słowa kluczowe: Polska, patriota, zdrajca.
Polska2021.01.30 15:13 16:16

Polska ! Kto jest zdrajcą ? a kto jest patriotą ?

 
 
➖ Jak to jest z tym patriotyzmem ➖ Kto jest zdrajcą ? a kto jest patriotą ?
 

                      !!!  Polska i patriotyzm  !!!

 

 


Autor: Pani Tiamat. 


Pani Tiamat pisze:

Ja mam niejakie pretensje do polskich mediów i polskich tak zwanych publicystów. Bo co jeszcze można zrobić za pieniądze? 

  O co mi się rozchodzi? Kto jest zdrajcą a kto jest patriotą ?


 Ślizgamy się po temacie jak po starych gaciach... . 

 Bo obecnie patriota, to taki, który woła na pomoc obcych fabrykantów, żeby zniszczyc polskie fabryki. Patriota, to taki co najmuje się do obcej armii, żeby napaść na własny kraj i zniszczyć szelkie bunty przeciwko 'patriotom',. 

 Obecny patriota to tuba najeźdźcy i okupanta. Patriota, to taki co zmusza własny kraj do mordowania zaprzyjaźnionych narodów i mordowania własnych producentow żywności.

  U starożytnych Sumerów wieś miała obowiązek karmić miasto a miasto miało zaopatrywać wieś w środki produkcji i narzędzia pracy. 

 Współczesny patriotyzm każe mordowac lokalnych rolników - bo żarcie od obcych farmerow pachnie zielenią dolarów. Współczesny patriota Polski uznaje nie tak bardzo starą zasadę  "Drang nach Osten" przy poparciu obcych sił z Zachodu. 

 Takim wielkim patriotą Polski jest pan Gadowki, który nienawidzi Polaków ale kocha Nawalnego, który nienawidzi Rosjan. Takim wielkim patriotą jest Cejrowski, który kocha Matkę Boską wydrukowana na podkoszulku - bo jest bardzo wierzącym wyznawcą wszystkich 10-u Przykazań - ale nienawidzi wszystkich wierzących w 10 Przykazan , Słowiańskich sąsiadów z za Buga. 

  Co mnie przeraża u polskich patriotow III RP ?

Przeraża mnie nienawiść do Polaków, polskiej kultury, literatury, malarstwa i rzeźby. 

  Pan Cejrowski proponuje zniszczyc całą kulture rosyjską: literaturę, sztukę, kulturę, naukę ...muzykę.

 Czy pan Cejrowski nie wie, że niszcząc Ermitaż i Galerie Tetriakowska - zniszczy dziela najwybitniejszych polskich malarzy, rzeźbiarzy ; a niszcząc uczelnie w Rosji chce zniszcyc dzieła, opracowania naukowe i odkrycia i wynalzaki wybitnyxh polskich uczonych ! 

 Dlaczego obecny polski patriota tak nienawidzi Polaków , którzy rozsławili świat naukowy, a którzy studiowali i pracowali na uniwersytetach świata ! Od Petersburga po Kamczatke i od Kamczatki po Paryż, Lizbone i Madryt  !! ? ?

  Dlaczego polski patriota chce znizczyc pamięć Mariana Ursyna Zdziechowskiego, , filiologa, slawiste, jezykoznawca ?? A żaden z obecnych 'patriotow' i miłośników słowiańszczyzny nie powoluje się na prace Polaków w Petersburgu:

  Dlaczego Cejrowski chce zniszczyc pamięć o Mikolaju Kruszewskim specjalista od sanskrytu , absolwencie a Uniwersytetu Warszawskiego, który studiowal i w Kazaniu i był współtwórcą teorii fonologicznej . Czemu Cejrowskim i innym 'piewcom polskiej kultury' przeszkadza Wiktor Brzezinski, po ukonczeniu studiow w Moskwie wykladal jezykoznawstwo indoeuropejskie i sanskryt, jako doktor nauk .

 Żaden z obecnych idiotów, speców od Słowiańszczyzny nie powołuje się na prace Polaków, tylko dlatego, że ich prace naukowe są przechowywane w Moskwie, a Cejrowski chce je wszytkie zniszczyć !!! .

Jan Brzezinski byl w 1921 roku dziekanem i profesorem na wydziale Filologicznym w Warszawie - ale polskiemu patriocie śmierdzi gimnazjum klasyczne w Moskwie, które ukończył polski naukowiec.


Patriota Cejrowski chce zniszczyć dzieła Polaka - Gogola, Jana Potockiego (rękopis znaleziony w Saragossie) W galeriach Moskwy i Petersburga znajdują się dzieła polskich malarzy, Pawla Kowalewskiego, Kazimierza Stabrowskiego, , Ruszczyca, Weisenhoff,a , rzeźby Julii Krzyzanowskiej, (Goplana, Lelum Polelum), Jana Chruckiego, czy Wiktora Mazurowskiego. 

  Cejroski , Gadowski i inni pospolici barbarzyńcy,chcą zniszczyć polską kulturę i polski wkład do kultury europejskiej pod płaszczykiem...nienawiści do Rosjan !

Takim draniom , łotrom, barbarzyncom przeszkadza historia Polski , chcą  zniszczyć dzieła wybitnych Polaków jak np. Rymskich - Korsakowow i Ciolkowskich. 

 I taka nędza intelektualna , nieuki, barbarzyncy, opowiadają publicznie jak to należy wierzyć zdrajcom, hołocie i chamstwu - bo to szczyt polskiego patriotyzmu.

 W Polsce zabroniona jest publiczna dyskusja na tematy historyczne i zabroniona jest historia Polski bo tak nas pouczył były prezydent Izraela , Szymon Peres.

 Mamy słuchać  Nawalnego, Cejrowskiego, Gadowskiego i Dude i świńskie piosenki Kukiza.

 A złotousty Nawalny opowie nam na podstawie oszczerstw o wymyślonym przez rusofobów na potrzeby prymitywnej  propagandy o "pałacu Putina".

       Autor: Pani Tiamat. 

 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

 Patriotyzm.  

Mój punkt widzenia:

To jest nie szkodzić Polsce przez zdradę i przez szkalowanie Polski i  na pierwszym miejscu mieć zawsze na uwadze dobro Polski i bronić interesów Polski i Polaków głównie w sytuacji odrodzenia się  banderowskiej Ukrainy.

Nie wolno tolerować by na POLSKIEJ ZIEMI były stawiane pomniki zbrodniarzom i barbarzyńcom z pod znaku wideł - tri zuba - noża i siekiery, symbole  ukraińskich upa zwyrodnialców.

Monaco.

 !!! Jeszcze Polska nie zginęła pòki my Polacy żyjemy  !!!

  

 

333 odsłony średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Polska ! Kto jest zdrajcą ? a kto jest patriotą ? 
Anna PK., 2021.01.30 o 15:56
Proszę poprawić!

póki a nie puki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska ! Kto jest zdrajcą ? a kto jest patriotą ? 
MONACO, 2021.01.30 o 16:16
Dziękuję bardzo za cenną uwagę. Człowiek to istota popełniajàca błędy,.. .

Pozdr. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska ! Kto jest zdrajcą ? a kto jest patriotą ? 
Anna PK., 2021.01.30 o 16:55
Ubi bene ibi patria. ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polska ! Kto jest zdrajcą ? a kto jest patriotą ? 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.01.30 o 18:42
Pat-ryj-iotów namnożyło się nam jak królików. Aż strach i wstyd przyznać się do kochania własnej ojczyzny.
A im większy pat-ryj-jota tym bardziej mu pejsy wystają.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑