słowa kluczowe: Globalizm, II Żydokomuna, NWO, koronawirus, nowy ład światowy.
Świat2020.03.13 10:20

Globalny Sitrep na pierwszy kwartał 20 roku

   
 

Z polskiego punktu widzenia można jedynie biernie obserwować proces przesuwania się ośrodka globalnej władzy z zachodu na wschód i dywagować jak będą się do tego adoptować krajowe agenturalne elity i jaki to będzie miało wpływ na sytuację III RP.

 


 

Narastająca dynamika przesuwania się środka ciężkości politycznej z zachodu na wschód pogłębia światowy chaos i niestabilność.

 

O ile na wschodzie umacnia się nowy totalitarny blok rosyjsko-chiński, o tyle Zachód „rozchodzi się w szwach”. 

 

Proces ten katalizowany jest pełną niekompetencją i nieudolnością tamtejszych zdegenerowanych elit niezdolnych do jakichkolwiek efektywnych działań. 

 

Najlepszy tego przykład stanowi południowa flanka Unii, gdzie pomimo wysiłków Brukseli, Aten i Sofii, „natarcie” kolorowych uchodźców/agresorów nie jest mitygowane.  Bułgaria próbuje się bronić otwarciem śluz lokalnej tamy, powodując tym wzrost poziomu wody w graniczącej z Turcją rzece. Z kolei Grecy używają wojska do ochrony granicy, ale uzbrojeni w koktajle mołotowa „uchodźcy”, przy wsparciu tureckiej armii ciągle forsują tą przeprawę (https://youtu.be/vL7zIfagUuE).

 

Ponieważ zachodni establishment doskonale zdaje sobie sprawę ze swej nieudolności i ogromnych systemowych problemów we wszystkich sferach życia społecznego, politycznego i gospodarczego, skrzętnie ukrywanych pod zasłoną nieustannej agresywnej propagandy medialnej, to dla swej asekuracji postanowił wykorzystać epidemię koronawirusa, jako pretekst do przeprowadzenia „próby generalnej” stanu wyjątkowego, na wypadek spodziewanych w przyszłości niepokojów społecznych. Jednym z podstawowych tego elementów, jest godzina policyjna, która efektywnie testowana jest na najbardziej krnąbrnym społeczeństwie unijnym, jakim są Włosi.

 

Daleko jednak UE do brutalności i bezwzględności komunistycznych władz chińskich, które potrafią trzymać pod domowym aresztem dziesiątki milionów swych obywateli, organizując jedynie zdyscyplinowane konwoje robotników do lokalnych zakładów produkcyjnych.

 

Coraz widoczniejsza słabość Zachodu nie wstrzymuje go przed próbami agresji na swego wschodniego przeciwnika. W tym celu wykorzystuje się wszelkie dostępne środki, jak choćby ostatnio wyjście Arabii Saudyjskiej z limitu produkcji ropy naftowej i gwałtownego sztuczne obniżenia jej cen. 

 

Posunięcie to ma uderzyć w rosyjską gospodarkę, która w znacznym stopniu zależy od cen tego surowca.  Na tym przykładzie widać też dobitnie, że wszelkie „egzotyczne sojusze” Rosji nie wychodzą jej na zdrowie.  Po niedawnym konflikcie z Turcją, przyszła kolej na Arabię Saudyjską, z którą Putin nawiązał niedawno serdeczne stosunki, oraz współpracę gospodarczą i militarną.

 

Pomimo to, Putin umacnia swą władzę.  Projekt nowej konstytucji, gwarantującej mu de facto dożywotnią władzę na Kremlu, jest już gotowy. Transformacja RF w II Żydokomunę dobiega końca.   W celu ostatecznego zwieńczenia tego projektu, zainaugurował on niedawno pierwsze zebranie Politbiura, składającego się z prezydenta, premiera Michaiła (Berii) Miszustina i grona krajowych wiodących żydowskich oligarchów.  Z tej inauguracji rosyjska telewizja publiczna przedstawiła krótki reportaż kilka dni temu. Gros posiedzenia odbyła się aliści za zamkniętymi drzwiami i żadnego komunikatu z niego nie opublikowano.  Jednakowoż proces inkorporacji „Politbiura” do systemu władzy II Żydokomuny został pomyślnie zapoczątkowany.

 

Z polskiego punktu widzenia można jedynie biernie obserwować proces przesuwania się ośrodka globalnej władzy z zachodu na wschód i dywagować jak będą się do tego adoptować krajowe agenturalne elity i jaki to będzie miało wpływ na sytuację III RP.

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

159 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑