słowa kluczowe: Imperializm, NWO, globalizm, neokolonializm, neokomunizm.
Świat2019.12.26 15:35 15:40

Biomasa III RP

   
 
III RP jest całkowicie bezwolna, a nad jej prawidłową utylizacją pracują dziś wszystkie bez wyjątku jej  „elity”.
 

Wraz z coraz szybszym rozkładem struktur globalistycznych, uwidaczniają się też zalążki konstrukcji kolejnego NWO (nowego porządku światowego). 

 

Punkt imperialnej ciężkości zaczyna coraz bardziej przesuwać się z Waszyngtonu do Moskwy.  Amerykańskie „elity” (deep state) zaabsorbowane są walką wewnętrzną i to przy odkrytej kurtynie, nie pozostawiając już nikomu w miarę inteligentnemu żadnych wątpliwości co do przestępczego charakteru zachodnich mechanizmów władzy.   

 

Bezsilność Waszyngtonu w próbach egzekwowania swej władzy zachęca co możniejszych jego wasali do podniesienia głów i ignorowania amerykańskich poleceń, czego najlepszymi przykładami są działania Niemiec i Francji vis-a-vis szeroko pojętej polityki USA.

 

Na przysłowiowym placu boju pozostali już tylko najnędzniejsi wasale Stanów, tacy jak Polska, kraje bałtyckie i Ukraina.   

 

Przy czym ta ostatnia poddana została w ostatnim pięcioleciu błyskawicznej transformacji na podobieństwo tej, która zajęła w III RP z górą 30 lat.   

 

Wszystko co było w tym kraju do zrabowania, zostało zrabowane, to czego nie dało się zrabować, zostało zniszczone, o ironio przy współudziale „banderowskich patriotów”.  Wykorzystuje to oficjalna rosyjska (czytaj żydowska) propaganda, oskarżająca ten kraj o „nazizm”.  UE z naiwnym zdziwieniem odpiera te zarzuty, zgodnie z prawdą stwierdzając, że państwo, w którym całe „elity władzy” są żydowskie, trudno obwiniać o „nazizm”.  Takie paradoksy są dziś na porządku dziennym i to nie tylko na Ukrainie.  Ich przyczynę stanowi walka poszczególnych żydowskich mafii o ostateczną władzę nad światem.  Ponieważ pisałem o tym szczegółowo w poprzednich artykułach (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1003658, https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1000725) , nie będę się tu wdawał w zbędną dywagację.            

 

Ostatni etap grabieży, tym razem ukraińskiego czarnoziemu, odbywa się w tej chwili przed naszymi oczami.  Powoduje to pewne opory w tamtejszym społeczeństwie, czym nie przejmują się jednak rządzący, którzy określają swych poddanych mianem „biomasy”.

 

Z drugiej strony, ci nieliczni z grona tamtejszego społeczeństwa pojmujący grozę sytuacji, ukuli obrazowe określenie Ukrainy mianem „Sorosja” od nazwiska głównego jej nadzorcy – Sorosa i starają się odwrócić bieg wypadków.

 

Rosja, w miarę wzrostu swej potęgi militarnej, przepoczwarza się coraz bardziej w nową żydokomunę.  Putin, dla którego ma zostać zmieniona konstytucja Federacji, umożliwiająca mu dożywotne przebywanie na Kremlu, zachowuje się coraz bardziej jak car. 

 

Ostatnio włączył się też osobiście w kampanię mającą na celu „powstrzymanie prób przepisywania historii”.  Pierwsza jego salwa w tym temacie okazała się wyświechtaną tezą neonazistów stwierdzającą, że powodem wybuchu II Wojny Światowej, był „uniżający wielki naród niemiecki” pokój Wersalski, w wyniku którego wielu „germańskich nadludzi” zmuszonych było żyć w „sezonowym państewku”, jakim była II RP. 

 

Z kolei „rosyjska telewizja publiczna” RTR, w programie „60 Minut” z 25 grudnia tego roku, zwróciła uwagę, ustami rosyjskiego rabina, na fakt uciemiężenia „najwspanialszego plemienia wszech czasów” przez barbarzyńskich Polaków, a także masowego wypełniania przez nich roli siepaczy w niemieckich obozach koncentracyjnych na okupywanym terytorium II RP.

 

Nie będę zniżał się do poziomu cytowanych powyżej towarzyszy i polemizował z ich wizją przeszłości.  Z ubolewaniem stwierdzę tylko, że towarzysz Putin i jego kohorty, ostatecznie pogrzebały szanse Rosjan na odegranie pozytywnej roli w procesie jednoczenia narodów w walce z globalizmem. 

 

W charakterze post scriptum tego wątku, zacytuję jedynie fragment najnowszego artykułu Freda Reeda (https://www.unz.com/freed/on-rogues-and-rogue-states/ ), porównujący okres w przededniu wybuchu II Wojny Światowej, z dniem dzisiejszym: 

“The Nazis, who had control over the domestic press, convinced the German population that the Poles were threatening Germany. The Poles were said to be committing atrocities against Germans.

Then the Reich, with no justification whatever, having absolute air superiority, attacked Poland, bombing undefended cities and killing huge numbers of people. It was a German pattern several times repeated. Today the Reich is endlessly remembered as a paragon of evil. It was.

 

Naziści kontrolujący swe krajowe media przekonali Niemców, że Polacy zagrażają Germanii i dokonują zbrodni na niemieckiej mniejszości.

Wtedy III Rzesza bez jakiegokolwiek powodu, dysponując absolutną przewagą sił powietrznych, zaatakowała Polskę, bombardując bezbronne miasta i zabijając ogromną liczbę cywilów.  Ta metoda była później powielana wielokrotnie. Dziś Rzesza jest wspominana jako model zła, jakim była.”

 

Rosja Bolszewicka, dzięki swemu militarnemu zwycięstwu, w przeciwieństwie do III Rzeszy, nie została rozliczona ze swych monstrualnych zbrodni przeciw Ludzkości, w tym na Narodzie Rosyjskim.  Umożliwia to dziś neobolszewikom budowanie nowego wizerunku imperialnego Federacji, kosztem „podrzędnych nacji”, takich jak Polacy.

 

Z drugiej zaś strony, żydzi rządzący dziś III RP w imieniu USA nie zaprzestali straszyć „polskiej biomasy”, absurdalną groźbą rosyjskiej agresji.  Przy czym wojska amerykańskie na terenie naszej Ojczyzny nie są rozlokowane, wbrew krzykliwej propagandzie, w celu obrony nas przed tą agresją, ale na odwrót w celu jej sprowokowania, na podobieństwo prowokacji Gliwickiej z 1939 roku, tylko w odwrotnym kierunku. 

 

Tragedię „polskiej biomasy” stanowi to, że na podobieństwo ukraińskiej, jest ona pozbawiona narodowych elit, które wymordowali Niemcy i żydobolszewicy w okresie II Wojny Światowej.  Jest ona przez to całkowicie bezwolna, a nad jej prawidłową utylizacją pracują dziś wszystkie bez wyjątku „elity” III RP.

 

Kontynuując to rolnicze porównanie, jedno nie ulega wątpliwości, że z tej biomasy powstanie kompost, który niezawodnie użyźni żydowskie interesy.

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

698 odsłon średnio 3 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Biomasa III RP   
Ikulalibal, 2019.12.26 o 19:54
//rosyjska telewizja publiczna” RTR, w programie „60 Minut” z 25 grudnia tego roku, zwróciła uwagę, ustami rosyjskiego rabina, na fakt uciemiężenia „najwspanialszego plemienia wszech czasów” przez barbarzyńskich Polaków//


Albo nadmiar świątecznych toastów,albo brak dokładnej informacji.Obydwie ewentualności równie żałosne (w przypadku blogera z pretensjami).
Aleksander Moisiejewicz Boroda który akurat nie jest rabinem za to prezydentem stowarzyszenia żydów rosyjskich +ru.wikipedia.org niczego nie oświadczał a jedynie podziękował prezydentowi W.W.Putinowi za następujące słowa: +www.youtube.com
Teraz już zewsząd sypią się podziękowania dla Putina.Najzawziętsi wrogowie robią wyjątek,na chwilę zmieniają retorykę i mówią:DZIĘKUJĘ.
Gdyby będący dziś w nie najlepszej kondycji drnowopolski jeszcze się nie domyślał co się stało ,to słowami zeszłoniedzielnego Sołowiowa donoszę że Putin tymi słowami rozpoczął w obronie historycznej prawdy wojnę z Polską.
Od wystąpienia Putina minęły 3 doby i z obejrzanych przeze nie trzech tuzinów politycznych tok szołów wynika że 90% publicystów przyjęło ów fakt z zadowoleniem nie ukrywając tego że było ono wyczekiwane już od wielu lat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP 
miarka, 2019.12.27 o 22:26
"Wraz z coraz szybszym rozkładem struktur globalistycznych, uwidaczniają się też zalążki konstrukcji kolejnego NWO (nowego porządku światowego)".

To ważna obserwacja.
Do tej pory mieliśmy dosyć stabilny układ ideologiczny w światowej antypolityce (czyli tajnych zmowach natury personalnej i mafijnej, nadpaństwowych i nadnarodowych) w postaci korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.
- W tej chwili się to posypało i syjoniści zaczynają dominować nad globalistami.
Znaczy to również iż posypały się i ustalenia typu "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych".

Ma to miejsce i w Polsce i w USA, gdzie "głębokie państwo" (faktyczna strona globalizmu) mimo przegranych wyborów, mając poparcie światowego lewactwa (UE też jest stroną globalistyczną), wciąż chce brać udział we władaniu państwami, przy czym dobro i przyszłość państw i ich narodów właścicielskich przestały się liczyć.
To zaś umacnia pozycję korporacji prywatnych, czyli i plany szowinistycznej, trockistowsko-faszystowskiej drogi do komunizmu.
Z tym ostatnim szczególnie dobrze koresponduje obrazek wprowadzający.
- Wyjaśnia on i motywy działania papieża Franciszka, ale i poufałość oblegającego go tłumu w myckach który niewątpliwie liczy na wielkie zyski korporacji prywatnych i syjonistów (tu trzeba pamiętać, iż nie trzeba być żydem żeby być syjonistą, choć to nie przeszkadza).

Jeśli zaś chodzi o relacje Rosja-Polska to nie oczekiwałbym zmiany. Powodem jest Katyń bez pełnego wyjaśnienia którego nie ma mowy ani o prawdzie historycznej ani o perspektywie zgody.
Nie historycy, nie ideolodzy, nie politycy, a tylko narody między sobą mogą układać pokojowe i przyszłościowe relacje między sobą i mówić zgodnym głosem prawdy historycznej, prawdy jedynej.
Przyczyną jest właśnie syjonizm tak tych co ludobójczo mordowali polskie elity żeby w ich miejsce po wojnie podstawiać elity swoje, jak i tych co ich głos jest dziś najmocniej słyszalny w całym świecie.

No i w końcu odniesienie do samej Rosji. Najistotniejszym wydaje się wpływ na Putina syjonistów chazarskich. - Tak tych którzy dominują w rosyjskiej ekonomii, jak i tych zagranicznych, zwłaszcza częstego i życzliwie przyjmowanego gościa Putina z Izraela. Putinowi jakoś nie przeszkadza że to Nietenjachu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP   
Ikulalibal, 2019.12.27 o 23:05
//Najistotniejszym wydaje się wpływ na Putina syjonistów chazarskich.//

A nie bierzesz pod uwagę tego że być może jest odwrotnie?
Około 45% Izraelczyków urodziło się na terytorium ZSRR.Lekko licząc bo do tego dochodzą jeszcze nieżydowscy współmałżonkowie.
Część tej populacji odczuwa silny związek z krajem urodzenia.Dotyczy to zwłaszcza inteligencji "humanistycznej".Izrael to mały kraj i nie może stworzyć miejsc pracy dla wszystkich:bibliotekarzy,krytyków sztuki,dziennikarzy itp.Przeto zmuszeni do zajęć prozaicznych inteligenci ciepło wspominają kraj w którym mieli większe możliwości pracy i rozwoju.Wszak nie samym chlebem ....
Świetnie ilustruje to anegdota "hatul mandan" (po heb uczony kot )
+www.youtube.com
Nie będą tłumaczyć jej sensu i podtekstu bo to długie i zawiłe tym bardziej że pan drnowopolski ponoć zna język,realia i inne subtelne klimaty więc świetnie zrozumie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP 
miarka, 2019.12.28 o 09:34
"A nie bierzesz pod uwagę tego że być może jest odwrotnie?"

Jakoś mi to nie przyszło do głowy :-)
- Słyszałem cokolwiek o faryzeuszach, talmudystach, frankistach...

Co do ilustracji Twojej "odwrotnej tezy" anegdotą po rosyjsku, to niestety nie znam tego języka na tyle żeby ją próbować zrozumieć (myślę że podobnie jak i większość forumowiczów).
Jednak chyba domyślam się o co chodzi bo znam inną historię - o żydzie z Krakowa. Przeprowadził się "z wielkiego świata" do zapyziałego, prowincjonalnego miasteczka, a zapytany dlaczego, odpowiedział, że lepiej mu w Tarnobrzegu być kimś, jak nikim w wielkim mieście.
Przekładając to na realia izraelsko rosyjskie, to Izrael stał się taką intelektualną metropolią, a za Rosją, pamiętający ją Izraelczycy tęsknią właśnie z powodu możliwości bycia kimś.
W końcu żydokomuna wymordowała tam więcej rosyjskiej inteligencji jak w Polsce polskiej, a więc "przestrzeń życiowa" mają tam ogromną.

Dlatego też i nie przypuszczam żeby z ewentualnego powrotu chazarskich "żydów" do Rosji, Rosja mogła mieć w dłuższym dystansie pożytek.
Raczej jej trzeba (podobnie jak Polsce) odbudować swoje narodowe, patriotyczne, ideowe, duchowe elity.
Putin wydaje się tego nie rozumieć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP   
Ikulalibal, 2019.12.28 o 13:48
//Putin wydaje się tego nie rozumieć //

:)))) sądzę że jeśli przyszłoby mi podejmować decyzję w kwestii kto lepiej rozumie rzeczywistość;Putin? czy miarka? to bez wahania wybieram Putina jako że ten po wielokroć udowodnił że nie tylko rozumie ale i potrafi kreować realia tworzące rzeczywistość.
Mam nadzieję że w odróżnieniu od @drnowopolskiego potrafi pan oddzielić rzeczywistość od własnych projekcji na temat owej rzeczywistości.
Poza wszystkim nie podzielam pańskiej wiary w żydowską omnipotencję.Przeciwnie,uważam że to ludzie jak wszyscy inni a zatem podlegają tym samym procesom.Na przykład socjologicznym.
Z moich bacznych obserwacji wynika że jeśli izraelskie społeczeństwo (wzorem społeczeństw zachodnich) nie przemieniło się jeszcze w zgraję bezużytecznych wałachów,wydzierganych cudaków z kolczykami w nosach,szeroko rozwarte jamy chłonąco-trawiące,to jest to zasługa tamtejszych elit.Jednym słowem są w miarę normalni bo trwają w stanie mobilizacja.Oczywiście lekkiej.Takiej jaka potrzebna jest do tego żeby człowiek nie zgubił się w zawiłościach życia.A że coraz trudniej uzyskać ten efekt (mobilizacji) przy pomocy tradycyjnych środków czyli religii wybraństwa, to w celu utrwalania starych idei trzeba sięgać po nowe rozwiązania.Temu właśnie służy "religia holocaustu".<Cały świat chce nas zabić.Zawsze chciał.I zabijał.Potwierdzają to świadkowie i dowody eksponowane w muzeach na całym świecie.Mamy zatem już nie religijne ale wręcz biologiczne powody aby trzymać się razem i tak trwać na przekór światu.A jeśli pozwolimy sobie na relaksującą demobilizację to znów zaczną nas zabijać.>
Przyzna pan panie miarka to idealna koncepcja.Oczywiście z ich punktu widzenia.Rozumie pan to? nie pytam czy pana to raduje ani co pan o tym sądzi, pytam czy pan to rozumie.
Więc jeśli pan to rozumie to powinien pan równie płynnie rozumieć dlaczego w aktualnej sytuacji żydom jest potrzebna "przychylność" Rosji.Podpowiem że idzie bardziej o zawartość rosyjskich archiwów niż etniczne pochodzenie części elit.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP 
miarka, 2019.12.28 o 19:09
„sądzę że jeśli przyszłoby mi podejmować decyzję w kwestii kto lepiej rozumie rzeczywistość;Putin? czy miarka? to bez wahania wybieram Putina jako że ten po wielokroć udowodnił że nie tylko rozumie ale i potrafi kreować realia tworzące rzeczywistość”.

Wyraźnie inaczej pojmujemy zwrot „rozumienie rzeczywistości”. Putin nie tyle lepiej rozumie rzeczywistość co ograniczenia dla jego możliwości które niesie realizm sceny politycznej. Tu przewagę nad nami daje mu w pierwszej kolejności szerszy dostęp do informacji, a w drugiej możliwość wpływania na stan rzeczy, czyli promowania lub dyskryminacji określonych osób, szkodzenia swoim przeciwnikom i manipulacji opinią publiczną. Jego możliwości oceny rzeczywistości opierają się o siłę i materię. W tym sensie materialno-siłowym Putin korzysta z pomocy licznych gremiów doradczych, a więc i opiera się o ich rozumienie rzeczywistości – też ograniczone do możliwości skutecznego zadziałania.
My za to mamy szerszy wgląd w to jak powinno być wszystko zorganizowane od strony idei, wartości, życia wspólnotowego, w tym narodowego i duchowości. – W tym właśnie wyraża się i nasze lepsze rozumienie rzeczywistości od strony obiektywnych mechanizmów którym ona podlega.


„Poza wszystkim nie podzielam pańskiej wiary w żydowską omnipotencję.Przeciwnie,uważam że to ludzie jak wszyscy inni a zatem podlegają tym samym procesom.Na przykład socjologicznym”.

Ależ skąd? – Ja też nie wierzę w żydowską omnipotencję.
- Tu chodzi o syjonistów, a syjoniści są omnipotentni nie z racji ich żydowskości, a spiskowych, nadpaństwowych i nadnarodowych form działania. – Form działania nawet nie tyle przestępczych względem praw, co zbrodniczych i zdradzieckich. Nie trzeba być żydem żeby być syjonistą.


„Z moich bacznych obserwacji wynika że jeśli izraelskie społeczeństwo (wzorem społeczeństw zachodnich) nie przemieniło się jeszcze w zgraję bezużytecznych wałachów,wydzierganych cudaków z kolczykami w nosach,szeroko rozwarte jamy chłonąco-trawiące,to jest to zasługa tamtejszych elit.Jednym słowem są w miarę normalni bo trwają w stanie mobilizacja.Oczywiście lekkiej.Takiej jaka potrzebna jest do tego żeby człowiek nie zgubił się w zawiłościach życia”.

Rewolucja antykulturalna (przewrotnie zwana kulturalną) ma przede wszystkim źródło w ideologii komunistycznej oraz socjalistycznej z typowym dla niej rozdawnictwem tzw „praw”, „praw” które demoralizują, „praw” wywodzonych z czasów „niewoli egipskiej, „praw” do „należnego”. Inaczej to funkcjonuje w punktu widzenia „panów”, a inaczej „niewolników”. Syjoniści to „panowie” .


„A że coraz trudniej uzyskać ten efekt (mobilizacji) przy pomocy tradycyjnych środków czyli religii wybraństwa, to w celu utrwalania starych idei trzeba sięgać po nowe rozwiązania.Temu właśnie służy "religia holocaustu".

Ani „religia wybraństwa”, ani „religia holokaustu” to nie sa żadne „tradycyjne środki. To tylko syjonistyczne wymysły. Nie ma takich religii, bo nie ma w nich służby żadnemu Bogu.
Owszem, w swoim czasie Bóg wybrał żydów, ale nie na jakichchś syjonistycznych panów świata, a po to żeby doprowadzili ludzkość do zbawienia ode zła za sprawą Jezusa Chrystusa. Tyle że to wybranie się skończyło kiedy doprowadzili. Skończyło się i w drugim wymiarze, bo ludzkość doprowadzili, ale sami od razu w swojej głównej części poszli w przeciwnym kierunku.


„<Cały świat chce nas zabić.Zawsze chciał.I zabijał.Potwierdzają to świadkowie i dowody eksponowane w muzeach na całym świecie.Mamy zatem już nie religijne ale wręcz biologiczne powody aby trzymać się razem i tak trwać na przekór światu.A jeśli pozwolimy sobie na relaksującą demobilizację to znów zaczną nas zabijać.>
Przyzna pan panie miarka to idealna koncepcja.Oczywiście z ich punktu widzenia.Rozumie pan to? nie pytam czy pana to raduje ani co pan o tym sądzi, pytam czy pan to rozumie”.

Ależ tak, rozumiem. Rozumiem też że to nie ma nic wspólnego z żadną religią. - To zgrabna narracja rzeczywistości. Tyle że pusta, fałszywa. – Narracja rzeczywistości na zasadzie hagady, czyli wyrwanej z kontekstu historyjki odgrzebywanej gdy już powymierali ci co by mogli sprostować oszustwo, gdy nawet zasoby polskiego Instytutu Pamięci Narodowej albo na miejscu zostały zniszczone, albo skopiowwane i przewiezione ao amerykańskiego muzeum holokaustu. – To narracja pod zamierzoną manipulację na poczet dzisiaj realizowanych syjonistycznych, szowinistycznych planów korporacjonistów-syjonistów. Narracja godna Hammurabiego: „Nas skrzywdzono, to teraz my będziemy krzywdzili”, a nawet go przerastająca, bo u niego tylko było „oko za oko...” – Już samo to że sąd sprawiedliwy nie odbył się od razu wskazuje że to, owszem, „idealna koncepcja”, ale pod zamierzany bezmiar oszustw.

Przecież to nieprawda że żydzi ginęli w holokauście dlatego że byli dobrzy, zrelaksowani i zdemobilizowani. – Czy ich elity reprezentowały ich, czy siebie? - Czy bogaci amerykańscy żydzi zrobili cokolwiek aby ratować ginących europejskich? - Kto finansował Hitlera?


„Więc jeśli pan to rozumie to powinien pan równie płynnie rozumieć dlaczego w aktualnej sytuacji żydom jest potrzebna "przychylność" Rosji.Podpowiem że idzie bardziej o zawartość rosyjskich archiwów niż etniczne pochodzenie części elit”.


Owszem, „w aktualnej sytuacji żydom jest potrzebna "przychylność" Rosji”. Tyle że jeżeli chodzi o naszą dyskusję, to ja tutaj twierdzę, że raczej syjonistom i w interesie syjonistów, a nie Rosji (więc i nie Putina).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP   
Ikulalibal, 2019.12.28 o 20:49
//To zgrabna narracja rzeczywistości. Tyle że pusta, fałszywa.Narracja rzeczywistości na zasadzie hagady, czyli wyrwanej z kontekstu historyjki//

Najważniejsze że działa (bo przecież działa).Przejdź pan cały Izrael wzdłuż i wszerz a nie spotkasz ani jednej zdewastowanej budki telefonicznej i ani jednej połamanej ławki.O zjawisku uchylania się od służby wojskowej nikt nawet nie słyszał nie mówiąc o tym żeby "stosował".
W ankiecie której poddano całą szkolną młodzież w wieku 16-18 lat na pytanie "jakie cechy powinien posiadać twój życiowy partner" czołowe miejsca zajmowały odpowiedzi:"powinien kochać dzieci","powinna umieć zadbać o dom i dzieci","szanować rodzinę i dbać o nią","powinien być mądry żeby dawać przykład dzieciom"
Odpowiedzi tyczące wyglądu zewnętrznego,rozmiaru biustu i inne tego rodzaju wogóle nie odnotowano.Ankieta miała miejsce w 2004 r.
A przecież nie są odcięci od świata.Oglądają tak jak reszta światowego gówniarstwa MTV, używają tych wszystkich nowoczesnych elektronicznych gadżetów,chętnie i dużo podróżuje, a mimo to nie ulega demoralizacji.A przynajmniej nie w takim tempie jak nasza polska młodzież (ta zachodnia zdemoralizowała sie już kilkadziesiąt lat wcześniej więc o nią mniejsza)A pan powiada "narracja pusta i fałszywa".
Daj nam boże jak najwięcej narracji,a choćby i fałszywych,które przynoszą takie efekty.Na razie to od kilku miesięcy w 38-milionowym społeczeństwie nie można zebrać 100.000 podpisów pod jakąś petycją żądającą ustawy chroniącej przed ewentualnymi skutkami 447.(zbiórkę podpisów prowadzi jakiś patriotyczny kanał jutubowt)


//My za to mamy szerszy wgląd w to jak powinno być wszystko zorganizowane od strony idei, wartości, życia wspólnotowego, w tym narodowego i duchowości. – W tym właśnie wyraża się i nasze lepsze rozumienie rzeczywistości od strony obiektywnych mechanizmów którym ona podlega.//

Z grzeczności nie zapytam czy to przekłada się na coś konkretnego.Bo wobec nader ewidentnych przykładów sytuacji w jakiej tkwimy takie pytanie mogłoby być odczytane jak szyderstwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Biomasa III RP 
miarka, 2019.12.29 o 14:18
„Najważniejsze że działa (bo przecież działa)”.

Działa? To spójrzmy szerzej. - Żydów było 12 pokoleń, zostało już ostatnie. – I to zostało w głębokiej defensywie, w głębokim tle Chazarów, którzy owszem „nawrócili się na judaizm”, tylko że rabiniczno-talmudyczny, a ponadto pozorny, bo 80% mieszkańców Izraela to ateiści, a rdzenni żydzi to dyskryminowana mniejszość. Tam już faktycznie nie idzie o judaizm, a o syjonizm.

Owszem, działa, ale nie na zasadzie moralności tylko strachu: „nabroiliśmy, to teraz musimy się bać i trzymać razem, bo jak się wyda prawda to po nas”. To samo z „oszukiwaliśmy i dalej zamierzamy oszukiwać” żeby realizować cele syjonizmu.

Cała ta holokaustowa narracja rzeczywistości służy tylko ukrywaniu celów syjonizmu. Owszem, budki telefoniczne i ławki mają całe, o rodziny dbają, nawet o naród dbają – ale swoje. Natomiast wszystko co lewackie, socjalistyczne i komunistyczne, a nawet satanistyczne w świecie wspierają – wspierają po to żeby to demoralizowało innych, żeby niszczyło ich zdolność do obrony koniecznej zwłaszcza przed syjonistami. To wszystko ma wyraźnie zaznaczone dwa standardy człowieczeństwa: inny dla „panów”, inny dla „niewolników” (gojów).

Czy to ich „pilnowanie ławek” wynika z tego że są lepsi w sensie postaw społecznych od innych nacji? - Czy raczej z tego że w innych nacjach zaszczepiają wzorce antykulturowe na motywach ideologicznych - zwłaszcza przez środki masowego przekazu i kinematografię oraz skorumpowanych „polityków” – w czym syjoniści mają w świecie niewątpliwy prymat.


„Daj nam boże jak najwięcej narracji,a choćby i fałszywych,które przynoszą takie efekty”.

Moralność ma dwa skrzydła – jedno dotyczące tego czym władamy i co powinniśmy ochronić żeby przeżyć, a drugie dotyczące tego, czemu służymy, co w sytuacjach krytycznych będzie chroniło nas – dotyczące człowieczeństwa dojrzałego.

Tymczasem u nich to drugie skrzydło nie istnieje. Syjonizm oznacza że oni tylko siebie uznają za ludzi. Ich moralność ma tylko jedno skrzydło – skrzydło etyki czyli moralności wyłącznie w sensie prawa. Prawa którego głównym narzędziem jest karanie - strach i sąd sprawiedliwy. Oni się boją, bo jeśli inni ludzie zaczną postępować jak oni, to po nich.

Ja tam uważam iż pewniejsze efekty daje kierowanie się celami człowieczeństwa dojrzałego, takiego według którego wszyscy ludzie są dziećmi Bożymi, co nie tylko chroni hierarchię ludzkich wartości, ale i cele ludzkie wiąże i z ludzką godnością, i sumieniem, i z pokojem między wszystkimi ludźmi pragnącymi pokoju.


„//My za to mamy szerszy wgląd w to jak powinno być wszystko zorganizowane od strony idei, wartości, życia wspólnotowego, w tym narodowego i duchowości. – W tym właśnie wyraża się i nasze lepsze rozumienie rzeczywistości od strony obiektywnych mechanizmów którym ona podlega.//
Z grzeczności nie zapytam czy to przekłada się na coś konkretnego.Bo wobec nader ewidentnych przykładów sytuacji w jakiej tkwimy takie pytanie mogłoby być odczytane jak szyderstwo”.

A ja spytam z drugiej strony. – Na jak długo wystarczy tych motywacji płynących z fałszywej narracji rzeczywistości? – Z postaw siłowych, materialistycznych, egoistycznie interesownych, pasożytniczych i prawniczych, a nawet bandyckich, obliczonych na efekty doraźne?

Powyżej pisałem: „Dlatego też i nie przypuszczam żeby z ewentualnego powrotu chazarskich "żydów" do Rosji, Rosja mogła mieć w dłuższym dystansie pożytek”.

Owszem, dzisiejsze rozumienie demokracji z jej kadencyjnością wymusza żeby polityka była właśnie krótkowzroczna i częstozmienna, ale czyż tak powinno być?
Czyż to się daje obronić w szerszym, mądrym i dalekowzrocznym spojrzeniu?
Czyż natura i Bóg długo pozwolą z siebie kpić?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑