słowa kluczowe: defender, demokracja, epidemia, wirus, zaraza.
Polska2020.03.04 09:25

Jest! Jest! Już jest...

   

Szukali, szukali i znaleźli.

 
Myślałem kiedy to nastąpi. No i stało się.
 

No i się pojawił. Polska skażona! Maski włóż! - kto bez maski, ten onuca! ;-(

Jest 1066, jest spec-ustawa, są wojska okupacyjne, jest "agresja Rosji" to jak mogło nie być wirusa (i to z koroną - może trzeba zmienić godło... ;-( ) 

Właśnie się dowiedziałem, że wykryto w Polsce prierwszy przypadek infekcji. Teraz tylko kwestią czasu jest kiedy wprowadzony zostanie stan wyjątkowy. Może na czas ćwiczeń, żeby było łatwiej je przeprowadzić i gawiedź nie protestowała. Nie będzie internowania, będzie izolatka, nie będzie obozu w Berezie, będzie szpital lub kwarantanna całych miast - jakie to wygodne dla władzuni. Wywuzek na Syberię organizowanych przez NKWD też nie będzie, ale może ktoś załapie się do... Guantanamo. 

Trochę się łudziłem, że Polska uniknie "epidemii" dzięki zakupowi F-35, bo wirus się przestraszy, no ale one jeszcze nie przyleciały. Są tylko rotujący usraelici, ale to może nie wystarczyć na "agresję Rosji", więc i wirus się musiał pojawić, żeby Putina wystraszyć... bo jak się nie wystraszy i miś nie pomoże w walce ze smokiem, to sam "nie wiedzieć czemu" może złapać wirusa, albo i zacznie gorączkować z powodu zarazy zwanej... "demokracją". Tak, to chyba obecnie najgorźnieszy wirus.

 

247 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jest! Jest! Już jest... 5***** 
MONACO, 2020.03.04 o 12:46
Witam serdecznie :)

i pozdr. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jest! Jest! Już jest... 5*****   
Jasiek, 2020.03.04 o 15:54
Dzięki za odwiedziny i za gwiazdki.
Kurde, chyba NEon też złapał wirusa i go chcą zaciągnąć na kwarantannę. Ciekawe czy to wirus typu korona czy może defender. A może koronawirus to mutacja defenderwirusa...

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jest! Jest! Już jest... 5***** 
MONACO, 2020.03.04 o 21:43
Według mnie to jest sabotaż służb 3RP a jak nie to zachodnich hakerów.
Szkoda by było utraty NEON24, widocznie jest tam umieszczana prawda która e oczy kłuje tych którzy nie lubią krytyki a sami chętnie manipulują innymi , kłamią i wykorzystują innych do swoich haniebnych celów.

P.d. Takie portale są w 200% śledzone, obserwowane przez służby specjalne i obcą agenturę.
Bo przecież wolność słowa i swoboda myślenia jest nie w smaak mafii rządzącej światem.

Pozdraw. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jest! Jest! Już jest... 5*****   
Jasiek, 2020.03.05 o 05:16
"widocznie jest tam umieszczana prawda która e oczy kłuje tych którzy nie lubią krytyki a sami chętnie manipulują innymi"

Ja ostatnio na ten przykład dowiedziałem się o stanowisku KRK, że Jahwe ze ST jest tożsamy z naszym Bogiem z NT. Ale dowiedziałem się też, że wszystko w Biblii co jest przed Abrahamem pochodzi z Sumeru, a tam przecież nie było Jahwe... byli za to Anu, Enki i Enlil...
Więc czy Jahwe to ich unifikacja, czy może się mieszkańcom starożytnego Sumeru nie raczył objawić?
Byłyby to ładne klocki jakby się okazało, że wszystko to hagada sklecona z zasłyszanych przez stulecia historii i być może prawdziwych zapisów....
Betelgeza ostatnio coś przygasała, jakby coś ją zasłoniło. A to przecież gwiazda z Oriona, tego do którego nawiązuje ułożenie trzech piramid.
Uznawane za lekko szurnięte odczyty tabliczek dokonane przez Sitchina też jakby się potwierdzały i w badaniach genetycznych i w mitach z innych kontynentów.
Wracają czy jak?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑