słowa kluczowe: Rockefeller, Rothschild, Rząd Światowy, Soros, Zachód.
Świat2021.01.06 03:31 01.08 04:09

Soros, Rockefeller, Rothschild, Zachód, Rząd Światowy

 
 

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  Info dla czytelników i komentatorów.   !!!.

 Autor udostępnia miejsce na swoim blogu

dla publikacji i opracowania w całości autorstwa Pani Tiamat.

 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


 

➖ I o to oni ➖  Heads of The World Order:

Heads of The World Order:

 1) Lord Jacob de Rothschild. 2) His son Nathaniel.

3)Baron John de Rothschild 4) Sir Evelyn de Rothschild

5) David Rockefeller 6) Nathan Warburg 7) Henry Kissinger

8) George Soros 9) Paul Volcker 10) Larry Summers

11) Lloyd Blankfein 12) Ben Shalom. 

 Wstęp.

 Jest wiele pomysłów na historię Ukrainy. - Są w Polsce ludzie którzy opowiadają bzdury - a w wydanej niedawno książce na Ukrainie, to Ukraina jako samodzielne państwo jest podobno wspomniana już ... w Biblii.

Tak sobie myślę, że może dobrze jest przedstawić to co donoszą niezależni, zawodowi historycy z obcych krajów. Chodzi głównie o to jak doszło do rewolucji w Rosji i jakie skutki miała - i dalej ma - na losy Ukrainy.

➖   Część 1, wstępne informacje.  ➖.

 Nie jestem prorokiem i nie umiem przewidzieć losów Ukrainy i jej mieszkańców. Jestem tylko świadkiem historii i próbuję porównywać dostępną informacje. Dom moich teściów Polaków dalej stoi we Lwowie i nikt nigdy nie ma prawa powrotu tam do własnego domu... .

 Ukraina była zbyt zasobnym terenem, żeby bandziory zostawiły ją w spokoju. Krym ma ogromne znaczenie strategiczne w rejonie i już za caratu był zadbanym i zabezpieczonym półwyspem. 

 Na Ukrainie, ziemia była tak żyzna, że nawet nawozy były niepotrzebne. No i ten nieszczęsny gazociąg, który tak bardzo się rodzinie Biden'ów spodobał . Amerykanie wywiezli z Ukrainy wszystkie rezerwy złota.

I kiedy Gorbaczowy i Jelcyny i Solidarność sprzedawali za grube pieniądze Rosje, Polskę i Ukrainę zachodnim oligarchom - plan Sorosa był łatwy do przeprowadzenia, do czego Soros się przyznał w różnych oficjalnych wywiadach.

 Nienawiść do Rosji już teraz zniszczyła pół Europy.

  Ukraińcom było 'naplewać', co się z krajem stanie. Powierzyli swój los Chazarom. Dosłownie. Chazary mają teraz pretensje do przywrócenia chanatu na Ukrainie, ze stolicą w Dniepropietrowsku.

 W 1991 roku, po osłabieniu ZSRR przy pomocy zdrajców i koni trojańskich i po całkowitym zniszczeniu Jugosławii, na fali ogromnej nienawiści do Rosji i Rosjan - utworzono sztuczny twór z różnych narodowości, które historycznie się bardzo nie lubiały.

 A gdzie stworzono tego Frankensteina Europy? Na ziemiach polskich, rosyjskich, rumuńskich, węgierskich i historycznie kozackich terenach.

W zamieszaniu ogólnym przyłączono też Krym, który nigdy do Ukrainy nie należał. Podłączenie administracji Krymu pod ukraińską było raczej administracyjnym ułatwieniem dla rządów Chruszczowa - ale nigdy nie było przekazanem Krymu - Ukrainie ! Zarówno Krym jak i Ukraina pozostawały pod administracją Moskwy. Podobnych 'trickow' próbowano z Uzbekistanem i Kirgistanem - i też nie działało.

Ja się trochę dziwię, że Polacy, którzy od wieków mają problemy z utrzymaniem własnego państwa - odmawiają prawa do istnienia innym narodom.

  Tak się już parę razy zbłaźniliśmy w historii. Nie tylko pod Samosierą. 

W Doniecku nas nienawidzą, za to że polscy żołnierze strzelaja do ludzi, którzy im nic złego nie zrobili. Czy  w Polsce kiedyś podadzą, ilu polskich żołnierzy zginęło w Donbasie ? I co tam robili ? 

  Donieck - poddali się polscy najemnicy. 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-doniecku-poddali-sie-polscy-najemnicy-2014-10 

  Polacy na majdanie nie popierali interesów Ukrainy. Popierali Sorosa.

Polityka: -

"Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie". -

Prison Planet.  ▪▪▪ http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007 

  W polityce nie ma kar ani nagród. Są tylko konsekwencje. W polityce nie ma żadnych niespodzianych zdarzeń. A jeśli się takie zdarzą- to są one bardzo starannie przygotowane.

Rewolucja na Ukrainie nie była przypadkowym, spontanicznym protestem przeciwko demokratycznie wybranemu prezydentowi.

Była to starannie przygotowywana strategia jeszcze dużo wcześniej, przed - rozpadem ZSRR. 

Przyznal się do tego sam George Soros. - Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie. -

Prison Planet. 

http://www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007 

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Część 1.

Tak opisuje to wykładowca na Yale University w USA, Deqi-Arawit. 

  Holly cow... The Geopolitical game in Ukraine.

  (Fragmenty wykładu wykładowcy Deqi Arawita z Yale University - USA): 

 Geopolityczna gra na Ukrainie.   Zachodnia interwencja.

 Historia Rosji i Ukrainy. 

 Rotschyldy od dawna niepokoili Rosje. Rok 1815.

 Pod koniec XIX wieku - okres znany w historii jako "Era Rotszyldow" - ocenia się że Rotschyldy kontrolowali połowę bogactwa światowego.

 Niemniej jednak, było cos co stanęło tej potężnej rodzinie na przeszkodzie, mianowicie Kongres Wiedeński, który się zaczął we wrześniu, 1814 roku i zakończył w czerwcu 1815. Powodem powołania tego Kongresu były plany Rotszyldów utworzenia Światowego Rządu, który zapewniłby im całkowitą kontrole nad cywilizowanym światem. Wiele europejskich krajów było zadłużonych u Rotszyldów, dlatego Rotszyldy uważali, że będzie łatwo utargować i przeforsować swoje plany.

  Ale, car Rosji, Aleksander I , całkowicie odmówił współpracy z Rotszyldami i nie bardzo chciał się poddać ich władzy i do końca nie poddał się centralnemu bankowi Rotszyldów - co spowodowało, że plany rządzenia światem Rothschild'om nie powiodły się. Rozwścieczony tym Nathan Mayer Rothschild poprzysiągł, że któregoś dnia on albo jego następcy wybiją do całą carską rodzine i potomstwo. Niestety, jego obietnica zemsty spełniła się 102 lata później w opłacanej przez Rotszyldow bolszewickiej rewolucji. Bardzo ciekawe, że fanatyczny ideolog światowego rządu, żyd Askenazi - Henry Kissinger, swoją pracę doktorską obronił z Kongresu Wiedeńskiego.

 Rok 1849.  Gutle Schnaper, żona Mayera Amschel Rothschild umiera.Przed śmiercią dumnie stwierdza: “Jeśli moi synowie nie zechcą wojny - to nie będzie żadnej wojny" 

  Rok 1863. Prezydent Abraham Lincoln dowiaduje się, że Car Rosji Aleksander II (1855-1881) ma duże problemy z Rotszyldami ponieważ odmawia kategorycznie założenia centralnego banku w Rosji. Car wtedy nieoczekiwanie przychodzi Lincolnowi z pomocą. Car wydał rozkaz, że jeśli Anglia lub Francja aktywnie będą uczestniczyć w wojnie domowej w USA i pomagać Południowi, to Rosja uzna to za akt wojny i stanie po stronie Lincolna. Na dowód, że nie żartuje- car wysyła część swojej Floty Pacyfiku do portu w San Francisco a część do Nowego Jorku. 

  Rok 1872. Jeszcze przed śmiercią, Guiseppe Mazzini wyznacza swojego następcę , też przywódcę rewolucyjnego Adriana Lemmy . Lemmy później zostanie zastąpiony przez Lenina i Trockiego, a potem Stalina. Rewolucyjna działalność tych wszystkich rewolucjonistów jest opłacana przez Rothschildów.

 Rok 1905. Grupa Rothschilda popierana przez ➖ syjonistycznych żydów ➖, na czele której stał Georgi Apollonowicz Gapon usiłuje obalić cara w komunistycznym zamachu. Niestety, zamach się nie udał i grupa zmuszona jest do ucieczki - znajduje schronienie w Niemczech.

  Rok 1917. Rothschyldy wydają rozkaz bolszewikom, których utrzymują finansowo, na dokonanie egzekucji cara Mikołaja II i jego całej rodziny w Rosji i to pomimo tego, że car już 2-go marca abdykował. Chodziło zarówno o kontrolę kraju jak i dokonanie zemsty za Aleksandra I-go , który im zablokował utworzenie rządu światowego na Kongresie w 1815, no i za to, że car Aleksander II popierał Lincolna w 1864 roku. Było szalenie ważne, żeby wymordować całą rodzine łącznie z kobietami i dziećmi- żeby spełniła sie obietnica dana przez Nathana Mayer Rotschilda z 1815 roku. Chodziło o to, żeby pokazać śwaitu, co czeka tych, którzy narażą się Rotszyldom. 

  Rok 1919. W marcu (29.03.1019) londynski "The Times of London" tak opisuje rewolucję w Rosji: 

"Jednym z najciekawszych zjawisk tej rewolucji jest zaskakująca liczba cudzoziemców, nie-rosyjskiego pochodzenia wśród przywódców tej rewolucji. Z 20-u czy 30-u komisarzy, czy przywódców, którzy dowodzą całym mechanizmem rewolucji Bolszewików, aż 75% to Żydzi."

 Gazeta donosi również, że Rotszyldy są wściekłe na Rosjan za to, że im nie pozwolili założyć centralnego banku w Rosji. Dlatego Rotszyldy wysłały żydowskich szpiegów do Rosji, żeby bębnili o rewolucji, która miała przynieść szczęście i radość zwykłemu Rosjaninowi- a tak naprawdę chodziło o przejęcie władzy nad całą Rosją przez satanistyczną elitę Rotszyldów.

 Ci żydowscy szpiedzy (stara wypracowana tradycja Askenazych), otrzymali rosyjskie imiona i nazwiska; tak np. Trocki był członkiem pierwszej grupy szpiegowskiej a jego prawdziwe nazwisko było Bronstein. Te grupy były rozesłane po całej Rosji, żeby agitować i przygotowywać awantury i rebelie w całym kraju.

 "The Jewish Post- international edition" , w ostatnim tygodniu stycznia, 24.01.1991 roku potwierdza, że Lenin był Żydem. Ta sama gazeta cytuje Lenina: "Utworzenie centralnego banku jest w 90% komunizacją narodu". 

  Ci Żydzi opłacani przez Rotszyldów - wymordowali w historii 60 milionów chrześcijan i nie-żydów.

Rzeczywiście, Aleksander Solżenicyn w swojej książce "Archipelag Gulag" (tom 2) potwierdza, ze żydowscy syjonisci utworzyli i zarządzali i zorganizowali system obozów koncentracyjnych, w których zginelo dziesiątki milionow Chrzescijan i nie-żydów. 

  Na 79 stronie książki, Solzenicyn nawet podaje imiona i nazwiska kierownikow administracji tej najwiekszej w historii świata machinie do zabijania ludzi: Aron Solts, Yakov Rappoport, Lazar Kogan, Matveei Berman, Genrikh Yagoda, i Naftaly Frenkel. Cała szostka to żydzi- syjonisci.

 W 1970 roku Solzenicyn otrzymał nagrode Nobla w dziedzinie literatury.

 http://mereja.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=78156#p476777 

    Tiamat 04.01.2021 

 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 

  Część II. Ukraina. 

Deqi-Arawit. Holly cow...The Geopolitical game in Ukraine.(Fragmenty wykladu wykladowcy Deqi Arawita z Yale Uni)

Geopolityczna gra na Ukrainie.

Zachodnia interwencja.

Rockefellery i Rothschyldy i ich agencje wywiadu na Ukrainie.

Następnymi graczami na ukraińskim polu są: Rockefellerowie i Rotschildy. Rotszyldy przybyli na Ukrainę natychmiast po tym jak Ukraina oddzieliła się od Związku Radzieckiego. Rotszyldy weszły w 1991-95 roku. Podobnie jak MI6 weszły bez przeszkód. Właściwie wszystkie zachodnie agencje wywiadowcze miały wolny wstęp i wolną rękę na Ukrainie. Dlatego niektórzy eksperci nazywają Ukraine 'polem zabaw’ służb wywiadowczych. 

 CIA miało całe piętro biur poświęcone tylko Ukrainie. My dopiero teraz o tym wiemy. Ale ci, którzy pracowali w przebraniu na Ukrainie pod koniec lat 90-tych już wtedy podawali, ze SBU było ściśle związane z FBI i CIA, które to organizacje były tam bardzo aktywne. Podobnie BND (Niemiecki wywiad) bardzo aktywnie współpracował z banderowskim podziemiem. A MI6 było mniej widoczne.

 Nie mam zamiaru na razie nawet wspominać agentów izraelskich. To będzie później. Chodzi o to, że wszystkie te organizacje miały pełną swobodę. Firtasz wkrótce stał sie głównym partnerem Rotszyldów. Jego partnerem od Rotszyldów był Robert Shetler- Jones. Mówi się, że to on był głównym inicjatorem wojny o gaz między Rosją a Ukrainą . To on, zdaniem ekspertów, wciągnął Rosję i Ukrainę w tę wojnę o gaz. Proszę zauważyć, ze grupa Rotszylda działa na Wschodniej Ukrainie. To jest ta część Ukrainy, którą Rotszyldy chcą dla siebie, zwłaszcza region Dniepropietrowska, gdzie działa bank "Rothschild Europe" i Royal Dutch Shell".

Interesy Rotszyldów i Rosji bardzo mocno sie różnią. A te różne interesy USA czy Anglii, to rozmaite grupy biznesowe z tych państw.

Nie bezpodstawnie francuski analityk geopolityki, Alexander del Valle opowiada nie o polityce zagranicznej USA ale o politykach USA czy Wielkiej Brytanii. Jest pełno różnych grup i klanów (korporacji). Grupy stojące za Obamą i mają inne cele i politykę , a neo-konserwatyści - kompletnie inne.

Rotszyldy zaś bardzo szybko wykorzystują kryzys i chaos, które mogą być wykorzystane przez światowych graczy w celu wykupienia majątku Ukrainy, czy gdziekolwiek w Azji Centralnej, o ile możliwe i w Rosji. Chodzi o przechwycenie kontroli nad zarządzaniem bogactwami naturalnymi.. I to jest bardzo ważny aspekt.

Rockefellery mają troszkę skromniejsze ambicje, jak na przykład, Chevron, który jest w imperium Rockefellerów. Janukowicz im właściwie oddał rejon Iwano-frankowska. Właściwie trudno nawet powiedzieć, czy Iwano-frankowsk należy do Ukrainy czy do korporacji Chevrona. Rockefellery sa bardziej zainteresowane w Zachodniej niż Wschodniej Ukrainie.

 Izraelskie interesy na Ukrainie.

Następnym graczem jest Izrael, który na Ukrainie jest reprezentowany przez Mosad i praktycznie cały izraelski wywiad wliczając Zarząd Komemiyt , co w hebrajskim oznacza "suwerenność". Ten zarząd Komemiytu to ta sama organizacja, która zabiła irańskich naukowców nuklearnych. Oni sa bardzo wydajni, tak jak w ogóle Mosad. Aman jest wywiadem wojskowym premiera. Shabak jest służbą bezpieczeństwa we wewnętrznego, Shin Bet, Nativ - one wszystkie działają na Ukrainie. Ambasador Izraela na Ukrainie Reuven Din El, były tajny agent Mosadu w krajach CIS, był wywalony z Rosji a potem został ambasadorem w Kijowie.

 Vlad Lerner z Nativ jest Pierwszym Sekretarzem w ambasadzie izraelskiej. Należy podziwiać jak sprawnie działają służby wywiadowcze Izraela na Ukrainie.

 Naturalnie, że Mosad ściśle współpracuje z CIA i MI6. To jest jeden serpent -wężowy potwór służb wywiadowczych , które wypełniają swoje zadanie. Wszystkie zaś zachodnie agencje wywiadowcze, włącznie z izraelskimi, bardzo aktywnie działają w systemie edukacji i na wyższych uczelniach Ukrainy. W tym roku miałem wykład na forum młodzieży w Seliger. Młodzi Ukraińcy z Kijowa powiedzieli mi, że na każdej wyższej uczelni w Kijowie jest jeden pokój przeznaczony tylko dla biura NATO, oddział NATO. Jeśli ktoś chce zrobić karierę to musi obowiązkowo zaliczyć kilka oferowanych przez nich programów. Oto co się dzieje. Anglo -amerykańskie służby wywiadowcze nie pozostają w tyle za Mossadem. 

  Co robi wywiad izraelski ?.

 Pod płaszczykiem szukania studenckich talentów szukają tylko tych, którzy są żydami lub pochodzenia żydowskiego; wybierają tylko zdolnych, którzy rokują nadzieję na karierę i wysyłają ich na studia na Zachód. Ze wszystkich uniwersytetów na których wykładałem: Columbia, Yale, Nowy Jork, najpotężniejszy jest Central European Uniwersytet Sorosa, gdzie tylko żydzi studiują , co więcej, muszą być wyjątkowo zdolni i dobrze przygotowani. Na tym kursie, na którym wykładałem było trzech studentów z Rosji. Nie z Moskwy ale z Archangielska, Iwanowa i Petersburga. Cała trójka była bardzo dokładnie wyselekcjonowana. Central European University był jedynym uniwersytetem , na którym wtedy wykładałem. Miałem do czynienia z raczej z młodszymi studentami. Standardowe wymagania dzienne w Central European jest 400 stron dziennie, tak jak za Stalina. Wielu nie wytrzymuje. Znam studentkę z Rosyjskiego Uniwersytetu Humanistycznego, która studiowała przez miesiąc i stwierdziła, że fizycznie nie wytrzymuje tempa i wróciła do domu. Naturalnie, że wykłady sa prowadzone po angielsku choć mile widziani sa różno-języczni studenci.

Kontekst w skali globalnej. 

Popatrzmy na sytuację na Ukrainie w kontekście globalnym, biorąc pod uwagę rolę jaką Zachód przygotował dla Ukrainy: 

➖ Po pierwsze: walka przeciwko Rosji.

➖ Po drugie: zderzenie z Chinami.

➖ Po trzecie: rozpętanie wojny na Bliskim Wschodzie.

Powtarzam: nie wszystkie te grupy z Zachodu koniecznie chcą rozpętać wojnę na Bliskim Wschodzie: Ale kilka z nich jest bardzo zainteresowanych. Zarówno Arabia Saudyjska jak i Izrael bardzo chcą wojny z najprzeróżniejszych powodów. Ale te trzy powody są realizowane na Ukrainie.. Wszystkie trzy mają wspólny cel i mianownik: To znaczy globalna geo-polityczna redystrybucja bogactw naturalnych w czasie globalnego kryzysu ekonomicznego. 

  Putin tłumaczy Zachodowi:

“Jeśli wasza pomoc krajom 3-go świat jest prawdziwa i szczera to dlaczego zabijacie i niszczycie agrokulturę tych państw przez subsydiowanie waszych farmerów, żeby mogli swoje produkty sprzedawać w krajach trzeciego świata? Rosja istnieje od ponad 1000 lat i zawsze dążyła do niezależnej polityki zagranicznej i ma zamiar tą niezależność kontynuować”. 

  McCain nienawidzi Putina do szpiku kości.

 Próbuje wszystkimi słowami opisać Putina jako afrykańskiego despotę. Toteż Putin kiedyś powiedział, że McCain cierpi na uraz powojenny z okresu wojny w Wietnamie. McCain za wszelką cenę chce wywołać wojnę między USA i Rosją. 

by dr.Deqi - Arawit.  http://mereja.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=78156#p476777

➖  Extra. Info ➖. 

 Czysty przypadek?

 https://uploads.disquscdn.com/images/8ca7f52f56c94f9bd817b796f12c0d618bc9073b62210cee0b624c64c5a2ee2c.j

 Czyżby przypadek ?

Przepraszam: Poniewaz ukazal sie error 404 - to spróbuję odtworzyć co tam było. 

Political governmental regime of Ukraine today: (Rok 2015)

▪ President - Poroshenko (Valtsman) - Jew

▪ President Turchinov (Kogan) - Jew

▪ Prime Minister - Yatsenyuk (Buckeye) - Jew

▪ Minister of Finance - Alexander Shlapak - Jew

▪ Secretary of national security and Defence - Andrew Parubiy- Jew

▪ Vice Prime Minister - Vladimir Groisman - a Jew

▪Interior Minister Arsen Avakov - Armenian Jew

▪Minister of Culture - Sergei Nischuk - Jew

▪ Mason - Director of the National Bank - Stepan Kubiv - Jew

▪Head of the Administration of President - Sergey Pashinskiy- Jew

  The main presidential candidates from the opposition:

▪ Yulia Tymoshenko (Celia Kapitelman) - Jewish

▪ Vitali Klitschko (Etinzon) - a Jew

▪ by his father Oleg Tyagnibok (Frotman) - a Jew

▪  mom Dmitry (Avdimou) Yarosh - Jew Hasid .

 

www.prisonplanet.pl/polityka/soros_przyznal_sie,p672012007

wolna-polska.pl/wiadomosci/noworosja-doniecku-poddali-sie-polscy-najemnicy-2014-10

Opracowanie.

<□□□>  Całość opracowała Pani Tiamat 04.01.2021. <□□□> 

 

136 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
Rosja nie dogada się z Zachodem (Świat)
drnowopolski
Pomiędzy młotem, sierpem a kowadłem (Świat)

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑