słowa kluczowe: COVID-19, NOW, globalizm, globalny totalitaryzm, koronawirus, propaganda medialna.
Świat2020.03.22 20:35

Globalna epidemia histerii i jej konsekwencje

   
 

O ile w przypadku Chin, ze względu na rasową podatność na COVID-19 i ekstremalną gęstość zaludnienia, część z przedsięwziętych środków wydaje się być racjonalna, o tyle w innych stronach można je scharakteryzować jako globalny stan wyjątkowy. 


 

Motto:

Głupota ludzka i miłosierdzie Boskie są bezgraniczne

Maria Konopnicka

The great hysteria pandemic

 

 

 

Obserwując poczynania światowych elit w „walce z pandemią” nasuwa się wniosek, że pomimo pozornego rozpadu globalizmu (NWO), ziemia nasza rządzona jest przez jeden dyskretnie zakamuflowany system. 

 

Nie licząc różnic w regionalnych kolorytach, metoda jest jedna: zmasowana medialna kampania „informacyjna”, a po osiągnięciu dostatecznego poziomu histerii, wdrażanie drakońskich zarządzeń, nakierowanych na totalne zniewolenie społeczeństwa. O ile w przypadku Chin, ze względu na rasową podatność na COVID-19 i ekstremalną gęstość zaludnienia, część z przedsięwziętych środków wydaje się być racjonalna, o tyle w innych stronach można je scharakteryzować jako globalny stan wyjątkowy. 

 

Cele globalnych elit są w tym aspekcie oczywiste.  Przeraża natomiast absurdalności „faktów medialnych”, błyskawicznie rozprzestrzenianych przez globalne media korporacyjne i bezmyślnie powielane przez lokalne „ośrodki informacji”. 

 

Bardzo to jest wygodna metoda straszenia Polaków, przykładowo „katastrofą epidemiologiczną w Kalifornii”, czy Rosjan „załamaniem systemu medycznego we Włoszech” i na odwrót, których to „faktów” nie będą oni w stanie łatwo zweryfikować.  Ale żeby oni choć próbowali krytycznie podchodzić do „rozwoju wydarzeń”.  Nic z tego z infantylną bezmyślnością akceptują to co skwapliwie podsuwają im agenturalne władze! Obłęd i histeria szerzą się w społeczeństwach szybciej niż mistyczny wirus.

 

Dla porównania cytuję fragment artykułu opisujący stan mentalny obywateli USA ( https://www.anti-empire.com/terrified-of-covid-19-dont-worry-vegetables-cant-get-respiratory-illnesses/):

 

„Czuję, że coś epickiego należy napisać o całej sprawie, ale zmagam się ze słowami, które stosownie opisywałyby moje rozczarowanie Ludzkością.  A będzie znacznie gorzej.  Trudno sobie wyimaginować co się dla nas szykuje; a pomimo to ludzkie stado domaga się więcej.

 

Jedyny wniosek jaki wyciągam z tej sytuacji, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie da się wyobrazić co wyemitują upiorne instytucje medialne, jakie obłędne decyzje podejmą władze oraz w jakie monumentalne brednie uwierzą ludzie i zaakceptują je ochoczo. 

Wszyscy których znam w Ameryce całkowicie powariowali.  Ludzie, którzy jeszcze dwa tygodnie temu święcie wierzyli, że Trump jest agentem Putina, dziś błagają go by wziął całkowicie ich losy w swoje ręce!  Wprost nie jest możliwe adekwatne przekazanie, jak głupia i obraźliwa dla zdrowego rozsądku oraz elementarnej ludzkiej godności, jawi się cała ta wirusowa afera.”

 

Zachowania współczesnego globalnego społeczeństwa „informatycznego”, pokazują że Ludzkość zatraciła już zdolność do rozeznawania nawet najbardziej elementarnych prawd, a to prowadzi tylko do jednego:  GLOBALNEGO ZNIEWOLENIA.

 

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

167 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑