słowa kluczowe: NWO, hucpa, pandemia.
Idee2021.03.24 17:06

Przystawki lub danie główne

 
 

Świetny esej doskonałego analityka i publicysty, nawróconego na chrześcijaństwo żyda, Israela Adama Shamira.


 

Pandemia została zesłana na nas, dzięki Mistrzom Covid, w ich wielkiej łasce, zamiast „prawdziwej” wojny nuklearnej. Została wysłany, aby skasować stare długi rządowe i wyemitować nowe; zrestartować dolara; podnieść popyt na kredyt, a co za tym idzie, stopę procentową. Jednocześnie został wysłany, aby uchronić niektóre istoty ludzkie i majątek przed nieuchronnym bankructwem. Tak właśnie pomyślałem i napisałem . Jednak teraz mam wątpliwości. Być może pandemia nie jest alternatywą, ale jest tylko „na początek”, a główny kurs nuklearny dopiero nadejdzie.

Ta niewygodna myśl przyszła mi do głowy, kiedy Joe Biden mówił o „bezdusznym zabójcy” Władimirze Putinie. Mniejsze obelgi wywołały wojny. Slur „Beznogi, żółty robak ziemny” poruszył Kaa Skalnego Pythona do pożarcia Bandar Log. Na szczęście wyluzowany Putin odpowiedział z uśmiechem. Powiedział, że w dzieciństwie dzieci odpowiadały: "kto się przezywa ten sam się tak nazywa"; życzył tylko dobrego zdrowia amerykańskiemu prezydentowi i zaproponował debatę z nim w Internecie, aby Amerykanie i Rosjanie, a także cały świat, mogli wyrobić sobie własne zdanie. Biden uniknął wyzwania. Nie jest jasne, czy pamiętał, kim jest Putin. Pustak z telepromperem, nazywał go Donald Trump Jr.

Biden powiedział, że Putin wtrącał się w wybory w USA i zapłaci za to wysoką cenę. Niestety, Putin nie mógł wpłynąć na zmarłych w USA a to oni zmienili wyniki wyborów, ponieważ głosowali na Bidena całymi cmentarzami. Tak, Biden to starzejący się manekin, który nie mógł nawet wejść następnego dnia na pokład Air Force One bez potknięcia się trzykrotnie ale jest ktoś, kto obsługuje teleprompter, i to jest problem.

Rosjanie byli widocznie wściekli. Kiedy przywódcy USA rzucają takie inwektywy, to tak, jakby piraci mijali „czarną plamę” na Wyspie Skarbów . To sygnał, że zagranicznego przywódcę należy obalić lub natychmiast zabić. Tak mówili o Saddamie Husajnie i Muammarze Kadafim; obaj zostali zabici, a ich „zbójeckie państwa” zdewastowane. Był to wyraźny pokaz wrogich zamiarów, nie tylko ze strony Bidena, ale także ze strony establishmentu amerykańskiego przemawiającego jak brzuchomówca przez obecnego lokatora Białego Domu.

Już wystarczająco zła jest kłótnia z Rosją, ale na tym reżim Bidena nie poprzestał. Następnego dnia doszło do paskudnej kłótni z Chinami podczas rozmów na Alasce. Sekretarz stanu Blinken rozpoczął negocjacje od oskarżenia Chin o ludobójstwo w Sinkiangu, pozbawienie mieszkańców Hongkongu ich praw, kupowanie mniejszej ilości australijskich produktów i powiedział, że będą negocjować „z pozycji siły”.
Stosunki między Stanami Zjednoczonymi a Chinami będą konkurencyjne tam, gdzie powinny, oparte na współpracy tam, gdzie to możliwe, przeciwne tam, gdzie to konieczne”. Ten atak zirytował chińskiego przedstawiciela, który odpowiedział :

"Czy chcesz rozmawiać z Chinami protekcjonalnie z pozycji siły? Czy to wszystko zostało dokładnie zaplanowane i czy zostało starannie zaaranżowane ze wszystkimi przygotowaniami na miejscu? Czy to jest sposób, w jaki miałeś nadzieję prowadzić ten dialog? Stany Zjednoczone nie mają kwalifikacji, by powiedzieć, że chcą rozmawiać z Chinami z pozycji siły. Stany Zjednoczone nie reprezentują świata. Reprezentuje tylko rząd Stanów Zjednoczonych. Nie sądzę, aby przytłaczająca większość krajów na świecie uznała, że wartości propagowane przez Stany Zjednoczone lub opinia Stanów Zjednoczonych mogą reprezentować międzynarodową opinię publiczną, a kraje te nie uznają, że zasady ustanowione przez niewielką liczbę ludzi miałyby być podstawą porządku międzynarodowego ”.

Ten dwutorowy atak na Rosję oraz na Chiny to nie przypadek. Reżim Bidena przygotowuje się do wojny. Według doniesień nowy Raider Bomber B-21 jest w przygotowaniu.
Strategiczny bombowiec stealth będzie w stanie dostarczać broń konwencjonalną i termojądrową do celów wroga w dowolnym miejscu i czasie na świecie. Będzie w stanie zniszczyć każdy cel w dowolnym miejscu. B-21 został zaprojektowany, aby przezwyciężyć wszystkie niedociągnięcia obecnej floty ciężkich bombowców, która składa się ze 157 starzejących się samolotów z czasów zimnej wojeny. W szczególności ma mieć zasięg, ładowność, cechy uderzenia i przeżywalność, aby zająć się każdą kategorią potencjalnych celów - w tym głęboko zakopanymi lub wrażliwymi celami mobilnymi w Chinach. Podstawowa logika projektu polega na tym, że jeśli B-21 ma skutecznie odstraszać wszelkie formy agresji, to musi być w stanie zagrozić każdemu zasobowi cenionemu przez przeciwnika, bez względu na to, jak dobrze jest on ukryty lub chroniony. Raider zastąpi bombowiec B-2, co oznacza, że ​​od pierwszego dnia będzie mógł przenosić atomową bombę grawitacyjną B-61 o zmiennej wydajności i jądrowy pocisk manewrujący dalekiego zasięgu (LRSO). (Facebook nie zezwala na umieszczanie linku do tego artykułu ).

Reżim Bidena - i jego sojusznicy - ma wyprodukować i rozmieścić tysiące nowych pocisków rakietowych, samolotów, statków i bomb. Brytyjski pudel postanowił zwiększyć swój arsenał broni jądrowej o 40 procent. Składa się głównie z tych głowic nuklearnych Trident, które Jeremy Corbyn zobowiązał się całkowicie wyeliminować, dopóki nie został zatrzymany przez oskarżenie o antysemityzm. Być może jego chęć rozbrojenia była głównym powodem wyrzucenia tego łagodnego człowieka, a Żydzi, jak zawsze, byli gotowi dostarczyć wymówkę. Nie jest tajemnicą, dla kogo są przygotowane bomby: Moskwa pozostaje „najpoważniejszym zagrożeniem” dla brytyjskiego bezpieczeństwa, powiedział Boris Johnson. Rosja jest wrogiem.

Afganistan jest doskonałą bazą wypadową do inwazji na Azję Środkową i zagrażania Rosji od południa. Kraj jest okupowany przez Stany Zjednoczone od 20 lat, a Trump był zdecydowany wycofać wojska. Biden już zasugerował, że Stany Zjednoczone zrzekną się umowy z talibami o wycofaniu swoich wojsk z Afganistanu. Wycofanie miało zakończyć się do maja 2021 r .; „ciężko będzie” Stanom Zjednoczonym wycofać siły z Afganistanu w ciągu sześciu tygodni, powiedział. Biden zrezygnował również z planu Trumpa wycofania części sił z Niemiec i nie bez powodu. Jego administracja chce, aby Niemcy zrezygnowali z projektu Nord Stream II, a kraj łatwiej jest przekonać, jeśli ma się w nim czterdzieści baz wojskowych.

Walka z Iranem nigdy się nie skończyła. Kiedy Stany Zjednoczone tego nie robią, gra jej najlepszy przyjaciel, Izrael. Okazało się, że w ciągu ostatnich dwóch lat izraelscy płetwonurkowie sabotowali 12 irańskich tankowców, podał Wall Street Journal . Ale to wszystko przyniosło odwrotny skutek. 16 lutego całe śródziemnomorskie wybrzeże Izraela było pokryte lepką, czarną mazią.
Cios w Izrael był straszny - zginęły zwierzęta, rośliny i ryby; przez długi czas nie będzie można pływać i opalać się na skażonych plażach. Dopiero teraz zaczęła wyciekać smutna prawda: „najgorsze zanieczyszczenie stulecia” zostało zrobione przez Izraelczyków. Pierwszą, która odniosła się do źródła zanieczyszczenia, była izraelska minister środowiska Gila Gamliel. Powiedziała, że ​​ropa została uwolniona przez irański tankowiec Emerald przewożący ładunek produktów naftowych objętych sankcjami przez USA do Syrii. Powiedziała, że ​​to irański ekoterroryzm. Ale Gila została szybko zakneblowana - izraelska cenzura wojskowa zakazała dyskusji na ten temat, z wyjątkiem najbardziej ogólnych. Wygląda na to, że Gila Gamliel miała rację - do pewnego momentu. Pisał o tym izraelski dysydent Richard Silverstein :

"Był to celowy atak Izraela na irański statek. Flotylla 13, izraelska jednostka komandosów marynarki wojennej, potajemnie podłączyła minę do statku Emerald . Celem było spowodowanie niewielkich szkód, które wysłałyby do Iranu wiadomość, że jego własne ataki na żeglugę w Zatoce Perskiej pociągną za sobą koszty".

Ten raport Times of London, napisany przez Anshela Pfeiffera, felietonistę Haaretz, potwierdza moje źródło. Jednak komandosi nie zdawali sobie sprawy, że Szmaragd to zardzewiała, stara krypa w rozpaczliwie złym stanie. Izraelska mina, która miała spowodować drobne uszkodzenia, w rzeczywistości wyrwała dziurę tak dużą, że znaczna część zawartości ładowni statku wyciekła do Morza Śródziemnego. To właśnie spowodowało izraelską katastrofę ekologiczną: sam Izrael.

Ten incydent przypomina nam, że wojna ma nieprzewidywalne konsekwencje, zwłaszcza wojny światowe. Takie pragnienie wojny jest wyraźną oznaką nieszczęśliwego narodu. Połączenie kryjówki i wojny jest jeszcze mniej przewidywalne. Stany Zjednoczone i ich europejscy sojusznicy są sfrustrowani. Joe Biden przybył do Białego Domu jako człowiek panów Covida z maską na twarzy; nie zdejmuje jej, podobnie jak jego wyżsi urzędnicy. Teksas i Południowa Dakota uwolniły się; tak samo zrobiła Floryda, ale reszta Stanów Zjednoczonych jest nadal ograniczana. Pomimo milionów zastrzyków szczepionek pandemia koronawirusa jest nadal przyczyną blokad i ograniczeń w podróżowaniu. Brytyjczykom nie wolno opuszczać swojego kraju.

W Stanach Zjednoczonych kobieta, dr Micheline Epstein, przywiozła córkę do szkoły, a ona miała (o zgrozo!) nagą twarz. Nauczyciele skontaktowali się z policją; sześcioletnia córka została odebrana matce na czas nieokreślony za złamanie reżimu maskowego. Nadal nie może się skontaktować córką. W Imperium Sprawiedliwości wszyscy są bezbronni. Osoby egzekwujące właściwe postawy mogą z tobą zrobić wszystko, w ogóle wszystko. Robert Hoogland, został osadzony w więzieniu za nazwanie swojej 14-letniej córki „córką” i publiczne odniesienie się do niej za pomocą zaimków „ona”, podczas gdy dziewczyna, która nadal nie może sama kupić piwa twierdzi, że będzie mężczyzną. Dodaj do tego nędzę spowodowaną blokadami, a zrozumiesz, dlaczego tysiące rosyjskich emigrantów pędzą z powrotem do Matki Rosji.

Od lat 80. Rosjanie uważali, że mają szczęście, gdyby mogli uciec z mroźnej ojczyzny i ruszyć na zachód. Dzieci Stalina i Chruszczowa, czołowe osobistości rządowe czasów Jelcyna, artyści i naukowcy, przeniosły się na Florydę lub do Paryża. Zawsze byli gotowi potępić Putina, brutalnego dyktatora. Popularny aktor filmowy Aleksiej Sieriebriakow wyjechał z Rosji do Kanady, trzaskając gniewnie drzwiami, potępiając „krwawy reżim” i „mieszankę siły, arogancji i chamstwa” Rosji. I nagle - wiatr się zmienił i zaczął się dryf wstecz. Sieriebriakow wrócił z Kanady, choć wielu Rosjan w ogóle nie jest zadowolonych z jego powrotu.

Dziennikarz naukowy Asya Kazantseva, który wrócił do Moskwy z Tel Awiwu i Bristolu w Wielkiej Brytanii i napisał:
"Nieoczekiwanym efektem ubocznym pandemii jest to, że wszyscy przyjaciele, którzy wyemigrowali do Europy dawno temu, gromadzili się w domu, aby spędzić zimę w Moskwie, gdzie szczepionki są bezpłatne i dostępne i nie ma blokady. Życie towarzyskie jest tutaj dwukrotnie bardziej aktywne niż w czasie pokoju. Już nigdy nie będę samotny!".

[Popularna żydowska blogerka] Alina Farkash napisała niedawno, że w Moskwie jesteś ukochanym dzieckiem w wielodzietnej rodzinie, podczas gdy emigracja [w jej przypadku do Izraela] "jest jak wysłanie do sierocińca. To wszystko prawda. Naprawdę mam nadzieję, że nigdy nie pojadę nigdzie indziej, że zawsze będę tutaj i że będę mocno pamiętać, jak nieskończonym szczęściem jest być tutaj ”.

Rzeczywiście, Rosja nie jest krainą czarów; ma wiele wad i problemów. Jej oligarchowie są zbyt bogaci, ludzie raczej biedni; podatki są zbyt niskie; przepaść społeczna jest większa niż w Stanach Zjednoczonych czy Chinach. Jednak Rosja jest wolna. Możesz mówić i pisać, co chcesz. Nie ma blokad. Szkoły działają jak zwykle; nauka na odległość jest rzadkością. Kościoły są otwarte. Teatry, jw. Nie ma obowiązkowych masek; tam, gdzie są one obowiązkowe, Rosjanie nadal je ignorują.

Putin odpowiedział Bidenowi podczas koncertu na moskiewskim stadionie wypełnionym po brzegi. Wśród 80 tysięcy uczestników tylko kilka ostrożnych osób nosiło maski. Szczepionki są bezpłatne i dostępne, doskonałe staroświeckie szczepionki rosyjskie, które nie mają znanych złych skutków ubocznych. Do wyboru są trzy rosyjskie szczepionki, z których pierwsza, Sputnik V, jest dopuszczona do obrotu na całym świecie i kupowana w Europie i poza nią. Zaniepokojeni ludzie narażeni na zachodnią propagandę szczepią się, inni nie czują presji, by to zrobić. Rosja to najbardziej zrelaksowane miejsce w świecie korony, jakie można teraz znaleźć. Nawet nienawidzący Putina, których jest wielu wśród moskiewskiej klasy średniej, zmienili ton. Nazywali go tchórzem, który ukrywa się w kryjówce ze strachu przed wirusem; teraz mówią, że po prostu udawał i przez cały czas wiedział, że wirus nie jest aż tak niebezpieczny, więc teraz jest tylko oszustem. Nie można ich wszystkich zadowolić.

Mimo to Rosja nie neguje wirusa. Byłoby to głupie, ponieważ rosyjskie szczepionki przynoszą mnóstwo dolarów do skarbca państwa. Zastępca dyrektora Państwowego Instytutu Grypy dr Daria Danilenko ironicznie skomentowała: „Po raz pierwszy w historii obserwacji naukowych świat stanął w obliczu sezonu epidemicznego bez grypy”.

Władcy Covid są zbyt potężni, by rzucić im wyzwanie. W tym tygodniu pozbyli się prezydenta Tanzanii Johna Magufuli. Bezczelny mężczyzna przetestował papaję, kozę i olej silnikowy na obecność covidu za pomocą testów dostarczonych przez WHO i wszystkie okazały się pozytywne. Odrzucił testy i stwierdził, że Tanzania jest wolna od COVID. Następnie gazeta London Guardian (w dziale finansowanym przez Billa Gatesa) wezwała do usunięcia go.
Amerykańska Rada ds. Stosunków Zagranicznych, FCR, poparła wezwanie i masz! Już jest martwy. Był drugim afrykańskim przywódcą, który nie poddał się ukrytej obsesji i znalazł przedwczesną śmierć. Pierwszym był prezydent Burundi, Pierre Nkurunziza, który nie wpuścił wysłanników WHO do swojego kraju i odmówił zamknięcia i poddania się masowym testom. Szybko zmarł na atak serca lub, według innych źródeł, na covid, tak jak Magufuli. Człowiek, który zajął jego miejsce, natychmiast zaprosił WHO do kraju i postępował zgodnie z jej instrukcjami.

Prezydent Łukaszenko również odmówił dyktatu WHO i został prawie obalony, ale walczył - w końcu Białoruś nie leży w Afryce. Jak wiecie, Szwedzi również poddali się presji. Być może prezydent Putin działał mądrze, gdy nie zaprzeczał panom Covid. Najwyraźniej są nieodpartą siłą w obecnym świecie. Usunęli Trumpa, zamknęli Europę. Putin również zostałby zniszczony - a Rosjanie skończyliby w nieskończącej się blokadzie, jak Izrael czy Francja.

Nie mogę odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób Mistrzowie Covid byli w stanie to zrobić. Ani Schwab, drugorzędny profesor w Zurychu, ani Gates, właściciel dużej firmy zajmującej się danymi - nie mogli osiągnąć takiego wyniku żadnymi znanymi sposobami. Czy kiedykolwiek dowiemy się, kto za nimi stoi? A może to właśnie pytanie należy potępić jako teorię spiskową?

Nawiasem mówiąc, Magufuli, nieżyjący już prezydent Tanzanii, był wybitną osobowością. Rosyjska gazeta napisała:
"Magufuli szukał wszędzie, aby zmniejszyć niepotrzebne wydatki, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczono na budowę dróg i bezpłatną edukację (wraz z nim nie tylko szkoły podstawowe, ale i średnie stały się darmowe). Zmniejszył rząd z 30 do 19 osób i zwolnił około 150 wysokich urzędników jako niepotrzebnych lub skorumpowanych. Kontrola wykazała, że ​​10 000 opłacanych urzędników istniało tylko na papierze. Magufuli anulował dwie umowy z Chinami, które zostały już podpisane przez jego poprzednika, prezydenta Kikwete: budowę pierwszej zelektryfikowanej kolei w kraju i największego portu w Afryce Wschodniej w Bagamoyo. Tylko szaleniec mógł zgodzić się na warunki zaproponowane przez Chińczyków. Magufuli był oburzony. Kolej została ostatecznie zbudowana przez turecką firmę; władze Tanzanii nadal nie mogą dojść do porozumienia w sprawie portu z chińskimi inwestorami. Magufuli uważał, że skala pandemii jest mocno przesadzona i niektóre siły wykorzystują ją do sabotowania gospodarki. Nie chciał wprowadzać kwarantanny w obawie, że poziom ubóstwa wzrośnie".

Krótko mówiąc, wspaniała osoba! Ale podjął się zadania, które okazało się ponad jego siły.

Mistrzowie Covid grają na naszym strachu przed śmiercią. Zastanawiam się, jak to przezwyciężą, wywołując wojnę światową? Być może zrobią to, próbując uczynić nasze życie tak nieszczęśliwym, że zaakceptujemy masową zagładę, jeśli nie z przyjemnością, to przynajmniej spokojnie.

Israel Shamir

 
 

Źródło oryginalne
https://www.unz.com/ishamir/starters-or-main-course/
Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

 

722 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Przystawki lub danie główne 
Alfax, 2021.03.24 o 17:28
"
Biden powiedział, że Putin wtrącał się w wybory w USA i zapłaci za to wysoką cenę. Niestety, Putin nie mógł wpłynąć na zmarłych w USA a to oni zmienili wyniki wyborów, ponieważ głosowali na Bidena całymi cmentarzami. Tak, Biden to starzejący się manekin, który nie mógł nawet wejść następnego dnia na pokład Air Force One bez potknięcia się trzykrotnie "

Już to ujęcie faktów wyjaśnia jak tragicznie wygląda obecnie uprawiana polityka przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

To już nie jest nawet śmieszne ale jest niebezpieczne dla bezpieczeństwa międzynarodowego także tych państw, narodów które nie są zaangażowane ani po jednej lub po drugiej stronie.

Świat może ulec zagładzie bo rządzą w USA ludzie bez wyobraźni lub po prostu z demencją i nie pamiętają ponad 50 milonów ofiar 2 WŚ i w wielu krajach europejskich spalonej ziemi.
Oraz dwóch amerykańskich atomowych bomb które zrównały z ziemią Hiroszymę i Nagasaki mordując w sekundę setki tysięcy ludzi.Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Przystawki lub danie główne 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.03.24 o 17:40
Też myślę, że Shamir trafnie to opisał.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

podobna tematyka

Jarosław Ruszkiewicz
„Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Prawda ponad strachem (Idee)
Jarosław Ruszkiewicz
Włosi strzeżcie się waszego premiera! (Gospodarka, ekonomia)
Jarosław Ruszkiewicz
Dyktatura sanitarna (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Ku serc pokrzepieniu (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
"Pandemia" a 11 wrzesień (Świat)
Jarosław Ruszkiewicz
Chcesz być kowidowcem czy wolnym człowiekiem? (Idee)
Jarosław Ruszkiewicz
Oszustwo związane z przeciwciałami (Nauka)
Jarosław Ruszkiewicz
Arcybiskup Viganò: Program COVID ma na celu zniszczenie suwerenności narodowych i boskiej misji Kościoła (Idee)
Jarosław Ruszkiewicz
Poszukiwania fantomatycznego "koronaświrusa" (Nauka)

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑