słowa kluczowe: III wojna światowa, NWO, globalizm, imperializm.
Świat2020.01.31 14:51

Nowy ład światowy à la russe

   
 

“Death is the solution to all problems. No man—no problem.” 
— Josef Stalin


 

Motto: „Śmierć rozwiązuje wszystkie problemy. Nie ma człowieka, nie ma problemu.”  Józef Stalin

Ogłoszony niedawno przez Trumpa „palestyński plan pokojowy” wzbudza w świecie arabskim gwałtowne protesty.  Plan ten przygotowany przez żydowskiego zięcia prezydenta USA i izraelskich ekspertów został oficjalnie zaaprobowany w Waszyngtonie przez premiera Izraela Netanjahu.

 

Bezpośrednio ze Stanów premier udał do Moskwy, gdzie pouczył swego drugiego obok Trumpa „podopiecznego”, prezydenta Putina, o pozycji jaką ma Rosją przyjąć wobec tej inicjatywy.

 

Próby zaprowadzenia nowego porządku światowego (NWO) rękami Amerykanów nie udały się żydom.  Zamiast „porządku” powstał chaos i mizeria, a Stany znajdujące się w sytuacji wewnętrznej wojny politycznej, okazały się niezdolne do wdrażania NWO w życie.

 

Należało więc przyspieszyć zmianę wykonawcy tworzenia, nazwijmy to dla odmiany, „nowego ładu światowego”.

 

Chiny nie są jeszcze dostatecznie spenetrowane przez żydostwo do tego celu, więc jak na razie postanowiono rozpocząć z nimi wojnę biologiczną.  Koronowirus, który nagle eksplodował w tamtejszych metropoliach, był opatentowany w USA w 2018 roku (http://endoftheamericandream.com/archives/just-a-coincidence-a-u-s-patent-for-an-attenuated-coronavirus-was-filed-in-2015-and-granted-in-2018). 

 

Wbrew uspokajającym zapewnieniom chińskich władz ich działania przeczą tymże.  W ekspresowym tempie budowane tam są od fundamentów specjalistyczne szpitale do walki z tym wirusem.  Nikt przy zdrowych zmysłach nie podejmowałby się tego w celu mitygowania „sezonowego wirusa grypy”.

Tak więc do wyboru pozostała żydom Rosja, którą z narastającą szybkością przekształcają oni w II Żydokomunę (ZSRR bis), o czym wielokrotnie pisałem w swych ostatnich publikacjach (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/).

 

Nie dawniej jak wczoraj, radowano się w „rosyjskich mediach publicznych” z kolejnej rocznicy związanej z II Wojną Światową.  Tym razem chodziło o „osiągnięcie” polegające na uzyskaniu największego, w klasyfikacji liczby ofiar, zatopienia okrętu w XX wieku.  Chodziło tu o niemiecki cywilny okręt wywożący w styczniu 1945 roku mieszkańców z otoczonych przez Sowietów Prus Wschodnich.  W wyniku ataku torpedowego sowieckiej łodzi podwodnej śmierć poniosło 10 tyś. Niemców.  Przy czym współcześni rosyjscy (sowieccy?) „eksperci” z właściwym im profesjonalizmem i prawdomównością twierdzą, że ofiarami byli żołnierze Wermachtu.

 

Nam Polakom martwić się zbytnio o niemieckie ofiary nie stoi.  Natomiast groźnym ostrzeżeniem jest dla nas fakt podnoszenia głów przez apologetów „geniusza Stalina” i to na całym świecie!

 

Ostatnio dużym rezonansem odbiła się amerykańska publikacja (https://www.darkmoon.me/2019/lobro-why-i-admire-stalin/) wielbiciela „osiągnięć” Stalina.  Komentarzy oburzonych krytyków tego autora było tak wiele, że skompilowano z nich cały osobny artykuł (http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=201679) .

Przy czym należy pamiętać, że to dopiero początek konstrukcji II Żydokomuny, od której możemy oczekiwać absolutnie wszystkiego!  Biorąc na dodatek pod uwagę rozpaczliwą sytuację wewnątrz i geopolityczną III RP, jedyne co pozostało do zrobienia to modlić się!

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

300 odsłon średnio 1 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑