słowa kluczowe: Beata Mazurek, Igor Mazur, próba prowokacji.
Polska2019.11.10 10:06

PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów

 
 
Wicemarszałek polskiego Sejmu zaprasza do Polski banderowców.
 
Polska Straż Graniczna na granicy polsko - ukraińskiej, zatrzymała jednego z liderów skrajnie banderowskiej organizacji działającej na Ukrainie - UNA - UNSO, Igora Mazura.
Pan Mazur będąc skrajnym nacjonalistą, zdążył w swojej przeszłości walczyć po stronie samozwańczego kalifatu w Czeczenii przeciwko wojskom Federacji Rosyjskiej, za co jest ścigany międzynarodowym listem gończym wydanym przez Interpol na wniosek strony rosyjskiej.
    Fakt zatrzymania nie spodobał się Ukraińcom, którzy wystosowali odpowiednie noty do Interpolu i odpowiednich władz w Polsce, wnoszące o zwolnienie banderowca.
Zanim zadam pytanie, które jest clou całej tej afery, powiem, że jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, Polska staje przed szansą, aby wykazać się dobrą wolą w stosunku do Rosji, co mogłoby zapoczątkować dwustronny dialog. Zatem strona Polska powinna przekazać Mazura stronie rosyjskiej, co z pewnością zostanie zapamiętane jako gest dobrej woli właśnie.
   Wszyscy pamiętamy, że w poniedziałek 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Można zapytać zatem, po co Mazur przybył do Polski w przeddzień naszego święta? PiSiory, lewactwo i żydostwo powie, że aby wziąć udział w marszu organizowanym przez polskich narodowców. Taka teoria to jednak bzdura, gdy wskażemy, że ten banderowiec i bandyta przybył do Polski na osobiste zaproszenie pisowskiej wicemarszaĺek Sejmu, Beaty Mazurek.
Kto potrafi odpowiedzieć na pytanie, po co pani Mazurek w przeddzień Marszu Niepodległości zaprasza do Polski jednego z liderów skrajnie faszystowskiej, banderowskiej formacji zbrojnej UNA - UNSO?
W tym wszystkim zakładam, że nazwisko tego banderowca nie ma nic wspólnego z nazwiskiem pani wicemarszałek.
  Stawiam tezę, że szykowano jakąś grubą prowokację, ale idioci z PiSu chyba nie wiedzieli, że Mazur jest ścigany przez Interpol. 

474 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów 
Jarosław Ruszkiewicz, 2019.11.10 o 11:07
Panią Marszalek mógł ktoś celowo wprowadzić w błąd ale wypowiedź tej ... Gosiewskiej jest tak skandliczna, że szkoda gadać. Kiedyś takim golono łby.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów   
HADES, 2019.11.10 o 16:20
Mazur już jest na wolności
Jego sprawa zaplanowana na godzinę 16-tą wcale się nie odbyła gdyż prokuratura wycofała wniosek o areszt
Więc jak widać prawo nie wchodzi tutaj w rachubę a jedynie czysta POLITYKA

POLITYKA jedynej słusznej partii pod wodzą jedynego słusznego wodza
Co chcieli osiągnąć dowiemy się albo i nie, gdyż albo plan jest w ciągłej realizacji, albo już się posypał

Tak czy siak PIS'owcy dobierają sobie same doborowe towarzystwo, oczywiście z rodzimymi UB'ekami na czele
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów   
Ikulalibal, 2019.11.10 o 16:35
Świetna PIS-owska robota!
Doprawdy nic im tak dobrze nie wyszło jak ta intryga.
Bo jak znam życie (a znam), to intryga wymierzona przecie tym siłom które u nas noszą nazwę "patriotyczne".
Jutro jak wiadomo odbędzie się "marsz niepodległości" czyli impreza owiana zła sławą.Owianą niesłusznie ale co robić.
Ponieważ przy największej złej woli rządzących nie da się znaleźć dowodu na to że ktoś z organizatorów i liderów "marszu" pozwala sobie na ekstremistyczne zachowania,poglądy czy nie daj boże działania,niczym diabeł z pudełka wyskakuje sprawa "zatrzymania Ihora Mazura". Ewidentnego praktykującego nazistowskiego bandyty.
Teraz "zagraniczne agencje informacyjne" w dość łatwy sposób połączą dwie kwestie:"marszu polskich nazistów" i odmowę ekstradycji poszukiwanego listem gończym zbrodniarza Ihora Mazura.Aby wzburzyć emocje zachodniego widza wystarczy kilka autorskich cytatów pana Ihora i kilka faktów z jego życiorysu.A w którymż to kraju puszczają wolnym taką kreaturę?-zapyta średnio statystyczny Europejczyk.
Jak to w którym? w tym w którym naziści urządzają "marsz niepodległości.W którym by jeszcze.
Brawo! naprawdę świetna robota wiernych uczniów dr Goebbelsa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: PiS zaprasza do Polski banderowskich bandytów   
Ikulalibal, 2019.11.10 o 23:19
// idioci z PiSu chyba nie wiedzieli, że Mazur jest ścigany przez Interpol. //

Nie mogę zgodzić się z tą tezą.Wiele złego można o PIS powiedzieć ale nie to że w swych działaniach kieruje się brakiem wiedzy czy głupotą.Jest wręcz odwrotnie.Mają głęboką wiedzę w danym temacie.Niejednokrotnie głęboką na tyle, że przeciętny człowieczek nawet nie podejrzewa kulisów dziejących się wydarzeń.
Podobna sytuacja jak ta z Mazurem wydarzyła się blisko 10 lat temu.Chodziło wówczas o zatrzymanie i ekstradycję terrorysty Ahmeda Zakajewa związanego między innymi z organizacją zamachu w Biesłanie +www.gazetaprawna.pl
Wówczas to PIS w osobie swych aktywistów zajęło się desperacką obroną bandyty Zakajewa. Na filmie Adam Borowski związany z PIS, stały komentator tv Republika,honorowy ambasador nieistniejącego państwa Iczkeria. +www.youtube.com
Światło na całą tę szopkę rzucił inny terrorysta Doku Umar który w specjalnym oświadczeniu zamieszczonym na portalu kavkazcenter zwrócił się do do Czeczeńców z ważnymi informacjami. +www.kavkazcenter.com

+ia800309.us.archive.org

Z oświadczenia dowiadujemy się że fundacja Sorosa (tak,tak,tego "znienawidzonego" przez PIS Sorosa :D ) przekazała 10.000.000 $ Ahmedowi Zakajewowi .Celem "skromnego datku" filantropa było przeprowadzenie w Polsce tzw wszechświatowego kongresu Czeczeńców.
Kongres faktycznie się odbył +wyborcza.pl
Doku Umar jest tym faktem oburzony ponieważ (podobnie jak wielu innych ) uważa Zakajewa za samozwańca i zdrajcę nie mającego żadnego mandatu do reprezentowania narodu.
10.000.000 $ to niezły kawałek grosza i uszczknąć z niego choć ździebko stanowi pokusę.Nawet jeśli w zamian trzeba stanąć ramię w ramię z bandytą współodpowiedzialnym że męczeńską śmierć 334 dzieci.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑