pod uwagę interesy Europy w Syrii i Libii.

  4. Rosja może nałożyć restrykcyjne ograniczenia na pracę rosyjskojęzycznych mediów wspieranych przez UE, lub je całkowicie zakazać.

  5. Rosja może ograniczyć lub zakazać działalność organizacji pozarządowych, za pomocą których UE próbuje wpływać na rosyjską opinię publiczną.

  6. Rosja może zaostrzyć swoje stanowisko wobec rusofobicznego reżimu na Ukrainie i rozpocząć prace nad jego likwidacją i zastąpieniem przez prorosyjski rząd. 

  7. Rosja może przenieść swoje projekty gospodarcze z UE do innych krajów, głównie wschodnich.

  8. Rosja może znacznie zwiększyć swoje zasoby wojskowe w obwodzie kaliningradzkim i innych regionach bliskich UE.

  9. Rosja może zacząć reagować znacznie ostrzej na rusofobiczną politykę takich krajów w UE jak Polska oraz kraje bałtyckie i Rumunia.

10. Rosja mogłaby drastycznie ograniczyć konsultacje z Francją i Niemcami w ważnych globalnych kwestiach strategicznych. Doprowadzi to do zmniejszenia wpływów Francji i Niemiec na świecie ”. .

Źródło Tass, Telegram Interpretator..

 

 

                     Nawalny i jego amerykański sponsor i kurator.

 

 * "Ekran promptera jest montowany w pozycji poziomej przedobiektywemkamery, a wytwarzany przez niego obraz jest odbijany przezlustra weneckieumieszczone naosi optycznejkamery. Osoba czytająca tekst z promptera może patrzeć wprost w obiektyw, co daje złudzenie naturalnego mówienia z pamięci".

 

451 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Nawalny się obnażył , Rosja vs Zachód. 
Alfax, 2021.02.15 o 17:38
Armia Nawalnego.

Armia Nawalnego już tu jest. Tak opisuje to Siergiej Kolasnikow.

W tym tygodniu internetem wstrząsnęło nie do pomyślenia wydarzenie w Moskwie: nastoletni chłopcy pokłócili się ze swoim dziadkiem o protesty i Nawalnego, ale kłótnia zakończyła się zniesmaczeniem.
Jeden z tych gówniarzy, szczeniaków splunął na koniec i oddał mocz na plecy dziadka, starca. Drugi filmował to wszystko aparatem telefonu.

Sytuację tę komentuje osoba publiczna z Jekaterynburga Siergiej Kolasnikow. W sieci znany jest pod pseudonimem Zergulio.

Siergiej od wielu lat pomaga broniącym się Republikom przez okupacją banderowców, Donbasowi, zbierając pieniądze na węgiel i drewno opałowe dla samotnych starców oraz wysyłając paczki z prezentami noworocznymi do dzieci z miast i wiosek w Donbasie, i dla tych którzy są na froncie.

Widać jakie elementy są wsparciem protestów Nawalnego.

"To rażący, szalony, niemożliwy dla normalnego człowieka przypadek, kiedy młody gnój i zwolennik Nawalnego zaczął pluć na swojego dziadka i ... [ ale ciężko, szalenie ciężko to napisać ] ... ."

Najwyraźniej plując i oddając mocz na plecy dziadka uważają te popierające Nawalnego śmiecie jako ich ostatni argument w sporze.

To jest dokładnie to całkowicie niemoralne, pozbawione wszelkich zasad zachowanie. Takie ordynarne zachowanie pokazał też w sądzie także Nawalny. Pogarda dla prawa dla historii, dla wartości moralnych drogich milionom ludzi. A nastolatki to kopiują. Mają wzorzec rodem z zachodnich mediów.

Wielka Wojna Ojczyźniana. Dziesiątki milionów ofiar i zabitych. Tragedia, która dotknęła każdą rodzinę. A Nawalny, krzycząc w sądzie „ dziadek”, „załóż medale”, „należy udusić go poduszką”.

Przypadek 15-latka sugeruje, że Nawalny to nie tylko tworzenie dla siebie armii dzieci, gotowych do ataku i okaleczenia na rozkaz, z uniwersalnymi wartościami ludzkimi zredukowanymi do zera. On już to uformował.

" Ta armia jest już . Dziś było to czy inne wideo, na którym inny jak ten Martynow , nawołuje w sposób ordynarny do niszczenia rodzin a które Nawalny robi od kilku lat, i tam jego fan krzyczał: „Niech Bóg błogosławi Stany Zjednoczone ! Rosja g * vno ”. Krzyczał do kamery, do dziennikarzy, wcale nie zawstydzony. A Martynov jest jeszcze gówniarz, ale na znak protestu ma już wielką „przyszłość”, to oczywiste."

Łatwo zgadnąć, gdzie Nawalny wykorzysta te dzieci, gdy wyjdzie z więzienia. Oni pozostając przy nim jako jego zwolennicy będą nadzorowanymi i szkoleni przez tajne służby Stanów Zjednoczonych i Europy

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑