słowa kluczowe: Globalizm, NWO, neoliberalizm, talmudyzm.
Polska2019.10.20 15:11

III RP na jedynie słusznej drodze globalistycznej integracji

   
 
Musimy być miej rasistowscy dokonując tego przy pomocy całkowitej eliminacji Białych.
 

W miarę umacniania się w naszej Ojczyźnie judeopolonijnych struktur władzy coraz częściej nasuwają się pytania: czy talmudyczne metody postępowania ze społeczeństwem polskim są identyczne jak w innych krajach? oraz jaki jest poziom nasilenia represji w porównaniu z tymiż?

 

W zależności od odpowiedzi na te pytania można bowiem oszacować prawdopodobieństwo międzynarodowego społecznego oporu w stosunku do naszych rzeczywistych władców.  Sprawa ta wydaje się być tym bardziej na czasie w świetle nieokiełznanego rozpasania się żydostwa w putinowskiej Rosji dnia dzisiejszego.   Bowiem do tej pory RF jawiła się  jako kraj, w którym przynajmniej część struktur władzy znajdowała się w rękach rosyjskich patriotów.

 

Pewne światło na zadane pytania przynieść mogą omówione poniżej artykuły z anglojęzycznych niezależnych mediów.   

 

Kompleksowo traktuje te zagadnienia artykuł pióra Andrew Joyce’a, zatytułowany „Konieczność antysemityzmu” (http://www.unz.com/article/the-necessity-of-anti-semitism/ ).

 

Autor kategoryzuje strategię żydostwa w odniesieniu do „Białych” (czytaj gojów) w ramach czterech „kultur”.  Ze względu na używany przez Joyce’a powyższy termin potrzebna jest tu krótka dygresja. 

 

W terminologii anglosaskiej dla określenia „rasy białej” stosuje się miano „Caucasian race”, w takim rozumieniu, że są to ludzie zamieszkujący zwyczajowo terytoria na północ od Kaukazu. Dzięki takiej klasyfikacji z rasy „białej” automatycznie wypadają semici i hindusi, antropologicznie do takowej zaliczani.

 

Pierwszą z wyszczególnionych kultur, mieni się być według autora „kultura krytyki”. W tym aspekcie żydzi są wyjątkowi, gdyż nie posiadają własnej „historii”, którą można by krytykować, a jedynie „martyrologię”, co umożliwia im maksymalnie agresywne podejście do innych narodów.

 

Jako przykład cytuje autor casus Jerzego Kosińskiego i jego „arcydzieła” pt. „Malowany ptak”, który stanowi jego „memuar” dotyczący zdarzeń z obozu koncentracyjnego, pełny opisów bestialstwa, gwałtów na dzieciach i innych aktów agresji.  Dziennikarka Joanna Siedlecka, która studiowała życiorys autora, wykazała, że powyższy „memuar” jest całkowicie wytworem chorej wyobraźni „twórcy”.  Sam pisarz spędził okupację niemiecką wraz ze swą rodziną na wsi w ukryciu u Polaków, ryzykujących życiem za tą pomoc.  Pomimo to Kosiński delektuje się dalej statusem ofiary, choć wiadomo, że od Polaków zaznał tylko dobra.  

 

Drugim elementem jest „kultura tolerancji”.    Obecna masowa emigracja do Europy w szczególności, a na Zachód w ogólności jest według autora w pełni dziełem żydowskim.  Jest promowana, wykonywana i propagowana pod żydowską kuratelą.  Autor tak to ironicznie przedstawia:

„Rzeczywiście potrzebujemy nienadających się do pracy Afrykanów, by pracowali na nasze emerytury, islamskich terrorystów do opieki nad naszą starzejącą się populacją, milionów dodatkowych bezdomnych emigrantów by rozwiązali nasze niedobory w substancji mieszkaniowej, tanich najemnych pracowników, by spowodowali wzrost naszych zarobków oraz niedokształconych zagranicznych medyków by obsadzali nasze szpitale, wykonywali operacje i kurowali nas do zdrowia.  Musimy też tolerować wszechobecne burki, by udowodnić światu jak bardzo feministycznym społeczeństwem staliśmy się ostatecznie. Musimy demonstrować nasz patriotyzm poprzez negowanie naszego własnego istnienia jako nacji. Potrzebujemy przepisów kontrolujących swobodę wypowiedzi, by zagwarantować sobie wolność słowa.  A co najważniejsze, musimy być miej rasistowscy dokonując tego przy pomocy całkowitej eliminacji Białych.”

 

Kolejny element łamigłówki to „kultura sterylności”.  Tu znów autor odnosi się do polskiego przykładu, podkreślając, że w II RP pionierem edukacji seksualnej, antykoncepcji, promocji homoseksualizmu i aborcji była Irena Krzywicka (Goldberg) twórczyni Ligi Reformy Obyczajów i autorka Wiadomości Literackich.  We Francji natomiast, pierwszym propagatorem antykoncepcji i aborcji była założycielka ruchu „Wybór”, żydowska prawniczka Gisele Halimi, a odnośną tym ideom legislację przeprowadziła żydowska Minister Zdrowia Simone Veil (Simone Jacob).

 

Pomijając prezentowaną przez autora, całą litanię przykładów z innych krajów, przechodzę, do ostatniego elementu, jaki stanowi „kultura lichwy”. 

 

Pomimo, że ma ona wielowiekową historię, to na „skalę przemysłową” zainicjowana ona była w dziewiętnastowiecznych Niemczech, pod nazwą „rewolucji konsumpcyjnej”.  Tam, na masową skalę, zaczęto wprowadzać „domy towarowe”, będące prawie wyłącznie żydowską własnością. 

 

Współcześni antysemici zwą je dziś „świątyniami konsumpcji”, w podwójnym znaczeniu: świątyni konsumpcji dóbr materialnych i świątyni konsumującej człowieczeństwo, czyli miejsce destrukcji homo sapiens. 

 

W charakterze dygresji własnej, pragnę podkreślić, że III RP znajduje się na czołowym miejscu per capita (na głowę ludności) zarówno w ilości „galerii handlowych”, jaki i miejsc realizacji lichwy, czyli liczby oddziałów bankowych.

 

Konkluzją autora artykułu jest stwierdzenie, że o ile dla żydów ważne jest tylko jedno pytanie, „co jest dla nich korzystne?”, to dla nas Białych istotne powinno być tylko jedno zagadnienie, „czy żydzi są przydatni dla nas?”.  Sądzę, że na to drugie pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam.

 

Ostatni element "żydowskiej kultury” odpowiedzialny jest za aktualny stan światowych finansów, które na kanwie zbliżającego się konfliktu amerykańsko-irańskiego, omawia drugi autor (https://americanfreepress.net/rothschilds-want-irans-banks/).

 

Od czasu, gdy Rotszyldowie przejęli Bank of England w 1815 roku, rozszerzali oni swą kontrolę na bankami centralnymi poprzez skorumpowanych polityków, którzy w imieniu swych rządów brali od nich niespłacalne potyczki, co umożliwiało im późniejsze ich przejęcie.  Tych opornych polityków, którzy im utrudniali, kompromitowali w jakiś sposób, lub fizycznie likwidowali.  W celu pogrążenia poszczególnych państw w długach, prowokowali między nimi konflikty zbrojne.

Przed 9-11 (zamach na World Trade Center itp.) na świecie pozostało już tylko siedem banków centralnych nienależnych od Rotszyldów: Afgański, Iracki, Sudański, Libijski, Kubański, Północnokoreański i Irański.  Dziś po wdrożeniu „globalnej wojny z terroryzmem” są już tylko trzy.

 

Rotszyldowie kontrolują także MFW, Europejski Bank Centralny, Bank Światowy, Bank of International Settlements i londyńską giełdę złota.  Uważa się, że Evelyn Rotszyld, będąca obecnie głową rodziny, kontroluje ponad połowę całego bogactwa świata, ocenianego przez Credit Suisse na 231 tysięcy miliardów dolarów.

 

 

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

595 odsłon średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: III RP na jedynie słusznej drodze globalistycznej integracji   
Ikulalibal, 2019.10.20 o 16:50
//Od czasu, gdy Rotszyldowie przejęli Bank of England w 1815 roku ...//

Ta popularna wersja rozpropagowana przez samych żydów sugeruje że przed "przejęciem" Bank of England był czysto aryjski. Tymczasem zawsze był we "właściwych rękach" trzeba tylko rozumieć sens sformułowań w rodzaju "londyński kupiec"
Od początku naszej tak zwanej "łacińskiej cywilizacji" banki zawsze były w zydowskich rękach.Nawet wtedy kiedy ich matecznik znajdował się w Wenecji,Padwie czy Lombardii.Dlaczego ten dziwaczny stan nie przeszkadzał papiestwu? Nie wiadomo.Może nie docenili oni (ci ojcowie święci) roli banku jako instytucji kreującej pewne realia.A może właśnie doceniali i dlatego nie reagowali.Kto ich wie.
Dość na tym że z chwilą upadku Bizancjum kiedy stało się wiadome że "wenecja" utraciła kontrolę nad handlowymi szlakami śródziemnomorskimi,"kupcy weneccy" przenieśli się najpierw do Holandii żeby ostatecznie na stałe usadowić się na wyspach brytyjskich.Angielskie elity zażydzały się w ogromnym tempie już od XVI w.Każdy historyczny proces przeorywujący tamtejsze społeczeństwa (rewolucja protestancka,rugi chłopów,wojna domowa,rewolucja przemysłowa),był konsekwencją specyficznej mentalności tamtejszych elit.
Pisać nam że w 1815 jakiś niemicki żyd przejął Bank of Englad to po prosu stroić sobie z nas żarty.Wszak wiadomo ze "bankiem banków" jest nie Bank of England a Standard Chartered należących do klanu Baruhów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: III RP na jedynie słusznej drodze globalistycznej integracji   
drnowopolski, 2019.10.20 o 18:33
Według mnie "bankiem banków" (kluczowym bankiem) jest Bank of International Settlements. Ale jak jest na prawdę wiedzą tylko sami żydzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: III RP na jedynie słusznej drodze globalistycznej integracji   
Ikulalibal, 2019.10.20 o 19:56
//Jako przykład cytuje autor casus Jerzego Kosińskiego i jego „arcydzieła” pt. „Malowany ptak”, który stanowi jego „memuar” dotyczący zdarzeń z obozu koncentracyjnego, pełny opisów bestialstwa, gwałtów na dzieciach i innych aktów agresji. Dziennikarka Joanna Siedlecka, która studiowała życiorys autora, wykazała, że powyższy „memuar” jest całkowicie wytworem chorej wyobraźni „twórcy” //

Odkrycia dziennikarki Joanny Siedleckiej nie mają najmniejszego znaczenia wobec faktu że Kosiński napisał utwór literacki.Jak wiadomo w ramach tej konwencji mieści się wszystko.Impresje autora,nastroje,ulotne emocjonalne klimaty.Licencja poetica -jak to mówią.
Gdyby Kosiński pisał reportaż czy historyczną narracje to co innego.Można byłoby to i owo podważyć.Ale literatura piękna rządzi się swoimi prawami.
Ktoś może powiedzieć:"Ależ to okropne! to stwarza możliwośc potwornych manipulacji świadomością czytelnika! to daje okazję zaszczepiania w ludzkie umysły fałszywych wyobrażeń!"
Owszem to okropne.Owszem stwarza.Owszem daje okazję.Ale cóż można na to poradzić.
Nie pierwsza to książka i nie pierwszy autor który będzie wykorzystany w określony sposób.Pegaz zaprzężony w rydwan propagandy.Tak bywa.
Dziwię się tylko panie nowopolski że pana to dziwi.Z doświadczenia wiem że zalicza się pan do tej kategorii ludzi którzy nie odznaczają się szczególną wybrednością jeśli idzie o fakty.I raczej gotów pan jest korzystać z literacko-propagandowych klisz niż obiektywnych informacji.
Poniósł wilk razy kilka ponieśli i wilka -panie nowopolski.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: III RP na jedynie słusznej drodze globalistycznej integracji 
miarka, 2019.10.20 o 20:28
„W miarę umacniania się w naszej Ojczyźnie judeopolonijnych struktur władzy...”
Ależ tak nie można. – Co Pan też wypisuje? Zaczarowywanie rzeczywistości na rzecz tych co dokonują na nas agresji?
- Przecież judopolonia to urojenie psychopatów, a więc nie jest zdolne generować struktur władzy nad nami. – Władza państwowa może być tylko skutkiem udzielenia przez nas łaski wybrania tym „powołanym na listy wyborcze”.
Tu nic się nie może obejść bez nas i naszej woli świadomej rzeczywistości oraz potencjalnych konsekwencji takich czy innych wyborów, woli dobrej w najlepszym naszym rozumieniu dobra i zła oraz prawdziwych potrzeb tych na rzecz których to dobro czynimy, oraz wola wolna, więc w warunkach braku sprokurowanych przeciwko nam nacisków i wymuszeń, szantaży czy sztuczek psychologicznych wymuszających uznanie bezalternatywności na rzecz podejmowania przez nas złyx decyzji.

„...czy talmudyczne metody postępowania ze społeczeństwem polskim są identyczne jak w innych krajach? oraz jaki jest poziom nasilenia represji w porównaniu z tymiż?”
„Talmudyczne metody postępowania” dotyczą wymuszeń uznania Talmudu za dopuszczalny dla interpretacji i praw i rzeczywistości, a więc i zgody na uznanie możliwości jego uznania za dopuszczalny w praktyce sądowej. Ma to ten skutek że wszelkie bandyctwo czuje się bezkarne. W państwach protestanckich mają to z definicji i to od 500 lat, bo protestantyzm to chrześcijaństwo zjudaizowane. U nich dominuje „pragmatyzm na tu i teraz” i indywidualizm przed wspólnotowością, czyli ideologia oligarchii wbrew logice uważanej za elity również w demokracji.
- Jednocześnie działają mafijnie i grupowo, i z tej pozycji dokonują zbrodni. Później domagają się uznawania ich „prawa” do osądzania ich przestępstw jako czynów osób indywidualnych, przez co ich hierarchia zbójnicko mafijna pozostaje bezkarna, a i sami „cyngle” zbyt uciążliwych i odstaszających kar nie ponoszą.- Za nimi poszły już katolicki zachód Europy i USA – i to stamtąd od 1989-tego roku idzie i do nas ta zaraza.

"Autor kategoryzuje strategię żydostwa w odniesieniu do „Białych” (czytaj gojów) w ramach czterech „kultur”.
Dobrze że jest tutaj ten cudzysłów mogły by nas nerwy nie do opanowania ponosić.

To raczej cywilizacje wspaczne - cienie kultur ludzkich, z wszystkim interpretowanym przez samego diabła
- dla wzbudzania postaw pasożyta i samozatraceńca (zwłaszcza przez mniejsze zło i mniejszą brzydotę, odrazę i odrzucenie - w jego pedagogice miałoby by być usprawiedliwione, lub większe zło
- - w jego pedagogice ma to już nieograniczone możliwości kłamstw i niedopowiedzeń oraz nadinterpretacji usprawiedliwiających.
- - nadto dla wzbudzania postaw drapieżnika - gwałciciela, przemocowca i prawodawcy odgórnego - samozwańcze dzieci szatana - satanistów - z definicji zawsze bez granic dobrych tylko zdemoralizowanych, bez granic obłudnych, w swoim zakłamaniu za dobro uważających również dobro niewystarczające i dobro nadmierne, ale zawsze tak interpretowane, czy w swojej literze, czy w odniesieniu do prawdy jedynej o rzeczywistości żeby dobrem nazywać to co zapowiada korzyści im.
Czterech "jeźdżców wspapokalipsy": krytyka, tolerancja, sterylność, lichwa.
Jeśli byśmy się godzili na takie ich definicje, talmudyczne ich interpretacje i praktyki, to raczej szans już nie mamy.

Przecież wszędzie mamy tu do czynienia z próbami odwócenia naszych postaw moralnych na niemoralne – żebyśmy zamiast podejmować obronę konieczną ustępowali miejsca agresorom.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑