słowa kluczowe: PKW, PiS, hucpa.
Polska2020.09.27 10:47

PKW chce pozbawić Konfederację subwencji dla partii

 
 
Jak podaje niezawodne źródło informacji wszelakich czyli "niezależna" Partyzanta "Wolnego Słowa", kawalera orderu bezpieki Ukrainy Sakiewicza.
 

"Jak wynika z medialnych doniesień, Konfederacja może stracić subwencję w wysokości ok. 7 mln zł. Podczas ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych partia przekroczyła próg 1 procenta, przewidziany dla przyjmowania niematerialnych korzyści majątkowych. Niedawno Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) podjęła w tej sprawie uchwałę, a wkrótce zajmie stanowisko ws. rocznego sprawozdania finansowego Konfederacji."

Co to takiego te "niematerialne korzyści majątkowe"? M.in:

 "Chodzi o setki wpisów w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, YouTube), na profilach partii Wolność (aktualnie KORWiN) i Ruchu Narodowego, które dotyczą promocji kandydatów do parlamentu, zachęcają do zbiórki podpisów, a także zawierają prośby o finansowanie KW Konfederacja Wolność i Niepodległość."

 Okazuje się, że spontaniczne (lub nie) wpisy sympatyków Konfederacji są uważane za "niematerialne korzyści" w rozumieniu prawa wyborczego. PKW wyceniła nawet cenę jednostkową jednej takiej "korzyści".

 "Stawka 100-200 zł za jeden post i tak jest stosunkowo niska, jak na warunki rynkowe. Trzeba byłoby sprawdzić, ile takich postów było i pomnożyć"

Nigdy nie sądziłem, że jeden wpis na mediach społecznościowych ma taką wartość... Jeśli już jednak PKW chce iść tą drogą to niech policzy miliony wpisów pisowskich trolli. Niech policzy setki godzin nachalnej propagandy w KurVizji. Tylko, że w tym przypadku wartość tych "niematerialnych korzyści" jest jak najbardziej materialna i nie wynosi 100 zł za minutę. Czas antenowy stacji żyjącej z naszych podatków kosztuje dużo więcej niż wpisy w Sieci.

Jak widać z powyższego partia mająca w nazwie i prawo i sprawiedliwość za nic ma zwykłą przyzwoitość. Geniusz z Żoliborza doskonale wie, że jedyne ugrupowanie, które może im odebrać głosy to właśnie Konfederacja. Swojej siostrzanej partii czyli PO tak skrupulatnie nie wyliczają "korzyści niematerialnych". To akurat jest zrozumiałe, PiS PO to jedno zło. 

Z tego miejsca pozdrawiam jak zwykle pisowski motłoch głosujący na tę antypolską, bolszewicką partię.

 

194 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
Czym są teorie spiskowe? (Humor, satyra)
Jarosław Ruszkiewicz
System sanitarno - naukowy (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Już wiem kiedy skończy się "pandemia"! (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Czego nie mówi się o szczepionce Pfizer? (Świat)
Zawisza Niebieski
A może tak przenieść stolicę do … Grajewa? (Humor, satyra)
Jarosław Ruszkiewicz
Maski są zbrodnią przeciwko ludzkości i znęcaniem się nad dziećmi (Nauka)
Jarosław Ruszkiewicz
Świrus czyli szatański plan banksterów (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Test PCR nie diagnozuje covid-19 (Nauka)
Jarosław Ruszkiewicz
Czy szczepionka na świrusa koronnego już istnieje? (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Poddaję się... (Polska)

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑