słowa kluczowe: covid, korporacje, obozy, pandemia, szczepionki, wojna.
Świat2021.01.25 20:53

Pandemia - inna wojna...

   
 
... albo wstęp do klasycznej.
 

W poprzednich dwóch wojnach światowych doszło do zniszczenia gospodarek państw, śmierci milionów osób i ... wzmocnienia międzynarodowej pozycji USA.

Taki był również efekt zimnej wojny - po upadku ZSRR i zniszczeniu gospodarek państw sojuszniczych w stosunku do ZSRR, to USA stały się jednym globalnym mocarstwem pod względem ekonomicznym (politycznie i militarnie Rosja w zasadzie nie przestała być mocarstem nigdy) a wiele państw straciło milony obywateli (w tym Polska).

Teraz ktoś poprzez zmianę definicji, "zniknięcie" grypy i wprowadzenie totalnie zrąbanych testów zmajstrował nie globalną wojnę, ale globalną pandemię.

Czy to też jest konflikt światowy? 

Objawy mogą być takie same :

- zniszczenie gospodarek (nielegalne obostrzenia),

- śmierć milionów osób (nieprzetestowane szczepionki),

- wzmocnienie międzynarodowej pozycji USA.

Jeśli to USA stoją za wywołaniem pandemii (ta zaczęła się po wojskowej olimpiadzie w... oczywiście, że w Wuhan , gdzie nie było ekipy UK, a ekipa USA zjawiła się tylko na chwilę- trochę dziwne, prawda?) to oznacza, że trzeci raz chcą zachować dominację. Obecnie wzmocnienie ich międzynarodowej pozycji może odbyć się tylko kosztem Chin i... UE. A to właśnie te obszary ma połączyć Nowy Jedwabny Szlak i przyczynić się do dalszego wzmocnienia Chin i UE. Dlatego USA chcąc zachować dominację nie mogą dopuścić do jego powstania. Pandemia to ułatwia. Dlatego trzeba ją zainstalować w Chinach, UE i na "lotniskowcach": UK, Australii i Japonii.

Chiny sobie poradziły? Druga fala nadciąga....

www.youtube.com/watch

Inne podobieństwo? Niemcy otwierają obozy...

Z uwagi na powyższe, dla mnie pandemia to ściema i substytut globalnego konfliktu zbrojnego mającego na celu zachowanie hegemonii USA (a w zasadzie ich elit, bo masy - co już widać - są potrzebne tylko aby tyrać na ich dobrobyt i zbrojenia). Ale teraz szansa, na to że go przegrają jest dużo większa niż w przeszłości. Zwłaszcza pod takim kierownictwem... i dobrze. Czy substytut okaże się wystarczający? Czy USA stać na konflikt globalny po tylu proxy? To wiedzą tylko nieliczni. Ale zapewne przeciwnicy robią przygotowania i na taki rozwój wypadków. 

Polska? Po zainstalowaniu w trakcie "karnawału solidarności" proamerykańskich "elit" znów ma rolę harcownika :-( Robiąc na początku marca 2020 wpis na temat wirusa trochę przwidywałem rozwój wypadków, ale aż takich występów "rządzących" Polską to się nie spodziewałem.

Czy ponadto za sprawą kryje się jakieś drugie dno? Zapewne tak (np "wybory" w USA i odsunięcie Trumpa, który jakoś żadengo nowego konfliktu nie wywołał...) - a i trzeciego wykluczyć nie można. Tylko że to już kwestia innego wpisu.

 

376 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Pandemia - inna wojna... 
Alfax, 2021.01.25 o 23:29
Mafia farmaceutyczna wraz ze światową mafią oligarchyczną mającą na swoich kontach w bankach miliardy $$, wyzbytą człowieczeństwa, która rządzi z tylnego siedzenia mając do dyspozycji swoje marionetki w postaci premierów i prezydentów już postarała się o dalsze jeszcze groźniejsze mutacje by móc dokonać swego niszczycielskiego depopulation dzieła.

Bo covid 19 jest tylko narzędziem służącym do uniemożliwienia leczenia milionów ludzi z wadami serca, chorych na raka !!!

W skali ilości zgonów covid jest mało nieznaczacym na tle dziesiątków milionów zmarłych z powodu nie otrzymania na czas medycznej pomocy!

A poza tym do stanu zmarłych na covid może i dopisują także zupełnie inne przypadki, skoro rejestracją może też ? zajmują się skorumpowani medycy, zależni od usług dla rządów i przez tą farmaceutyczną i rządzącą mafie oplacani. .

Pozdrawiam i 5 ☆☆☆☆☆ zostawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Anna PK., 2021.01.26 o 00:40
Pan nie odbiega swoimi poglądami na temat C-19 od narracji jaka jest popularna wśród polskich blogierów. Mafia farmaceutyczna, mafia oligarchiczna, rządzi państwami, dokonuje depopulacji. Można pokusić się na większa oryginalność.

Oto dzisiaj medialne wzburzenie nastąpiło na skutek tego. że Palestyńczycy się skarżą, że rząd Izraela pomija ich w szczepionkach. Tylko Rosja coś im tam podrzuciła. Czy chodzi o to aby Palestyńczyków zdepoplować, czy wręcz odwrotnie?
Podobnie jest w wielu innych krajach, których nie jest stać na szczepionkę i muszą ewentualnie liczyć na jakąś pomoc w postaci darowizny, kiedy już inni się zaszczepią.Jak należy ocenić ich szanse na przeżycie?

W Toronto na początku lutego otworzą jakiś super nowoczesny, skomputerowany od góry do dołu i wyposażonny w różne cudeńka szpital. Mój zięć jest elektronikiem i pracuje przy jego uruchomieniu. Szpital jest przeznaczony na
na C-19, ewentualnie inne tragiczne choroby. Zięć został już zaszczepiony, bo będzie musiał kiedyś zetknąć się z chorymi w tym szpitalu.

Czego należy się bać bardziej, czy tego szczepienia, czy zetknięcia się z chorymi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Alfax, 2021.01.26 o 01:35
Wyraźny brak orginalnosci jest w Pani komentarzu i to po przez braku wysiłku i uważnego czytania treści .

Ja wyraźnie zaznaczyłem: że ilość zgonów na covid jest w stosunku do ilości zmarłych z powodu wad serca czy raka czy też innych chorób i braku pomocy ze strony specjalistycznych lekarzy, szpitali dużo mniejsza. Ale jak się czyta tylko tak co chce się NIE przeczytać to są właśnie takie bez sensu ze strony Pani komentarze i to w dodatku ad personam. .

Z Pani strony takie komentarze wpisujące się w narrację zwolenników manipulacji i oglupiania społeczeństwa aź do szaleństwa i wprowadzania idiotycznych godzin policyjnych tak jak to teraz jest w Nederlad.

W dzień mogą ludzie się zarazić, ale już między 21:00 a 4:30 już nie bo tak zadecydował rząd który sam nie stosuje żadnych w stosunku do siebie rygorow a policja pałująca protestujących i zdzierająca aresztowanym maski nie powoduje zakażeń ? !

Proszę czytać analitycznie a nie powielać cudze zachowania tu na blogach.

P.s. kasa państw staje się coraz bardziej pusta,więc € 85 x 20.000 ukaranych mandatami w ciągu jednego dnia daje pokaźna sumke do budżetu by przeznaczyć te pieniadze na oplacenie dodatkowej żandarmerii.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Alfax, 2021.01.26 o 01:22
Prosze się wysilić i do końca wysłuchać i obejrzeć te dwa filmy o farmaceutycznej mafii i politykach w mafii.

■●●●  Video    +vimeo.com ●●●■■

■■●●  Video   +vimeo.com   ●●●■■

Wszystkie obecne w błyskawicznym czasie szczepionki przeciwko covid to są eksperymenty na ludziach.

A następnie komentować.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Anna PK., 2021.01.26 o 15:05
Jestem w szoku, takim, że nawet nie chciało mi się odpowiadać.

Czy Pan wie, że wszystkie leki jakie są w użyciu, to są eksperymenty na ludziach? Większość ma działania uboczne i szkodliwe. Przeciwbólowe środki mają opium i prowadzą do nalogu, a potem śmierci. Ba, nawet zasypka dla dzieci powoduje raka.
+www.cancer.org

A cukier powoduje cukrzycę, brak cukru powoduje hiperglukimię, sól powoduje nadciśnienie, a co jest w kiełbasach?
Proszę obejrzeć wideo. +www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 16:02
"A cukier powoduje cukrzycę, brak cukru powoduje hiperglukimię"

Nie cukier, tylko niewłaściwe odżywianie (ruch/żywność/czas).
W zasadzie chyba każdy pokarm jest przetwarzany na cukier (glukoza) więc "trochę" Pani znów się rozpędziła jak wcześniej z pentagonem i izotopami ;-P

(Czy to straszny atak na Panią???)

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Anna PK., 2021.01.26 o 16:40
Nie wiem o co chodzi?
//z pentagonem i izotopami//
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 17:41
"Nie wiem o co chodzi?"

Oj tam, oj tam ;-)))
Jakże wygodne kłopoty z pamięcią...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Anna PK., 2021.01.26 o 17:49
Nie wiem o co chodzi. Na izotopach się nie znam, Pentagon kojarzy mi się tylko z pieniędzmi, które tam giną i nie są rozliczane.

Proszę przypomnieć o co chodzi. Pan pamięta skoro pisze, czyż nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 18:32
Jasne, że pamiętam - ale linków nie mam :-(
Napiszę zatem tylko, że w kwestii pentagonu napomknęła Pani o konstytucji, a w przypadku izotopów - o promieniotwórczości.

Mam nadzieję, że zgrabnie wybrnąłem ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Wican, 2021.01.26 o 16:59
Każdy lek czy szczepionka, jednak przechodzi fazę badań. Wie pani, ile trwa przygotowanie szczepionki? To co podają, to chyba nawet definicji nie spełnia/ Bo wirusa jeszcze nie wyizolowali
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Anna PK., 2021.01.26 o 17:17
Nie znam się na tym.
Kanada dzisiaj zaczęła testować własną szczepionkę na ludziach. Na zwierzętach już testowano i dzisiaj będą testy na 60ciu dziadkach, w tym 15tu dostanie placebo.
Jest też w przygotowaniu budynek na badania i na masową produkcję szczepionki.
Cały proces jest finansowany przez rzady kanadyjskie.

Badania szczepionki na zwierzętach przeprowadzono w laboratorium medycznym Uniwersytetu Toronto, kierownik Dr. Mario Ostrowski,
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 17:48
"Nie znam się na tym."

To nie jest wielka filozofia proszę Pani.
Testy szczepionki powinny trwać kilka lat.
Przez ten czas wirus zdąży zmutować pierdylion razy i zaniknąć.
Więc na to ta szczepionka?
Odpowiedzi są dwie:
- kasa
- depopulacja
- do pewnego czasu jedno i drugie

Prawda, że proste?

"Kanada dzisiaj zaczęła testować własną szczepionkę na ludziach."

Może się Pani zgłosi na ochotnika - testownika. Potem zrobi Pani ciekawy wpis o tym doświadczeniu i nie będzie już Pani musiała pisać "Nie znam się na tym." - będzie Pani miała informację z pierwszej ręki- i to nawet własnej...
Pragnę tylko Panią lojalnie uprzedzić, że mogą być powikłania, a nawet i zgon...
(czy to był straszny atak?)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Anna PK., 2021.01.26 o 17:53
Pan jest jednak gówniarzowaty. Nie umie Pan dyskutować bez osobistych przytyków. Z Panem dyskusja to jak wdepnięcie w g... trudno się odczepić na tyle aby nie było smrodu.

Zrobiłam błąd, że wdepnęłam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 18:37
Kiedyś mi Pani napisała, że jestem przemądrzały, a teraz wypisuje, że to ja robię przytyki. Przecież tylko zasugerowałem udział w testach i nawet lojalnie uprzedziłem o możliwych konsekwencjach.
To, że za coś płaci/robi rząd Kanady to nie oznacza, że można wyłączyć własne myślenie...

Zabrakło argumentów, że mnie określiła Pani jako gówniarzowatego???
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 03:10
"Czego należy się bać bardziej, czy tego szczepienia, czy zetknięcia się z chorymi?"

Chorymi na... fałszywie pozytywny test?

Przeczytała Pani przecież, że totalnie zrąbane testy to jeden z filarów istnienia "pandemii" i co? Tak szybko Pani zapomniała, czy może Pani wierzy, że one są dokładne?

Dziękuję Pani za odwiedziny i komentarz, który pozwolił mocniej doświetlić problem.

Kwiatuszek:
@--->>>>>>>>>>>>--------------------
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 03:34
"Czego należy się bać bardziej...?"

JK powiedział, że w ogóle nie należy się bać.
A Putin doprawił, że strach jest wewnętrznym problemem tego co się boi... ;-DDD

Więc trzeba być dzielną Polką w Kanadzie :-) I nie bać się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 03:39
"Mafia farmaceutyczna, mafia oligarchiczna, rządzi państwami, dokonuje depopulacji. Można pokusić się na większa oryginalność."

Pani to zostanie jednak moją muzą ;-)

W tym wypadku zamiast oryginalności wolę bycie kroplą wody, która drąży skałę. Nawet nie jak dwie krople wody, ale jak tryliony tryliony trylionów :-) I ten ocean zaleje tę koszmarną "nową normalność" razem z popyrgadałmi mafii NWO.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Wican, 2021.01.26 o 15:10
Bo zapotrzebowanie się kreuje. A branża farmaceutyczna jest groźniejsze niż kartele koakinowe z Meksyku czy niegdyś Kolumbii. Bo działa bardziej globalnie i ma clakowite przełożenie na polityków. Kokainy nikt w ludzi nie wmuszał.
Poza tym:
"Ilekroć znajdziesz się po stronie większości zastanów się przez chwilę" Mark Twain".
Odbiegam poglądami od tępych mas, od nawozu historii. Od ludzi niezdolnych do samodzielnego i krytycznego myślenia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
miarka, 2021.01.30 o 00:26
"Oto dzisiaj medialne wzburzenie nastąpiło na skutek tego. że Palestyńczycy się skarżą, że rząd Izraela pomija ich w szczepionkach. Tylko Rosja coś im tam podrzuciła. Czy chodzi o to aby Palestyńczyków zdepoplować, czy wręcz odwrotnie?"

Doprawdy Pani myśli, że o Palestyńczyków chodzi?
A o depopulacji "nietych" żydów za Hitlera to Pani słyszała?
Czy to ze "szczepionkami" w Izraelu to aby na pewno ratowanie "tych" przez "Nietego" Jacha?
A kto tam u nich wie, który z nich jest który? Pani wie?


"Zięć został już zaszczepiony, bo będzie musiał kiedyś zetknąć się z chorymi w tym szpitalu.
Czego należy się bać bardziej, czy tego szczepienia, czy zetknięcia się z chorymi?"

No to ma dobrą teściową jak go za to chwali :-(

Może mu jeszcze podaruje ten link:
+www.bitchute.com
?
- Chociaż wątpię czy się odważy...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.30 o 06:45
bibi się szczepił i to chyba było to udawane szczepienie.
Podobnie jak minister zdrowia w Brazylii.
Te dziwne ruchy palcami, znikające igły...

Dziękuję za odwiedziny i link.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
miarka, 2021.01.30 o 13:26
Lekarze biorą sól fizjologiczną, to i nic dziwnego, że "ważni" "szczepią się" na pokaz.
Bo i po co? - "Ci" i tak mają dostęp do skutecznych leków typu amantadyną, a który uniemożliwiają "byle komu".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 03:12
"Bo covid 19 jest tylko narzędziem służącym do uniemożliwienia leczenia milionów ludzi z wadami serca, chorych na raka !!!"

Tak! To bardzo ważne uzupełnienie. Wręcz kluczowe. Bardzo Ci za nie dziękuję. I za gwiazdki też.

Kłaniam się nisko.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Chciałem dać 5* 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.01.26 o 12:48
A wyszła mi 4...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
MONACO, 2021.01.26 o 00:37
Jedno jest pewne.
Świat po rozpadzie ZSRR stał się za przyczyną agresywnej polityki USA jeszcze bardziej niebezpieczny niż w czasie tzw zimnej wojny.

Dobrze że znowu Rosja może przeciwstawić się panoszeniu USA, tak jak to uczyniła w Syrii i w Wenezueli.
A z Ukrainą pod rządami banderowskiej szumowiny też po części przetrąciła w Donbasie banderowcom łapy i połamała im ich tri zuby !

Pozdr. :)) i 5 x * * * * *
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 03:44
Dzięki za odwiedziny i gwiazdki.
Zastanawiam się tylko na ile jeszcze Ruskim wystarczy sił...
Ledwo zaczęli ogarniać się po rewolucji już mieli hitlera pod Moskwą. Potem odbudowa powojenna "doprawiona" rozwałką całego bloku i pierestrojką. W Polsce lata 90 to był jakiś koszmar... w Rosji nastał Jelcyn...
Dobrze, że chociaż następcę wyznaczył prawidłowo.

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
obecną 3WŚ wywołali Polacy 
interesariusz, 2021.01.26 o 16:08
Im bzdurniejsza notka, tym więcej uwag, ludzie się zapluwają obelgami, uwielbiają to,

niestety, nikt nie podejmuje poważnych tematów,

jak między innymi konsekwencjami upadku ZSRR,

być może, obecnej biologicznej wojny by nie było, gdyby USA nie uzyskały pozycji jedynego osiłka.

A kto się przyczynił do upadku ZSRR?

Pamiętacie, jak w czasach przed, i wczesnej Solidarności, Żydzi przekonywali nas, że wyrwanie Polski z bloku sowieckiego nie spowoduje katastrofy?

No i ludzie uwierzyli. I się wyłamali. Ale nie tylko się wyłamali, tj. odeszli ze wspólnoty. Po paru latach zostali zdrajcami, i dołączyli do wrogów.

No to się dzieje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: obecną 3WŚ wywołali Polacy   
Jasiek, 2021.01.26 o 17:51
"Po paru latach zostali zdrajcami, i dołączyli do wrogów."

I z ochotą wypełniają ich rozkazy - np. "Maseczki włóż!"

Uprzejmie pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: obecną 3WŚ wywołali Polacy   
Jasiek, 2021.01.26 o 18:41
"ludzie się zapluwają obelgami, uwielbiają to,"

Ja tego nie uwielbiam - właśnie zostałem nazwany gówniarzowatym przez Szanowną Annę-PK, a już miałem się Ciebie pytać, gdzie Ty tu widzisz obelgi, bo ja żadnej nie dostrzegam...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.01.26 o 12:51
Ogólnie zgoda, mam jednak dwa zastrzeżenia:
- USA już dawno nie są podmiotem a narzędziem
- wygląda na to, że projekt "USA" jest już wygaszany bo kosztuje za dużo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 14:07
W sumie to można chyba byłoby zaryzykować stwierdzenie, że one tak nawet były pomyślane, tylko dopiero teraz to wychodzi z worka....

Dzięki za odwiedziny :-)

Ps. Mogę wstawić na salon24?
Z odnośnikiem do Niepodległy.pl?
A może lepiej się tam nie pokazywać... ?

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.01.26 o 14:40
Jasne! To przecież Twoja notka :)

Tylko nie licz na oklaski. Jakiś czas temu założyłem tam bloga niepodległy.pl. Po siódmej notce blog zastał zlikwidowany. Jankesy niczym się nie różnią od FB.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 16:04
"Po siódmej notce blog zastał zlikwidowany."

Przynajmniej wiadomo czego się trzymać ;-)
Dzięki.
W wolnej chwili wkleję i podzielę się wrażeniami z odbioru...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Wican, 2021.01.26 o 15:13
Konrad Rękas o tym niedawno fajny ratykuł opublikował. Tak jak niegdyś, biurokratom, już ZSRR nie byl potrzebny, tak teraz nie jest juz potrzebny innej frakcji oligarchicznej
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna... 
Wican, 2021.01.26 o 18:40
Michal Dworczyk:
"Poza Konfederacją wszyscy stawiamy sobie ten sam cel, czyli sprawne zaszczepienie jak największej części populacji w naszym kraju...".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Pandemia - inna wojna...   
Jasiek, 2021.01.26 o 18:53
Mam nadzieję, że PiS, wszystkie Dworczyki, prezesi, premierzy będą dawać przykład jako pierwsi... i to bez żadnych fejków, jakich trochę już na yt można znaleźć...

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
Świat Post Covid. Diaboliczny plan (Świat)
trybeus
Góralskie Veto... czyli dokąd prowadzi królicza nora... (Idee)
interesariusz
Zbrojenia i ćwiczenia (Humor, satyra)
Jarosław Ruszkiewicz
Poszukiwania fantomatycznego "koronaświrusa" (Nauka)
interesariusz
Broń nowej wojny (Humor, satyra)
Jarosław Ruszkiewicz
Wolność słowa w dobie "pandemi" (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Już wiem kiedy skończy się "pandemia"! (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Rok Zero (Świat)
miarka
Wojna o Amerykę i świat (Świat)
miarka
Punkty bez powrotu a covid-19 (Idee)

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑