słowa kluczowe: NWO, globalizm, konflikty rasowe, neokolonializm, syjonizm.
Idee2019.08.27 17:54

Wspólny cel Sławian na czas obecny

   
 
Uwaga wstępna dla tych czytelników, którzy są w stanie odbierać rzeczywistość jedynie w bajkowy, czarno biały sposób.  W artykule tym zgodnie z obiektywną rzeczywistością krytykuję obie strony współczesnej globalnej konfrontacji.  
 

Oglądanie programów publicystycznych rosyjskiej telewizji „publicznej” jest zawsze źródłem niewyczerpanych informacji.  W przeciwieństwie do „wolnych zachodnich mediów” prezentuje ona autentyczne informacje z tego obszaru, poparte bogatym materiałem filmowym.  Rosyjscy propagandziści nie muszą robić nic poza rzetelnym przedstawieniem realiów Zachodu, by całkowicie go skompromitować w każdej bez wyjątku dziedzinie.  Totalne zakłamanie, bezdenna głupota „przywódców” oraz wszechobecne zło sączące się z każdego wprost zakamarka zachodniego świata, nie wymaga żadnego pokolorowania.  Stąd też bierze się w „wolnym świecie” bezwzględny nakaz rugowania obcojęzycznych programów rosyjskich mediów, takich jak RT, Sputnik, itd.

 

Programy publicystyczne rosyjskich mediów publicznych charakteryzują się „pluralizmem”, który polega na tym, że do udziału w nich zaprasza się przedstawicieli obu stron konfliktu, czyli żydów z Rosji reprezentujących rosyjski punkt widzenia, oraz rosyjskojęzycznych żydów z Zachodu artykułujących tamtejsze „wartości”.  Wśród tej grupy, wyróżnia się postać, zapraszanego niekiedy do studia, Jakuba Korejby, reprezentującego „polski” (zachodni) punkt widzenia.  Ten młody, postawny, przystojny Polak, wyróżnia się w gronie koślawych żydów. Przy czym jego wizerunek, to jedyna pozytywna strona.  Prostytuuje się on w tym gronie przynosząc wstyd nie tylko sobie, ale i wszystkim Polakom, których reprezentuje w oczach wielomilionowej rosyjskiej widowni.  A przecież ze swoimi warunkami fizycznymi, mógłby zająć się tradycyjną formą prostytucji, tańcząc na rurze w barach homoseksualistów, lub podstarzałych kobiet.  Zarobiłby więcej, miej wstydu by się najadł ze strony ograniczonej widowni, nie kompromitowałby Polski i Polaków, a na dodatek wniósłby element pozytywu, w postaci autentycznego zadowolenia, które dostarczyłby widowni.

 

Prawdziwie niepokojącym zjawiskiem, w omawianym obszarze, jest jednak coś innego, a mianowicie gwałtowne narastanie propagandy neo-żydokomunistycznej wśród dyskutantów reprezentujących „rosyjski” punkt widzenia.  Ponieważ pisałem o tym w najnowszych publikacjach (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/978222, https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/979226,  https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/978980, ), nie będę tu przedłużał tego wątku.

 

Aby zilustrować stopień zależności rosyjskich mediów od wpływów żydowskich, zacytuję niedawny incydent, który miał miejsce w programie „60 minut” Olgi Skabejewej (RTR).  W emisji tej dyskutowano wizytę premiera Izraela Netanjahu na Ukrainie.  W pewnym momencie ekspert reprezentujący stronę rosyjską nie wytrzymał i w eterze, na żywo, zwrócił się do ambasady Izraela w Moskwie z prośbą o zaprzestanie zbrojenia Ukrainy przez Izrael.  Według słów wspomnianego eksperta, wie on, że ten program jest monitorowany przez ambasadę, więc jego apel natychmiast dotrze do adresata.  Warto zastanowić skąd ktoś, kto w danym momencie znajduje się w studio telewizyjnym, wie o fakcie jednoczesnego monitoringu z zupełnie innej lokalizacji?  Zapewne stąd, że każdy istotny program rosyjskiej telewizji jest monitorowany przez izraelskich nadzorców.

 

W tym momencie warto podkreślić, że opisana sytuacja dotyczy światowego mocarstwa, jakim niewątpliwie jest, w znacznym stopniu suwerenna, Rosyjska Federacja. 

 

Jak więc wygląda sytuacja w żydowskiej kolonii pt.  III RP?  Każdy centralny urząd, każde ministerstwo, każda stacja telewizyjna, redakcja, czy większy portal internetowy jest „monitorowany” przez hordy „kuratorów” dbających o to by w kraju działy się jedynie słuszne rzeczy!  Czyż więc w takiej sytuacji nie najwyższy już czas porzucić bezsensowne jałowe kłótnie i spory wśród wszystkich słowiańskich narodów i zająć się sprawą najpilniejszą, jaką jest oczyszczenie społeczeństw z wszędobylskich agentów wpływu światowego żydostwa?  Gdyby to się udało, wszystkie pozostałe spory i różnice niemalże same by się rozwiązały.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

 

594 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Wspólny cel Sławian na czas obecny   
Ikulalibal, 2019.08.27 o 19:00
//Aby zilustrować stopień zależności rosyjskich mediów od wpływów żydowskich, zacytuję niedawny incydent, który miał miejsce w programie „60 minut” Olgi Skabejewej (RTR).//

Pomijając już to że warto by zapoznać się ze szczegółami programu to przykład ten niczego nie ilustruje.Niczego poza tym że jakieś 60% procent ruskiej aliji do Izraela ciągle "przebywa" w rosyjsko języcznej przestrzeni.I tak:w związku z wizytą Netaniahu na Ukrainie zrobiono wiele aby przemilczeć skandaliczne okoliczności.Takie jak:powitanie banderowskim okrzykiem,honorowa runda ulicą Bandery i dwuznaczne przemówienie w Babim Jarze.Świadom tego Netaniahu zawczasu próbował odwrócić i skupić uwagę publiki na skandalu jaki wywołała jego żona podczas ceremonii powitania.I tylko dzięki rosyjskiej TV nieświadomy niczego izraelski widz jeszcze przed wyborami dowiedział się o postawie "prawicowego premiera" wobec ewidentnej faszyzacji wizytowanego państwa Ukraina. +www.youtube.com
W swoim przedwczorajszym programie Sołowiow zachęcił izraelskich dziennikarzy i aktywistów do zadawania Netaniahu pytań :"jak jechało się prospektem Bandery i Szuchewicza" i "czy państwo Izrael które popiera ściganie nazistów nawet w sytuacji kiedy ci są trzęsącymi się starcami może tolerować obecną sytuację na Ukrainie"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wspólny cel Sławian na czas obecny 
Trojanka, 2019.08.27 o 22:55
Ukraina jest już całkowicie przejęta,po ostatniej wizycie hegemona u "brata" na Ukrainie, w szkołach ukraińskich będzie nauczany język hebrajski.
+www.depo.ua

Rabin poświęca pomnik UPA w samborze na Ukrianie. Wprawdzie ponoć po to żeby na drodze kompromisu usunęli krzyże postawione przez mieszkańców , bo zmarli żydzi w tym układzie nie mogą zaznać spokoju , kiedy obok jest krzyż!
Ogólnie tam się przewala w tym samborze równo.
+www.timesofisrael.com

W zasadzie chodzi o to, ze jeżeli w grę wchodzi mamona, forsa czy jak to nazwać to znika u pewnej nacji WSZYSTKO!
Mało tego, demon banderowski jest troskliwie pielęgnowany, po to aby usypiać Ukraińców i przejmować im cały kraj.Trzeba im coś rzucić na pożarcie, i inżynieria społeczna przy odpowiednim ministrze państwa położonego w Palestynie .. już to rozpracowała , tak jak rozpracowała Polaków i Polskę.
Wykorzystano, brak jakiejś konkretnej historii Ukrainy / bo jaka jest, królowie,zabytki postawione swoimi rekami??itp/i postawiono na banderyzm jako ukraiński przejaw "patriotyzmu""odwagi" bohaterstwa"..Pięknie ich rozgrywają,dlatego udawanie że nie widza marszy ku czci SS Galizien,pochodni na wzór adolfowych marszy itp.i tego szału naziolskiego. Wręcz przeciwnie jest hodowany i karmiony, podsycany.
Dla picu czasem bąknie coś na ten temat Doliński /na twitterze /szef organizacji żydowskiej na Ukrainie.
Dlatego trwa zmuszanie Polaków do niechcianej "przyjaźni" i regularne łupienie polskiego budżetu w celu "urządzania ukraińskiego " domku"dla panów w chałatach..pożyczki , dofinansowywanie wszystkiego , rolnictwa, staży pożarnej, mleczarstwa, sadownictwa, armii, szpitali, szkół.

Teraz idzie grillowanie Polaków. Już się pisze przemówienie nawet z elementami prawdy..niebawem usłyszymy jacy jesteśmy dzielni /to prawda/,kochamy wolność i o nią walczymy/prawda/ jak wiele mamy wspólnego z plemieniem znad Potomaku/????/, jak nas kochają i oddali by wszystko dla naszego dobra.
Proponuję pytania :
PO ILE GAZ???
i reszta??
obligacje ze stratą 3 mld $rocznie,
jakim prawem w ogóle jest mowa o konieczności uchwalania przez Polskę praw dla " mienia uroszczonego",jako realizacji i skutku ustawy 447??
etc.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Wspólny cel Sławian na czas obecny   
Ikulalibal, 2019.08.28 o 13:09
//Wśród tej grupy, wyróżnia się postać, zapraszanego niekiedy do studia, Jakuba Korejby //

A tak między nami:czy można w bardziej obrazowy sposób przedstawić rosyjskiemu widzowi "polską opinię" ? nie można.Można nakręcić i pokazać dziesiątki filmów dokumentalnych o polskiej rusofobii,arogancji,bucie a widz i tak nie uwierzy.Będzie myślał że to manipulacja.Dlatego trzeba pokazywać żywych,autentycznych,naturalnych,Polaków.Pozwolić im mówić i w niczym nie krępować,uzbroić się w cierpliwość i zdzierżyć każdą obelgę,potwarz czy insynuacje jaka padnie z ich strony.

Dla zilustrowania zjawiska posłużę się przykładem z lat 90-tych.
Aktorzy znanego i lubianego programu rozrywkowego "Garodok" urządzają sesje wyjazdową aby w terenie nakręcić bardzo wtedy popularne serie "ukryta kamera".Tym razem celem jest Izrael.Jeden z aktorów w stroju policjanta rosyjskiej drogówki ustawia się na drodze wiodącej do osady zamieszkałej przez rosyjskojęzycznych żydów i robi to co zazwyczaj robi drogówka.Jakie reakcje izraelskich kierowców? pozytywne.Nikogo nie dziwi widok ruskiego policjanta kontrolującego ruch w Izraelu.Ktoś zaprasza do siebie w gości.Ktoś pyta:"co tam u nas w Rosji",ktoś skarży się i utyskuje na izraelską policję.
+www.youtube.com

A teraz szanowny autorze,ale tak z ręką na sercu,czy wyobrażasz sobie nakręcenie tego fragmentu na polskiej szosie? Ile komisji sejmowych,przez ile lat,wyjaśniałoby okoliczności tego:skandalicznego,groźnego,poniżającego i jakiego nie tylko,wydarzenia? Które ministerstwa postawiony byłby pod pręgierzem,a ilu ministrów podałoby się do dymisji.Ile artykułów,broszur i biuletynów ,wydałby na ten temat sam IPN ? O dziennikarzach niezależnych nie wspominam bo to się rozumie samo przez się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2020   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑