słowa kluczowe: pandemia, świrus koronny.
Polska2020.04.20 12:26

Porzućcie wszelką nadzieję

 
 
"Porzućcie wszelką nadzieję wy, ktorzy wchodzicie" - Dante "Boska komedia", "Piekło"
 

O tym, ze tzw."pandemia" świrusa koronnego to wielka, światowa operacja inżynierii społecznej pisałem jako jeden z pierwszych na tym portalu. Z upływem czasu coraz więcej piszących zaczęło zamieszczać teksty w podobnym tonie i teraz jedynie niereformowalne pisiory piszą peany na cześć rządzącej kliki.

O katastrofie gospodarczej, którą nam zafundowano z powodu ok 300 zmarłych, podobno na tego świrusa, też napisano już sporo więc nie będę się powtarzał. Jak jest każdy widzi. Mało jednak mówi się o innych, katastrofalnych skutkach ograniczeń narzuconych społeczeństwu przez serwilistyczny rząd gorliwie wykonujący agendę globalnych ustawiaczy świata. Nawet jeśli początkowo min. Szumowski powiedział niechcący prawdę, że maseczki do niczego nie są potrzebne to szybko musiał zmienić zdanie robiąc przy okazji z siebie wariata. Teraz obowiązek noszenia maseczek to już rzeczywistość. Wczoraj idąc do sklepu z przyjemnością oddychałem rześkim, wiosennym powietrzem, maseczkę miałem w kieszeni bo musiałem ją miec, żeby wpuszczono mnie do sklepu, trudno. Kilku przechodniów, obowiązkowo zamaskowanych, spojrzało na mnie jak na terrorystę z pasem szahida. Najzabawniejszy był jednak widok pieskow machających wesoło ogonem, które prowadziły na smyczy swoich panów, oczywiście z obowiązkowymi namordnikami na pysku.

Odizolowano nas, jednego od drugiego, nastawiono wzajemnie przeciwko sobie. Podziały, które w ostatnich latach zafundowali nam politycy to pikuś mały w porównaniu z tym co mamy teraz. Teraz naprawdę każdy Polak już jest Polakowi wilkiem bo skutecznie mu wmówiono, że kazdy bliźni to potencjalny wróg, który może nas śmiertelnie zarazić. A wszystko dlatego, że zmarło 300 osób. Oczywiście cała złość została przekierowana na bliżej niesprecyzowanego wroga - Chinczykow, Putina czy innych kosmitów. Rząd wychodzi w tym kontekście na bohaterów bo robiąc z nas niewolników "ratuje" nasze zdrowie i życie. Czyż to nie genialne?

Służby porządkowe otrzymały uprawnienia (niekonstytucyjne) z których gorliwie a właściwie nadgorliwie korzystają. Przy okazji władze pokazują swojemu "suwerenowi" gdzie mają własne zarządzenia, chyba po to żeby "suwerenowi" we łbach się nie poprzewracało.

Dziadkow lepiej nie odwiedzać bo to grupa "podwyższonego ryzyka". Założę się jednak, że ci dziadkowie woleliby spędzić jednak ten czas co im został w otoczeniu dzieci i wnuków a nie w samotności przed telewizorem, który nakręca spirale paniki. To samotność i depresja ich zabije, nie jakiś świrus koronny. Każda istota ludzka potrzebuje kontaktu z drugą osobą, podać jej rękę na powitanie, przytulić się, pojsc za rękę na spacer. Każda normalna osoba chce żyć a nie być zamknięta w klatce z niewidzialnymi kratami. Te kraty wtłoczono nam do mózgu i to jest genialny ruch ustawiaczy świata bo zabić społeczne, międzyludzkie relacje to jak zabić człowieka przekształcając go zombi. Owszem, obiecuja jakieś pieniądze, żebyśmy z głodu nie zdechli, przynajmniej nie od razu. W zamian za bezwzględne posłuszeństwo i przyzwolenie na powszechną inwigilację, oczywiście "dla naszego dobra".

Nie chciałem w tej notce poruszać kwestii politycznych czy pastwic się nad obecnym rządem bo jestem przekonany, że każdy inny robił by mniej więcej tak samo. Przez lata narzucono nam sprzedajne, serwilistyczne "elity" i to przy naszej akceptacji bo głosowanie na jedną czy drugą gałąź drzewa o zgnilych korzeniach jest uznaniem tego stanu rzeczy. Gdzie ten dumny, polski naród, który potrafił czynnie protestować przeciwko opresyjnej władzy? Został spacyfikowany i skundlony. O ile jeszcze kiedyś wierzylem w Polaków tak teraz coraz mniej. Skoro to psy wyprowadzają nas na spacer to czego oczekiwać?

Zwykle starałem się kończyć notke jakąś pozytywną nutą, dzis nie potrafię.

. 

426 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Porzućcie wszelką nadzieję 
miarka, 2020.04.23 o 01:42
""Porzućcie wszelką nadzieję wy, ktorzy wchodzicie" - Dante "Boska komedia", "Piekło"".

Satanistyczni, masońscy i ONZ-owscy architekci NWO (miałaby być "rządem światowym" w Nowym Porządku Świata) już zastrzegli że każdy kto będzie chciał wejść do NWO będzie musiał złożyć pokłon szatanowi.

Dlatego to tak ważnym jest mieć nadzieję w Panu Bogu. To dlatego tak ważnym jest aby stawić czoło wszelkim lękom i zachować odwagę głoszenia prawdy "w pore i nie w porę". Prawda raz poznana broni sie sama, prawdy raz poznanej nasza ludzka świadomość już nie zatraci.
Prawdopodobnie dlatego chcą nas wymordować (nazywają to "zdepopulować", żebyśmy i swoją świadomość zabrali do grobu.
Pytanie tylko czy zdołają wszystkich.

Pytanie tylko czy świadomość prawdy nie przetrwa w nich samych i kiedyś nie wypłynie niszcząc wszelkie ich konstrukcje zbudowane na fałszu, tak jak teraz realizm życia niszczy ich ekonomię i gospodarkę oraz handel posadowione na żądzy zysku, oszustwie i zbrodni.

Pytanie tylko czy w tych warunkach sami byliby zdolni przeżyć jako ludzie?
- Bo jako zdemoralizowani na pewno nie! - Bo moralność to nic innego jak ochrona i obrona, trwanie, promocja i przekazywanie daru życia.
Nie da sie żyć i być zdemoralizowanym (jeszcze chwilę pożyć to tak, ale już przeżyć w dłuższym dystansie to na pewno nie).

Pytanie jeszcze, czy oni nie planują zniszczenia rodzaju ludzkiego licząc że sami przeżyją jako demony? - Jako złudzenia?
To po to nas teraz straszą świrusem?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑