słowa kluczowe: 447, POPiS sprzedał Polskę Żydom, zdrajcy narodowi.
Polska2019.10.06 20:22

Powyborcza bomba

 
 
Wygląda na to, że okrągłostołowy układ będzie nadal rządzić, ale czy będzie czym rządzić, bo kim to chyba tak.
 
Kampania wyborcza trwa w najlepsze, a medialne opinie na temat poszczególnych ugrupowań, które niebawem podzielą się władzą, a niektóre tę władzę utracą, przypominają cyrk, repertuar którego ogranicza się jedynie do występu klauna i to tylko jednego, który postanowił przed występem, ugasić swoją tremę.
Cały spektakl ogranicza się zaledwie do upowszechnienia opinii, że zbliżające się wybory będą dla Polski decydującymi i że zły wybór pogrzebie Polskę raz na zawsze.
Trik polega na tym, że maskuje się fakt, iż każdy wybór będzie równoznacznym z pogrzebem Polski i szkoda tylko, że Polacy od 1989 roku, po raz pierwszy zdołali stworzyć ugrupowanie polityczne w Postaci Konfederacji, które oprócz napierdalanki o władzę, merytorycznie wypowiada się o przyszłości Polski, prezentując przy tym solidny program.
   Najgorszym scenariuszem dla hegemonii PiS będzie wejście do parlamentu wszystkich startujących ugrupowań, dlatego reżim będzie robić wszystko, aby utrudnić wejście do Sejmu konkurentom, wykluczając z ich grona tzw. Koalicję Obywatelską, która jest integralnym elementem pookrągłostołowego reżimu katującego Polskę.
   W przedwyborczej gorączce zaczęło się mniej mówić o tym, co stanowi dla Polski największe zagrożenie od 1939 roku i mowa tu oczywiście o żydowskich roszczeniach, których kwota sięgnęła 360 miliardów dolarów, ale nie znaczy to, że problem się sam rozwiąże, bo się nie rozwiąże, a jeszcze w październiku pan Pompeo ma przedstawić przed amerykańskim kongresem raport dotyczący wywiązywania się państwa polskiego z haraczu nań nałożonego, a za wywiązanie się z narzuconych Polsce amerykańskim prawodastwem obowiązku płacenia Żydom jest odpowiedzialny aktualny rząd.
   Istnieje deal pomiędzy USA i PiSem, że sprawa 447 JUST nie będzie podejmowana publicznie przed wyborami, bo z wiadomych przyczyn, mogłoby to zaszkodzić PiSowi, która to partia jest gwarantem realizacji tych roszczeń i przypomnę tu odrzucenie przez PiS projektu ustawy zgłoszonego przez Kukiz15, która skutecznie chroniłaby nasz kraj przed okradaniem go przez jakieś szemrane organizacje żydowskie.
   Wszystko wskazuje na to, że magdalenkowe grono utrzyma swój reżim i że tuż po wyborach dowiemy się, że roszczenia są realizowane, choć szczegółów i tak nie poznamy. Polaków się po prostu przyzwyczai do tego, że powinni oni zapłacić Żydom rojone przez nich kwoty i problem polega na tym, że niewielu zdaje sobie sprawę z konsekwencji przejęcia przez Żydow polskich aktywów na żądaną kwotę.
Uruchomienia procesu płacenia Żydom nie da się ukryć i pisowski rząd będzie musiał się jakoś wytłumaczyć Polakom z niecnego procederu i wiem jak to zrobi.
PiS oczywiście nie odmówi ani Amerykanom, ani Żydom, łamiąc przy tym polskie prawo, a winą obarczy już nie tylko poprzednie ekipy rządzące po 1989 roku, bo na głównego winowajcę wylansuje Jaruzelskiego, który bodaj  1985 roku miał spotkanie z panem Rockefelerem.
Narracja będzie taka, że Jaruzelski naobiecywał, Wałęsa naobiecywał, Kwaśniewski naobiecywał, a PiS teraz musi się wywiązać z tych obiecywanek i niestety, ale Polacy połkną tę brednię, zapominając o tym, że Polska nic nie musi.
Jeżeli Konfederacja osiągnie próg wyborczy, to po wyborach będziemy mogli się przynajmniej dowiedzieć z sejmowych relacji, w jakim tempie PiS likwiduje Polskę


 

230 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

podobna tematyka

Jan Twardowski
Agitka (Polska)
Jan Twardowski
Jak łajzy Żydom Polskę oddały (Polska)
Slepamanka
Co jest ważniejsze dla PiS od 300 miliardów USD?-widziane z USA (Polska)
Światowid
Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy? (Polska)

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑