słowa kluczowe: USA, teorie spiskowe, wybory.
Religia2020.10.28 20:59 10.29 00:54

QAnon

 
 
Jest to nowa organizacja religijno-polityczna, nico podobna do kultu. Bardzo szybko się rozrasta, a jej członkowie wierzą w szereg niesprawdzonych, ale nizwykle sensacyjnych i przerażających informacji.
 

Według wiki: QAnon to skrajnie prawicowa organizacja, która kultywuje teorię spiskową  według której, klika czczących szatana pedofilów prowadzi globalną grupę zajmującą się handlem dziećmi i spiskuje przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi. Prezydent walczy z tymi, którzy tworzą tę przestępczą kabałę.  Teoria również powszechnia twierdzenie, że Trump planuje dzień rozrachunku znany jako „Burza”, w którym tysiące członków kliki zostaną aresztowane. Żadna część teorii nie jest oparta na faktach.

QAnon oskarżył wielu liberalnych aktorów z Hollywood, demokratycznych polityków i wysokich rangą urzędników o przynależność do kabały. Teoria twierdzi również, że Trump udawał spisek z Rosjanami, aby zwerbować Roberta Muellera, w celu przyłączenia się do niego w ujawnieniu kręgu handlarzy ludźmi i zapobieganiu zamachowi stanu dokonanemu przez Baracka Obamę, Hillary Clinton i George'a Sorosa. 

Na czele organizacji stoi „Q”, który jest przypuszczalnie samotnym Amerykaninem. Jest teraz prawdopodobne, że Q jest grupą ludzi. Q może być urzędnikiem rządowym wysokiego szczebla.  Q, ma dostęp do informacji niejawnych dotyczących administracji Trumpa i jej przeciwników w Stanach Zjednoczonych. NBC News poinformowała, że trzy osoby wzięły oryginalny post Q i rozpowszechniły go na wielu platformach medialnych, aby zbudować obserwację rozpowszechniania teori spiskowych w Internecie.
Ponad dwa tuziny kandydatów do Kongresu Stanów Zjednoczonych poparło teorię spiskową QAnon, mówi Watchdog. Teoria spiskowa zakłada, że ​​Trump potajemnie walczy z globalną kliką drapieżników seksualnych dzieci, w tym wybitnych demokratów i elit Hollywood.
https://nationalpost.com/news/world/backers-of-qanon-conspiracy-theory-on-path-to-u-s-congress
https://www.youtube.com/watch?v=sG88UhnDKhg&feature=youtu.be

 

62 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: QAnon   
Ikulalibal, 2020.10.28 o 22:14
Odkąd Amerykanie "wzięli się" za teorie spiskowe te wyraźnie zeszły na psy.
A przecież onegdaj były domeną arystokratów czyli ludzi doskonale wykształconych.Mających wystarczającą wiedzę aby tworzone przez nich "teorie" były intelektualnie satysfakcjonujące.
Co dziś z tego zostało? żałosne szczątki w postaci teorii o płaskiej ziemi i zmowie marksistów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: QAnon 
Anna PK., 2020.10.28 o 22:20
Jednak to jest dowód na szaleństwo Amerykanów. Aż strach się bać!;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑