słowa kluczowe: eugenika, feministki, pandemią, rewolucja bolszewicka.
Polska2020.10.26 19:51 19:59

Bolszewicki kogel mogel

 
 
Finałem każdych rządów lewicowych jest terror.
 
Patrząc na to, co się dzisiaj wyrabia w Warszawie, ale także i w innych polskich miastach, łatwo można dostrzec, że bolszewickiej propagandzie prędzej ulegają dzisiaj kobiety, które tłumnie wyległy na ulicę miast w momencie kiedy uznały, że może im być odebrane prawo mordowania dzieci.
Zdawać by się mogło, że ktoś nie docenił siły sorosowej mamony, ale czy tak jest w istocie?
Wywłoki przez meinstream nazywane "kobietami", nie zdają sobie sprawy z faktu w jak wielkim stopniu są manipulowane.
Najpierw ta bolszewicka swołocz pokazała na co ją stać po tym, jak osadzono w areszcie kretyna, który nie potrafi odróżnić prącia od pochwy.
Skala hucpy nie była jeszcze taka duża, ale już alarmująca.
Potem jak Filip z konopii wyskoczył Kaczyński z ustawą potocznie zwaną "piątką Kaczyńskiego", którą chciał trochę dorobić w UE, aby móc podtrzymywać reżim, co jednak się nie udało, bo okazuje się, że unijna wierchuszka uzależnia transfer euro do Polski od stanu "demokracji" w naszym kraju.
Bolszewia ponownie wylewa się na ulicę, nie zdając sobie nawet sprawy z faktu, że ci, przeciw którym protestuje, to tak po prawdzie grają z nimi w tym samym teamie.
Protesty przybrały na sile w porównaniu z tymi w obronie idioty o ksywce "Margot", ale nikt sobie z tego tytułu nie czynił żadnych wyrzutów.
Prawdziwą furię jednak wśród feministycznej trzody wywołało uznanie przez Trybunał Konstytucyjny, iż ćwiartowanie dzieci w łonie matek jest niezgodne z prawem.
Z racji tego, że jednym z głównych celów każdej bolszewickiej rewolucji jest likwidacja religii, to i tym razem ta swołocz atakuje Kościół, który co prawda jest za ochroną życia poczętego, to jednak nie jego władze wydały wiadome decyzje. Jednak dzielne, bolszewickie bojowniczki nie poszły nękać sędziów TK, a na celownik wzięły sobie kościoły i księży.
Przecież Kaczyński posiada cały aparat państwowy ku temu, aby zapobiec bolszewickiemu terrorowi, ale jak może skorzystać z tego aparatu, skoro sam terroryzuje społeczeństwo terrorem pandemicznym, zamykając ludzi w domach, zakładając im szkodliwe maski, pozbawiając ich pracy, niszcząc istniejące relacje towarzyskie i rodzinne, niszcząc polską tradycję, polski Kościół, edukację, kulturę a o polskiej gospodarce, to strach jest nawet wspominać.
   Czy ktoś myśli, że Kaczyński nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi? On nie tylko jest świadomy konsekwencji swoich poczynań, ale czyni to wszystko z wyrachowaniem zimnego czekisty.
Może ilość idiotek na ulicach przeszła oczekiwania prezesa, ale z pewnością liczył się z masowym amokiem, a może i współplanowal ów.
W całej swojej perfidii i w swoim cynizmie, Kaczyński realizuje jedynie swoje własne cele polityczne, a tym razem chodzi o przejęcie senatu i o nic więcej. On ma głęboko w życi zarówno norki jak i nienarodzone dzieci.
Kompromis aborcyjny wróci do swojej formy, a piątka Kaczyńskiego nie przejdzie, za to senat przejmie PiS.


 

114 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Bolszewicki kogel mogel   
Ikulalibal, 2020.10.26 o 21:12
Nie mam pewności czy zawsze lewicowe rządy kończą się terrorem,ale z doświadczenia wiem że ilekroć "polskie polityczne elity" inicjują zwady na temat nierozwiązywalnych dylematów moralnych to chodzi o odwrócenie społecznej uwagi od tego co dzieje się w drugim planie i całkowite jej skupienie na owym sporze.
"Dzięki" szczęśliwie wszczętym sporze w latach 90-tych wokół:"aborcji","religii w szkołach" i "konkordatu", niezauważalnie dla większości przeprowadzono w Polsce prywatyzację czyli ze szczętem obrabowano Polaków.

Nie wiem o co chodzi tym razem,może o 447,może o zainicjowanie (na spólkę z Ukrainą) wojny z Rosją,a może jeszcze o coś innego ale mam pewność że aktualny spór ma to "coś" zasłonić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
Pan Twardowski, 2020.10.26 o 21:17
Tym czymś jest zdecydowanie to:

"Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] Stosowanie przymusu bezpośredniego w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną :

 

1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody."

 

Źródło: Art. 36. - [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] - Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Dz.U.2020.1845 t.j.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel   
Ikulalibal, 2020.10.26 o 21:55
Być może.
Ale nie mam pewności czy to prawo to jakaś nowa jakość czy tylko reaktywacja ustaleń istniejących od dziesięcioleci.Wiem (z własnego doświadczenia) że "za komuny" w przypadku zachorowania na wirusowe zapalenie wątroby był przymus pójścia do szpitala i poddania mieszkania dezynfekcji oraz wzięcie domowników pod obserwację ambulatoryjną.Odwołać się od tego czy wykręcić nie było możliwe.To samo tyczyło leczenia niektórych chorób społecznych (np chorób wenerycznych,niektórych chorób psychicznych,gruźlicy),było przymusowe i koniec.A skoro było przymusowe to musiały istnieć normy regulujące tę kwestię.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
Pan Twardowski, 2020.10.26 o 22:08
"Wiem (z własnego doświadczenia) że "za komuny" w przypadku zachorowania na wirusowe zapalenie wątroby..."

No właśnie, a dzisiaj nie trzeba być chorym, wystarczy, że istnieje podejrzenie choroby.
Jest to zupełnie nowa jakość, bo przecież każdy może być podejrzany.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
interesariusz, 2020.10.27 o 08:09
Tak, to zasadnicza różnica,

a ile można na podstawie podejrzenia, i to powszechnego, nakazać noszenie nieszkodliwej maseczki,

to ze wstrzykiwaniem preparatu, od którego można umrzeć, albo się pochorować, jest całkiem inna sprawa.

Należy pamiętać o tym, że lekarzy, którzy proponowali tanie alternatywne sposoby leczenia, pozbawiono praw wykonywania zawodu.

No i najważniejsze. Jest zasadnicza różnica pomiędzy lekarstwem, a szczepieniem. Przymusowe leczenie to całkiem co innego niż szczepienie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel   
Ikulalibal, 2020.10.27 o 08:34
//Jest zasadnicza różnica pomiędzy lekarstwem, a szczepieniem. Przymusowe leczenie to całkiem co innego niż szczepienie.//


Fakt.
Chociaż wspomnieć należy że szczepienia obowiązkowe wówczas też istniały (np p/gruźlicze) ale nikt nie obawiał się ich działania.Co najwyżej mogły być mało skuteczne ale nie były podejrzane o szkodliwość.Myślę że miało to związek z własnościową strukturą ośrodków badawczych i przemysłu farmaceutycznego w których "zysk" nie był głównym a może i jedynym,imperatywem.
Problem zaistniał po 1989 r kiedy to z jednej strony wygaszano rodzimą farmację a z drugiej zaczęły do nas docierać informacje o "szczepionkowych skandalach" zachodnich koncernów farmaceutycznych.
Dlatego za każdym razem trzeba to podkreślać:przemysł farmaceutyczny PRL-u i rzeczywistość współczesnych koncernów farmakologicznych,to nawet nie dwa różne światy.To różne kosmosy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
interesariusz, 2020.10.27 o 09:00
Zgadza się, nie tylko prywaciarze (zagraniczne koncerny) dostrzegają swój interes w całkiem czymś innym, niż socjalistyczne firmy pracujące dla społeczeństwa, państwa, partii, rządu,

mamy również całkiem inne władze, które upatrują korzyści w całkiem czymś innym, niż dobro wszystkich obywateli,

i jedno z drugim idzie w parze.

Cały ten system zmanierował również lekarzy. I tu jest prawdziwy kłopot, bo prawdziwej porady nie otrzyma się od doktora. Trzeba pójść do konowała spoza systemu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
interesariusz, 2020.10.27 o 08:04
no tak, tylko za komuny firmy nie podpłacały decydentów, aby dopuścili do użytku szkodliwe preparaty.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
Wican, 2020.10.27 o 08:39
Dokładnie. Liderzy PiSu i liderzy PO, maja na temat aborcji zdanie podobne. Jakoś za rządów PiSu nie zaostrzano tego prawa, a za rządów PO nie luzowano. Choć oboe formacje mogły to zrobić, gdyż posiadały odpowiednią większość. A eraz odwracają ustawę.
A obecnie wchodzi ustawa, z której może wynikać przymus szczepień. Połączone to jest z daniem gwarancji bezpieczeństwa lekarzom jak coś nie wyjdzie. Przymusowe szczepienia, przymusowe leczenie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
interesariusz, 2020.10.27 o 09:03
i właśnie należy podnieść bunt przeciwko tym zakusom, przymusowego wszczepiania trujących szczepionek, a nie wypuścić całą parę w ruch antymaseczkowy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Bolszewicki kogel mogel 
Wican, 2020.10.27 o 09:17
To taktyka "krojenia salami". Odbierają wolność stopniowo
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

Pan Twardowski
Czerwone igrzyska (Świat)

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑