słowa kluczowe: Zdrada.
Polska2019.07.25 19:38

Czyje interesy reprezentuje PiS?

 
 
PiS po raz kolejny się skompromitował
 

Straciłem złudzenia co do elektoratu "wyznawców PiSizmu" (nie tyczy to wszystkich PiSowców, bo część jest do uratowania, a krytyczne słowa w tekście kieruję do "Wyznawców". Mają "pyski" pełne wielkich słów jak niepodległość, ojczyzna, patriotyzm, itp. A gdy przychodzi "sprawdzam" to pokazują swoje "zdradzieckie mordy".Większe perspektywy widzę w części elektoratu PO, która chce tylko pełnej michy i ideologie im obojętne. Ich można zawrócić jeszcze, ale "wyznawców PiSizmu" już nie. I zatruto na stałe, a duża część to wariaci. W prywatnych rozmowach ostro walą w roszczenia żydowskie, ale i tak bezwarunkowo popierją kaczystów.

Przez tydzień dobrowolnie odciąłem się od wszelakich informacji i teraz nadrabiam.

Ostatni PiS pokazał znowu, czyich interesów nie reprezentuje.Na pewno PiS nie reprezentuje interesów narodu polskiego. Ostatnio odrzucili rozpatrywanie ustawy "anty 447", której to projekt przedstawił klub Kukiz15. Bodaj 226 posłów PiS głosowało przeciw rozpatrywaniu ustawy. Każdy Polak, który na tych "zdrajców" zagłosuje, jest zdrajcą lub iidiotą bez umiejętności stosowania myślenia przyczynowo-skutkowego. A jako taki, powinien nie mieć czynnego prawa wyborczego, bo jest niezdolny do samodzielnego myślenia.

A jeszcze taka łachudra jak Kuchciński, takie byle co, ukarało posła Roberta Winnickiego karą finansową. I takie byle co, jest drugą osobą w państwie. Widać, że Kaczelnik lubi lansować miernoty niezdolne do zdobycia samodzielnej pozycji politycznej. Ale Kuchcińskiego pewne służby mogą trzymać mocno za jaja. I to dosłownie, stąd brak cudzysłowu.

Na jesień władze USA przycisną i nas PiS odda. Tylko zdrajca lub kretyn o mentalności niewolnika, może głosować na PiS, w obecnej sytuacji. Należy starać się, żeby PiS nie zdobył większości konstytucyjnej. Bo jak przy tym zaczną majstrować, to... . A chyba wielu widziało propozycje prezydenta w kwestii zmiany konstytucji. A Duda to PiSiacka intelektualna elita. Jednak po tych poprawkach zaczynam przypuszczać, że studia i doktorat to robił on "po znajomości".

Co gorsza, PiS wpuszcza Arabów i innych do Polski. W mojej okolicy pojawili się nawet Nepalczycy. I robią to po cichu. A głośno to rozdają nieswoje pieniądze. Kupują elektorat za Jego własne pieniądze. I to kolejny przykład, aby zasiłkowców pozbawiać prawa głosu. 

W każdym razie, to rozdawnictwo reklamuja i można oszacować, jakie siły za tym stoją. Ale mnie też ciekawi, jakie siły stoją za ciszą w sprawach naprawdę ważnych. Hałaśliwą propagandę może prowadzić niemal każdy, bo ludzi się coraz łatwiej ogłupia. Natomiast wytrawni "zawodnicy" dbają o ciszę w kwestiach zasadniczych. Ile osób pracuje przy ciszy? Powtórzę teraz za Kapuścińskim, choć nie będzie to cytat bo tego nie pamiętam, ale chodzi mi o myśl. Każdy rodzic woli gdy jej dziecko słychać jednak (o ile nie śpi), a gdy nagle zapadnie cisza, to pojawi się niepokój. I rodzic biegnie sprawdzić, czy wszystko w porządku (nie piszę o zachowaniach patologicznych). Dzisiaj zaś ludzi cisza nie niepokoi, ważne że orkiestra gra, jak niegdyś na Titanicu. Ludzie świadomi sytuacji to naprawdę mniejszość.

I jeszcze jedna dygresja tyczące kwestii ważnej, będącej swoistą schizofrenią. Większość Polaków głosowała za przyłączeniem Polski do UE. Większość Polaków to popiera. Główne partie to popierają. Więc jak oni wszyscy śmią swiętować 11 listopada? Ja z tego względu, flagi zacząłem wywieszać 7 października. Nie chcę mieć ze zdrajcami udającymi patriotów nic wspólnego. Ani z głupkami nie widzącymi sprzeczności w świętowaniu Niepodległości przy jednoczesnym popieraniu Polski w UE.

 

1451 odsłon średnio 4,6 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS?   
Jasiek, 2019.07.26 o 05:10
Skrót PiS ktoś kiedyś odczytał jako Partia interesu Syjonistycznego...

"Ostatni PiS pokazał znowu, czyich interesów nie reprezentuje.Na pewno PiS nie reprezentuje interesów narodu polskiego. Ostatnio odrzucili rozpatrywanie ustawy "anty 447", której to projekt przedstawił klub Kukiz15"

Widziałem listę. Kaczelnik też głosował przeciwko. Jedynym wytłumaczeniem tej sytuacji może być tylko to, że ustawa zgłoszona przez K'15 miała jakąś poważną wadę prawną, ale nie wiem czy lepiej nie byłoby w takiej sytuacji głosować za nią i potem zrobić poprawkę, żeby nie było wątpliwości, kto jest kim.


Ode mnie 5*

Pozdro!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Robik, 2019.07.26 o 05:59
5*
Jedna uwaga: "Na jesień władze USA przycisną i nas PiS odda".
Co znaczy "odda"? Czy to ma znaczyć, że mamy coś co do nich należy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Wican, 2019.07.26 o 11:17
Faktycznie. Wyraziłem się nieprecyzyjnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Trojanka, 2019.07.26 o 10:36
Było rzeczą oczywistą , zwłaszcza dla "reżyserów' zza kurtyny,że kontynuacja polityki PO i przysłanego /jak całe zło/ z Londynu ministra finansów, Jakuba Rothfelda pseudo.Rostowski , jest niemożliwa.Proces ograniczania wszelkich ulg i podnoszenia podatków i danin spowodował niechęć społeczeństwa.Nie można tylko zabierać,nie dając nic, bo końcu lud powie dość.. i to zostało przez "reżyserów"poprawione.Dodatkowym bonusem dla "reżyserów", jest dalsze zaciąganie kredytów w MFW itp lichwiarskich instytucjach.


Aby można było po cichutku zabierać, należało rzucać wygłodniałemu narodowi jakiś ochłap od czasu do czasu.Po latach posuchy, te kapane kropelki wody, wydadzą mu się strumieniem świeżej wody!
A pod stołem "róbmy swoje".
To są realia.

+www.wnp.pl

Jedną ręką 500+, komu popadnie, milionerom,imigrantom , na konto zadłużania kolejnych pokoleń, z drugiej strony zamykanie oddziałów położniczych, gdzie mają przychodzić na świat beneficjenci tych 500+.Tylko ci "zwykli", bo dla
lepiej uposażonych są prywatne kliniki położnicze z wszelkimi wygodami za 10.000 za poród.

+twitter.com

+pbs.twimg.com

Nastolatki z problemami psychicznymi, depresjami są umieszczane z braku miejsc i oddziałów dla młodzieży, na oddziałach dla dorosłych , gdzie nierzadko są gwałcone.

+www.wprost.pl

+wiadomosci.gazeta.pl

+www.dziennikwschodni.pl

+gazetawroclawska.plZa to setki tysięcy imigrantów i uchodźców już sobie hula po Polsce.
+pbs.twimg.com

i otrzymują wszelkie udogodnienia, dotacje,dopłaty, ściele się im różyczki pod stopy. Obciążają zadłużeniem polska służbę zdrowia, nie płacąc za zabiegi i pomoc medyczną.
+pbs.twimg.com

Milionowe dotację na renowację cmentarzy, dla Polakożerców w stylu pani Boni,na zaniedbane groby polskich bohaterów, Powstańców, zbiera się od ludu do puszek, albo na stronach internetowych.

Obrona "wartości",Rodziny, normalności... polega na interwencjach policji w stosunku do protestujących przeciwko demoralizacji.
Ale to zrozumiałe w sytuacji gdy 2 ambasady rządzące Polską z radością maszerują w tych marszach równości i oblepiają swoje budynki tęczowymi flagami..

Fałszywa do gruntu polityka zagraniczna całkowicie pod dyktando w/w ambasad.
+pbs.twimg.com


+pbs.twimg.com

+pbs.twimg.com


+pbs.twimg.com

lekceważenie i zwalczanie środowisk narodowych i kresowych.

No ale może można znaleźć na to wytłumaczenie dla rządu.Brzmi ono.
"No co ja mogę , kochany, co ja mogę".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS?   
Lotna, 2019.07.26 o 19:04
Straszne jest to podsumowanie, a to przecież tylko wycinek tej potwornej rzeczywistości. Nie chce mi się wierzyć, aby przeciętny Polak nie zdawał sobie sprawy z tego, co się dzieje. Przecież te rządy robią dokładnie wszystko, co można sobie wyobrazić, aby Polaków zniszczyć, a Polska przestała istnieć. Nie wierzę, by w ostatnich wyborach do UE frekwencja wyborcza podniosła się o blisko 50%, co według obserwujących wybory, musiałoby być jakimś cudem wyborczym i propagandowym. Ten system jest tak ustawiony, abyśmy my byli przegrani i zrezygnowani.
Kaczyński się tłumaczy, że USA wywiera naciski. A czegóż on się boi, skoro to podobno Rosja zamordowała mu brata, a nie USA? On faktycznie traktuje Polaków jak idiotów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Trojanka, 2019.07.26 o 11:12
No i co??poszło się paść, a już się wydawało, że możemy sobie o czymś decydować, jak nareszcie mamy "swojego" prezydenta za oceanem.I tak ładnie przemawia!!
+www.facebook.com

W wywiadzie dla Radia Katowice prezes PiS Jarosław Kaczyński przyznał, że władze USA „niesamowicie” ingerowały w wewnętrzne sprawy naszego kraju, a on sam był naciskany przez Waszyngton „w sprawach, które nie powinny rządu amerykańskiego w najmniejszym stopniu interesować”. Szef PiS liczy na to, że za kadencji Donalda Trumpa te naciski ustaną.

Kaczyński: "Natomiast cieszę się, że jest w najwyższym stopniu prawdopodobne, że ustaną te niebywałe po prostu ingerencje w wewnętrzne sprawy polskie, które miały miejsce, których sam można powiedzieć byłem w jakiejś mierze i świadkiem i może to jest złe słowo, ale go użyję: ofiarą, bo na mnie naciskano tutaj bardzo i to w sprawach, które nie powinny rządu amerykańskiego w najmniejszym stopniu interesować"

/moraine/

+wiadomosci.wp.pl


+dzienniknarodowy.pl


+www.bankier.pl

Ambasador USA w swoim liście zażądała odstąpienia od projektu i zagroziła, że w przeciwnym razie może to zamrozić planowane inwestycje amerykańskie w Polsce.


Łoł i jeszcze podatki...

+www.wnp.pl


"Może zamrozić"inwestycje w Polsce.... Oooo jak to się nazywa taka postawa????
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Trojanka, 2019.07.27 o 08:05
Będzie podatek od prezentów ślubnych i komunijnych

+t.co

Jaki kolejny??od czasu siedzenia na WC??
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS?   
Lotna, 2019.07.27 o 12:15
Niesamowite!

„Wiceminister odniósł się do interpelacji nr 31725, którą zgłosił poseł Artur Dunin. Zapytał on w jaki sposób skarbówka ściąga podatek od prezentów.
Wiceminister Dziedzic odpowiedział, że skarbówka ma kompetencje umożliwiające wyegzekwowanie należności od nierzetelnych podatników. Wymienił, że chodzi o prowadzenie czynności sprawdzających, kontroli podatkowych oraz kontroli celno-skarbowych.”

Biorąc pod uwagę, że to kwoty od jednej osoby w ciągu 5 lat mogą ulec opodatkowaniu, coś mi się wydaje, że chodzi o ukrócenie Polakom wszelkich darowizn z zagranicy, gdzie w przeliczeniu na złotówki wszystko jest 3 - 4 razy droższe. Na dodatek, jeśli się do tego faktycznie przyłożą, to będzie potrzebna nowa armia urzędników żerujących na Polakach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Trojanka, 2019.07.27 o 12:49
Dokładnie tak!
Pamiętam jak szlag mnie trafiał,i nie tylko mnie jak ten sztukmiszcz"z Londyna,Rothfeld już szału dostawał w szukaniu kolejnych "zysków" tych podłych Polaków do opodatkowania.
Niestety, obecnie jest to samo!Jak można opodatkowywać prezenty ślubne, które młodzi dostają jako "wyprawkę" na nowe życie. Czasem jest to prezent ,na który dziadkowie oszczędzają rok lub dłużej,Nie z powodu jego wysokości ale z powodu tego, że mają niskie dochody.
Jeszcze tylko zażądają kluczy do mieszkań żeby pomyszkować po szafach.
W końcu dopłaty do JP Morgana rosną, na ładunki "specjalnej troski".

+www.magnapolonia.org

+politykapolska.eu

Następna będzie pewnie marycha i hera!mogą być droższe!
Wiadomo KTO zarządza handlem narko i przemysłem porno!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Trojanka, 2019.07.27 o 18:45
+youtu.be

Jak i dlaczego nas sprzedano i ogłupiono-Kto ma pieniądze ten ma władzę. WIEDZIEĆ WIĘCEJ ODCINEK 54
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Czyje interesy reprezentuje PiS? 
Trojanka, 2019.07.27 o 19:24
+youtu.be


Dlaczego Polska jest okradana. Wiedzieć Więcej odcinek 32
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑