słowa kluczowe: Polska, Ukraina, ns2.
Świat2021.04.02 02:47 02:56

Uwaga ❗Jawne prowokacje wrogów budowy NORD STREAM 2.

 
 
Agresywne prowokacje ze strony przeciwników NS 2 zagrażające bezpieczeństwu ludzi budujących NORD STREAM 2 oraz próby sabotażu u wybrzeży Danii. W prowokacjach bierze udziału takźe polski statek rybacki SWI-106 ❗❗❗
 

Międzynarodowy spisek i prowokacje  pod dyktando USA ?

 

Bezprecedensowe prowokacje: Wrogowie NS 2 używają łodzi podwodnych, statków i samolotów przeciwko Nord Stream 2 (Foto / Wideo)  - 

   Wideo  ~~~     m.youtube.com/watch   ~~~

Nord Stream 2 AG, operator budowy gazociągu Nord Stream 2, poinformował o prowokacjach okrętów wojennych, statków cywilnych i samolotów w rejonie budowy rurociągu, nazywając te wydarzenia „wydarzeniem bez precedensu w historii”.

 „Mówimy o jasno zaplanowanych i przygotowanych prowokacjach z wykorzystaniem zarówno statków rybackich, jak i okrętów wojennych, okrętów podwodnych i samolotów w celu utrudnienia realizacji projektu gospodarczego. To chyba pierwszy i bezprecedensowy przypadek tego typu w historii" . 

 28 marca niezidentyfikowany okręt podwodny pojawił się w strefie bezpieczeństwa statku układającego rury Fortuna w odległości mniejszej niż jedna mila. Biorąc pod uwagę, że linie kotwiczne Fortuny znajdują się w odległości ponad jednej mili, działania okrętu podwodnego mogą spowodować uszkodzenie całego systemu pozycjonowania kotwicy statku układającej rury i doprowadzić do uszkodzenia rurociągu.

Już wcześniej bo 22 lutego podczas układania rurociągu na południe od duńskiej wyspy Bornholm polski statek rybacki SWI-106 wszedł w strefę ochronną robót od strony południowej. Wielokrotne próby nawiązania z nim kontaktu radiowego kończyły się niepowodzeniem. W tej sytuacji statek zaopatrzeniowy "Vladislav Strizhev" został zmuszony do wejścia na kurs kolizyjny i wypychania by nie dopuścić do sabotażu w wyniku czego doszło do zderzenia  SWI-106  z  "Vladislav Strizhev". 

Po zderzeniu kapitan polskiego statku rybackiego nawiązał kontakt i przyznał się do incydentu. 

Gdyby nie zdecydowane działania statku dostawczego, polski statek uderzyłoby w statek Fortuna układający rury. Za pośrednictwem konsulatu rosyjskiego w Niemczech został złożony morski protest w związku z tym sabotażowym incydentem ”- Oznajmił rzecznik Nord Stream 2 AG. 

Z czyjego polecenia polski statek rybacki bierze udział w sabotażu i prowokacji  ? ⁉

Czy za tym haniebnym czynem stoi reżim w Warszawie i uprawia piractwo na wodach otwartych lub terytorialnych kryjąc się za statkiem rybackim ? !  Do czego zmierza "polski rzad" ? ⁉ Czy do otwartego kofliktu z Rosją  ? !  Czy jest tylko wykonawcą rozkazów z Waszyngtonu  ⁉️.

Przecież budowa NS 2 odbywa się za zgodą władz Danii u wybrzeży Danii a nie na wodach terytorialnych Polski.

 

 

106 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑