słowa kluczowe: KOLONIA, UKRAINA, USA.
Świat2020.10.18 23:31 23:54

Ukraina oficjalna kolonia USA.

 
 

Ukraińcy mają to co chcieli, są kolonią USA !

Brawo Ukraincy zwolennicy banderlandu

No to teraz macie swoją wolną Ukrainę.


 

  Straszne upokorzenie:

Stany Zjednoczone bezpośrednio deklarują, że Ukraina jest ich kolonią.

Ambasada USA w Kijowie poinformowała na swojej oficjalnej stronie w serwisie społecznościowym, że Ukraina nie kupi rosyjskiej szczepionki przeciwko koronawirusowi. Okazuje się, że w relacjach ze swoim satelitą Amerykanie nie boją się już wydawać rozkazów i to w przestrzeni publicznej. Dziennikarze i osoby publiczne zwracały uwagę na upokarzającą pozycję

 „ sługi narodu ” czyli komika prezydenta Zełenskiego.  

Wolność w koloniach USA po amerykańsku ❗❗❗ 

   „Wczoraj amerykańska Chargé d'Affaires Christina Queen zaprosiła ministra Stiepanowa na "konstruktywną" kolację, aby omówić walkę z COVID-19 i reformę sektora zdrowia. 

" Ukraina NIE kupi rosyjskiej szczepionki przeciwko COVID ! powiedział w komunikacie przedstawiciel amerykańskiej ambasady. 

To właśnie nagranie pojawiło się po „konstruktywnej kolacji” z ministrem zdrowia Ukrainy Maximem Stiepanowem. Jednocześnie na Ukrainie zauważyli, że ostatnia oświadczenie brzmiało jak bezpośrednia dyrektywa: to ambasada amerykańska oświadcza że  NIE będzie rosyjskiej szczepionki, a ukraiński minister nie uznał za konieczne by wyjaśnić dlaczego. 

Ukraińscy dziennikarze zauważyli również,

jak dramatycznie zmieniło się stanowisko ukraińskiego ministra po decyzji USA i stało się pryncypialne: Stiepanow najpierw na długo przed kolacją z Chargé d'Affaires Christiną Queen zasugerował, że zakup rosyjskiej szczepionki jest możliwy,jeśli zostanie ona zatwierdzona przez WHO, ale potem po kolacji kategorycznie stwierdzili, że Sputnik V nie zostanie zakupiony przez Ukrainę w żadnych okolicznościach.

  Wypowiedź Amerykanów skomentowała członkini Izby Publicznej Rosji Maria Butina:

 „Ukraińcy są naprawdę zachwyceni. Co za upokorzenie. Jutro starsi towarzysze ze wspaniałego miasta na wzgórzu każą im tańczyć jak w filmach o kowbojach strzelających w nogi. I musisz. Tak to jest - demokracja z beczką na głowie. Chciałeś ? otrzymać taką prawdziwą wolność i demokracje no to masz ! ". 

  Z kolei korespondent wojenny wydawnictwa „Komsomolskaja Prawda” Aleksander Kots odnotował w opublikowanym artykule obecność szyderczego hashtagu o partnerstwie. 

 „To jest oczywiście fajne. Zwłaszcza w połączeniu z hashtagiem partnerskim. Ambasada USA w Kijowie oświadczyła, że ​​Ukraina nie kupi rosyjskiej szczepionki przeciw Covid. Sama Ukraina, jako kolonia Stanów Zjednoczonych, nie może mieć własnego zdania w tej sprawie ”.

Margarita Simonyan, redaktor naczelna kanału telewizyjnego Russia Today i międzynarodowej agencji informacyjnej Russia Today, również zareagowała na publikację ambasady amerykańskiej.

 „W ambasadzie USA w Kijowie? Nie zrozumieliście tego źle ? Jak to na Wolnej Ukrainie ? Ambasada USA w Kijowie powiedziała, że ​​Ukraina nie kupi rosyjskiej szczepionki ? To znaczy, że teraz juź nie „przesyłają z Waszyngtonu poleceń i sygnałów, ale publicznie zarządzają bezpośrednio z ambasady ?

 Nawiasem mówiąc, bardzo skuteczne podejście. W duchu zarządzania swoją kolonią i optymalizacji władzy ”- oznajmiła Margarita Simonyan red. naczelna Russia Today.  

 

Brawo Ukraincy zwolennicy banderlandu no to teraz macie swoją wolną Ukrainę ❗ z rządem w Waszyngtonie w USA !

------------------------------------------------------------------------

Drodzy czytelnicy czy to nie przypomina nam Polakom rządów USA w Polin i  marionetkowych rządow PIS, za  pośrednictwem pani Botox z ambasady USA w Warszawie  ⁉ ⁉ ⁉

 

 

102 odsłony średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ukraina oficjalna kolonia USA. 
interesariusz, 2020.10.19 o 10:04
Polska również nie kupi, ani nie będzie produkować,

co o nas sądzić?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ukraina oficjalna kolonia USA.   
Ikulalibal, 2020.10.19 o 12:00
No wezwała amerykańska ambasada jakiegoś ukraińskiego ministra na dywanik i co z tego? wielka mi parada.W Polsce ta sama ambasada i wzywa i ostrzega i ingeruje i żyjemy.Wedle rządowych danych coraz lepiej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ukraina oficjalna kolonia USA. 
Anna PK., 2020.10.19 o 15:09
A u nas ambasada USA nic nie mówi. O nas mówi sam prezydent Trump. Mówi mianowicie, że granica kanadyjsko-amerykańska będzie wkrótce otwarta. A premier Kanady mówi, że nie, nie będzie granica otwarta, bo w USA jest ciągle zbyt dużo zachorowań.
"Trudeau i Trump to dwie odrębne światy na zamkniętej granicy między Kanadą a USA"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ukraina oficjalna kolonia USA. 
Wican, 2020.10.19 o 20:13
Nic nowego. Opnia DMowskiego o niepodległej Ukrainie:
„Nie ma siły ludzkiej, zdolnej przeszkodzić temu, ażeby oderwana od Rosji i przekształcona na niezawisłe państwo Ukraina stała się zbiegowiskiem aferzystów całego świata, którym dziś bardzo ciasno jest we własnych krajach, kapitalistów i poszukiwaczy kapitału, organizatorów przemysłu, techników i kupców, spekulantów i intrygantów, rzezimieszków i organizatorów wszelkiego gatunku prostytucji: Niemcom, Francuzom, Belgom, Włochom, Anglikom i Amerykanom pośpieszyliby z pomocą miejscowi lub pobliscy Rosjanie, Polacy, Ormianie, Grecy, wreszcie najliczniejsi i najważniejsi ze wszystkich Żydzi. Zebrałaby się tu cała swoista Liga Narodów…"

Coś sie zmieniło od tych 90-ciu lat?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑