słowa kluczowe: Budowa Polin.
Polska2019.09.07 10:34

Rabin Gopstein

   

Wolna Polska

 
Spalić kościoły, zakazać świąt, wygnać chrześcijan i nikt mu złego słowa nie powie. A Policja Izraelska nie przyjdzie do jego domu, by go ukarać za mowę nienawiści i podżeganie do przestępstwa.
 

A gdyby tak w Polsce, Polacy domagali się spalenia synagog i zakazania żydowskich świąt, oraz wygonienia żydów z Polski. To pisowska Policja dostała by amoku, a świat gdzie żydzi mają władzę, chciałby Polskę rozszarpać na kawałki.

W państwie Polskim rządzonym przez PiS, można śmiało opluwać katolików i profanować to co dla nas katolików jest święte, bo PiS to partia Judeo-chrześcijańska i nie stanie w obronie katolickiej wiary Polaków.

Nie chce uchwalić ustawy zakazującej zabijanie dzieci nienarodzonych, a tym samym nie chce przestrzegać praw Boga i Króla Polski Jezusa Chrystusa, bo przecież żydzi nie uznają Jezusa Crystusa za Boga.

Ale za to szybko działa jak to było w Pruchniku, gdy Polacy obchodzili dwustu letnią tradycję "bicja Judasza" lub jak we Wrocławiu spalono kukłę "żyda"

A gdy Polacy wyszli w obronie wiary i krzyża , przed sodomitami to zażydzony PiS spałował obrońców wiary i krzyża, a chronił pederastwo.

 

Chcesz mieć wolną i niepodległą Polskę i nie użależnioną przez obcych, a która będzie przestrzegała praw Boga, to głosuj na Konfederacje.

Cncesz żyć w państwie Polin i być niewolnikiem we własnym Państwie, to głosuj na PiS.

Pan Bóg dał Ci wolny wybór, więc decyzja należy do Ciebie

 

 

511 odsłon średnio 4,6 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑