słowa kluczowe: Putin, Rosja, plemię żmijowe, wojna propagandowa.
Świat2019.12.30 15:15

FR, III RP – sitrep na koniec 2019 roku

   
 

Aby poprawnie zdefiniować i ocenić obecną sytuacje, należy spojrzeć „z lotu ptaka” na okres od upadku sowieckiego imperium.


 

Opiniotwórczy program głównego kanału telewizji publicznej w Rosji, RTR Planeta, „Westi Nedeli” (Wiadomości Tygodnia) zakończył stary rok (29.12.19r) zmasowanym atakiem na Polskę i Polaków.

Program prowadził główny herszt telewizji publicznej niejaki Kiselow. Gwoli historycznej dokumentacji, przytaczam poniżej jego główne tezy:

Sojusz Hitlera z Piłsudskim a potem z jego następcami był fundamentem późniejszego antysemityzmu Niemców;

Polacy nauczyli Hitlera jak mordować żydów;

Polacy knowali z Hitlerem w projekcie wywózki żydów do Afryki;

Polska a nie ZSRR była obok Niemiec głównym sprawcą II Wojny Światowej;

Polska była zakulisowym sprawcą Traktatu Monachijskiego, zmuszając Francję do akceptacji żądań Hitlera;

Bez wkroczenia wojsk polskich na Zaolzie Hitler nie ośmieliłby się zająć całej Czechosłowacji;

Polacy wymordowali setki tysięcy żydów w pogromach przed, w czasie i po wojnie (Jedwabne, Kraków, Kielce itd. Itd.)

W Jedwabnem zaciekłość Polaków wobec żydów była tak wielka, że nawet miejscowe Gestapo próbowało ich bronić.  Polska dzicz wyrywała żydom języki i wykłuwała oczy;

Polacy mordowali żydów w obozach koncentracyjnych, które Niemcy z rozmysłem zlokalizowali na terenach okupowanych Polski;

Obozy koncentracyjne w samych Niemczech, jak np. Buchenwald, to były jedynie miejsca pracy, tak że w nich liczba ofiar mierzyła się w tysiącach, podczas gdy w polskich w milionach;

 

Z prawdziwą lubością wielokrotnie prezentowano obrazy Putina, który z rozwścieczoną miną opluwa polskiego ambasadora śp. Józefa Lipskiego epitetami: „swołocz” i „antysemicka świnia”.  To jest doprawdy bezprecedensowe.  Żadni oficjele cywilizowanych państw świata nigdy nie posuwali się tak daleko.  Nawet butni amerykańscy szubrawcy z Waszyngtonu nie demonstrowali dotąd tak wielkiej nienawiści i pogardy dla „podlejszych” nacji i ich reprezentantów.

 

Takiego spektaklu zoologicznej nienawiści do Polski i Polaków NIGDY i NIGDZIE osobiście dotąd nie widziałem.

Sądzę, że Rosja Putina przekroczyła „czerwoną linię” za którą żadne ludzkie kontakty pomiędzy Polską i Rosją, Polakami i Rosjanami, z czysto psychologicznych powodów, nie będą już możliwe. 

 

W tym momencie warto przeanalizować sytuację geopolityczną końca roku vis-a-vis opisanych na wstępie wydarzeń.  Aby ją poprawnie zdefiniować i ocenić, należy spojrzeć „z lotu ptaka” na okres od upadku sowieckiego imperium.

 

W momencie upadku Sowieckiego Imperium Zła, państwa wasalne (tzw. Demoludy), oraz republiki związkowe rozpoczęły dryfowanie w kierunku Zachodu, który powszechnie uważano za absolutny wzorzec wszelkiego dobra i źródło manny dla narodów wyzwalających się spod żydokomunistycznej okupacji.  Zachód z gorliwością nimi „zaopiekował się”, a także wziął się za demontaż upadłej Rosji Jelcyna.

 

Gdyby na scenie politycznej nie pojawił się Putin, to zapewne Rosji dziś już by nie było. Prawdziwie po mistrzowsku ustabilizował on sytuację wewnętrzną i skonsolidował społeczeństwo. Odbudował armię i inne struktury siłowe, plasując dzisiejszą Federację na pozycji globalnego militarnego lidera. 

 

W międzyczasie narody wyzwolone z komunistycznej opresji zaczęły poznawać prawdziwe oblicze Zachodu, które de facto nie miało nic wspólnego z wizerunkiem dobrotliwego „wuja Sama”, a jedynie z bandyckim neokolonialnym gangiem rabującym i wyzyskującym bez litości każdą ofiarę, która wpadła mu w szpony. 

 

Najszybciej zrozumieli to Węgrzy, Czesi i Słowacy, którzy postarali się zmitygować negatywne konsekwencje swej unijnej kolonialnej zależności i rozpoczęli ostrożnie dryfować w kierunku Rosji.  Dziś próbuje tego również Bułgaria, Mołdawia, Serbia, wahają się Gruzini i Ormianie. 

 

Putin bardzo zręcznie rozgrywał tą partię, przyciągając byłych poddanych niewątpliwie korzystnymi układami handlowymi oraz nienagannym ich traktowaniem, jak równorzędnych partnerów.  Ze stoickim spokojem znosił też nieustanne „gryzienie po kostkach” przez Polskę i kraje bałtyckie.

 

Wydawało się więc, że na Kremlu zasiadł wreszcie cywilizowany człowiek i autentycznie pragnie użyć Rosji, jako katalizatora równorzędnej i partnerskiej koalescencji narodów Europy Środkowo-Wschodniej.  Cywilizowane, dysponujące wysoką kulturą techniczną narody, takie jak Czesi czy Węgrzy pomogłyby podciągnąć Rosjan w każdej społecznej sferze.  Z kolei Rosja z ogromnymi zasobami surowców i na powrót potężną armią, mogłaby zabezpieczyć region przed agresją muzułmańskiej dziczy z południa, oraz rozpadającego się na naszych oczach Zachodniego Imperium Zła.  

 

Być może z powodu ogromnej presji Stanów na Rosję, Putin zdecydował się na ścisły sojusz z naturalnym arcydrogim Rosji, jakim są Chiny oraz kolejny miłosny mariaż z Niemcami (rurociągi, współpraca gospodarcza, etc.).

 

Nie ulega wątpliwości, że wcześniej czy później Chiny i tak przejęłyby w sposób pokojowy Syberię, ale obecna konsolidacja infrastruktur i gospodarek tych państw tylko przyśpieszy ten proces. 

 

Nawet ograniczona do europejskiego obszaru Rosja wraz z państwami tego rejonu stanowiłaby potężny i znaczący blok na arenie międzynarodowej.  Z jakiegoś powodu Putin zdecydował jednak inaczej i rozpoczął proces gwałtownej rebolszewizacji Federacji, o czym wielokrotnie pisałem w szeregu mych poprzednich artykułów (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/).

 

Obecnie, ręka w rękę ze światowym żydostwem, rozpoczął bezprecedensową, chamską kampanię wymierzoną w Polskę.  Przy czym III RP, konająca demograficznie, militarnie okupowana przez USA, politycznie przez UE, a gospodarczo przez Niemcy, de facto zarządzana przez żydów, znajduje się na ekspresowej drodze ku samounicestwieniu i nie mogłaby stanowić zagrożenia nawet dla takiego sąsiada jak Litwa.

 

 Czemu więc Putin zdecydował się na taką akcję?  Zapewne jest to światowa pokazówka nowej mocarstwowości Rosji, wykonywana na praktycznie bezbronnym i bezwolnym przeciwniku.  W celu realizacji tego projektu zmuszony on był zdjąć maskę cywilizowanego człowieka, a nawet prawosławnego (na jakiego od lat pozuje) i ukazać swe prawdziwe dzikie azjatyckie oblicze. 

 

Wszystkie narody Federacji oraz jej sąsiedzi dobrze pamiętają czasy Sowieckiego Imperium Zła, nie jest im obca również elementarna wiedza z najnowszej historii II Wojny Światowej, mogą więc prawidłowo oszacować poziom łajdactwa jaki prezentuje Kreml i jego żydowscy sponsorzy.   Jestem przekonany, że po takiej „pokazówce”, zimny pot oblewa przywódców „zaprzyjaźnionych krajów” i zaczynają przemyśliwać sposoby ostrożnego dystansowania się od dzikiego i nieprzewidywalnego rosyjskiego niedźwiedzia, który dziś nie ma granic w wojnie propagandowej z Polską, a jurto być może energetycznej z Turcją, Bułgarią, czy innymi pastwami, a pojutrze militarnej z Armenią, czy Gruzją?!

 

I tu, w mym odczuciu, tkwi błąd w geopolitycznej kalkulacji Putina i jego kremlowskiej watahy.

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

 

 

 

 

470 odsłon średnio 3 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: FR, III RP – sitrep na koniec 2019 roku 
miarka, 2019.12.31 o 23:24
Antypolityka ma dwa podstawowe wymiary:
1. Stanowienie przez "klasę polityczną" "polityki" "w imię dobra wspólnego narodu", ale w wersji dyktowanej przez kacyków plemiennych czy partyjnych i dla ich interesu;
2. Stanowienie "prawdy stanowionej" o zdarzeniach które "miały miejsce" na drodze spisków i zmów jako nadpaństwowych i nadnarodowych między antypolitykami rządzącymi w różnych państwach, a z przekonaniem, że sprawę w ustalonej wersji, korzystnej dla spiskowców podejmą media "światowej opinii publicznej" ZDECYDOWANIE ANTYNARODOWEJ. - "prawdy stanowionej" która zaraz będzie przedmiotem "sądu bez sądu" dla ustalenia "wyroku jedynie słusznego" I JEGO BEZZWŁOCZNEGO WYKONANIA (zanim prawda jedyna wyjdzie na jaw).

Teraz mamy pytanie: czy Putin jest już tak zaawansowanym antypolitykiem, że Kiselow tylko uzupełnia to co zostało niedopowiedziane przez Putina, czy to same media (zwłaszcza Kiselow) go wrabiają wpychając go na pozycje, których jako polityk nigdy by nie zajął.
Mamy i trzecie: Kto w Rosji rządzi Putin czy Kiselow? A może ktoś kto stoi za Kiselowem?

Przecież Putin jako mający dostęp do dokumentów nie mógł wypyszczać takich bredni jak:
"Sojusz Hitlera z Piłsudskim a potem z jego następcami był fundamentem późniejszego antysemityzmu Niemców;

Polacy nauczyli Hitlera jak mordować żydów;

Polacy knowali z Hitlerem w projekcie wywózki żydów do Afryki;

Polska a nie ZSRR była obok Niemiec głównym sprawcą II Wojny Światowej;

Polska była zakulisowym sprawcą Traktatu Monachijskiego, zmuszając Francję do akceptacji żądań Hitlera;

Bez wkroczenia wojsk polskich na Zaolzie Hitler nie ośmieliłby się zająć całej Czechosłowacji;

Polacy wymordowali setki tysięcy żydów w pogromach przed, w czasie i po wojnie (Jedwabne, Kraków, Kielce itd. Itd.)

W Jedwabnem zaciekłość Polaków wobec żydów była tak wielka, że nawet miejscowe Gestapo próbowało ich bronić. Polska dzicz wyrywała żydom języki i wykłuwała oczy;

Polacy mordowali żydów w obozach koncentracyjnych, które Niemcy z rozmysłem zlokalizowali na terenach okupowanych Polski;

Obozy koncentracyjne w samych Niemczech, jak np. Buchenwald, to były jedynie miejsca pracy, tak że w nich liczba ofiar mierzyła się w tysiącach, podczas gdy w polskich w milionach;"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

Anna PK.
Między Wschodem a Zachodem. (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Davos w Monachium (Świat)
Anna PK.
Rosyjska ruletka Macrona. (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Co Polska ugrała na Białorusi? (Polska)
Jarosław Ruszkiewicz
Białoruś - próba poskładania puzzli (Świat)
drnowopolski
Szatański miot znów tryumfuje! (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P (Świat)
Spiritolibero
O wyższości Rosji Putina nad Polską Kaczyńskiego (Polska)
Spiritolibero
Turcja - NATO i S-400 (Świat)
z innych stron:
Dlaczego Rosja dzieli Polaków?

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑