słowa kluczowe: Chrześcijaństwo, cywilizacja śródziemnomorska, żydokomuna.
Religia2020.03.08 20:46

Duchowe owoce ZSRR oczami prawosławnego duszpasterza

   
 
Ponieważ jednak „nie samym chlebem człowiek żyje”, warto spojrzeć na opinię rosyjskiego prawosławnego duchownego.
 

Współcześni apologeci komunizmu, zarówno rosyjscy, jak i polscy, pysznią się materialnymi osiągnięciami I Żydokomuny (ZSRR).  Stanowi to wynik ich krótkowzroczności.  Pamiętają oni bowiem tylko okres tzw. „transformacji ustrojowej”, w wyniku której, zarówno w byłym ZSRR, jak i pozostałych „państwach demokracji ludowej”, zachodni agresor, ustrojony w szaty zbawcy, zniszczył te ich marne materialne owoce „socjalistycznego wysiłku”, jakie im się udało stworzyć. Zachód dokonał tej zbrodni w celu zdobycia nowych ryków zbytu na swe towary.  W poprzedzającym okresie poziom materialny Zachodu i Wschodu, różniły się między sobą tak jak niebo i ziemia.

 

Ponieważ jednak „nie samym chlebem człowiek żyje”, warto spojrzeć na opinię rosyjskiego prawosławnego duchownego, zatytułowaną „Духовные плоды СССР” (autor Священник Даниил Сысоев, link do rosyjskojęzycznego artykułu:  https://russian-faith.com/ru/history/svyashchennik-daniil-sysoev-duhovnye-plody-sssr-n2170). Poniżej przedstawiam jego polskie tłumaczenie:

  

  1. 1.    Przede wszystkim należy podkreślić, że w wyniku komunistycznej działalności miliony ludzi gorzeje dziś w piekle.  Oni zatracili wiarę w Chrystusa, a nawet ci, co potajemnie weń wierzyli, ustami otwarcie Go odrzucali.
  2. 2.    Sowiecki system edukacji, którym nie wiadomo czemu tak się do dziś chełpią, gubił i nadal gubi większość obywateli naszego państwa.  Z naszych badań wynika, że prawie wszyscy obywatele w wieku ponad 30-40 lat są niewierzącymi.  Ich mózgi były zdeprawowane poprzez cały system sowieckiej edukacji.  Wszystkie sowieckie filmy, książki oraz nauczanie, nakierowane były na stworzenie bezbożnego człowieka, z ateistycznym systemem wartości.  W rezultacie okazali się oni niezdolni do nawrócenia.  Wszyscy ci fałszywi bohaterowie poszli na transcendentalne zatracenie.
  3. 3.    Większość sowieckich obywateli zarażona została grzechem bałwochwalstwa, łamiąc I Przykazanie Boże, czcząc stworzenie (trupa Lenina) miast Stwórcę.
  4. 4.    ZSRR zniszczył sakrament małżeństwa. Przez co większość naszych obywateli urodzona została, poza tym Boskim związkiem.
  5. 5.    ZSRR pozbawił ludzi możliwości przystępowania do Komunii Świętej, tak że misjonarze zderzają się z setkami tysięcy osób, które nigdy nie miały okazji do nawiedzenia Domu Bożego.
  6. 6.    ZSRR z nienawiścią odnosił się do Pisma Świętego, które niszczył rękami swych obywateli.
  7. 7.    ZSRR utopił we krwi praktycznie wszystkich swych obywateli.  Realizowało się to w obowiązku likwidacji wrogów narodu; kreowaniu masowych zbrodniarzy na bohaterów i najstraszniejsze – legalizacji aborcji, w rezultacie której obficie skąpano we krwi swych własnych dzieci 90% obywateli.

 

Tak Stalin, jak i Lenin i Trocki to czorty piekielne.

Tak obywatelom byłego ZSRR niezbędne jest pokajanie, ale nie w stosunku do równie grzesznego Zachodu, ale przed Bogiem, z którym większość jego obywateli walczyła cały XX wiek.”

 

Kropka!  Nic dodać, nic ująć. 

No może tylko to, jak obłudnie i krótkowzrocznie prezentuje się postać Putina, który dotychczas nie gardził swym wizerunkiem medialnym, zapalającego świeczki w cerkwiach, a teraz wtłacza swych rodaków w otchłań II Żydokomuny, w celu usatysfakcjonowania swych żydowskich pryncypałów i komunistyczno-oligarchicznego chińskiego sojusznika.

 

A zwłaszcza, jak diabolicznie przedstawia się agresywna kampania żydowskich mediów publicznych Federacji, zwalczająca wszelkie próby „przepisywania historii”.

Postępując tak, kremlowscy władcy nie tylko skazują Rosjan na ostateczne unicestwienie w objęciach chińskiego „sojusznika”, ale również na potępienie.  Co prawda, większość neobolszewików to ateiści, ale za to w „nagrodę” od Pana zapewne i tak otrzymają na wieczność, to w co nigdy nie wierzyli, czyli piekło.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

213 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Duchowe owoce ZSRR oczami prawosławnego duszpasterza 
miarka, 2020.03.09 o 01:36
Moim zdaniem to ta ocena sytuacji jest praktycznie bezużyteczna.
Rzecz w tym, że przedstawia sytuację żydokomuny w zasadzie jako byłą, podczas gdy toto wciąż trwa. Nie tylko idzie o komunę czerwoną, ale i niebieską, i zieloną, i tęczową, i satanistyczną.
Rewolucje, nie tylko Październikowa, ale i Francuska, i banksterska z bankami centralnymi, czy późniejsza "rewolucja antypolitycznej zmowy" (Teheran, Jałta, Poczdam, ONZ) to wszystko jeden ciąg nierozliczonej, trwającej i narastającej, bezkarnej zbrodni już dziesiątek tysięcy psychopatów u władzy korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistycznej.

Patrzenie na sprawiedliwość czy naturę od strony grzechu ma sens, ale tu idzie o zbrodnię - zwłaszcza zdradę i korupcję.
Tu idzie o to że to są kwestie moralności i dobra (w tym dóbr wspólnych narodów).
W tych tematach nic nam nie pomoże optyka religijna. Pan Bóg nie przyjedzie na białym koniu zaprowadzać nam porządku.
Nic nie pomoże biadolenie popa.
Tutaj siły, środki i możliwości działania już mamy - tylko działać trzeba.

Grzechy które były, minęły, można przebaczać i skupiać się na konstruktywnie widzianej przyszłości. - Natomiast zbrodnie trwają. Zbrodnie są niewybaczalne - je trzeba zdecydowanie wypalać a ich skutki naprawiać w intencji trwania człowieczeństwa. Nigdy żaden zbrodniarz nie może się czuć bezpiecznym.
Patrząc choćby tylko na Rosję, to jeśli ona nie rozliczy do końca Rewolucji Październikowej (i późniejszych żydokomuny), i nie przywróci ładu moralnego dla przyszłości jako nadrzędnego nad ładem politycznym to ani popowska krytyka im nic nie pomoże, ani my nie mamy tam z kim rozmawiać. I nie ma znaczenia że na Zachodze, czy dalekim lub bliskim Wschodzie może być gorzej,
W kwestiach moralnych nie ma względności ani kompromisu czy handli i ustanowień umowno-prawnych.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

drnowopolski
Putin w oczach rdzennych Europejczyków (Świat)

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑