słowa kluczowe: Ukraina.
Świat2021.01.02 08:35 19:22

Sergiej Aksjonow prezydent Krymu.

 
 

 Sergiej Aksjonow prezydent Krymu. 

"Ukraina nieuchronnie straci swoje południowo-wschodnie regiony", - Aksjonow 

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖


 

Ukraina nieuchronnie straci swoje południowo-wschodnie regiony, - Aksjonow

 

 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   Szef Krymu Siergiej Aksenow powiedział, że ideologia bandery i agresywna rusofobia doprowadzi do nieuchronnej secesji południowo-wschodnich regionów Ukrainy.

Niestety !!!   „Nowy Rok" na Ukrainie tradycyjnie zaczyna się od nazistowskiego szabatu. Ideologiczni spadkobiercy bandery świętują urodziny swojego zwyrodnialca  idola w procesjach z pochodniami. Oczywiście środki bezpieczeństwa związane z pandemią, a także wszelkie przepisy prawa  w ogóle nie są w stosunku do nich wynagane.

Na Ukrainie - bandera - to śmiertelna infekcja gorsza od zarazy covid'19, która niszczy Ukrainę. Takie  właśnie próby zbudowania państwowości przez Kijów na ideach odmrożonych nazistów i pogrobowców UPA doprowadzą do ​​upadku tej właśnie bandyckiej junty i na siłę kreowanej banderowskiej państwowości. 

  Krym nie chciał, nie mógł i nie stał się częścią bandery i rusofobicznej Ukrainy.

 Donbas bronił i broni swojego prawa do bycia częścią rosyjskiego świata z bronią w ręku. Inne regiony, przynajmniej południowo-wschodnie, nieuchronnie opuszczą ten banderowców kraj. 

Zdrowi ludzie nie mogą żyć i mieszkać w zadżumionym  baraku opanowanym przez zarazę, to zagraża ich nie tylko zdrowiu ale życiu. 

Tak właśnie oficjalny opanowany przez banderowców Kijów nadal wszystko robi co w jego mocy, aby proces rozpadu ukraińskiej państwowości trwał i był nieodwracalny.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Teraz każdy na własne oczy sam juź w końcu widzi że marsze banderowców są postrzegane na Ukrainie i za granicą jako ucieleśnienie istoty polityki państwa.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

 Ukraiński nazizm stał się narzędziem nie tylko zniszczenia kraju, ale także całkowitego podporządkowania Ukrainy graczom zewnętrznym.

Ukrainę utrzymują sponsorzy i kuratorzy. Tak na prawdę to klaun który obją funkcję prezydenta pozostaje  nadal tylko klaunem, a wręcz marionetką.  Bo ta ideologia która obecnie na Ukrainie dominuje to nie wyrosła na ukraińskiej ziemi, została, jak sztuczny wirus, stworzona w ideologicznych „laboratoriach” i sprowadzona z Zachodu a teraz działa i niszczy ten kraj jak gangrena.

 Jednak doświadczenie historyczne jasno pokazuje, że tylko będąc częścią rosyjskiego świata, Ukraina może być prawdziwie wolna i niezależna. A bandera na pewno trafi tam, gdzie mu się należy - na śmietnik historii ”. Na śmietnik przeznaczony dla kryminalistów. 

 Napisał Aksenow na swojej stronie w sieci. 

 

131 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑