słowa kluczowe: Wybory prezydenckie 2020.
Polska2020.06.14 11:04

Jeszcze Polska nie zginęła?

 
 
Po wyborach prezydenckich chciałbym napisać notkę o tym samym tytule tylko w formie zdania twierdzącego.
 
Jaskółka nadziei pojawiła się już gdy rządząca partia straciła Senat. Druga przyfrunęła niedawno gdy okazało się, że reelekcja A.Dudy nie jest już tak oczywista. Świadczą o tym nerwowe ruchy PiS. Nagle przestano się chwalić "epokowymi" transferami socjalnymi typu różne "plusy" czy "świetną sytuacją gospodarczą" bo sztuczna "pandemia" obnażyła wszelkie słabostki.
Teraz zaczęto straszyć. Padło na osławione LGBT, które rzekomo zostanie wprowadzone natychmiast gdyby, nie daj Boże, wygrał R.Trzaskowski, kandydat bliźniaczej partii PO.
Oczywista bzdura bo Prezydent RP nie ma takich uprawnień i nawet jeśli by wystąpił z taką inicjatywą ustawodawczą to przecież Sejm, gdzie większość ma tzw. ZP (czyli PiS z przystawkami) by do tego nie dopuściła, prawda?
Znowu próbuje się grać strachem. Jakie to skuteczne narzędzie mamy okazję przekonać się w czasie rzekomej "pandemii" gdy miliony ludzi zamknięto w aresztach domowych i każąc im zakładać absurdalne maseczki. Okazuje się, że umiejętne zarządzanie przy pomocy strachu jest dość proste, starczy posiadać odpowiednią siłę rażenia medialnego.
Co by dało zwycięstwo któregoś z kontrkandydatów A.Dudy? Moim zdaniem bardzo dużo.
Nastąpił by swego rodzaju klincz, który uniemożliwiłby całkowite zawłaszczenie państwa przez jedną opcję polityczną a nam, Polakom, dałby te kilka bezcennych lat na przygotowanie alternatywy.
Musimy uświadomić sobie, że w Polsce od wielu lat realizowane są dwa projekty, obydwa z gruntu i założenia antypolskie i antynarodowe.
Pierwszy, prowadzony przez PO, ma na celu zlandyzowanie Polski w ramach IV Rzeszy Europejskiej, gdzie hegemonem są Niemcy, coraz bardziej dogadujący się z Rosją. Oczywiście ponad naszymi głowami co nigdy nie wróży nic dobrego. Polska, dzięki głupocie swoich "elit" sama ustawiła się w pozycji klienta. Gdyby np zbudowano Jamał 2 przez terytorium Polski to moglibyśmy siadać z nimi do stołu jak równy z równym. Uwalenie tego projektu leżało w interesie tak PiS jak PO, każdemu oczywiście z innych powodów ale efekt jest ciągle ten sam - osłabienie pozycji Polski.
PiS realizuje agendę żydowsko-amerykańską, która też nie zakłada niepodległości i pomyślności Polski. Kończący się projekt pt "Izrael" każe mieć najgorsze podejrzenia. Jakoś dziwnym trafem sprawa ustawy 447 przycichła ale jestem przekonany, że to cisza przed burzą. Wybór A.Dudy byłby praktycznie gwarancją, że cała sprawa ruszy z kopyta.
Przyznam jednak szczerze, choć pomysł klinczu, w jakim znalazł by się PO PiS bardzo mi się podoba to nie jestem do końca przekonany czy w określonych sytuacjach nie grali by do jednej, antypolskiej bramki.
No ale załóżmy, że jednak by nastąpił jakiś paraliż tych projektów to co powinni zrobić Polacy świadomi zagrożeń?
Budowanie jakiejś partii nie wchodzi, przynajmniej na tym etapie, w rachubę. Organizatorzy, o ile w ogóle by się tacy straceńcy znaleźli, prędzej straciliby pracę lub skończyli w więzieniu.
Potrzebne jest budowanie struktur poziomych, dużo trudniejszych do zinfiltrowania i przejęcia. Te działania muszą być oparte na kilku postulatach kardynalnych, gwarantujących przetrwanie i rozwój Państwa Polskiego oraz trwałe wyrzucenie z polityki pogrobowców Kiszczaka z Magdalenki czyli PO PiS i przystawek.
Te postulaty kardynalne należy zdefiniować i zacząć propagować najpierwej w rodzinie, potem w kręgu znajomych i przyjaciół. Należy wykorzystać internet, skoro jeszcze go mamy.
Parę pomysłów takich postulatów mam ale to już temat na inny wpis. Zresztą liczę na komentatorów. To musi być wspólne dzieło.
A teraz co?
Uważam, że niezależnie kto wejdzie do drugiej tury, należy głosować przeciwko A.Dudzie.
 

408 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
Żyrandol uratowany! Suplement (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Żyrandol uratowany! (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Koniec "wyborczego" koszmaru (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Land IV Rzeszy czy Polin? (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Dlaczego należy zagłosować na Trzaskowskiego? (Polska)

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑