słowa kluczowe: PL, armia, interesariusz, nieodpowiedzialność, obłęd, polska, pułapki, tolerancja, wojna o nasze dusze, zbrodnia.
Polska2019.08.24 11:44 12:20

Narodowy obłęd

 

Rowy, a i ściany, ŚMIERCI

 
Samochód osobowy, jadący drogą krajową K9 z Ostrowca Świętokrzyskiego do Opatowa, w Miłkowie, uderzył w znak drogowy, po czym wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Autem jechało pięć osób. W wyniku zdarzenia z betonową ścianą przepustu trzy z nich zginęły na miejscu, czwarta zmarła w szpitalu.
 

Od lat protestuję przeciwko "rowom śmierci". Tak teraz poprawia się drogi. Wycina "niebezpieczne" drzewa, podnosi jezdnię, a zaraz za wąskim poboczem kopie głęęęębokie rowy. Nierzadko ponad 2 metrowe. Samo osunięcie się do takiego rowu grozi śmiercią. Tak zabił narzeczoną mój znajomy, w krycznej sytuacji jazdy ćwoka na czołówkę lewym pasem, wyhamował na poboczu, ale przyrowowe koła zsunęły się do rowu, a potem całe auto. Uderzenie głową w słupek. Śmierć na miejcu. Poduszki nie zadziałały, nie miały prawa, bocznej "kurtyny" wtedy jeszcze nie było.

Za komuny w takich przypadkach lądowało się w polu. Często można było wypchać auto z powrotem na jezdnię, i pojechać dalej. Teraz nie. Za przekroczenie szybkości i wylecenie z szosy nie czeka cię mandat, tylko śmierć w rowie. Nie trudno sobie uzmysłowić, co się stanie z autem, gdy po skosie, z impetem, wjedzie w taki rów. Koziołkowanie w rowie, albo za rowem.

A na wszelki wypadek, co jakiś czas rów przegradza betonowy przepust. Ściana skierowane frontem do kierowcy jest pionowa! sic! PIONOWA, aby czasem auto nie wyskoczyło z rowu przynosząc ocalenie kierowcy.

I my tolerujemy te urzędnicze wyczyny władców Polski. Za naszą ciężką kasę budują nam śmiertelne zagrożenie.

 
 

kiedyś na neonie publikowałem krytykę rowów wraz ze zdjęciami. Nie wiem, czy ta notka nadal tam jest.

Od lat jestem samotnikiem wołającym na puszczy również w tej sprawie.

 

553 odsłony średnio 3,9 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Narodowy obłęd   
SZS, 2019.08.24 o 13:10
1000% racji.
Wyjątkowo debilna koncepcja budujących (i remontujących) drogi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Narodowy obłęd 
Zbigniew Jacniacki, 2019.08.24 o 18:04
Albo dyskretna forma likwidacji Polaków.

Taka koncepcja jest przez kogoś opracowana , przez kogoś zatwierdzona, przez kogoś sfinansowana...

Czy debile czy jednak zbrodniarze?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Narodowy obłęd 
interesariusz, 2019.08.24 o 20:53
nie ma czy, to są zbrodniarze o umysłach debili.

Jest to celowe. Przypominam, że teraz wszystkie drogi mają być dostępne dla TIRów, nawet przeładowanych, o to wymaga lepszego utwardzenia drogi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Narodowy obłęd 
miarka, 2019.08.24 o 18:42
Miałem taką sytuację że Polonezem w gdzieś w młodych latach 90'tych, jadąc z 4 pasażerami mijałem zakręt w czasie pierwszych porywów zimy. Chlapa przymarzła, wszystko przyprószył śnieg i jeszcze padał. Mimo powolnej jazdy złapała mnie koleina najpierw w lewo , później w prawo, a jak się prostowało, tylko coś ruszyłem, jak dla normalnej korekty, i wyleciałem w rów - bezpiecznie - samochód się spisał, choć z 10 m porył w polu (dziś żałuję że przy tej okazji dałem się namówić na jego zamianę).

Przy głębokich rowach pewnie i on by nie sprostał wyzwaniom, ale zawsze - może gdyby było więcej Polonezów to myślelibyśmy o kołach większych jak rowy, , choćby odpowiednich do rowów, a rowy głębsze jak koła traktowali jako zastawione na nas przez bandytów od ruchu drogowego (i mafie okołorządowe) śmiertelne pułapki.

Przy głębokim byłoby dachowanie i śmiertelne koziołki.

Inaczej mówiąc, temat słuszny, tylko winienie za to Narodu Polskiego jest tutaj po stokroć niesłuszne i zupełnie nielogiczne. To zupełnie alogiczna, polakożercza propaganda.
Na pewno jesteś po stronie żydowskiej w rozpętanej przeciwko nam wojnie, bo to co robisz jest w ich stylu.

Ode mnie 1, choć należy się 100 jedynek (może inni dostawią), i wieczysty ban na takim forum jak Niepodległy.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Narodowy obłęd 
interesariusz, 2019.08.24 o 20:51
Mnie za komuny wywiało z szosy, gdy jechałem maluchem, dostałem się w boczny wiatr, i dryf na lewą stronę, potem w pole.

Mówię o rowach śmierci, auto osobowe jak wpadnie, chowa się całe.

Notka przeczytana niezbyt uważnie. Znajomy usunął się bokiem, gdy już wyhamował, i samo gruchnięcie bokiem w dół starczyło, by zabić.

A kto jest winien ? Czy jakiś okupant nakazuje kopanie tak głębokich rowów? A może jakiś okupant nakazał robić przepusty z pionowymi ścianami? Tylko czekać, jak barierka ochronna będzie się zaczynała słupkiem, lub co gorsza, szpikulcem śmierci, wycelowanym w nadjeżdżających.

Naród wybiera do sejmu swoich pełnomocników, oddając wszystkie swoje sprawy w ich ręce, z życiem włącznie.

Naród ma wolność wypowiedzi. Ilu przedstawicieli tego narodu protestuje przeciwko rowom śmierci? Ja, czy jest ktoś jeszcze?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Narodowy obłęd 
miarka, 2019.08.24 o 21:21
Nie kupuję tej narracji. To nie naród wybiera a społeczeństwo. SPOŁECZEŃSTWO TO ZBIERANINA ŁATWA DO STEROWANIA DORAŹNYMI EMOCJAMI I KIEŁBASĄ WYBORCZĄ, CZYLI KORUPCJĄ
Tak, NARÓD powinien, ale jak to przeprowadzić realnie, skoro jak za najczarniejszej komuny "PARTIA KIERUJE, RZĄD RZĄDZI"?
To kolosalna różnica, bo ktoś tu zwolnił część społeczeństwa która nie jest lojalna wobec Narodu Polskiego z dążenia w życiu społecznym i politycznym Państwa Polskiego z obowiązku zmierzania do celów POLITYCZNYCH wyznaczanych WYŁĄCZNIE przez ten naród,
NARÓD GOSPODARZY,
NARÓD ODPOWIEDZIALNYCH,
NARÓD NAJGŁĘBIEJ W SWOJEJ ZBIOROWOŚCI MORALNYCH.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Narodowy obłęd 
Zbigniew Jacniacki, 2019.08.24 o 23:13
Ten taki moralny NARÓD to gdzieś mieszka?
Chętnie przyjrzałbym się jego codzienności...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑