słowa kluczowe: Agresja, Donbas, Ukraina, wojna.
Świat2021.04.08 23:31

WOJNA NATO vs ROSJA - To koniec wszystkiego !

 
 
Agresja Ukrainy wraz z NATO na Donbas DRL ŁRL i wojna przeciwko Rosji to III WOJNA ŚWIATOWA i koniec wszystkiego. THE END !!! Czy tego chcą psychopaci i debile sprawujące władze w krajach NATO ? !!!
 

 

 Free Press nadal publikuje tłumaczenia autorów z alternatywnych zachodnich mediów. 

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔ 

Jest to dalekie od propagandy drukowanej w CNN, New York Times, Washington Post, Los Angeles Times i innych „autorytatywnych” mediach.

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

Istnieje wiele różnych spekulacji na temat tego, co skonsolidowany Zachód (inaczej Imperium Anglo-Syjonistyczne)zrobi, aby chronić swoje marionetki ukro-nazi.

Oto  pomysły (Andrey Raevsky - publikowany pod pseudonimem The Saker) - na ten temat punkt po punkcie (w przypadkowej kolejności): 

  1. Zachód już zdecydował, że Rosja jest agresorem, a bander sukinsyny ofiarą rosyjskiej agresji. Nawet jeśli ukry rozpoczną masowy atak artyleryjski i pancerny na D/ŁRL (a nawet na Krym), Zachód spokojnie zadeklaruje, że źli Rosjanie zaatakowali niewinnych Ukraińców. 

➖  Pytanie.➖ Jeśli Ukraina zaatakuje Donbas: jaka powinna być odpowiedź Rosji ?

10 najważniejszych kroków według znanego zachodniego analityka wojskowego.

 2. Nie spodziewam się, że którykolwiek kraj NATO faktycznie zaangażuje swoje siły do ​​ataku na wojska  rosyjskie.Może rusofobiczni Polacy (a kto jeszcze ? ! Błtowie ?  popchną głównie symboliczne siły na zachód Ukrainy (Lwów, Iwano-Frankowsk).

 3. Jednocześnie USA są nie tylko słabe, ale także fantastycznie niekompetentne, ignoranckie i aroganckie - wielu wysokich rangą zachodnich urzędników stwierdziło, że USA / NATO nie pozwolą Rosji zagrozić Ukrainie lub zaatakować jej. Z mojego punktu widzenia sugeruje to, że są tacy, którzy wierzą, że jeśli USA / NATO naprawdę przystąpią do bitwy z wojskami rosyjskimi, to Rosja będzie „mrugać” i kurczyć się ze strachu. Jest jasne, że ci ludzie nigdy nie czytali książek historycznych. Rosja potrafi zadbać o swoje interesy. 

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

 4. Jestem przekonany, że jeśli USA / NATO zaatakują siły rosyjskie, Rosjanie będą kontratakować nie tylko siły czynne, które zaatakowały Rosję, ale także te centra dowodzenia USA / NATO, które zarządziły i koordynowały atak. 

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

 5. Największym niebezpieczeństwem jest teraz to, że zachodni politycy całkowicie błędnie odczytali nie tylko Putina, ale całą Rosję. Brakuje im kluczowego punktu: Rosja nie może i nie wycofa się dalej, nie zadeklaruje pokornie, że Donbas czy Krym należą do nazistowskiego reżimu w Kijowie. Rosja jest gotowa, zdolna i chętna, jeśli to konieczne, do walki z siłami USA / NATO, w tym z użyciem taktycznej, a nawet strategicznej broni jądrowej. 

 6. Kreml w pełni rozumie, że rola Polski w pakcie NATO to mały, ale bardzo głośny atakujący pies: jeśli Polacy naprawdę przeniosą się na Ukrainę Zachodnią, to tylko wtedy, gdy tak powiedzą im Stany Zjednoczone. W języku rosyjskim jest powiedzenie „Polacy nie wojacy”: atakują zawsze i tylko wtedy, gdy ich prawdziwy wróg jest słaby i zdezorganizowany (dlatego Churchill nazwał Polskę „chciwą hieną Europy”). Niemniej jednak w pełni oczekuję, że polscy (zarówno amerykańscy, jak i brytyjscy) „doradcy” pomogą siłom ukro-nazi podczas ataku na Doniecka /Luganska RL. 

  Za 5-7 dni rosyjski żołnierz będzie łowić ryby w Dnieprze. 

  Jeśli chodzi o rzekomych rosyjskich "braci" ortodoksyjnych, takich jak Bułgaria czy Rumunia, zrobią to, co zawsze robili w przeszłości: przyłączą się do jakiejkolwiek antyrosyjskiej koalicji. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ich wojsko jest równie kiepskie jak polskie (gotowe do defilad, ale nie do prawdziwej wojny). Ponadto Morze Czarne jest „rosyjskim jeziorem” z militarnego punktu widzenia. Więc te małe kraje będą się afiszować, ale nie zrobią nic głupiego.

 7. Z propagandowego punktu widzenia jest jasne, że bez względu na to, na co zdecyduje się Rosja, będzie całkowicie demonizowana. Obecny poziom nienawiści antyrosyjskiej na Zachodzie jest obecnie równy lub nawet wyższy niż obserwowany przed nazistowskim atakiem na Rosję podczas II wojny światowej. 

Elity USA są w pełni zgodne co do tego, że obecnie pożądane jest powstrzymanie Rosji, a następnie jej zniszczenie. Jeśli chodzi o amerykańskie państwa marionetkowe w UE, ich zdolność do inicjowania i kierowania swoimi działaniami w wyznaczonych przez nie celach jest równa zeru. Więc jakie mogą być cele administracji Bidena: 

  1. Zainscenizowanie starcia między Rosją a UE, które nada znaczenie NATO, usprawiedliwi rozmieszczenie dodatkowych sił USA w Europie, co z kolei jeszcze bardziej wzmocni i tak już silny uścisk Stanów Zjednoczonych na zbiorowym gardle UE. 

  2. Miażdżąc Nord Stream 2 (co nastąpi, gdy tylko konflikt w Donbasie wybuchnie „gorący”), Stany Zjednoczone uczynią UE nie tylko bardziej zależną od USA, ale także znacznie mniej konkurencyjną - zamiast kupować tanio wysokiej jakości gaz z Rosji UE będzie kupować droższy i gorszej jakości gaz z USA. 

  3. Rozwój programów zbrojeniowych, a amerykański kompleks militarno-przemysłowy zarobi gigantyczną fortunę sprzedając strasznie drogo broń swoim europejskim „sojusznikom”. 

↔  Video  Ukraina  vs Rosja   ↔↔↔   m.youtube.com/watch   ↔↔↔

 Wywiad dostarczył Kremlowi tajny plan ataku ukraińskich sił zbrojnych na Donbasie.

↔↔↔  Więc wielkie pytania sprowadzają się do tego: ↔↔↔

  1. Czy Rosja jest w stanie powstrzymać Stany Zjednoczone, reagując gdy stoi sytuacja na progu otwartej konfrontacji militarnej ? Osobiście odpowiadam, że jest to nadal możliwe, ale niestety każdego dnia jest to coraz mniej prawdopodobne.

 2. Czy to oznacza, że ​​ten konflikt może przekształcić się w trzecią wojnę światową z użyciem broni jądrowej iwszystkiego innego ? Odpowiadam, że ten scenariusz z każdym dniem staje się coraz bardziej prawdopodobny. 

 Konkluzja:

Jeszcze raz dziękuję wam "dobroduszni Demokraci", którzy głosowali na Bidena !

Dzięki wam za nieco ponad 100 dni nowej administracji znów świat jest na krawędzi atomowej przepaści !

Według Putina„Nikt nas nie słuchał. To słuchaj teraz !!!" Ale oczywiście nie będziesz słuchać.

Nic - poza grzybem jądrowym - nie wyprowadzi cię ze stanu urojeń ...

 Jeśli tak się stanie, obwiniaj tylko sam siebie z Zachodu przygłupie !!! 

↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔↔

  Autor: Andrey Raevsky - publikowany pod pseudonimem The Saker - znany na Zachodzie bloger. Urodził się w Zurychu (Szwajcaria). Ojciec jest Holendrem, matka Rosjanką. Pracował jako analityk w szwajcarskich siłach zbrojnych oraz w strukturach badawczych ONZ. Specjalizuje się w badaniach państw postradzieckich. Mieszka na Florydzie (USA).  Opublikowane za zgodą autora. Przetłumaczone przez Siergieja Dukhanowa. 

 

105 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑