słowa kluczowe: 447, POPiS sprzedał Polskę Żydom, zdrajcy narodowi.
Polska2019.09.07 13:47

Agitka

 
 
Polska, czy Polin - oto jest pytanie.
 

   Argumenty przemawiające za głosowaniem na PiS, przedstawione będą bez jakiejś rangi pierszeństwa z uwagi na ich znaczenie, czy choćby chronologię i nie będą to oczywiście wszystkie argumenty, a jest ich znacznie więcej, jednak niniejszy tekst jest zaledwie blogowym wpisem zatem nie może byc jakąś encyklopedyczną pozycją.

BRZOZA

   Historia wyjaśniania zależności drzew w stosunku do lotów samolotów odrzutowych obchodziła niedawno swoje dziewiąte urodziny, a zdmuchnięcie płomyczków świeczek na urodzinowym torcie i niekoniecznie to ostatnie, sprawiło, że raczej mieliśmy do czynienia z pogrzebem jakichkolwiek prób wyjaśnienia pamiętnego wydarzenia na podsmoleńskim lotnisku.
Owszem, powołano wiele komisji, które zatrudniały najwyższej klasy światowych ekspertów z dzin takich jak awionika, dendrologia, meteorologia, materiały wybuchowe, czy w końcu medycyna sądowa.
I co - zapytam?
Otóż nic. Do dzisiaj nie wiemy, co w istocie wydzarzyło się na Siewiernym. Nie wiemy, kto ponosi odpowiedzialność za niewątpliwą tragedię. Nie wiemy także, dlaczego NATO nie podjęło żadnych czynności, które pozwoliłyby na ustalenie okoliczności śmierci wszystkich członków sztabu jednej z armii wchodzącej w skład sojuszu. Nie znamy przyczyn i okoliczności zgonów ludzi, którzy w jakiś sposób byli powiązani z tym, co wydzarzyło się 10 kwietnia 2010 r, ale już po tej dacie. Pomimo zapewnień zarówno Kaczyńskiego jak i Macierewicza, nie wiemy nic na temat tego, co wydarzylo się tamtego feralnego dnia i potem.

ET CONSORTES

   Tutaj ponownie mamy do czynienia z powoływaniem komisji śledczych, które miały doprowadzić do wskazania winnych wszelkich afer, których uczestnikiem był rząd pana Tuska.
Choć afer było o wiele więcej niż komisji, to i tak te, w stosunku do których te komisje powołano, nigdy nie zostały wyjaśnione, a o ukaraniu winnych mowy być nie może gdyż podtytuł brzmi jak brzmi.
Pominę tu aferę Amber Gold i zapytam jedynie, dlaczego pani Hanna Gronkiewicz Waltz nie siedzi w zakładzie penitencjarnym, a miast tego bryluje na brukselskich salonach, racząc się kawką w europarlamentarnej kafejce z panami Jakim i Cimoszewiczem?
Jakiekolwiek dochodzenie sprawiedliwości w kwestii przestępczej działalności HGW jest po prostu niemożliwe gdyż ta pani jest dzisiaj chroniona europejskim immunitetem, ale czy obecny rząd nie miał i nie ma żadnych środków na to, aby pociągnąć panią Waltz do odpowiedzialności karnej?
Odpowiedź jest jednoznaczna - nie chce mieć.


CMENTARZ SAMOBÓJCÓW

Grzegorz Michniewicz - szef kancelarii Donalda Tuska.

Andrzej Lepper - przed śmiercią zabiegał o spotkanie z J. Kaczyńskim. Ginie niedługo po tym, jak spotkał się z Sakiewiczem, któremu miał przekazać istotne materiały, których posiadanie zagrażalo jego życiu.

Gen. Sławomir Petelicki - twórca jednostki specjalnej GROM.

Dariusz Szpineta - kwestionowal oficjalne ustalenia w sprawie Smoleńska.

Chor. Remigiusz Muś - twierdził, że na Siewiernym słyszal dwie eksplozje poprzedzające katastrofę rzadowego samolotu.

Lista jest dłuższa, ale nie wszystkie z osób popełniły "samobójstwo" ginąc w wypadkach samochodowych, czy będąc poćwiartowanymi przez syna piłą motorową.
   Wojciech Sumliński w jednej ze swoich książek przedstawia niezbite dowody na to, że Andrzej Lepper został zamordowany.
Inny dziennikarz śledczy, któremu sławy przysprzyl film "Tylko nie mów nikomu", pan Sekielski, postanowił obalić teorię swojego kolegi po fachu, podążając tropem przedstawionych w książce faktów.
Sponsorem śledztwa byla Gazeta Wyborcza, bo to przed jej redaktorem Sekielski wyznaje - "Sumliński ma niestety rację. Andrzej Lepper został zamordowany."
   Sumliński w jednym z wywiadow udzielonych mediom, komentuje rozmowy z osobami z bliskiego kręgu J. Kaczyńskiego, odnosnie jego książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska", w której przedstawia fakty na to, że pan Tusk dopuścił się wielu przestępstw kryminalnych, za które powinien ponieść odpowiedzialność karną. Autor pyta, dlaczego Tusk nie został pociągnięty do odpowiedzialności za swoją przestępcza działalność. Kuriozalna odpowiedź jego rozmówców powala z nóg. Twierdzą oni, że państwo jest za słabe, aby dokonywać rozliczeń na tym poziomie.
Zapytam więc, czy państwo w ogóle istnieje, biorąc pod uwagę, iż podstawowym obowiązkiem państwa jako instytucji, jest ochrona jego obywateli. Zatem jak państwo ich chroni, nie podejmując żadnych prób w kwestii wyjaśnienia okoliczności śmierci Andrzeja Leppera, gen. Sławomira Petelickiego, czy też innych osób z "cmentarza samobójców"?

EKSTERYTORIALNOŚĆ OŚWIĘCIMIA I WOLNE MIASTO GDAŃSK

   14 sierpnia tego roku odbył się "Marsz Życia Polaków i Polonii w Auschwitz". Organizatorem owego marszu był pan Witold Gadowski, który z sobie tylko znanych przyczyn nazywa polski Oświęcim niemiecką nazwą Auschwitz.
Polakom nie trzeba tłumaczyć, że ludobójstwa w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu dokonywali Niemcy, dopuszczając się tej zbrodni na Polakach, Rosjanach, Cyganach, czy Żydach. Być może, że pan Gadowski, używając niemieckiej nazwy polskiego miasta, chciał zaakcentować fakt, iż zbrodnia była dziełem Niemców, ale co chciał zaakcentować, godząc się na to, że ów marsz odbył się bez polskiej flagi narodowej, bowiem ani jeden z jego uczestników naszej flagi nie posiadał?
Media głównego nurtu nie uczestniczyły w tym wydarzeniu, ani go nie komentowały.
Oglądałem relację z marszu w Mediach Narodowych, podczas której prowadzący redaktor poinformował łaskawie, że był oficjalny zakaz eksponowania polskiej flagi. Obserwując marsz udało mi się dostrzec tylko jednego uczestnika, który owinął się flagą Polski. Zaznaczę tu, że całe to zdarzenie miało miejsce podczas przemarszu ulicami Oświęcimia, a nie na terenie obozu zagłady, gdzie kolejnego dnia łaskawie zezwolono na flagi, ale pod warunkiem, że drzewce zostaną wymienione na plastikowe substytuty.
Wiemy kto jest dyrektorem w muzeum oświęcimskim i rząd już zdążył przyzwyczaić Polaków do panoszenia się w nim obcych i wrogich Polsce sił, ale kto mi powie, na jakiej podstawie prawnej zabroniono Polakom posiadania polskich flag podczas przemarszu w polskim mieście Oświęcim? Czym kierowały się polskie organa władzy, dokonując takiego zakazu i czym kierowal się Gadowski, ulegając temu zakazowi?
Złamanie jakiegoś prawnego zakazu niesie za sobą określone konsekwencje, a jakie konsekwencje mogłyby być wyciągnięte w stosunku do kogoś, kto postanowił przejść się ulicami polskiego miasta, niosąc flagę w swoich własnych barwach narodowych?
Pytanie - dlaczego pisowskie władze zabroniły eksponowania Polakom swojej narodowości i dlaczego Gadowski świadomie przystał na tak niecne działanie?
Niech każdy sam udzieli sobie odpowiedzi na to pytanie.
   Niech każdy z Państwa odpowie sobie na pytania:
- Kto jest prezydentem miasta Poznań?
- Kto jest prezydentem miasta Toruń?
- Kto jest prezydentem miasta Szczecin?
- Kto jest prezydentem miasta Rzeszów?
Udało się komuś z Państwa odpowiedzieć sobie bez żadnych problemów na powyższe pytania?
Teraz pytanie, na które z pewnością każdy z Państwa odpowie bezbłędnie:
- Kto jest prezydentem miasta Gdańsk?
Brak problemów z odpowiedzią na to pytanie wynika z tego, że nazwisko pani Dulkiewicz jest eksponowane w mediach z częstotliwością, która nie pozwoli go nie dostrzec. Jednak nie o samą panią Dulkiewicz tu chodzi, a o Gdańsk, którego status prawny nie jest do dzisiaj uregulowany, a fakt, że stanowi on terytorium Polski na podstawie ustaleń jałtańskich i poczdamskich, o niczym nie świadczy. Biorąc pod uwagę chęć utworzenia ze Szczecina metropolii polsko - niemieckiej, albo niemiecko - polskiej bardziej, daje w tej kwestii wiele do myślenia.
PiS miało znakomitą okazję do politycznej utylizacji pani Dulkiewicz podczas ostatnich wyborów na stanowisko prezydenta Gdańska, gdzie zostało ewidentnie złamane prawo wyborcze przez nią. Sprawa rozstrzygnęła się w sądzie najwyższym, który dał pani Dulkiewicz czas na korektę swojej bezprawnej działalności kilka dni. W praktyce wygląda to tak, jakby zatrzymanego, pijanego kierowcę, sprawdzać alkomatem po kilku dniach właśnie.
Dlaczego rząd nie wykorzystał okazji usunięcia Dulkiewicz ze sceny politynej mając ku temu podstawy prawne?
To pytanie także niech pozostanie w kategorii retorycznych. 

ZIEMIA OBIECANA

   Główny atut PiS, ktory pozwoli zagłosować Polakom na tę partię, czyli realizacja przekształcenia Polski w Polin.
   Amerykańska ustawa 447 JUST nie jest jakimś zaskakującym elementem w procesie wywłaszczenia Polski z jej dóbr na kwotę 360 miliardów dolarów.
To co mnie zaskakuje, to wzrost kwoty żydowskich roszczeń o równe 300 miliardow na przestrzeni bodaj czterech lat zaledwie, bo w 2015 roku roszczenia opiewały na 60 miliardów.
Temu tematowi poświęcono wiele uwagi i wiele opracowań, ale nigdy w kontekscie takiej eksplozji kwoty, ktorej żadają od nas jakieś szemrane organizacje żydowskie.
   Sama kwestia roszczeń jest chyba największym przekrętem finansowym w historii świata. Kradzieży takiej kwoty nie sposób jest dokonać bez zaangażowania sił, które mają decydujący wpływ na światową rzeczywistość i stąd udział w tym niecnym procederze Stanów Zjednoczonych. Integralną częścią całej akcji wyliczonej na likwidację państwa polskiego jest zainstalowanie w Polsce żydowskiej instytucji finansowej JP Morgan Chase & Co. przez pana Morawieckiego. Przeprowadzenie kradzieży na takim piziomie nie jest możliwe bez "profesjonalnej" obsługi finansowej, a taką gwarantuje wspomniany "bank".
Ta krótka wzmianka o zamachu na Polskę z pewnoscią nie wyczerpie całego tematu. Moim zamiarem jest upowszechnienie pytania, skąd się wzięło 300 dodatkowych miliardow w stosunku do pierwotnych sześćdziesięciu?
Uważam, że holokaust industry zaspokoi się kwotą pierwotną, a pozostałe 300 miliardow to obsługa finansowa całego procesu, uwzględniająca honoraria senatorów i kongresmenów z USA, a reszta to "roszczenia" POPiSu, który zwietrzył okazję do okradzenia Polski, a tym samym do jej likwidacji, bowiem przejmując polskie aktywa szacowane na resztę kwoty po odliczeniu kosztów i należności dla holocaust industry, ktoś stanie się właścicielem Polski i czy bedą to Żydzi z Izraela? Po części tak, czego zwiastunem jest pan Daniels, ale posiadaczami "akcji", staną się też ci, o których Geremek mówił: " My już tu jesteśmy".

A teraz do urn , Rodacy. Tylko PiS nas wyzwoli!

 

182 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑