słowa kluczowe: Imperializm, NWO, globalizm, nowa bolszewia.
Świat2020.01.28 21:10

Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika

   
 
W swym wystąpieniu Putin wylewał krokodyle łzy nad holokaustem i „antysemityzmem”, grożąc światu brutalnym represjami w przypadku najmilejszego przejawu „antysemityzmu” (czytaj próby obrony przed żydowskim rozpasaniem).
 

Kiedy lata temu żydobanderowski (PiS) reżim w Warszawie rozpoczął histeryczną nagonkę na Rosję, jej centralną osią był znak równości postawiony pomiędzy Rosjanami i Sowietami. 

Wielokrotnie pisałem o tym w mych artykułach, podkreślając, że Naród Rosyjski był pierwszą i największą ofiarą żydokomuny i stawianie znaku równości jest oszczerstwem w stosunku do Rosjan w szczególności, a Słowian w ogólności.

 

Czasy się odwróciły i dziś w propagandowej nagonce na Polskę i Polaków prym wiedzie, obok światowego żydostwa, Rosyjska Federacja.  Żydowska telewizja publiczna w Rosji oskarża Polaków nawet o zbrodnie holokaustu!

 

W rocznicę wyzwolenia Oświęcimia, The Washington Post opublikował artykuł (https://www.msn.com/en-us/news/world/the-polish-hero-who-volunteered-to-go-to-auschwitz-and-warned-the-world-about-the-nazi-death-machine/ar-BBZl371) na temat rotmistrza Pileckiego, w którym autor przyznaje nie tylko wyjątkową szlachetność jego osoby, ale również jego pierwsze naoczne informacje o ludobójstwie, jakie dokonywane było w obozie oświęcimskim. Podkreśla też, że pomimo wielokrotnych jego apeli o zbombardowanie obozu, alianci odpowiedzieli bezczynnością.  Proponowane naloty nie uchroniłyby wszystkich ofiar tej maszyny śmierci, ale przerwałyby jej funkcjonowanie na jakiś czas i umożliwiłby ucieczkę, jeśli nie setek to przynajmniej dziesiątek tysięcy więźniów.  Któż więc ponosi współodpowiedzialność za holocaust?

Autor kończy publikację detalami mordu, jaki dokonały na rotmistrzu żydokomunistyczne władze PRLu, stwierdzając (cytuję): „According to a Polish newspaper, as he was led to his death, he said, “I’ve been trying to live my life so that in the hour of my death I would rather feel joy than fear.”

Amerykański portal Russia Insider, redagowany przez Amerykanina rosyjskiego pochodzenia, z okazji najnowszych „występów” Putina w Izraelu, opublikował artykuł brytyjskiego autora (https://russia-insider.com/en/putin-grovels-israel-about-holocaust-never-happened-front-people-who-genocided-russians/ri28215), o tym jak prezydent RF brylował na temat holocaustu przed żydami, których to naród jest w istocie odpowiedzialny za gigantyczne ludobójstwo Rosjan.

 

W swym wystąpieniu Putin wylewał krokodyle łzy nad holokaustem i „antysemityzmem”, grożąc światu brutalnym represjami w przypadku najmilejszego przejawu „antysemityzmu” (czytaj próby obrony przed żydowskim rozpasaniem).  A to wszystko w szlachetnym celu uniknięcia powtórki z II Wojny Światowej.  Z „humanitarnych” powodów ułaskawił też żydówkę, odbywającą wyrok w rosyjskim więzieniu za handel narkotykami.  Ponieważ zbyt tych narkotyków odbywał się w krajach trzecich, poza Izraelem i Rosyjską Federacją, to według niego żadnego przestępstwa nie było.

 

W swoich wypowiedziach Putin używał już zamiennie terminu „Rosjanie” i „Sowieci”, wpisując się o dziwo idealnie w klimat antyrosyjskiej nagonki żydobanderowskiego reżimu PiS, o której pisałem na wstępie.

 

Przy czym błyskawiczny proces przepoczwarzania się Rosji w II Żydokomunę (ZSRR bis) osiągnął już poziom absurdu PiS-owskiej propagandy, widzącej w swym delirium, miast białych myszek, „zielone ludziki” putinowskich agentów.

 

W błyskawicznie przygotowywanej nowej konstytucji RF, w jej preambule zamieszczono już akapit stwierdzający spójność wszystkich okresów państwa rosyjskiego i odpowiedzialność za dorobek jego (cytuję dosłownie) „wielonarodowego narodu”!

 

Ciekaw jestem jaki będzie następny etap obłędu żydów rządzących zarówno politycznym Wschodem jaki i Zachodem?

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

 

367 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika 
miarka, 2020.01.29 o 02:32
"W błyskawicznie przygotowywanej nowej konstytucji RF, w jej preambule zamieszczono już akapit stwierdzający spójność wszystkich okresów państwa rosyjskiego i odpowiedzialność za dorobek jego (cytuję dosłownie) „wielonarodowego narodu”!"

Naród może być wieloetniczny. Wielonarodowym zaś państwo, przy czym tylko jeden, ten którego państwo jest własnością i dobrem wspólnym niepodzielnym i niezbywalnym jest narodem odpowiedzialnym za jego dobro wspólne, a wiec i dorobek wszystkich jego pokoleń i odpowiedzialny za to aby wszystkie podejmowanie decyzje polityczne strzegły tego dobra wspólnego po to, aby mogło być przekazane kolejnym pokoleniom tego narodu jako dziedzictwo.

Inne narody składowe państwa, a więc których przyszłość jest w świadomej, wolnej i dobrej ich woli związana z przyszłością narodu którego państwo jest nie dziedzicza tytułu własności dóbr wspólnych choć ich praca i walka ma z nimi związek.
- Jednak jako obywatele na równych prawach mają dostęp do tych dóbr po to aby wokół nich organizować zaspokajanie swoich potrzeb.


"Naród wielonarodowy" to z góry ukartowane oszustwo mające na celu faktyczną likwidację narodów przez zatarcie granic i odpowiedzialności między nimi, a w rezultaci stworzenie fikcji że odpowiedzialną może być władza państwowa.
To wstęp do dyktatury władzy państwowej. - I terrorystycznego wymuszanie uznania tej władzy stanowionej faktycznie bez woli Rosjan.
Rosjanie by mieli być praktyczne pozbawieni możliwości kierowania swoim państwem.
Skąd więc elity? - Z Ukrainy i z zagranicy chyba nie, bo te już chce mieć Gowin.


Ma to i wydźwięk zamiaru budowy komunizmu na zasadzie "wszystko każdemu według jego potrzeb". W rezultacie jak w komunie każdy dostanie wszystko czyli nic.
- W tych warunkach waadza będzie decydentem w sprawie dystrybucji dóbr, przy czym oczywiście nadbudowa będzie uprzywilejowana.

Hitler i Tusk, gdy dochodzili do władzy obiecywali wszystko wszystkim.
Ta zasada staje się już normą w Polsce - ostatnik Kaczyński i Morawiecki też. Tej patologią sprzyjają warunki "demokracji dowolnej, dowolnego przymiotnika", a więc dowolnej ideologii.
Stalin też zaprowadzał demokrację i to prawdziwsza jak gdzie indziej, a tych co protestowali kazał nazywac faszystami.

Dziś "wszystko wszystkim" obiecuje "żmijowa" ekipa Putina.


PS. Zajrzałem właśnie na Neon. Pod tą notką widać dużo więcej odsłon i ocen. Ilość komentarzy też nie do pobicia. - Tylko co z tego jak zrozumienie istoty problemu znikome, a dyskusja strollowana, bo odzywają sie prawie same trolle jak najdalsi od zgłębiania tematu i choćby próby zrozumienia go na szerszym tle a zwłaszcza szukania konstruktywnuch wniosków..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑