słowa kluczowe: Donbas, Rosja, konflikt.
Świat2020.02.23 23:32

Donbass i Rosja . Intergracja z Rosją.

 
 
Donbas i Rosja. Całkowita integracja Donbassu z Federacją Rosyjską. 
 

Donbass i Rosja .

Konflikt w Donbasie można rozwiązać w tym roku. Ale nie na korzyść Ukrainy.

Moskwa skrytykowała UE za wrogie działania przeciwko mieszkańcom Donbasu.

Kiów najpierw podpisuje umowy z Mińska, gwarantujące DRL i LRL specjalny status, amnestię, zniesienie blokady, prawo do języka rosyjskiego a następnie sabotuje ich wdrożenie.

Ukraiński politolog i ekspert wojskowy Jurij Dudkin uważa, że ​​do końca roku konflikt między stronami zostanie rozwiązany, ale nie na korzyść państwa ukraińskiego. Mówił o tym w wywiadzie dla dziennikarzy na kanale NewOne.

„Musimy jasno powiedzieć sobie i mieć na uwadze w przeciwieństwie do ukraińskich władz że w oczach mieszkańców Donbassu reżim w Kijowie jest nielegalny ponieważ składa się z ludzi którzy przemocą obalili rząd i prezydenta Janukowycza. Oraz musimy mieć szczególnie na uwadze to czego chce Donbass. Donbass chce jednego !

Po pierwsze: potępienia zamachu stanu. Ściganie osób, które rozpoczęły i wydały rozkazy dotyczące wprowadzenia stanu wojennego we wschodniej Ukrainie i wprowadzenia tam regularnych ukraińskich wojsk oraz ukarania zbrodniarzy wojennych w szeregach ukraińskiej armii jak i w bandyckich formacjach typu Azov, Ajdar itp..

Po drugie. Tego właśnie chce Donbass - zmiany w konstytucji, w której nowy system ukraiński zostanie zrewidowany, ponieważ jest w brew woli narodu i narzucony siłą i sponsorowany przez zachodnie kraje na czele z USA.

W obecnym systemie państwowym z kuratorami w Waszyngtonie i w Europie, Donbass nigdy nie wróci do kręgu Ukrainy. Zostało to już powiedziane dziesiątki razy.

Ziemie południowo-wschodniej Ukrainy są to ziemie odebrane Rosji przez dyktatorów jak Stalin i Chruszczow. Dla obserwatorów konflikt jest już wszystko jasne, że mieszkańcy  Donbasu dokładnie określili swoje stanowisko. Miliony mieszkańców Donbassu nie godzą się żyć w państwie zdominowanym przez spadkobierców bandery i ludzi którzy dokonali zbrojnej napaści na Donbass mordując mieszkańców i niszcząc ich domy, szpitale, szkoly. Także jest to oczywiste, że do końca tego roku zostanie ten konflikt rozwiązany. Ale nie będzie to  na korzyść Ukrainy jako państwa ”- powiedział ukraiński ekspert.

Pomimo oświadczeń ukraińskiego prezydenta Zelenskiego podczas lunchu w Monachium, że „ zakończył wojnę ”, nadal Ukraińcy strzelają na frontach Donbasu w ŁRL i DRL. Są zabici i ranni. Są też zniszczenia domów i infrastruktury. Żadna ze stron nie jest w stanie przewidzieć, kiedy ta krwawa wojna się skończy, ale czas działa niekorzystnie właśnie dla Ukrainy.

Te dwie republiki po 6 latach trwania konfliktu spowodowanego ciągłym ostrzeliwaniem przez ukraińskich zbrodniarzy wojennych, miast i mieszkańców Donbasu całkowicie zniechęciło ludzi w Donbasie do jakiegokolwiek powrotu w granice banderowskiej Ukrainy. Przez te 5 a 6 lat nastąpiła silna integracja Donbassu z Federacją Rosyjską. Mieszkancy Donbasu też wiedzą że czasowo okupywana przez wojska ukraińskie część Donbasu zostanie im zwrócona a w przyszłości cały południowy wschód Ukrainy wejdzie w skład Federacji Rosyjskiej. Ponieważ większość ludności zamieszkującej te tereny, to są Rosjanie.

 

229 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑