słowa kluczowe: Usa, tortury.
Świat2021.02.13 03:32 02.25 05:26

USA, amerykański obóz koncentracyjny tortur ❗❗❗. Guantánamo

 
 
O tym świat milczy. USA nie obowiązują żadne konwencje, umowy międzynarodowe pod auspicjami ONZ. USA to państwo gwałtu, tortur i przemocy.❗❗❗
 

 USA kraj który chce uchodzić za demokratyczny a dla świata wprowadza przy pomocy, bomb, wojen i sponsorowania opozycji chaos, śmierć i zniszczenie. 

Więźniowie w obozie w Guantanamo Bay w 2014 roku.

 Ameryka jest chora, ma wirusa świrusa

 

Stany Zjednoczone po dzień dzisiejszy mają obóz koncentacyjny, więzienny w Zatoce Guantanamo na okupowanej przez USA części Kuby.

 Nielegalne wbrew międzynarodowemu prawu o ochronie praw człowieka, kontrowersyjne więzienie dla podejrzanych o terroryzm Guantanamo Bay. 

Były prezydent Obama chciał w 2009 roku zamknąć ten skandaliczny obóz , ale nie udało mu się z powodu sprzeciwu Kongresu. Natomiast kiedy prezydent Trump objął urząd w 2017 roku, plan zniknął w koszu.

 11 września. 

Guantanamo to amerykańska baza morska na okupowanym przez USA części  terytorium Kuby. Po atakach terrorystycznych Al-Kaidy na cele amerykańskie z 11 września 2001 r. Amerykanie założyli tam obóz koncentracyjny dla ludzi głownie z poza USA podejrzanych o terroryzm. Wszyscy tam więźniowie byli i są brutalnie przesłuchiwani i torturowani. A TO JEST POGWAŁCENIEM KARTY PRAW CZŁOWIEKA ONZ.

" Ten barbarzyński obòz nigdy nie powinien był zostać otwarty " , tak niektórzy zwykli Amerykanie mowią. "Guantánamo podważa bezpieczeństwo USA: terroryści używają go do propagandy i niszczy więzi z naszymi sojusznikami ".

Obcnie Biden próbuje by ten obóz śmierci i tortur został zamknięty. Nakazał Radzie Bezpieczeństwa Narodowego zbadanie, w jaki sposób obiekt powinien zostać zamknięty. Kongres również ma być w to zaangażowany. Jedno z pytań które zadał Biden a na które należy odpowiedzieć, dotyczy tego, co zrobić z więźniami. Za prezydenta Busha (2002-2009) obóz koncentracyjny w Guantanamo liczył ponad 800 więźniów. W tej chwili jest jeszcze ponad 40 więzionych ludzi bez żadnego procesu i wyroku.

Większość z nich przebywa tam od prawie dwudziestu lat i nie zostali oskarżeni ani nie sądzeni.

 Amerykańskie "prawo". 

Zabrania reżimowi w USA przenoszenia więźniów z Guantánamo do Stanów Zjednoczonych.

Prawdopodobnie reżim Bidena będzie dążył do przeniesienia tych więźniów do innego kraju. To zdarzyło się już w przeszłości, między innymi więźniowie  byli w brew polskiemu prawu i bez oficjalnej zgody polskiego sejmu nie legalnie przetransportowani do Polski i za rządów Kwaśniewskiego nielegalnie więzieni i torturowani w Polsce.

Tak wygląda gęba pełna frazesów o poszanowaniu prawa i godności ludzkiej i farsa praworządność oraz respektowania podstawowych praw człowieka w wykonaniu Stanów Zjednoczonych i państw marionetek pprzynależych do USA do których niestety należy też Polska.

I te kraje na czele z USA mają czelność pouczać Rosję, Chiny, Białoruś, czy Koreę Północną o prawach człowieka i demokracji gdy w tych państwach  są plugawione i hańbione prawa ludzkie po przez szykany  ,  brutalne tortury i bez procesów i wyroków więzienie ponad 20 lat ludzi i skrytobójcze morderstwa dokonywane przez państwowy aparat represji i mundurowych zwyrodnialców.

 

 

USA. OBÓZ KONCENTRACYJNY w  Guantanamo ❗❗❗

 

 

 

376 odsłon średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: USA, amerykański obóz koncentracyjny tortur ❗❗❗. Guantánamo 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.13 o 09:53
Co tu można powiedzieć?
Qrvy som.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: USA, amerykański obóz koncentracyjny tortur ❗❗❗. Guantánamo 
MONACO, 2021.02.13 o 22:28
Kultura rodem z Ameryki wzorowej demokracji i praw człowieka.

US marines urinate on Taliban corpses !!!

+m.youtube.com

Po prostu dzicz i barbarzyństwo.

Idealny wzór dla wszystkich wasali USA !!! którzy tak
uwielbiają yankees.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑