słowa kluczowe: ustawa 447, wajcha, wizyta Trumpa w Polsce.
Polska2019.08.31 10:18

O tym jak Dorian PiS zatopił

 
 
...bo siłom natury PiS się nie postawi.
 
Głównym elementem pisowskiej propagandy wyborczej była bardzo głośno zapowiadana wizyta w Polsce prezydenta USA, Donalda Trumpa, który wraz z naszymi notablami i kilkoma jeszcze szumowinami zza granicy miał uczestniczyć w obchodach kolejnej rocznicy wybuchu II WŚ.
O rety, ileż to sobie pisowe pastuchy obiecywały przy okazji tego wiekopomnego wydarzenia. Pan Trump miał ogłosić przełomowe dla historii świata decyzje, a być może, że nawet zniesienie wiz dla mieszkańców bantustanu znad Vistuli.
Niestety, ale cały misterny plan poszedł w PiSdu, gdyż na drodze do sukcesu prezesa & co stanął Dorian, z którym PiS sobie nie poradzi, ale poradzi sobie pan Donald Trump, który na florydzkim przylądku, na tym samym zresztą, z którego startują amerykanskie rakiety kosmiczne napędzane rosyjskimi silnikami, stanie dzielnie z tarczą, jak na kapitana Amerykę przystało i obroni swoich ziomków przed antypisowskim Dorianem.
Pewną analogią dla Doriana jest Eiafjel, który spowodował, że możni tego świata nie zdołali przybyć na pogrzeb Marii i Lecha Kaczyńskich i tylko samolot pana Miedwiediewa zdołał pokonać złowrogi pył wulkaniczny, który to mial sparaliżować całą Europę.
Ówczesny prezydent USA, pan Barack Obama, musiał odreagować w dniu pochówku polskiej pary prezydenckiej, oddając się grze w golfa i aż strach pomyśleć, co by się stało z panem Obamą, gdyby nie ta cudowna terapia.
   Nie sposób nie dostrzec przy dorianowej zawierusze pewnej zasady, a mianowicie faktu, że Polacy jako jedyna nacja, upodobali sobie obchody wszelkich możliwych klęsk i pogromów jakich doznaliśmy w swojej historii.
Każdego roku w dniu 9 maja na Placu Czerwonym w Moskwie odbywa się uroczysta defilada upamiętniająca zwycięstwo Armii Czerwonej nad faszyzmem i dzień ten jest wielkim świętem dla każdego Rosjanina, ale Rosjanie obchodzą dzień zwycięstwa, a my świętujemy każdą klęskę i bierze się to nie tylko z tego, że tych zwycięstw jak na lekarstwo w naszym przypadku, ale także z tego, iż upodobaliśmy sobie samobiczowanie sie martyrologicznym batem.
Oprócz pana Mike'a Pence'a, któremu w udziale nie przypadła obrona USA przed Dorianem i który odwiedzi nasz kraj w zastępstwie prezydenta Trumpa, przybędzie do nas również pani Merkel, co ja osobiście odbieram jako ironię i zastanawiam się dlaczego pan Duda nie zaprosił swojego rosyjskiego odpowiednika, pana Putina na dzień 17 września? W kontekście wizyty pani kanclerz, wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej byłaby jak najbardziej uzasadniona.
   Czy przypadkiem jest obecność na wiadomych obchodach pani Angeli Merkel zamiast amerykańskiego prezydenta? Niwątpliwie PiS straci bardzo na wizerunku po roszadzie, ktorej dokonał Dorian i kto wie, czy Dorian nie zasłuży sobie na przydomek - "wajchowy".
Siła Holokaust Industry jest ogromna i jeżeli Kaczyński obiecując sobie, że będąc strażnikiem realizacji spłaty żydowskich roszczeń, zagwarantuje on PiSowi wladzę na kolejne kilka dekad, to może się on srogo zawieść, bowiem niezależnie od tego, kto będzie w Polsce u władzy, to i tak owe roszczenia zostaną zaspokojone i o zgrozo, niewielu zdaje sobie sprawę z tego, czym w istocie będzie dla Polski przejęcie przez Żydów polskich aktywów szacowanych dzisiaj już na 360 miliardów dolarów.
   Dzisiaj to Chiny stanowią największe zagrożenie dla amerykańskiej hegemonii i uwzględniajac jeszcze kwestie irańską, łatwo stwierdzimy, że USA nie stać jest dzisiaj na wojowanie z Rosją i to chyba pan Pence wyraził opinię, że Stanom Zjednoczonym zależy na przyjaznych stosunkach Polski z Rosją, których osiągnięcie dzięki polityce zagranicznej uprawianej prze PiS, jest po prostu niemożliwe.
   Należy się obawiać, że Polska w tej chwili przypomina zająca, którym podtarł się niedźwiedź, a wizyta pani Merkel nie wieści nic dobrego, bo niczym dobrym będzie realizacja projektu Lizbona - Władywostok podczas gdy Polska będzie Ziemią Obiecaną, ale nie dla Polaków, niestety. 

241 odsłon średnio 5 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: O tym jak Dorian PiS zatopił   
Ikulalibal, 2019.08.31 o 12:11
//Ówczesny prezydent USA, pan Barack Obama, musiał odreagować w dniu pochówku polskiej pary prezydenckiej, oddając się grze w golfa i aż strach pomyśleć, co by się stało z panem Obamą, gdyby nie ta cudowna terapia.//

Ja wiem że wszystko jest lepsze od lotu do peryferyjnej i nic nie znaczącej Polski ale tym ( a właściwie tamtym ) razem były ku temu powody.Idzie o to że akurat w tym czasie 20 kwietnia 2010 miała miejsce jedna z większych katastrof ekologicznych.Za względu na nieokiełznaną wolność polskich mediów tematyka jest prawie że nietknięta.Poza bardzo ale to bardzo oficjalnymi komunikatami nieomalże nic się nie przedarło.Ale sprawa było znacznie gorsza niż donosiły komunikaty.Myślę że zainteresowani tematem w każdej (po za polską) strefie językowej znajdą wiele materiałów tyczących "Eksplozji platformy wiertniczej Deepwater Horizon" +pl.wikipedia.org
Informacja o tym że Obama grał w golfa,wprawdzie urażała Polaków ale była dla świata sygnałem że "nie jest tak źle".Prawda zaś jest tak że było +thehill.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym jak Dorian PiS zatopił 
Jan Twardowski, 2019.08.31 o 13:02
I dlatego Merkel nie mogła przejechać się pociągiem, albo śmigłowcem się przelecieć? Jak przybycie Miedwiediewa na pogrzeb ma się do Twoich rewelacji?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym jak Dorian PiS zatopił   
HADES, 2019.08.31 o 18:33
Jest takie stare powiedzenie: "Dla chcącego nic trudnego"
I tyczy się to zarówno Obamy jak i teraz Trampka

A tak Trampek najpierw pokazał (i słusznie) PIS'owcom wyprostowany środkowy palec, a gdy i tego było mało to i WACKA, tzn. "penisa" - czy jakoś tak ;))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym jak Dorian PiS zatopił 
Jan Twardowski, 2019.08.31 o 18:59
Penisa to pól biedy. Cała bieda będzie, gdy pojawi sie komornik, pan Pompeo, znaczy się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym jak Dorian PiS zatopił   
HADES, 2019.08.31 o 19:01
Powielę dwa komentarze:

Donald Trump wypowiedział się na temat reparacji wojennych od Niemiec dla Polski za zniszczenia, jakie nasza ojczyzna poniosła w okresie II wojny światowej

Przywódca uważa, że: TA SPRAWA GO NIE DOTYCZY !!!
Prezydent Stanów Zjednoczonych pozostanie w tej kwestii neutralny
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym jak Dorian PiS zatopił   
HADES, 2019.08.31 o 19:02
A Trump spokojnie pyka sobie w GOLFA :))

"Monitoruję huragan Dorian i otrzymuję częste informacje i aktualizacje. Jest ważne, aby brać pod uwagę zalecenia waszych stanowych i lokalnych urzędników. To ekstremalnie niebezpieczna nawałnica, proszę przygotujcie się i bądźcie bezpieczni!" - napisał Donald Trump kilka godzin po przybyciu do Camp David.

Jedna z amerykańskich dziennikarek, Elizabeth Landers napisała na Twitterze, że siedem minut po opublikowaniu tego wpisu, Trump miał wylądować na polu golfowym w Sterling.

Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym. "Trump miał być w ten weekend w Polsce. Powiedział, że odwołał podróż by monitorować huragan Dorian. Właśnie odleciał z Camp David na swoje pole golfowe w Wirginii" - napisał na Twitterze Jim Acosta z korespondent CNN z Białego Domu
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑