słowa kluczowe: NWO, globalizacja, neobolszewizm, neokomunizm, rosyjski imperializm.
Świat2020.01.20 17:28

Koszmar putinowskiej Rosji

   
 

Klasyfikuje on dwie współzawodniczące frakcje kremlowskie jako „integracjonałów atlantyckich” (prozachodnią oligarchię) i patriotyczną lewicę.


 

W przeszłości oglądałem klasyczny horror brytyjski, w którym bohater usiłuje uciec z domu opanowanego przez Złego. Wyjeżdża samochodem z podjazdu, tą samą drogą, którą przybył, pędzi meandrami śródleśnych dróg po to tylko by dojechać ponownie na pałacowy podjazd.  Z bohatera leje się pot, ale wielokrotne próby wyrwania się z diabelskiego potrzasku, za każdym razem kończą się identycznym efektem.

 

Wydaje się, że dzisiejszy świat w ogólności, a Rosja w szczególności jest takim właśnie bohaterem.  A co mam na myśli wyłuszczę poniżej.

 

W wielu ostatnich mych publikacjach (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/ ) sugerowałem, że Rosja weszła w stadium gwałtownego przepoczwarzania się w II Żydokomunę (ZSRR bis).  Noworoczne przetasowania polityczne w Rosji wydają się to potwierdzać coraz dobitniej (https://www.anti-empire.com/putin-eliminates-the-medvedev-faction-from-the-kremlin/).

 

W nieco innym ujęciu komentuje to amerykański niezależny ekspert, z urodzenia Rosjanin ( https://thesaker.is/could-this-finally-be-the-end-for-the-atlantic-integrationists/.

Klasyfikuje on dwie współzawodniczące frakcje kremlowskie jako „integracjonałów atlantyckich” (prozachodnią oligarchię) i patriotyczną lewicę.

 

Usunięcie Miedwiediewa stanowi ogromny coś dla frakcji prozachodniej.  Ilustruje on to bieżącym rosyjskim dowcipem, który przedstawia następujące: „W południe Putin oświadczył, że wysocy funkcjonariusze państwowi mogą mieć jedynie rosyjskie obywatelstwo, a pod wieczór cały rząd Federacji składa dymisję”.  Ilustruje to frustrację Rosjan spowodowaną faktem zawłaszczenia sobie władzy przez żydowską oligarchię finansową.  Niestety większość rosyjskich patriotów posiada neobolszewickie sentymenty, co ułatwiło w przeszłości ich dominację przez lewicowe żydostwo.  Teraz Putin chcąc się na nich oprzeć, musiał dokonać zwrotu w kierunku Żydokomuny.  Tłumaczy to też nagły wzrost antypolskiej retoryki, zarówno z jego własnych ust, jak i z propagandowej maszyny rosyjskich mediów publicznych.  „Patriotyczni komuniści rosyjscy”- podkreśla autor- oczekują nawet od nowego premiera przyjęcia roli Berii i podkreślają ich fizyczne podobieństwo.

 

W rezultacie, wyrwawszy się z łap jednej żydowskiej kliki ląduje on w łapach drugiej.  Podobnie przedstawia się sytuacja na Zachodzie, gdzie wszystkie nurty polityczne są zdominowane przez plemię żmijowe.

 

W III RP władzę dzierżą „zachodni integracjonałowie”, stąd też wynika gwałtowne zaostrzenie naszych stosunków dwustronnych.

 

Na pytanie co dalej trudno jest dziś znaleźć odpowiedź.

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

274 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑