Możliwość dodawania komentarzy do tego artykułu jest wyłączona.
słowa kluczowe: pis, polityka, protesty, terror.
Polska2020.10.29 17:20

Terror w wykonaniu PIS październik 2020 rok.

 
 
Przejdzie do historii jako czas pisowskiego antypolskiego terroru i gwałtu PIS na POLSKICH KOBIETACH.
 

Czas nadszedł. 

To sa ostatnie podrygi zdychajacego PiS. 

 Przez te ostatnie lata PIS spacyfikował urzędy, wojsko, policje, media, spółki państwa, ograbił budżet, zadłużył Polskę, wyprzedał Polskę żydom i banderowskej Ukrainie. Zniszczyli praworządność, skłucił Polaków.


 

 PIS utworzył bojòwki faszystowskie, sprowadził okupacyjne wojska, utrzymując obce bazy zagrażające bezpieczeństwu Polski, które będą utrzymywane kosztem polskiego podatnika, czyli miliardy złotych haraczu dla okupantów Polski, PIS podżega do wojny z Rosją oraz ingeruje bezczelnie w sprawy suwerennego państwa Białorusi. 

  A teraz PIS stosuje terror przeciwko NARODOWI POLSKIEMU nadużywając policji do swoich politycznych antypolskich celów. 

Tydzień protestów w Polsce rozpoczął się blokadą, w której protestujący w około 150 dużych i małych miastach zajmowali strategiczne punkty komunikacyjne, zatrzymując kraj na wiele godzin. „Pieprzyć PiS” - skandowali w poniedziałek protestujący na warszawskiej ulicy Puławskiej,  „To jest wojna”. 

Głos był ostry, złość wielka. Rząd posunął się za daleko !!!

W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny, organ prawny będący de facto pod kontrolą partii rządzącej PiS, wydał wyrok który jeszcze bardziej ograniczył obowiązującą (już bardzo surową) ustawę aborcyjną. Posłowie PiS próbowali tego już w parlamencie w 2016 r.,

Ale pisowska partia wycofała się po gwałtownych protestach. W tym roku temat ponownie znalazł się na porządku dziennym podczas pandemii, tym razem PIS liczył że uniemożliwi masowe protesty wykorzystując zakazy z gromadzeń w związku z koronawirusem,  oraz mając zmanipulowany przez PIS Trybunał Konstytucyjny. Okazało się, że to bezpiecznik w beczce prochu pełnej uśpionego niezadowolenia.

W poniedziałek ruch na Puławskiego został już zablokowany po pięciu minutach protestów. Gdy zmierzch zapadał na ulicach w stolicy, ludzie gromadzili się w uzgodnionych miejscach, aby zablokować całkowicie ruch. Tramwaj za tramwajem zatrzymywał się, razem tworzyli bezwładny żółty pierścień , którego koniec powoli znikał z pola widzenia.  

"Sposób, w jaki zmienia się prawo to typowy pisowski chamski sposób" -  mowiła jedna z uczestniczek - „tylnymi drzwiami " to wzbudzia gniew u ludzi. „To, co czujemy i co myślimy, dla tej sekty PIs nie ma znaczenia” - mówiła.

W miniony czwartek po ogłoszeniu werdyktu protestujący spontanicznie udali się pod dom Kaczyńskiego. Policja odgrodziła dom lidera partii PiS i ostro rozprawiła się z protestującymi gazem łzawiącym.

  Kościół katolicki. 

Znamienne, że protesty miały miejsce także przed domem Kaczyńskiego, który jako lider partii wyznacza agendę PiS.

Atakowany jest także Kościół katolicki, który w ostatnich dwóch dekadach coraz bardziej opierał się o prawą flankę polskiej polityki. W niedzielę mszę przerwano w kilku miejscach, a w kościołach odbywały się demonstracje. Ponadto protestujący zostawiali w mieście ślady graffiti. Nie tylko hasła bojowe, ale także numer organizacji Abortus bez granic, która pomaga kobietom.

W czasach Polski Ludowej obowiązywało jedno z najbardziej liberalnych praw dotyczących aborcji w Europie - na przykład Szwedki przepływały Morze Bałtyckie w latach 60. XX wieku w tym celu.

Ale ustawa z 1993 r. Tzw. „Kompromis” między grupami religijnymi i niereligijnymi w polskim społeczeństwie, pozostawia niewiele miejsca kobietom.

Według sondażu tylko około 10 do 15 procent jest za jeszcze surowszymi przepisami, więc protesty mogą za każdym razem liczyć na ogromną frekwencję. W poniedziałek cała Warszawa wydawała się być w rękach protestujących. Na dwujezdniowej drodze między Pałacem Kultury i Nauki a Wisłą dominowali protestujący, stali na samochodach, które blokowały ulice, i euforycznie szli ulicą, między dziesiątkami unieruchomionych tramwajów i autobusów. Policja była niewidoczna i rzadko interweniowała, chociaż zgromadzenia więcej niż pięciu osób są zabronione z powodu drugiej fali wirusa, której to " polski " rząd nie jest w stanie powstrzymać. W zatłoczonym, śpiewającym tłumie pandemia wydawała się gdzieś daleko... .  

I co myślisz kaczy mafiozie i twoi poplecznicy że nie poniesiecie zdrajcy Polski i sługusy chazarów za to co żeście z Polską zrobili żadnych konsekwencji  ?  ❗❗❗ 

  Wasza samowola dobiega do końca.

Polki i Polacy mają was szumowiny z pod znaku bandery i faszyzmu dość  ❗  ❗  ❗

Kto podniesie pisowską łapę na Matki Polki temu ta pisofaszystowskobanderowska łapa uschnie.  ❗❗❗

 

 》》》 》》》》     P I S  -   W Y P A D    》》》》》》❗❗❗❗❗❗❗❗❗

 

 

119 odsłon średnio 4 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Terror w wykonaniu PIS październik 2020 rok. 
Leonardo da Vinci, 2020.10.29 o 17:20
Prawda jest taka a nie inna. Mimo wylewanych pomyj na protestujących.
To rząd wspierany przez PIS w trakcie i tak bardzo ciężkiego dla milionów Polaków bo związanego z ograniczeniami działalności gospodarczej i swobody, z bankructwam wielu małych firm i wzrostem bezrobocia wywołał celowo ordynarną prowokację ❗

Wykorzystanie restrykcji narzuconych społeczeństwu by w ten sposób uciszyć głosy protestów to był chwyt chytry i wyrachowany.

Jednak prowokacja podpalenia Polski była ze strony władzy i nikt tej prawdy przez wyzwiska jak lewactwo, czy inne niecenzuralne epitety nie zdoła zagłuszyć.

Ludzie mają już ogólnie dość kłamstw padających każdego dnia z ust polityków PIS i TVPiS. A ten wyrok Trybunału de facto pisowskiego był i jest kroplą która przelała czar goryczy ❗❗❗

Możemy mieć różne opinie ale nie opluwajmy się tu na wzajem.
Bo to nie świadczy o chęci wyjaśnienia swoich racji na rzeczowe argumenty tylko o skandalicznym zamknięciu ust naszym przeciwnikom.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑