słowa kluczowe: Ukraina, zbrodnie wojenne.
Świat2021.04.04 10:12

Terror Ukraińskich Sił Zbrojnych. Zbrodnia !!!

 
 
Według nadzwyczajnego oficjalnego oświadczenia przedstawiciela Armii DRL.
 

 

 

  Ukraińskie Siły Zbrojne zabiły dziecko. ➖

 Morderstwo z premedytacją !!!   03.04.2021We długo

 Według nadzwyczajnego oficjalnego oświadczenia przedstawiciela Armii DRL.

 ➖ Ukraińcy zbrodniarze celowo zamordowali przy pomocy drona będące na placu dziecko.

 Siły zbrojne ukrainy dokonują zbrodnie na ludności cywilnej i terroryzują ludność cywilną Republiki, celowo naruszając zawieszenie broni które było ustalone jeszcze w ubiegłym roku na czas nieokreślony, ignorując przy tym normy Konwencji Genewskiej i prawa humanitarnego. ➖

W ten sposób ukraińscy zbrodniarze z brygady sił zbrojnych Ukrainy na rozkaz przywódcy zbrodniarza wojennego Szapowalowa użyli drona do ataku, wyposażonego w ładunek wybuchowy. Obiekt aktu terrorystycznego został wybrany przez ukraińskich wojskowych którzy za cel obrali dzielnicę mieszkaniową Niżnego Nowogrodu -

W Aleksandrowskoe, gdzie zrzucili ładunek wybuchowy w pobliżu domu na ul. Druga nr 36.

W tym momencie na podwórku było dwóch cywilów. W wyniku zbrodniczych działań ukraińskich zbrodniarzy, bojowników zginęło urodzone w 2016 roku dziecko, a kobieta urodzona w 1954 roku została ciężko ranna. którą przewieziono do szpitala. Od czasu zaostrzenia ze strony ukraińskiej agresji na Donbas jest to już druga cywilna ofiara, która została zamordowana w wyniku zamachu terrorystycznego zorganizowanego przez ukraińskich wojskowych. Tym razem z rąk banderowskiej hołoty zamordowane zostało dziecko.

➖ Materiały na temat aktu terrorystycznego zostaną przekazane przedstawicielom organizacji międzynarodowych a także Prokuraturze Generalnej DRL w celu włączenia do spraw karnych wszczętych przeciwko dowódcy 59. brygady Szapowałowowi.

➖ Wzywamy międzynarodowych obserwatorów do rejestrowania tych przestępczych działań Sił Zbrojnych Ukrainy, ich terroru wobec ludności cywilnej Donbasu, a także do zmuszenia ukraińskich przywódców do zaprzestania zabijania niewinnych ludzi.

➖ Ponadto uważamy, że przedstawiciele SMM OBWE powinni zażądać od strony ukraińskiej szczegółowego zbadania tego zbrodniczego faktu ze wskazaniem wszystkich winnych funkcjonariuszy, zgodnie  z paragrafem o odatkowych środkach monitorowania przestrzegania przepisów zawieszenie broni, aby pociągnąć ich do odpowiedzialności karnej.

Domagamy się, aby ukraińscy bojownicy odmówili wykonywania zbrodniczych rozkazów dowództwa i przypominamy, że zbrodnie wojenne nie mają przedawnienia.   Oświadczył przedstawiciel ds DRL Wiaczesław WołodinL . 

 Konieczne jest wykluczenie Ukrainy z Rady Europy, - 

Przewodniczący Dumy Wiaczesław Wołodin na swoiej stronie w Telegram wypowiedział się na temat kolejnej zbrodni wojennej popełnionej przez ukraińskie siły zbrojne w Donbasie

 

Ta tragedia wydarzyła się 03.04.2021.  Ale europejskie media o tym nie piszą !!!.

➖ Brak potępienia i oświadczeń Parlamentu Europejskiego i Departamentu Stanu USA. Ministrowie spraw zagranicznych państw europejskich nie zabierają głosu. Nie podejmuje się decyzji o wydaleniu ukraińskich dyplomatów.

➖ Prezydent kraju, który wysłał wojskowego drona na wojnę z cywilami nie jest piętnowany i nazywany przez Bidena mordercą.

➖ Dziecko umarło. Miało przed sobą długie życie. Ale zostało zamordowane.

➖ Wszystko to wydarzyło się za zgodą zagranicznych opiekunów kuratorów banderowskiej junty i z milczącą zgodą państw europejskich.

➖ Co to jest? To są podwójne standardy ! ?

Nie. To jest już duzo gorsze. Gdyby Zełenski był prawdziwym prezydentem swojego kraju i odpowiadał za to, co dzieje się pod jego kierownictwem, może by pomyślałby dziesięć razy. Ale dla niego obecne stanowisko to tylko rola. Jest marionetką pociąganą za sznurki przez USA.

➖ Źle jest, gdy głową państwa jest tylko aktor, który jest przyzwyczajony do działania według cudzego scenariusza. I tylko scenarzysta wie, jaki będzie koniec.

➖ Dziś zmarł pięcioletni chłopiec. A prezydent kraju, który wydał rozkaz i uważa ze Donbas jest ukraiński nie złożył nawet kondolencji swoim obywatelom i nie obiecał dowiedzieć się, co się stało.

➖ Należy uznać za konieczne, aby organizacje europejskie jak OBWE, gdzie lubią  (jeśli chodzi o Rosję czy Białoruś)   trząść opinią społeczności i teraz gdy chodzi o reżim banderowskiej junty to też zażądać wyjaśnień od prezydenta i banderowskiego reżimu Ukrainy.


Konieczne jest omówienie kwestii wykluczenia Ukrainy z Rady Europy

Tylko w ten sposób będzie mniej zgonów, niewinnych dzieci i dorosłych zamordowanych z rąk zbrodniarzy w armii ukraińskiej i tych którzy podejmują takie decyzje ”- Oznajmił Przewodniczący DumyWiaczesław Wołodin.

 

 

 

 

99 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Terror Ukraińskich Sił Zbrojnych. Zbrodnia !!! 
Anna PK., 2021.04.05 o 17:24
Brytyjczycy piszą:

Kreml oskarża `` ukraińskie bestie '' o zastrzelenie dronem 5-letniego chłopca, narastają napięcia między dwoma krajami, podobno Rosja przenosi wojska i czołgi do granicy.

+www.dailymail.co.uk
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑