słowa kluczowe: Judeopolonia, NWO, Neokolonializm, globalizm, społeczeństwo III RP.
Świat2019.09.02 18:15

Komu służą nasi władcy?

   
 

Skrajna degrengolada dzisiejszego Zachodu stanowi główną przyczynę jego gwałtownego upadku.  Struktury władzy dzierżonej przez osobników, których jedynym miejscem powinien być zakład penitencjarny lub psychiatryczny, rozchodzą się po prostu w szwach. 


 

Casus Jeffreya Epsteina, naczelnego sutenera globalistycznych elit odsłonił kolejne elementy ich modus vivendi.  Ten agent Mossadu specjalizował się w handlu i stręczycielstwie młodych dziewczynek w wieku od 13 do 18 lat.  Skupował je od gojów w Stanach i Europie.  W swych licznych posiadłościach oraz na pokładzie prywatnego samolotu-burdelu, zwanego Lolita Express, utrzymywał znaczne ich stadka.  Na przestrzeni lat dziewczynki wyrastały i opuszczały hodowlę Epsteina, a wraz z tym pikantne szczegóły działalności tego „finansisty – miliardera”.  Materiał dowodowy gromadził się też w formie nagrań i zdjęć służb specjalnych różnych krajów.  Do publicznej wiadomości dochodziły informacje o najmożniejszych tego świata i ich preferencjach obyczajowych.  Dostępne są w Internecie zdjęcia Clintona w damskim stroju czy księcia Andrew w otoczeniu ponętnych dziewczynek.  Również prezydent Donald Trump zawdzięcza swą obecną małżonkę Epsteinowi, który mu ją zaoferował. 

 

Nie wdając się w dalsze szczegóły działalności Epsteina, należy tylko stwierdzić, że rozmiar materiału dowodowego związanego z globalistycznymi elitami jest tak wielki, że spowodowało to konieczność popełnienia na nim samobójstwa w celi nowojorskiego aresztu.  Jak podkreślają niezależni obserwatorzy: „powiesił się on na papierze toaletowym”. 

 

Jednakowoż materiał, który już ujrzał światło dzienne, ukazuje szokujący stopień deprawacji elit.  Do kompletu ich znanych już zbrodni i łajdactw w wymiarze politycznym, gospodarczym i militarnych, dochodzą jeszcze obyczajowe.  Truizmem jest stwierdzenie, że zachodnie społeczeństwa w znacznym stopniu kroczą śladami swych przywódców (dotyczy to także III RP). W przeciwnym bowiem wypadku nie dopuściłyby do takiego stanu, przy którym biblijna Sodoma i Gomora jawią się nam jak niewinne przedszkola. 

 

Skrajna degrengolada dzisiejszego Zachodu stanowi główną przyczynę jego gwałtownego upadku.  Struktury władzy dzierżonej przez osobników, których jedynym miejscem powinien być zakład penitencjarny lub psychiatryczny, rozchodzą się po prostu w szwach. 

 

Najnowszą demonstracją tego trendu, jest niedawna wypowiedz zboczeńca (samo zadeklarowanego homoseksualisty) Macrona, zainstalowanego przez Rotszylda na stanowisku „prezydenta francji”.  Wyciągnął on z szuflady koncepcję „Europy od Lizbony do Władywostoku”, a z nią potrzebę współpracy z Rosją w celu uratowania Unii przed konkurencją Chin i USA!  Wygląda na to, że Rotszyld nie poinformował swego wychowanka o fakcie wejścia Ameryki w ostatnie stadium upadku, a UE w końcowy etap rozpadu pod naporem mas dzikich „emigrantów” (najeźdźców), których to sam Macron, wraz z Merkel sprowadzają do Europy. Zapewne „prezydent francji” nie wie też o silnym sojuszu Rosji i Chin wymierzonym w Zachód w ogólności, a Amerykę w szczególności. 

 

Nie lepiej wygląda sytuacja przywódcza w USA.  Już w trakcie prezydentury Obamy zaczął się rozpad jej federalnych struktur.  Nie uwidaczniało się to na zewnątrz, gdyż Obama był wystarczająco inteligentny, by maskować swoją „bezwładzę”.  Prymitywny spekulant nieruchomości Trump nie jest w stanie tego ukryć. 

 

Obecnie w USA funkcjonują trzy ośrodki władzy: Biały Dom, Parlament (Kongres i Senat), oraz organizacje siłowe (Pentagon i różnorakie służby specjalne). Również wewnątrz wspomnianych ośrodków władzy toczą się walki poszczególnych instytucji i nieformalnych koterii.  Wiedzą o tym wszyscy poważni przywódcy niezależnych państw.  Na niedawnej konferencji prasowej, rzeczniczka rosyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Maria Zacharowa, bez ogródek z przekąsem oświadczyła, że Ameryka spodziewa się wypełniana jej poleceń przez inne państwa. „My jako suwerenne państwo nie zamierzamy temu się podporządkować, tym bardziej, że waszyngtońskie polecenia zmieniają się diametralnie z dnia na dzień, w zależności od tego kto je artykułuje”.

 

Nikt ze światowych przywódców nie traktuje poważnie Trumpa, który „rządzi za pomocą tweetów”.  Przy czym ich treść zmienia się diametralnie w zależności od tego, który z jego „doradców” w danym momencie znajduje się przy „prezydencie”, lub jakie to polecenie przywiózł właśnie z Izraela jego zięć Jared Kushner. 

 

Tu w charakterze dygresji pragnę nadmienić, że wspomniany Jared pochodzi z rodziny białoruskich żydów, którą od niemieckiej eksterminacji uratowali lokalni poczciwi Słowianie.  Jak to trzeba dobrze się zastanowić komu się ratuje życie!

 

Władcy III RP osiągnęli już taki stopień skundlenia, że czołgają się dosłownie u stóp swych zagranicznych pryncypałów. W takiej pozycji trudno jest podnieść wzrok, by przekonać się, komu tak naprawdę zlizuje się pył z butów.  Stąd też wynika ich uwielbienie „prezydenta’ Trumpa, którego „decyzje”, maja taką samą moc sprawczą, jak pisany przeze mnie w tej chwili artykuł.   Wypowiedzi tego lub innych błaznów światowej polityki analizowane są w Polsce z nabożnym skupieniem.  Na ich podstawie tworzone są przez „polityków” (także tych z kanapowej opozycji) genialne strategie polityczne na następne polskie milenium.  Każdy może sobie sam wykoncypować, jakie konsekwencje niesie to za sobą dla państwa i narodu!  Zresztą być może, władcy nasi nie dbają w ogóle o to komu liżą stopy.  Najważniejsze dla nich jest to, że uzyskują dzięki tej czynności wymierne korzyści dla siebie osobiście.

 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

1079 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Komu służą nasi władcy?   
Lotna, 2019.09.02 o 19:48
„Zresztą być może, władcy nasi nie dbają w ogóle o to komu liżą stopy. Najważniejsze dla nich jest to, że uzyskują dzięki tej czynności wymierne korzyści dla siebie osobiście.”

Nie „być może” a „oczywiście”.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą nasi władcy? 
miarka, 2019.09.03 o 01:30
"Komu służą nasi władcy?"

Ciekawy tekst dobrze korespondujący z tematem właśnie trafiłem. Niedługi, to wkleję jako komentarz:

"ZŁOCZYŃCA MODLI SIĘ DO BOGA, A ZŁOCZYŃCĄ JEST ZBUDOWANY ZE SWOICH SŁÓW
NAGRANY W POLSCE POSEŁ MÓWI O LUDZIACH WYKONUJĄCYCH SŁOWA KŁAMCÓW, ŻE TO CIEMNOTA KTÓRA KUPI ICH SŁOWA, A MÓZG KŁAMCĘ WPROWADZIŁ W UMYSŁ OPARTY NA BRAKU ROZUMU NA JAKIM KŁAMCA JEST CIEMNY.

CIEMNOTA WYKONUJE SŁOWA CIEMNYCH LUDZI, ALE NIE LUDZIE KTÓRZY MAJĄ ROZUM.
MÓZG OPARTY JEST NA ROZUMIE I SŁOWA KŁAMCÓW WYKAZUJE NA BRAKU ROZUMU I BUDOWIE WYKONANEJ NA BRAKU ROZUMU.

Ludzie zbudowani są na rozumie w mózgu i wszystkie inne stworzenia też.
Wszystkie stworzenia zbudowane na rozumie mają emocje miłości, a kłamcy mają emocje nienawiści.
Mózg wykazuje kłamcę na budowie wykonanej z energii opartej na braku rozumu na jakiej kłamca jest ciemny.
Złoczyńcy modlą się do Boga w niezliczonych ilościach religii opartych na innych słowach jak słowa Boga jakie są w naturze mózgu i wskazuję, że to Faryzeusze opowiadający o Bogu a nie wypowiadający słów Boga.

Ci Faryzeusze pokazują, że modlą się do Boga a namawiają psychikę stworzoną na emocjach miłości zawartych w słowach Boga na wykonywanie słów złoczyńców ludzi władzy zbudowanych z emocji nienawiści.

Te emocje kłamców ludzi władzy widać jak nienawidzą ludzi których zaprowadzili do obozów zagłady i tam znęcają się na ich psychice i wydają jej nakaz wchodzenia do komóry gazowej lub stawania do rozstrzelania.

Ludzie ze świata sprzeciwiają się ludziom mordercom którzy byli w obozach zagłady, a ci ludzie są mordercami bez wojny.

Morderca jest zbudowany z energii śmierci wykonującej słowa mordercy.

Mordercy przez całe wieki ukrywają że Stwórca im zmienił budowę na złoczyńców.

Mordercy mówią, że zła energia z jakiej są zbudowani wykonuje słowa Stwórcy, a Stwórca wykazuje mordercę na umyśle mordercy nazywanym ludzkim.

Ażeby uczynić zło trzeba słowa narzucić bo na słowach jakie są w naturze mózgu wykonuje się tylko czynności dobra.

Mózg te słowa złoczyńcy wykazuje na ludzkim umyśle i budowie opartej na umyśle złoczyńcy wykonanej ze złej energii.

Zachowania złoczyńców to pokazywanie na moim Blogu, że ludzie nie chcą czytać, ale ci oszuści wykazują tylko siebie. Dokąd złoczyńcy nie zobaczyli, że ich odkryłam na moim Blogu była ogromna ilość ludzi z około dwustu krajów świata.

Złoczyńcy muszą się ukrywać, a nie ukryli że im Stwórca zmienił budowę na złoczyńców. Komitet Noblowski musi ogłosić jaka to jest ta zmieniona anatomia za jaką przyznał Nagrodę Nobla bo ja wskazuję, że to złoczyńca.

Wskazuję, że złoczyńca ma w sobie z nabycia budowę złoczyńcy na swoich słowach w mózgu z nabycia i ta budowa wykonana jest ze złej energii.

Złoczyńcy mówią, że w naturze jest cykl zagłady, a ja wskazuję, że ten cykl zagłady jest oparty na budowie ludzi morderców zbudowanych na swoich słowach mordercami.

Tylu naukowców a nikt z nich nie pokazuje mi, że energia zadająca cierpienie i śmierć jest oparta na mózgu.

Barbara Paul poniedziałek, 6 maja 2019

+barbarapaul.blogspot.com


Innymi słowy - służą kłamstwu, ale to by jeszcze był drobiazg, bo wszyscy co wierzą tym władzom, wszyscy co są im posłuszni to też ludzie stworzeni w swojej duchowości i swoich umysłach przez kłamstwo.

To wszystko sięga już wymiarów monstrualnych. I to się jeszcze samonapędza, bo i pokusa kłamie, i kuszący to kłamca, i skuszony staje się kłamcą.
Kłamca zaś to nie tylko oszust i złodziej - to już morderca.

Jedyny nasz ratunek jest w prawdzie, w staniu przy niej murem i nie daniu się zwieść świadomym, czy nieświadomym satanistom.
Cała nasza nadzieja w tym, że ludzie zauważą iż kłamca i wykonujący słowa kłamcy mają rozbieżne cele
- A to znaczy iż tu nie idzie zbudować frontu zgody.

Tu już doszliśmy do muru. Na kłamstwie nic się zbudować nie da. - Człowieczeństwo może istnieć tylko w prawdzie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą nasi władcy? 
Jan Twardowski, 2019.09.03 o 19:44
Służom tym, którym my służymy. Wszak oni się sami nie wybierają i to społeczeństwo wybiera swoich reprezentantów.
Na dzień dzisiejszy PiS cieszy się ponad czterdziestoprocentowym poparciem. Podczas ostatniej kadencji PiS w sposób jednoznaczny pokazało, że spłata żydowskich roszczeń jest priorytetem dla tej formacji. To PiS wpuściło do Polski zagony hamburgerowych żołnierzyków, którzy będą stać na straży realizacji spłaty wyimaginowanych długów, jednocześinie okupując nasz kraj.
Od kiedy PiS uprawia rozbiorową politykę, od wczoraj? Zatem ludzie zupełnie świadomie kasują Polskę, głosując na tych oszołomów.
Komu więc służymy?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komu służą nasi władcy? 
Trojanka, 2019.09.05 o 09:37
na razie zaplanowano dokładny "spis"ludności , łącznie z określeniem wyznania religijnego!!
+prawo.gazetaprawna.pl

oraz spis rolny w 2020 roku!!nieprzystąpienie będzie KARANE!!

+www.prawo.pl

Dane, zapewne oczekiwane tam gdzie pojechały archiwa IPN dot.II wojny!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑