słowa kluczowe: IIwś, Putin.
Polska2019.12.31 21:28

Wysyp koszer patriotów

 
 
Czyli rechot Putina
 

Jak było do przewidzenia słowa Putina dokonały znowu cudu czyli zjednoczyły mieszkańców Polin a zwłaszcza kastę polityczną pod jedną, żydowską flagą. Zawsze tak się dzieje gdy trzeba szkodzić Polsce. Cudownie znikają wtedy wszelkie podziały bo po raz enty okazuje się, że są sztuczne i obliczone na otumanienie motłochu zwanego oficjalnie wyborcami. Nie inaczej jest teraz.

Nie widzę potrzeby komentowania tego co Putin powiedział bo zostało już powiedziane wszystko a nawet więcej. Najwięcej oczywiście mieli do powiedzenia ci, którzy nie widzieli, nie słyszeli a nawet nie przeczytali transkrypcji wystąpienia prezydenta FR. Polecam, ciekawa i pouczająca lektura. Nie o tym jednak chciałem, sprawami historycznymi powinni w pierwszej kolejności zajmować się historycy i starać się ustalić prawdę tzw obiektywną. Politycy to kłamcy bo taki ich fach i lepiej od takich spraw trzymać ich z daleka. Mam jednak złe przeczucia i podejrzewam, że Putin takich dokumentów ma całe szafy i teraz dopiero zacznie się jazda.

Nasz pan premier, w porozumieniu z panem prezydentem i zapewne samym zwykłym posłem dał słuszny odpór. Wystosował historyczny elaborat, w końcu jest historykiem, kazał przetłumaczyć na kilka głównych języków (w tym oczywiście na hebrajski bo wiadomo, że to najgłówniejszy język) i rozesłał po całym ziemskim globie. Oprócz entuzjazmu w samym Polin ("mamy ostre władze!") oświadczenie pana premiera wywołało prawdziwe polityczne tsunami. Już praktycznie wszyscy nasi sojusznicy eksmitowali ambasadorów Putlera, ociąga się jeszcze San Escobar ale oni chcą go nabić na pal.

Rzeczywistość, drodzy państwo, jest dużo bardziej prozaiczna. Orędziem naszego premiera nie zainteresował się NIKT. Nikt poważny oczywiście. Powod jest oczywisty i prozaiczny - szafy w stolicach naszych "sojuszników" pełne są szkieletów i przyda się jakiś frajer, na którego można zwalić własne winy. Im wszystkim Putin oddał ogromną przysługę. To, że jakiś ambasador coś bąknął to zwykła, niezobowiązująca kurtuazja za którą nie pójdą żadne konkretne kroki. A słowa? Nic nie kosztują.

Cieszą się żydzi, którym Putin oddał (i pewnie jeszcze odda) ogromną przysługę. Zwłaszcza gdy chcą nas oskubać na setki miliardów $.

Cieszą się Amerykanie bo też łatwiej nas oskubią. O ile do tej pory byliśmy w czarnej d... to teraz będziemy w bardzo czarnej i pies z kulawą nogą za nami się nie wstawi. A  Putin?  Może dokopać PiS i ma swoje pieć minut radochy. Takie są skutki polityki zagranicznej "dobrej zmiany"...

Politycy WSZYSTKICH opcji zachowują się jak topielcy w bagnie, nie wiedzą, że im bardziej będą się szamotać tym bardziej się pogrążą. A przygrywa im Jankiel na czarcich cymbałach. Jakoś nie zauważyłem takiej mobilitacji jak pluł na Polskę byle żydowski łachudra z żydowskiej gazety. Co najwyżej jakieś popiskiwania godne myszki. Chyba nie trzeba przypominać sprawy ustawy o IPN...

Życzę wszystkim "niedzielnym patriotom" trochę rozumku w nadchodzącym Nowym Roku.

 

449 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Wysyp koszer patriotów 
miarka, 2019.12.31 o 22:45
"podejrzewam, że Putin takich dokumentów ma całe szafy i teraz dopiero zacznie się jazda".

Putin obiecał otwarcie archiwów. I tu jest cały problem, czy ono będzie na tyle pełne żeby ukazało i broniło prawdę, czy będzie selektywne.
Coś za bardzo koło niego kręci się Nietenjachu żeby to mogła być prawda jedyna (prędzej racja jedynie słuszna).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wysyp koszer patriotów   
Ikulalibal, 2019.12.31 o 23:13
//Putin obiecał otwarcie archiwów. I tu jest cały problem, czy ono będzie na tyle pełne żeby ukazało i broniło prawdę, czy będzie selektywne//

Problem polega na tym że to raczej storna polska stosuje "selektywność".Chce decydować co wchodzi w zakres dyskusji a co nie.
Żywy i bardzo a propos przykład.Półtora roku temu znany dziennikarz Armen Gasparian (Ormianin) napisał książkę "Pospolite kłamstwo" (po rosyjsku tytuł brzmi bardzie "aluzyjnie" nawiązując do nazwy naszego państwa:"Łoż Pospolita )
Była to świetna okazja aby z autorem porozmawiać i zapytać o to czy tamto.I faktycznie jutubowy kanał (a zatem aktywiści z nim związani) media narodowe przeprowadziły z nim krótki wywiad.Dokonali nawet translacji (dodali polskie napisy).Ale filmu nie wyemitowali.Poruszane przez Gaspariana tematy wykraczały za przyjęte ramy +www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wysyp koszer patriotów 
miarka, 2019.12.31 o 23:55
Kłamstwo ma dwie strony: 1. Zatajenie części prawdy (głoszenie półprawd (czyli całych kłamstw));
2. Dodanie do obrazu prawdziwego elementów, albo fałszywych, albo prawdziwych jako fakty, ale nie znaczących dla istoty prawdy o zdarzeniach. - Dodanie jakichś faktów, słów, czy zdarzeń wyrwanych z kontekstu - dodanie czegoś pod ułatwienie fałszywych interpretacji czy fałszywych narracji rzeczywistości (np. przypisanie rangi znaczącej temu co było dyplomatyczną kurtuazją (pod publikę), a treścią zrozumiałą dla zainteresowanych bezpośrednio.
Owszem, to wszystko ma wymiar fałszu, tylko że to już ma wymiar typowy dla terroryzmu i dyplomacji (stąd zresztą bierze się i idiotyzm nazywania polityki sztuką kłamstwa i traktowania kłamstwa jako elementu polityki. - Oczywiście tak nie jest, bo polityka stoi na prawdzie. - To dyplomacja otwiera drzwi dla wszelkiej niemoralności, zdrady i gry pozorów i niedomówień czy nadmiarów z których później co sprytniejszym (czy silniejszym) daje się wycofywać.

Minęło 30 lat od zdrady, zmowy, spisku okrągłego Stołu, od czasy kiedy antypolitycy zyskali szansę wyjścia na salony dyplomaci Państwa Polskiego... i wciąż są nierozliczeni.
Taki stan demoralizuje, w takim stanie nabierają poczycia bezkarności i obratają w piórka nietykalnych i stronników, a nawet sojuszników ponadpaństwowych i ponadnarodowych, w bandy zbójeckie i mafijne, w związki "pancernej brzozy, sędziego Tulei i seryjnego samobójcy (z teczkami dokumentów pod szantaż, czyli haki, pod "przecieki", pod zasoby "szaf wdowy").
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wysyp koszer patriotów   
Ikulalibal, 2019.12.31 o 23:05
Dziwne to jakieś.A już reakcja części polityków i działaczy uważanych do wczoraj za "rozsądnych",po prostu powala.Z jednej strony uczestniczą w konferencjach na temat tego jak antypolska była polityka rządów sanacyjnych a z drugiej z strony wścieka się i nazywa "obelgą dla Polski" fakt że Putin wyraził się źle o ambasadorze Lipskim.
Gdzie tu logika? dla mnie wypowiedź Putina była tylko potwierdzeniem tego co wiem nie od dziś;sanacyjny politycy to nic dobrego i spodziewać się po nich można był wszystkiego co najgorsze.Oni własny naród wystawili dupą do wiatru a cóż dopiero żydów.
A już wczorajsza wypowiedź p.Brauna po prostu mnie powaliła.Żaden z niego polityk a zwykły histertyk .W przyszłości ani on ani jego partyjni koledzy nie powinni liczyć na mój wyborczy głos.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
Czy Putin przedłuży Trumpowi pobyt w Białym Domu? (Humor, satyra)
Jarosław Ruszkiewicz
Co Polska ugrała na Białorusi? (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Białoruś - próba poskładania puzzli (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Otrucie Nawalnego czyli gang Olsena w akcji (Świat)
drnowopolski
Putin na wszystkie kadencje; czyli praworządność wspak (Świat)
drnowopolski
Putin w oczach rdzennych Europejczyków (Świat)
drnowopolski
Dyplomatyczny nokaut Putina (Świat)
drnowopolski
FR, III RP – sitrep na koniec 2019 roku (Świat)
drnowopolski
Szatański miot znów tryumfuje! (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P (Świat)

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑