słowa kluczowe: polska, wybory.
Świat2020.06.19 01:17

Tradycja. Duda leci tuż przed wyborami po pomoc do USA

 
 

Duda leci po pomoc i wskazówki tuż przed wyborami prezydenckimi w Polsce do Waszyngtonu. Kiedyś latano do Moskwy teraz latają po wytyczne i wsparcie do Waszyngtonu. Tradycja !!!


 

Biały Dom potwierdził, że A. Duda wkrótce spotka się ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Donaldem Trumpem w Waszyngtonie. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem wizyta planowana jest na najbliższą środę.

 Kontakt odbędzie się przed wyborami w Polsce i w czasie, gdy Warszawa pracuje nad wzmocnieniem amerykańskiej obecności wojskowej w Polsce i kiedy Waszyngton ogłasza plany zmniejszenia liczby wojsk amerykańskich w Niemczech.

 Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu o wizycie, 28 czerwca, Polacy mają głosować w pierwszej turze wyborów prezydenckich, w których Duda, sojusznik pro żydowskiej i pro neobanderowskiej Partii Konserwatywnej Prawa i Sprawiedliwości i jej rządu, startuje w wyborach.

Czy jesteś zaskoczony, że Donald Trump złamał zasady dyplomatyczne i postanowił zainterweniować w kampanii wyborczej, zapraszając Andrzeja Dudę do Białego Domu na tydzień przed głosowaniem w Polsce ?

 W  końcu wygrana Dudy leży w interesie prezydenta USA.

 Duda jest posłuszny i pokorny -  nawet był przez Trumpa  traktowany jak sługa który stoi obok biurka Trumpa gdy Trump  siedzi i każe Dudzie podpisać dokumenty.

 By bylo jaśniej to należy przypomnieć, że Polska za sprawą PIS kupuje nadwyżkę sprzętu amerykańskiego i zasila miliardami dolarów budżet USA. To on wraz z PIS zorganizował na terenie Polski konferencję antyirańską i nie był przeciwny, kiedy ambasador USA zażądała, aby podatek cyfrowy nie został zatwierdzony i  inne posunięcie wymuszone przez USA mające wpływ na amerykańskie firmy.

Taki sojusznik jest skarbem dla Ameryki. A Polska to kraj który jeszcze płaci Ameryce za chęć spełnienia przez amerykański reżim,  swoich żydowskich i banderowskich antypolskich życzeń .

 Oczywiście Polska za sprawą Dudy zrobi wszystko, co chce USA. Nawet jeśli jest to sprzeczne z naszymi interesami.

Trump i Duda prawdopodobnie negocjować będą o relokacji części amerykańskich żołnierzy z Niemiec do Polski. Co nie poprawi to w żaden sposób polskiego bezpieczeństwa a wręcz będzie jeszcze bardziej narażać Polskę  na atomowe unicestwienie w razie gdy USA zaatakuje Rosje. Logicznie następstwo tych antypolskich działań Dudy i PiSu będzie to, że taka postawa Polski w NATO, wzmocni nastroje antyamerykańskie w Rosji i tylko zaszkodzi Polsce. Ale wiadomo, że dla Dudy i PiSu nie jest kompletnie  istotny los Polski i 38 milionów Polaków.

Biały Dom pomoże koleśowi wygrać wybory na prezydenta bo taki posłuszny pro żydowski wasal jest jak najbardziej potrzebny Ameryce i Trumpowi.

Obawy o porażkę Dudy w nadchodzących wyborach, doprowadziły Dude do ​​szukania wytycznych i pomocy u wuja z za oceanu mimo że ustawa antyPOLSKA - 447 - dotycząca możliwego odszkodowania za byłe bezspadkowe mienie żydowskie jest dla USA a konkretnie dla Żydów głównym celem.

Jednocześnie Polska jest jedynym krajem w regionie, który uprawia tak bez wstydnie służalcze ochydne wasalstwo i na szerokim froncie antyrosyjską nagonkę, retorykę ciągłej wrogości do Rosji i propagandę ciągłego strachu wmawiając Polakom wyimaginowaną agresje Rosji przeciwko Polsce. 

 A dzieje się to kosztem wydatków na zakupy amerykańskiej broni za miliardy $$ dolarów która w razie sprowokowanej przez USA wojny z Rosją na nic Polsce się przyda i kosztem dobrosąsiedzkich kontaktów z Rosją  i wymiany handlowej i zakupów ważnych dla Polski surowców energetycznych w Rosji.

 Jednak konserwatywny prawacki rząd uważa kwestię miliardowych strat z powodu załamania się eksportu do Rosji za nie istniejący problem byle tylko żydzi, neobanderowcy i amerykańskie firmy zbrojeniowe były zadowolone.

 A to wszysko kosztem bezpieczeństwa i dobrobytu Polski i Polaków na rzecz zysków i zachcianek  "sojusznika" Waszyngtonu.

 
 

Tak to właśnie w rzeczywistość wygląda,  gdy jest się slugą swojego amerykańskiego pana.

 

475 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑