słowa kluczowe: SPORT.
Polska2020.10.14 12:32

Robią z Polaków bezbronnych

 

Chcialem opisac krótką historię z mojej okolicy

 
Chiałbym króciutko opisac sytuacje o rozbrajaniu Polaków
 

Za nastolatka uprawiałem zapasy. Potem studia i przerwałem. Obecnie uznałem, że warto by znowu popracować. I chciałem się zapisać na kursy judo lub brazylijskiego ju juitsu. Okazało się, że instruktorom ktoś zakazał przyjmowania ludzi zbyt starych. ja mam 4 z przodu. Chciałem ćwiczyć z żoną. Żona się gdzieś wkręci bo mlodo wygląda. Najwyżej będzie miała tę instruktorkę co córka, która ćwiczy od lat i płacenie będzie do ręki. Nieoficjalnie. 

Mnie, na szkolenie zgodził sie przyjąć facet młodszy ode mnie, instruktor muay thai. A ja nie chcialem bić się po gębach, bo trudno mi byoby z siniakami na pysku prowadzić interesy. Chyba, ze syn to przejmie ale może studiowac dziennie. Matuta wypadła średnio przyzwoicie i przyjęli go na mechatronikę. Ale on chyba zechce przejśc na zaoczne, bo chce zarabiać. Ja już u sfinansoowalem kurs na prawko na ciężarówke. Ale wolalbym, aby on, albo córka przejelał biznes. Wtedy mogę potrenowac. W obecnym PiSiackim systemie, rozwijać się nie da. Mój biznes to zawsze będzie smalll, chyba, że dam sobie okaleczyć pitola.

Qrwa qrwie łba nie urwie. PiSPO = jedno zło

 

238 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Robią z Polaków bezbronnych 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.10.14 o 14:28
Żaden biznes nie jest wart kaleczenia siusiaka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Robią z Polaków bezbronnych 
Wican, 2020.10.14 o 19:27
A to ja wiem. Jest jeszcze synagoga postępowa, ale "polski" rabin też wymaga obrzezania. Natomiast rabini postępowi w USA nie wynagają
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑