słowa kluczowe: COVID-19, Koronawirus, NWO, globalizm, globalna oligarchia finansowa, totalitaryzm.
Świat2020.03.21 10:42

Po dwu stronach globalnego intelektu, czyli Covid-19 w akcji

   
 
Dla globalnej oligarchii panika jest niezbędna do dalszego zniewolenia Ludzkości, a pretekst dla niej jest zupełnie bez znaczenia.
 

Za początek raptownego przyspieszenia procesu degeneracji systemu globalistycznego (NWO), można uznać zamachy terrorystyczne na WTC, skrótowo zwane 9/11.  Wszczęły one „wojnę z terroryzmem”, polegającą na sianiu śmierci, zniszczenia i chaosu po całym globie. Wynikające z tego zmagania społeczeństw, grup etnicznych, kulturowych i religijnych, w połączeniu z różnorakimi prowokacjami służb specjalnych różnych państw, zasiały pełną dezorientację wśród szeregowych obywateli.

 

Ostateczne przepoczwarzenie się korporacyjnych (oligarchicznych) mediów głównego nurtu w gigantyczną maszynę totalnego fałszowania rzeczywistości, doprowadziło do tego, że te nieliczne myślące jednostki, które ciągle jeszcze poszukują prawdy, zmuszone są do wieloźródłowej i wielopoziomowej weryfikacji wszelkich bez wyjątku doniesień i to wyłącznie w segmencie mediów „niszowych”, które pomimo że nie znajdują się pod totalną kontrolą globalnej oligarchii finansowej i jej różnorakich organów, są też mocno spenetrowane przez wszelakie służby specjalne, siejące w nich dezinformację i usiłujące je skompromitować, jako źródła dla „oszołomów”.   

Ponieważ większość populacji jest z natury swej bezmyślna, i jak każdy głupiec najbardziej ze wszystkiego boi się swego ośmieszenia, już w wyniku zamachu na prezydenta Kennedy’ego, CIA ukuła termin „teorii spiskowych” o pejoratywnej konotacji, którym obdarzała każdego, kto usiłował poddawać w wątpliwość absurdalną oficjalną wersje tej zbrodni, dokonanej nota bene nie przez kogo innego, jak przez wspomnianą wyżej organizację.

 

Od tego momentu rozpasanie rządzącej oligarchii i samowola służb specjalnych eksponencjalnie wzrosły; a poziom moralny i intelektualny „elit” i społeczeństw katastrofalnie się załamał.

 

Powyższy proces umożliwił dzisiejszą farsę z „globalną epidemią koronawirusa”.   

 

Oczywiście, jak każdy grypowy wirus, może on być niebezpieczny, szczególnie dla mężczyzn rasy żółtej, z myślą o których został zsyntezowany przez Amerykanów (https://wordpress.com/block-editor/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/231), jak również dla starych, chronicznie chorych osób. Jednakowoż „zaradcze” poczynania reżimów poszczególnych państw, będą w swych dalekosiężnych skutkach tysiące razy bardziej szkodliwe niż sam wirus.

 

Dla podsycenia histerii i paniki stosuje się fałszywe statystyki, które szczególnie drastycznie widoczne są we Włoszech, gdzie pod ofiary wirusa podciąga się każdego zmarłego, jakiego tylko można. 

 

Swą plugawą rolę odgrywają wspomniany już media.  W niektórych przypadkach agitka propagandowa przyjmuje wyjątkowo niechlujną i głupią formę.  Włoski lekarz objaśnia w telewizji groźby związane z wirusem, nie próbując nawet ukryć swej rozbawionej miny i z trudem powstrzymując się od parsknięcia śmiechem.  „Cudem wyleczona pacjentka”, zrywa z siebie tubę respiratora, wygrażając swym rodakom: „to nie władze ponoszą odpowiedzialność za sytuację w kraju, ale my Włosi nie stosujący się do poleceń administracji!”.

 

Również w Rosji zastosowano „włoskie” metody liczenia ofiar wirusa.  Przedwczoraj, w wiadomościach głównego kanału telewizji, z dumą obwieszczono o pierwszej ofierze śmiertelnej wirusa w Federacji.   Okazała się nią być 75 letnia, chronicznie chora kobieta, które to schorzenie spowodowało jej śmierć.  Ponieważ jednak znaleziono u niej również wirusa, to została zakwalifikowana do grona jego ofiar. 

 

Wygląda na to, że w obecnym nawale pracy, zaczyna brakować mediom wykwalifikowanych kłamców, stąd te kompromitujące wynurzenia. Dotyczy to zresztą nie tylko mediów. 

 

Episkopat Polski z ochotą włączył się w walkę z epidemią, między innymi zalecając wiernym branie Komunii Świętej „na rękę”.  Według słów komunikatu, ma to obniżyć prawdopodobieństwo zarażenia.  Jeśli do tej pory Hostię podawał kapłan swymi potencjalnie zainfekowanymi rękoma wprost do ust wiernego, to teraz podaje on swymi potencjalnie zainfekowanymi rękami do równie potencjalnie zainfekowanych rąk wiernego, a ten już sam wkłada Ją do swych ust.  Nie potrzeba być wytrawnym epidemiologiem, by skonstatować podwojenie potencjału zarażenia.  Ale zapewne episkopat wydał tą dyrektywę w celu deprecjacji Mistycznego Ciała Chrystusa, a nie walki z epidemią.  Zaś swe „owieczki” uważa za „barany”.  No i chyba słusznie, gdyż nikt nie protestuje.

 

Oczywiście w planach sług szatana jest znacznie więcej niż tylko powyższe.  Jednym z nielicznych przedstawicieli establishmentu, który otwarcie je demaskuje, jest rep. Ron Paul, nota bene lekarz z zawodu, który w swym najnowszym artykule, ujawnia całe wirusowe oszustwo (https://russia-insider.com/en/coronavirus-hoax-ron-paul/ri28426 ). Cytuję:

„Koronawirusowy obłęd nie jest ograniczony do polityków i medyków.  Naczelnik Atlantic Council napisał artykuł, w którym wzywa NATO do proklamacji wojny przeciw COVID-19.  Czy zamierzają oni wysłać czołgi i samoloty przeciw tym mikrobom?  Czemu?  Dotychczas wirus zabił w skali globalnej 5 tysięcy ludzi. Podczas gdy stara poczciwa gruźlica zabiła tylko w 2017 roku 1,6 miliona osób.  Gdzie panika w tym przypadku?”

 

Dla globalnej oligarchii panika jest niezbędna do dalszego zniewolenia Ludzkości, a pretekst dla niej jest zupełnie bez znaczenia.  Poniżej prezentuję linki do wybranych artykułów omawiających niektóre plany związane z wirusem w USA:

https://www.yahoo.com/news/u-virus-plan-anticipates-18-190626012.html

https://www.newsweek.com/exclusive-inside-militarys-top-secret-plans-if-coronavirus-cripples-government-1492878

https://www.cnet.com/news/us-waives-potential-health-privacy-penalties-during-coronavirus-outbreak/

https://news.antiwar.com/2020/03/18/us-wants-to-track-americans-over-coronavirus/.

 

Natomiast globalne plany związane z wirusem, w ironicznej formie omawia następujący artykuł:

https://www.anti-empire.com/this-glorified-bug-absolutely-warrants-whatever-emergency-measures-our-regimes-want-to-impose-on-us-obey/.

 

Cytuję jego meritum:

„Nie, nie ma żadnych wątpliwości, że Covid-19 jest najbardziej śmiercionośną epidemią w całych dziejach ludzkości. Nie mamy więc wyboru poza zamknięciem się we własnych domach, zniszczeniem globalnej gospodarki, wepchnięciem pracującej biedoty w jeszcze większe długi, wpompowaniem dalszych miliardów w bankowy system, zaniechaniem wyborów, wprowadzeniem cenzury Internetu i innymi elementami cementującymi globalny system policyjnego państwa.”

 

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

185 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑