słowa kluczowe: Ludobójstwo, kłamstwo wołyńskie, stosunki polsko-ukraińskie.
Polska2019.08.13 21:39 23:01

Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski

 
 
Jak podaje “Nowości: Dziennik Toruński”, rodzina ukraińskiego ucznia toruńskiej szkoły podstawowej nr 10 opuszcza nasz kraj.
 
Dziś rano otrzymałem tą informację od rodziców 10cio letniego Maćka z Torunia. Powiem szczerze, że byłem jej treścią bardzo zaskoczony, ale w sensie jak najbardziej pozytywnym. Mogę w tej chwili powiedzieć, że stało się właściwie to, co było do przewidzenia od samego początku, a mianwicie, że rodzice ukraińskiego ucznia szkoły podstawowej nr. 10 w Toruniu, nie wytrzymali ciśnienia i przewidując niezbyt miłe dla nich konsekwencje prawne, utrzymywanej przez nich lini kłamstwa, jakim posługiwali się od samego początku trwania tej sprawy, postanowili nagle opuścić Polskę i to w możliwie jak najszybciej.
Ich nieoczekiwany wyjazd, nie był wcale spowodowany rzekomą obawą przed niechęcią w stosunku do nich ze strony Polaków, ale dobrze przemyślaną ucieczką przed mogącą dosięgnąć ich w niezbyt odległym czasie sprawiedliwością, za rozmijanie się z prawdą w swojej narracji tych wszystkich wydarzeń, składanych przez nich jako zeznania pod przysięgą.
Człowiek niewinny bowiem, przekonany o słuszności swojej sprawy, nie będzie nigdzie uciekał i to nawet w obliczu ewentualnego wyroku, który może być dlań niekorzystny, ale pomimo tego będzie walczyć dalej, a nie rejterować, nie czekając nawet na początek sądowej sprawy, i to wspierany przez zakłamaną dyrekcję szkoły, media głównego, polskojęzycznego ścieku i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, które na polityczne zamówienie biegiem, niemal na kolanie wypichciło drugą, zupełnie o 180 stopni odmienną opinię, na niekorzyść polskiego ucznia, od tej którą to samo kuratorium wydało na początku czerwca, ukazującą prawdziwy obraz całego konfliktu od samego początku jego trwania.

Tak więc decyzją swojego nagłego opuszczenia Polski, rodzice tego ukraińskiego chłopca, potwierdzili ostatecznie, że kłamali w sprawie Maćka od samego początku. Osobiście cieszę się, że cała ta sprawa nabrała w chwili obecnej takiego, a nie innego obrotu. Uciekając bowiem z Polski, rodzice ukraińskiego ucznia z Torunia zostawili i to dosłownie na lodzie dyrekcję szkoły z Torunia, robiąc po prostu z niej durniów, a która to dyrekcja, pomimo dzisiejszego wzniesienia się na wyżyny fałszywej erystyki, znalazła się w ślepym zaułku bez wyjścia, chcąc dalej brnąć w ten rozdmuchany przez samą siebie konflikt, który zakończy się dla niej totalną i haniebną kompromitacją.

Osobiście cieszę się, że to ja zorganizowałem akcję wysyłania kartek pocztowych ze wsparciem dla Maćka z Torunia, która jak widzę rozwścieczyła najbardziej polskojęzyczną, niemiecką gazetę “Nowości: Dziennik Toruński”, i która to akcja, była najprawdopodobniej głównym powodem, decyzji o opuszczeniu Naszego kraju przez tą rodzinę ukraińskich imigrantów.
Jedno jest pewne, tęsknić za nimi nie będziemy!
Jacek Boki - Elbląg 13 sierpień 2019 r.
***************************************************************************
Jak podaje “Nowości: Dziennik Toruński”, rodzina ukraińskiego ucznia toruńskiej szkoły podstawowej nr 10 opuszcza nasz kraj. Gazeta wydawana jest przez Polska Press – grupę wydawniczą wchodzącą w skład niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau.
Nie dziwi więc forma, w jakiej informacja ta jest podana. Już sam tytuł mówi wiele: “Smutny finał z SP 10: Ukraińcy wyjeżdżają. Niektóre media z chłopca zrobiły banderystę”. Z tekstu dowiadujemy się, że “według wersji prawniczki Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris miał pochwalać Stepana Banderę, opuszcza Polskę. Tymczasem dziecko nawet nie znało tej postaci historycznej”. Rzekomo ojciec twierdzi, zze jego syn “nawet nie wie, kim jest Stepan Bandera”.

Młody człowiek zwrócił uwagę koledze pochodzącemu z Ukrainy, który wychwalał Stepana Banderę.

– Uczeń na przerwie, zwrócił uwagę koledze narodowości ukraińskiej, który wychwalał S. Banderę, że w Polsce uważany jest on za bandytę. Szkoła zgłosiła sprawę do sądu opiekuńczego w Toruniu, stawiając polskiemu uczniowi zarzut nacjonalizmu – informowała potem o sprawie mec. Majkowska z Ordo Iuris, który udzielił pomocy prawnej polskiej rodzinie.

Rodzice młodego Ukraińca – jak informuje niemiecka gazeta w Polsce – “byli wstrząśnięci”, tym że po ujawnieniu sprawy “na płotach SP 10 wywieszono płótna z napisami o Wołyniu i ludobójstwie”. Tak się zdenerwowali, że “rodzina opuszcza Polskę. Chłopiec i matka są już na Ukrainie. Ojciec skończy kontrakt i do nich dołączy”.

Szerokiej drogi! Nie zapraszamy ponownie!

Źródła:

Banderowska afera w Toruniu. Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki wyjeżdża z PolskiSie 12, 2019, 21:02

https://dzienniknarodowy.pl/banderowska-afera-w-toruniu-rodzina-ukrainskiego-ucznia-podstawowki-wyjezdza-z-polski/

Smutny finał z SP 10: Ukraińcy wyjeżdżają. Niektóre media z chłopca zrobiły banderystę

https://nowosci.com.pl/smutny-final-z-sp-10-ukraincy-wyjezdzaja-niektore-media-z-chlopca-zrobily-banderyste/ga/c1-14342775/zd/37864179
 

1750 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski 
Trojanka, 2019.08.13 o 22:14
No i dobrze!!U siebie może sobie czcić swoich "bohaterów" do woli.I bić swoich kolesiów po "gembach". I maszerować z czarno czerwonymi szmatami w rytm hymnu "bohaterów.
Tylko u siebie odbierze właściwe wykształcenie.
To wpis na facebooku,nauczycielki historii w szkole nr 100 we Lwowie, zastępcy dyrektora szkoły ds wychowania.
Życzenia z okazji urodzin wodzi Adolfa i podziw dla jego wielkości!

+nahnews.org+youtu.be


Albo uczyć się strzelać do ludzi i zakładać ładunki wybuchowe.


+youtu.be


za ipress.ua

+encrypted-tbn0.gstatic.com


lenta.r
+icdn.lenta.ru

+rusdnepr.ru

A kalifornijsko londyńskie trolliska się zapłaczą.Niech zapraszają do siebie do domu i ze swoich podatków!

W kraju w którym się gości przestrzega się praw tego kraju!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski   
finka, 2019.08.13 o 22:50
Wczoraj przeczytałam tę dobrą wiadomość o wyjeździe ludzi gloryfikujących banderyzm, jakoś w mainsteramie nie nagłaśniają tego, ciekawe dlaczego. Kartkę do Maćka od całej rodziny wysłałam, mam nadzieję, ze dostał ich wiele.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski   
Lotna, 2019.08.14 o 04:53
Nareszcie jakaś dobra wiadomość!
Dziękuję.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski 
Trojanka, 2019.08.14 o 12:31
Ta sprawa z gloryfikowaniem Bandery i tym samym banderyzmu w Polsce przez ukraińskiego ucznia w polskiej szkole,pobiciem polskiego ucznia w POLSCE w POLSKIEJ szkole,przez Ukraińca, za sprzeciw dla tej gloryfikacji,oraz prześladowania Jego Rodziców...jest skutkiem a nie przyczyną.


To przerażający chichot historii.

Dodam, szkole i nauczycieli utrzymywanych z podatków POLAKÓW , do której chodzą darmowo Ukraińcy / prawdopodobnie pobierający 500+ oraz 300+/jest więc skutkiem, pewnej "polityki" władz Polski, i zapewne dyrektyw które otrzymują i skrzętnie realizują.
Jeżeli jest to tylko ich własna inicjatywa, to potrójne BIADA!!

Gdyby mały Polak radośnie potwierdził, ze Bandera i jego banda byli i są bohaterami ,i jeszcze ubrał się w czarno czerwona szmatę.... zapewne NIC by się nie stało.

Polityka uległości w KAŻDEJ dziedzinie,wycofywania się rakiem z ustaw,dla dobra realizowanej na siłę koncepcji UKRPOLu czy też Żydoukrpolu do wykorzystania tego tworu ,dla każdego urojenia chorych, zdemonizowanych umysłów!!

Bo jak inaczej tłumaczyć to, ze władze Ukrainy skupują sobie na masową skale
za miliardy ,waluty,do swojego banku narodowego, a pieniądze polskich podatników są wydzierane i zawożone tamże???
Jak wytłumaczyć, że zamykane są polskie szpitale i oddziały szpitalne, a marszałek senatu zawozi sprzęt medyczny i pieniądze na Ukrainę.
Jak wytłumaczyć gnojenie polskiego rolnika, na korzyść ukraińskiego rolnictwa.I przykłady idą w setki jeśli nie tysiące.
Stąd ta buta i bezczelność ukraińskiego gówniarza i wielu innych im podobnych w Polsce.

Każdy normalny człowiek, daje jeść najpierw swoim dzieciom, broni swoich dzieci jak je biją,kupuje im leki i buty na zimę.Jeżeli oczywiście chce zachować swoją Rodzinę w normalnym stanie...a nie nadskakuje sąsiadowi który go lekceważy , wykonuje wrogie ostentacyjne gesty /LWY na Cmentarzu Orląt, ekshumacje i pochówki,rozmowy w Mińsku bez Polski, Polska "adwokatem Ukrainy hahahaha/.

Ukrainizacja Polski ma postępować i postępuje lawinowo, ukraińskie seanse w kinach, ukraińskie seriale w TVP Kurskiego, ukraińskie kanały w polskiej tv,sklepy, towary,gazety itp.
I to jest przyczyna paraliżującego strachu przed Ukraińcami polskich waadz niższego szczebla/ samorządów, prezydentów/, chcą się "przypodobać" bo wiedzą, że taki jest "trynd".I może PAN spojrzy łaskawiej...

Podobnego kalibru jest sprawa Birczy i bezustannych ataków na Rondo w Elblągu/ ukraińska jaczejka/, wjeżdżania w Rondo samochodem itp.

Mam nadzieję ,że kiedyś ci wszyscy "decydenci" i ci jawni i ci za kurtyny staną kiedyś decyzją Stwórcy....gembą"w twarz z tymi ludźmi ,którzy rozpaczliwie próbowali ocalić życie swoich dzieci w Birczy i setkach innych miejscowości , błagając o pomoc każdego kto by im mógł pomóc, nawet chyba Niemców.

Niech staną przed NIMI,ci "odważni" inaczej i pokażą swoje "właściwe gemby".


Można sobie wyobrazić co czuli i jak byli wdzięczni ludzie z Birczy czy innych miejscowości na Podkarpaciu, Bieszczadach...tym " niewłaściwym" 20 letnim polskim chłopakom z " niewłaściwego wojska", z których wielu zginęło broniąc ich.....
Chwała WSZYSTKIM OBROŃCOM Polaków przed ukraińską zarazą, od Orląt Lwowskich poczynając a na chłopakach z Birczy i Małopolski Wschodniej kończąc. Niezależnie od tego z jakiego wojska byli!!
Szkoda tylko, że nie było albo tak mało ich było na Wołyniu , jak "bohater " Bandera dyrygował nawet z więzienia swoimi bandziorami a ci skrupulatnie realizowali chore idee chorego umysłu!

Dziwne ,że obecnie narodowi przebranemu to nie przeszkadza, że "przerzedzono im też ziomali ??????to byli ci "gorsi" do wykoszenia???
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski 
Trojanka, 2019.08.14 o 12:46
Jeszcze taki nic nie znaczący drobiażdżek.Młodszy braciszek ukraińskiego "bohatera" nosił do szkoły nóż!!
+ordoiur.is
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rodzina ukraińskiego ucznia podstawówki, nagle wyjeżdża z Polski 
Trojanka, 2019.08.18 o 09:15
Panie nauczycielki ze szkoły w Toruniu NIC nie wiedzą???

Na Ukrainie traktory orzące pola ciągną za sobą kości ludzkie/polskie/.Na innych są wysypiska śmieci.

Zbudowano wysypisko śmieci na mogiłach Polaków! Prof. Osadczy o upadku moralnym PiS

+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑