słowa kluczowe: PRL, Polska, historia, pis, propaganda.
Polska2020.04.27 22:13 23:43

TV^P i S - Lekcje historii ? a jednak propaganda !

 

TVP Sport zamieniona na TVPis - Refleksje i wnioski.

 

Podjąłem się wysiłku, ryzka poszarpania sobie nerwów i posłuchałem  na "TVP Sport  "lekcji historii" dla uczniów kl. VII.


 

Nie będę tu tych wypocin zaprogramowanych przez PiSowski reżim w szczególach przytaczał.

W TVP Lekcja historii ?  Telewizyjna szkoła "historii" czyli lekcje kłamstw
i propagandy anty PRL.

Ponieważ w trakcie trwania koronawirusa
i działania PiS na podstawie bezprawia i narzuconego nam Polakom bezprawnego aresztu domowego jest więcej czasu na przemyślenia.

Wszystko co było tam przed kamerami TV to było przez tego czy innego nauczyciela, wciskane tym młodym ludziom na siłę kolanem, tym którzy jeszcze nie myślą samodzielnie i nie są o analitycznych mózgach.

Była to jedna wielka kłamliwa anty-PRL propaganda. Obrzydliwe bezwstydne  w stylu goebelsa kłamstwa i propaganda. 

Zobaczyłem, jak właśnie urabiane są młode pokolenia, nie mające jeszcze własnego niezależnego analitycznego rozumu. Zobaczyłem jak obecnie na lekcjach " historii " prane są dzieciom mózgi na zlecenie zdrajów pookrągłowego stołu i IPN czyli tego reżimu rodem z PiS,  czyli żydowsko-banderowskiej instancji

Porównując to co PiS i IPN wyprawia w Polsce z tym co dzieje się na Ukrainie i co banderowsko-źydowski reżim w Kijowie robi z ukraińską młodzieżą w szkołach to tu w Polsce, PiS idzie w kwestii fałszowania historii ręka w rękę z ukraińskimi wyznawcami banderyzmu.

Jak można tak bezczelnie łgać w żywe oczy i to przed kamerami TV i wciskać młodym ludziom tyle trującego jadu na temat PRL tej toksyczenej papki na lekcjach historii.  Robią to z nienawiści z premedytacją, celowo nic nie wspominając, że w trakcie tego znienawidzonego przez PiSzambo PRLu,  POLSKA powstała z gruzów po 1945 roku, że odbudowano Polskę dosłowne z niczego. 

...............................................................................................

Wielki przemysl w POLSCE LUDOWEJ ................................................................................................
Milczą że przed 1939 rokiem, w przedwojennej Polsce  w 2 RP było tysiące miejscowości do 1939 roku które nie miały elektryczności, gazu, wodociągów,  kanalizacji, dróg i szkół... , że dla biedoty, pospólstwa 7 klas szkoły podstawowej to był szczyt marzen i że w Polsce kapitalistycznej był analfabetyzm.

Widok tego nauczyciela który za pieniądze pierze mózgi niczego nie świadomym uczniom kl.VII i milczącego jak grób o pozytywach Polski Ludowej, o tym że w PRL wybudowano tysiące nowych zakładów pracy, że nastąpił na ogromną skalę rozwój przemysłu i to w każdej dziedzinie, że wybudowano tysiące nowych szkół i źe powstały w miejszych miastach oddziały wyższych uczelni oraz dostęp do wiedzy był dla każdego nie zależnie od stanu posiadania i na każdym poziomie.

...............................................................................................
..............................................................................................
     Fabryka samochodow  Nysa
.................................................................................................
Okazuje się że dla zakłamanego pisowskiego reżimu to jest dzisiaj powód by oczerniać Polske Ludową !. 
Nauczyciel przed kamera szafuje co drugie słowo komuna, komuniści, wymienia je przez wszystkie przypadki nadajac tym słowom tylko negatywnego wydźwięku, tak aby młodzi ludzie mieli wtłoczone do głów to, że jest to jedynie zło i to w najgorszej postaci. Piorą tym młodym ludziom mózgi i na do datek przez przymus każą im przyswajać te wsztstkie kłamstwa tej- ich goebelsowskiej propagandy.
Cel jest jasny i wiadomo już do czego to doprowadzi. A no do tego że tak wytresowani młodzi ludzie którym wciśnięto pod przymusem zakłamaną o PRL wiedzę, pójdą w świat z przekonaniem że w PRL nic ale to nic nigdy dobrego nie było, tylko był ucisk, ucisk, i ucisk.

Co jest najgorsze w tym wszystkim ? to jest to, że w ciągu tych minionych 30 lat rządów żydo--polin ci młodzi uczniowie z w tłoczoną na siłę od najmłodszych lat szkolnych im zmanipulowaną wiedzą nie będą mogli porównać ani dokonać konfrontacji tych oszczerstw na temat Polski Ludowej z ludzmi którzy urodzili się przed i po 1945 roku, i faktycznie dobrze pamiętają jak faktycznie było, bo to oni dzięki POLSCE LUDOWEJ odbudowali Polskę z gruzów, mieli pracę, zdobyli wiedzę, żyli w tamty ustroju, bo to pokolenie już zaczyna niestety wymierać.
----------------------------------------------------------------------------

_______________________________________________
INWESTYCJE w POLSCE LUDOWEJ.
_______________________________________________

Przecież to właśnie ci Polacy z czasów PRLu mogli mieć wiedzę i porównanie Polski przedwojennej do PRLu,  gdyż dzięki rodzicom, dziadkom którzy żyli w Polsce po 1918 roku trwała wymiana poglądów.

A o tym także była mowa że wśród biedoty był powszechny analfabetyzm, był wyzysk robotników przez kapitalistów, nie bylo elektryczności, byli chłopi bez ziemi, parobki, obszarnicy, gdzie ludzie z biednych rodzin nie mieli prawa zostać oficerem w polskiej armii lub studiować na uniwesytecie. Gdzie obowiązywało niesprawiedliwe prawo z przywilejami dla jaśnie państwa. 

W 2 RP policja strzelała i pałowała robotników, bezrobotnych za najmniesze protesty, torturowała więźniów politycznych, protestujących walczących z wyzyskiem i strzelała tak by zabić i zabijała bez żadnych konsekwencji dla bandyty w mundurze policjanta. Te wszystkie negatywne fakty o przedwojennej Polsce są obecnie na lekcji historii przemilczane. Wyciąga się jedynie o PRL i eksponuje błędy, zło. Pomijając to co było dobre i szlachetne.

Natomiast dzieci PRL miały to szczęście, że dzięki reformie oświaty, mogły się rozwijać, uczyć, studiować i nie było masowego bezrobocia.  O tych faktach ten przed kamerą milczał, nie miał honoru by to co było dobre przekazać młodemu pokoleniu. Stwierdzam, że takiej hryji takiego prania mózgów to nie przypuszczałem że jest to możliwe, że panuje obecnie w polskiej edukacji dotyczącej faktów historycznych aź takie zakłamanie i ślepa wyzuta wstydu nienawiść do Polski Ludowej przecież naszej, milionów Polaków Ojczyzny.

Zadaję proste pytanie. Jak taki nauczyciel może spojrzec na siebie w lustrze i nie zwymiotować na swój widok ! Rozumiem że on robi to za pieniądze bo to jego praca, więc robi to świadomie i bez wstydu. Ale w końcowym efekcie to on będzie współodpowiedzialny za wpojenie młodzieży kłamstw i oszustw dotyczących historii Polski Ludowej.

Przecież do jasnego nieba, nie wszystko wówczas było złe, ludzie mieli, pracę, mieli dach nad głową, budowali domy jednorodzinne, były wczasy pracownicze, sanatoria bezpłatne dla chorych, żyli może skromniej bo nie mieli tyle aut i telewizorów. A tych którzy nie robili sabotażu i dywersji państwa lub nie zdradzali Polski jak ten zdrajca kuklinski nikt nie pałował ani nie prześladował.

Zadaję następne pytanie. Jakie spustoszenie spowoduje obecna edukacja pod dyktaturą PiS, gdy wykształci pokolenie czyli historycze zombie. Przecież już dziś można z ust młodych ludzi w TV usłyszeć, że to Ukraińcy wyzwolili Auschwitz, a Polskę Amerykanie. Że ZSRR to okupant a bandy ukraińskie UPA to sojusznicy w walce z hitlerowskimi niemcami. Te rewelacje (kłamstwa) to pokłosie prania mozgów przez ostatnie 30 lat a za rządów PiSbolszewi to te brednie podniesiono do kwadratu a nawet do sześcianu.

Ta robiona krzywda młodzieży przez PiS będzie miała swoje negatywne konsekwencje, ta tragedia dzieje się na naszych oczach w czasie rzeczywistym.

Pytam , jak długo my Polscy mający czysty umysł będziemy tolerować tą pisowską antypolską chamską propagandę i tylko biernie się przyglądać.  PiS robi z naszych dzieci i wnuków historyczne zombies.

Pisowski program edukacyjny z zakresu historii PRL to czysta dewiacja, paranoja tej rządzącej Polską żydo-banderowskiej  bolszewi która jest czasowo u steru władzy.

To co oni tym młodym uczniom wpajają to nie jest program oparty na faktach i prawdzie historycznej to są tylko kłamstwa, nienawiść to jest manipulacja.

Reasumując, to co PiS czyni ze szkodą dla mlodych pokoleń to hańba !

 

296 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑