słowa kluczowe: Zbrodnie, banderowcy, ukraina, upa.
Świat2020.11.23 00:29 2020.11.23 00:39

Rosja. Kara jest nieunikniona ! Zbrodnie ukraińskie XXI w !

 
 
Rosja. Pamięć o ukraińskich zbrodniach w Odesie i w Donbasie. Ukraina została ostrzeżona przed odpowiedzialnością za Odessę i Donbas.
 

 

Rosja.

Pamięć o ukraińskich zbrodniach w Odesie i w Donbasie.


 Trybunal do spraw zbrodni ludobójstwa w Odesie i Donbasie.

Kara jest nieunikniona: Władimir Korniłow.

Ukraina została ostrzeżona przed odpowiedzialnością za popełnione ludobóstwo w Odessie i w Donbasie !!! .

Ukraina i cała masa innych państw w przestrzeni poradzieckiej zasadniczo podążyła ścieżką rehabilitacji nazistowskich kolaborantów i ich zbrodnipowiedział w Nation News rosyjski politolog i historyk Władimir Korniłow.

Dokładnie 75 lat temu, 20 listopada 1945 r., Rozpoczął się proces norymberski (trybunał), główny proces nazistowskich zbrodniarzy wojennych i elity niemieckiej III  Rzeszy. W trakcie trwającego 11 miesięcy postępowania karnego ujawniono wiele bezprecedensowych zbrodni popełnionych przez przywódców III Rzeszy.

Prezydent Rosji Władimir Putin jest przekonany, że zbrodnie nazistów nie mają przedawnienia, a wyroki Trybunału Norymberskiego są nadal aktualne, a próby zapomnienia o zbrodniach i o decyzjach procesu norymberskiego i próby ich obecnie podważenia to cios w zapewnienie bezpieczeństwa na całej planecie.

Obowiązkiem całej społeczności światowej jest pamięć i pilnowanie prawdy związanej z wyrokami i decyzjami Trybunału Norymberskiego,

uważa prezydent Rosji.Zdaniem szefa Republiki Krymu Siergieja Aksenowa, trzeba dziś przede wszystkim przypomnieć ukraińskim nacjonalistom o nieuchronności czekającej ich kary za zbrodnie przeciwko ludzkości.

„Norymberga jasno i jednoznacznie pokazała, że ​​kara za zbrodnie przeciwko pokojowi i ludzkości jest nieunikniona. Że zbrodnie te nie mają przedawnienia ... a kara może ogarnąć przestępców w każdej chwili, niezależnie od ich statusu.
 

O tym wszystkim powinni pamiętać ideologiczni spadkobiercy nazistów, banderowców i ich wspólnicy. 
A odnosi się to do katów z Odessy i Donbasu. Oraz do tych, którzy dziś przepisują i fałszują historię, niszczą pomniki i plują na groby ofiar ludobójstwa i bohaterów ”-
 napisał Aksenov na Facebooku.

W komentarzu umieszczonym w Nation News rosyjski politolog i historyk Władimir Korniłow zauważył, że dziś ta data jest bardziej aktualna niż kiedykolwiek. Rzeczywiście, widzimy, że nazizm podnosi dziś głowę i jest gloryfikowany.

„To, co obserwujemy na Ukrainie, kiedy prześladują tam emeryta i grozi mu kara pięciu lat więzienia za sprzeciw przeciwko nazizmowi, a jednocześnie nazistowskie symbole nie podlegają karze, jest dowodem na to, że Ukraina i szereg innych państw obszaru poradzieckiego w zasadzie podążyło drogą usprawiedliwiania kolaborantów i zbrodniarzy.


Zobaczcie, jak obchody rocznic związanych z różnymi nazistowskimi organizacjami i  kolaborantami, w tym członkami dywizji SS Galicia, którzy wraz z innymi oddziałami Waffen-SS zostali uznani za zbrodniarzy wojennych decyzją Trybunału Norymberskiego są obecnie gloryfikowane na Ukrainie ”.
powiedział historyk.

Nie wolno nam zapominać o dyskusjach, które toczyły się podczas procesów norymberskich, bardzo ważne jest upublicznienie dowodów, zeznań, które się tam pojawiają- dodał Korniłow.

„Jest ich dużo, ale opublikowano bardzo mało, nawet po 75 latach. Trzeba to zrobić, aby nie zapomnieć.
Przypomnieć tym, którzy próbują usprawiedliwić tych zbroniarzy i przestępców” -dodał Korniłow.

Trzeba przypomnieć nie tylko proces norymberski, bo wiele takich „lokalnych procesów norymberskich” miało miejsce na terenie ZSRR, gdzie sądzono niemieckich nazistów i banderowców , którzy popełnili okrucieństwa.  - uważa historyk.

"Niestety, mało się publikuje i zapomina się o tych procesach, wiele materiałów i spraw karnych jest nadal utajnionych. Muszą zostać upublicznione, aby potomkowie tych nazistowskich zbrodniarzy  nie mogli usprawiedliwić okrucieństw morderców i innych śmieci" - podsumował Korniłow.

Wywiad dla Nation News,   ↔↔↔  Władimir Korniłow. ↔↔↔


↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

Całość jest na Nation News.ru 

Orginał w j.rosyjskim  jest na stronie:   https://nation-news.ru/574294 -...

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

Dodatkowe info warte uwagi:

https://nation-news.ru/574742-zhuravko-rasskazal-pochemu-kievu-ne-dadut-upast-mordoi-v-gryaz

 

 

157 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Rosja. Kara jest nieunikniona ! Zbrodnie ukraińskie XXI w ! 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.11.23 o 08:03
Mam nadzieję że Putin będzie konsekwentny i wyłapie tych zbrodniarzy i ich potomków. Nie musi ich od razu zabijać bo to byłaby rozrzutność. Na Dalekiej Północy białe misie z powodu globalnego ocieplenia ostatnio nie dojadają.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑