słowa kluczowe: Wybory, bunt, majdan, ofiary, usa.
Świat2021.01.08 03:37 03:56

❗Demokracja i wolność słowa w USA ❗

 
 
Kto jeszcze wierzy w faktyczną amerykańską demokracje ? Kto jeszcze ma złudzenia w uczciwe wybory w USA ?⁉ Kraju który przy pomocy opłacanej agentury i przemocy wprowadzał na świecie amerykańską "demokracje" polegającą na usytuowaniu swoich wasali.
 

   Demokracja i wolność po amerykańsku. 

  Tak wygląda amerykańska wolność słowa: 

Trump został zablokowany i wyrzucony ze wszystkich sieci społecznościowych. 

Obecny prezydent USA Donald Trump jest zablokowany na Facebooku i Instagramie. Tak będzie do końca jego prezydenckiej kadencji. Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg napisał o tym na swoim koncie w sieci społecznościowej. 

 „Jego decyzja o wykorzystaniu swojej platformy do usprawiedliwiania zamiast potępiania działań swoich zwolenników dotyczącch protestów na Kapitolu słusznie zaniepokoiła ludzi w USA i na całym świecie. Wczoraj usunęliśmy te wypowiedzi, ponieważ wierzyliśmy, że ich efektem i prawdopodobnie celem jest sprowokowanie dalszej przemocy ”- powiedział założyciel portalu społecznościowego.

Zuckerberg powiedział też, że głównym priorytetem Stanów Zjednoczonych w tej chwili jest utrzymanie pokoju do inauguracji Joe Bidena, która nastąpi 20 stycznia.

Przynajmniej do tego czasu Trump będzie pozbawiony możliwości publikowania informacji na Facebooku i Instagramie, ponieważ obawiają się, że „wykorzysta platformę do wzniecenia gwałtownego powstania przeciwko "demokratycznie wybranemu prezydentowi ”.

Ponadto założyciel Facebooka powiedział, że treści Trumpa na przestrzeni ostatnich kilku lat naruszały już zasady serwisu społecznościowego, wtedy należało usunąć lub blokować jego posty. Wcześniej podobną decyzję podjęło kierownictwo Twittera, gdzie strona pezydenta Stanów Zjednoczonych jest blokowana i  jest zagrożona wręcz trwałym zablokowaniem, jeśli Trump nie usunie trzech postów, które według portalu społecznościowego naruszają zasady.

Rosyjski polityk i osoba publiczna Siergiej Karnaukhov zaprosił prezydenta USA do udania się na wyspę wolności -> Telegram. <- „To, że Donald Trump został pozbawiony możliwości publicznego zabrania głosu, jest potwornym precedensem. A service Telegram dla Trumpa i dla całego świata może być doskonałą okazją do wpłynięcia na sytuację polityczną po przez właśnie tam istniejącą wolnośc słowa.

" Pomóżmy amerykańskiej demokracji i wolności słowa która jest w USA cenzurowana i blokowana, publikując ponownie w naszych sieciach społecznościowych, mówił Karanaukhov : Drogi Donaldzie Trumpie, świat musi poznać prawdę. Zostałeś zablokowany na amerykańskim Twitterze i Facebooku, ale nie możesz milczeć.

Prawda o sytuacji w USA jest ważna dla całego świata. Prosimy o dołączenie do naszego bez cenzury Telegramu ”- zaproponował Karnaukhov.

KURTYNA OPADŁA ❗❗❗

Kto jeszcze wierzy .lub ma jakiekolwiek złudzenia w faktyczną amerykańską demokracje ? Kto jeszcze wierzy lub ma złudzenia w uczciwe wybory w USA ?⁉ Kraju który przy pomocy opłacanej w $$ agentury i przemocy jak zamachy stanu, majdany, kolorowe rewolucje, morderstwa i agresje, wojny  wprowadzał na całym świecie amerykańską "demokracje" polegającą na dywersji I przemocą obalaniu leganie wybranych prezydentów i usytuowaniu. swoich pionków marionetek i wasali ...

Dziś ich własny amerykański bumerang powrocił do źródeł, do jaskini zła ❗❗❗

 ⚔✌❗

 

210 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: ❗Demokracja i wolność słowa w USA ❗ 
Alfax, 2021.01.08 o 15:07
 A to ciekawe.

Biden obiecał, że nie zmieni prezydentury w „trzecią kadencję Obamy”: Czego więc można spodziewać się po przybyciu Bidena do Białego Domu ?.

Według doniesień z kręgu Demokratów, Biden planuje odwołać dekrety swojego poprzednika Trumpa.
Chce przedłużyć traktat START III z Rosją i obniżyć wydatki na obronność. Biden obiecał również, że nie zmieni swojej prezydentury w „trzecią kadencję Baracka Obamy”, jednak wielu byłych współpracowników 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych Baraka Obamy pojawi się w jego przyszłym gabinecie.

Czas pokaże ile w tym jest prawdy, i ile nowych wojen, ingerencji w sprawy obcych państw wywołaną "Demokraci" .
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Specjalista od rozpadu ZSRR Gorbaczow... dla Interfax. 
Alfax, 2021.01.08 o 15:09
`

Gorbaczow ogłosił zagrożenie dla losu Stanów Zjednoczonych

Zamieszki w Waszyngtonie zeszłej nocy podniosły kwestię przyszłego losu Stanów Zjednoczonych jako państwa - powiedział były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow.

W wywiadzie udzielonym dla Interfax,
Gorbaczow powiedział, że „szturm na Kapitol został wyraźnie zaplanowany z góry i jest jasne przez kogo”.
Jego zdaniem zamieszki, które miały miejsce w Waszyngtonie „podważyły ​​przyszły los Stanów Zjednoczonych jako państwa”.

„Minie trochę czasu i dowiemy się, dlaczego tak się stało” - powiedział zdrajca ZSRR.

Media w Stanach Zjednoczonych nazywają atak na Kapitol, zabytkowy budynek najbardziej niszczycielskim od 1814 roku, kiedy został spalony przez brytyjską armię.

Gorbaczow zna się na rzeczy, wie doskonale kto i na czyj rozkaz strzelał w budynek Białego Domu w Moskwie i że wszystko było przez zdrajców ZSRR dobrze przygotowane. Na czele z Jelcynem.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑