słowa kluczowe: Donieck, Rosja, Zylinovsky, ukraina.
Świat2021.03.24 17:09

Doniecka i Ługanska Rpublika vs Ukraina ❗❗❗

 
 
Ukry już się szykowali do krwawego masowego szturmu i mordowania ludności cywilnej w Donbasie ale Rosja pokrzyżowała im ich zbrodnicze zamiary.
 

 

 

❗  Rosja na to nie pozwoli:  ❗

  Żyrinowski o działaniach USA i sytuacji w Donbasie 

  (WIDEO)  m.youtube.com/watch 

 Lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Wladimir Żyrinowski skomentował wypowiedź prezydenta USA Joe Bidena skierowaną do prezydenta Rosji Władimira Putina, a także przedstawił prognozę nasilenia działań wojennych w Donbasie i ich zakończenia.

Wladimir Żyrinowski na swoim stronie w Telegram opublikował opinię o tym, że Biden nazwał Putina „zabójcą”. 

 „Prezydent Biden, nie mając czasu na sprawowanie urzędu przez 100 dni, wykonał oszałamiający czyn. Oskarżenie, które rzucił tak lekko, niedbale Prezydentowi Rosji, jest nie do przyjęcia w stosunkach między jakimikolwiek krajami, a tym bardziej na poziomie obu mocarstw atomowych. 

  Oskarżenia Bidena brzmią absurdalnie, jak bluźnierstwo wobec obywateli całej Ziemi.

W końcu to nikt inny jak tylko  Stany Zjednoczone pokryły krwią połowę planety. Korea, Wietnam, Kambodża,  Afganistan, Irak, Syria. Libia, Jugosławia. A Afganistan, Irak, Syria i Libia nadal płoną.

Korea Północna, Kuba i Wenezuela są szykanowane embargiem, sankcjami i zastraszaniem. A wasalska Europa odkrywa następstwa amerykańskich imperialnych wojen na Bliskim Wschodzie, przyjmując co roku setki tysięcy głodujących migrantów, którzy następnie mszczą się za swój los, za utratę najbliższych, środków do życia na Europejczykach na ulicach europejskich miast dokonując zamachy na niewinnych ludziach.

W Guantanamo, nielegalnym amerykańskim więzieniu, setki więźniów jest więzionych przez lata, poddawanych średniowiecznym torturom bez procesu czy śledztwa, a każda nowa administracja w Waszyngtonie zadowala się tym stworzonym przez krwawy reżim USA piekłem na Ziemi, ponieważ prawdziwi zbrodniarze i mordercy siedzą w amerykańskim przywództwie od samego początku istnienia tego powstałego na ludobójstwie Indian zbrodniczego państwa - USA .!!!

CI wszyscy ówcześni i obecni amerykańscy przywódcy kryminaliści mają fundament tego barbarzyńskiego kraju który został zbudowany na krwi i grobach milionów wymordowanych Indian. 

Stany Zjednoczone mają największą liczbę więźniów, ludzie są tu rozstrzeliwani na ulicach amerykańskich miast, a tysiące kolejnych ginie na ulicach z rąk policjantów, którzy otwierają ogień przy pierwszej okazji, jakby czekali na okazję do ćwiczenia. Strzelanie do żywych celów. 

Ostatecznie słowa obecnego amerykańskiego prezydenta, który najwyraźniej nie jest już świadomy swoich słów w i działań, będą drogo kosztować Stany Zjednoczone podczas kolejnych negocjacji w sprawach międzynarodowych i traktatów bezpieczeństwa.

Więc nadszedł czas, abyśmy zaczęli nazywać rzeczy po imieniu. 

Rosja musi wyraźnie oświadczyć ❗❗❗.

 Stany Zjednoczone to nasz wróg, na czele którego stoi człowiek cierpiący na chorobę Parkinsona, który nie kontroluje nawet własnego języka bo żaden zdrowy na umyśle przywódca państwa nie używa tego rodzaju sformułowań w stosunkach międzynarodowych w odniesieniu do głowy innych państw.  A takie nieobliczalne słowa mogą sugerować że on może chce też wcisnąć przycisk  (A) tą swoją starczą drżącą ręką ?

 Nie możemy na to pozwolić. ❗

 Żadne próby popapranych umysłowo urzędników z najwyższych szczebli amerykańskiej "potęgi", żadne zagrożenia dla naszego kraju nie będą tolerowane przez Rosję i nie będą miały takich rezultatów na jakie chcą liczyć wrogowie Rosji w Ameryce Północnej.

 Ale będą miały właśnie  dla USA konsekwencje. DZIŚ ROSJA JUŻ udowodniła że świat jednobiegunowy który tak chętnie reżim amerykański chciał narzucać  całemu światu już nie istnieje.  Przykładem  jest, stanowcze stanowisko Rosji w obronie tych narodów które  USA próbowało zniewolić i narzucić im swoje reguły oraz chciało  obsadzić tam swoich sługusów i marionetek. Przykadem też jest  przywołanie przez Rosję do porządku Gruzję, i udzielona przez Rosję obrona Osetii, Abchazji,  Donbasu,  Syrii,  Białorusi i Wenezueli . 

W Rosji są ludzie którzy widzą zbrodniczą działalność reżimów USA i zapewnią niezbędną obronę i  spójność w obliczu stale rosnących zagrożeń, będziemy mogli pokazać kryminalnym przywódcom USA, że są skazani na porażkę. 

I że Biden w końcu został grabarzem Ameryki ”- powiedział lider Partii Liberalno-Demokratycznej. 

 O Donbasie  ❗

Ukry już się szykowali do krwawego masowego szturmu i mordowania ludności cywilnej w Donbasie ale Rosja pokrzyżowała im ich zbrodnicze zamiary. ❗

 Wladimir Zirinovsky podzielił się też swoją opinią na temat pogorszenia sytuacji w Donbasie.

Zdaniem rosyjskiego polityka Ukraina może w niedalekiej przyszłości zaryzykować ofensywę, ale słono za to zapłaci.

W wywiadzie dla radia Komsomolskaja Prawda powiedział, że prowokacja może się zdarzyć ale to wówczas będzie z dużą liczbą ofiar.

W rezultacie, zdaniem Żyrinowskiego, nadejdzie koniec Ukrainy !!! .

  Żyrinowski mówi, że Ukraina przygotowuje się do prowokacji. Jedno jest pewne że na ukraińską prowokację Rosja zareaguje z całą siłą i nastąpi natychmiastowy atak odwetowy który unicestwi ukraińską aramię jej zasoby i miejsca dowodzenia. Mogę tylko powiedzieć, że wszystkie jednostki wojskowe gotowe do ataku na Donieck lub Ługańsk zostaną zniszczone w ciągu godziny. 

Dlatego radzę żołnierzom armii ukraińskiej dezerterować, przekraczać granicę rosyjską, wjeżdżać w głąb Ukrainy, uciekać od naszej granicy - może na Białoruś, ocal swoje życie. Ci, którzy są werbowani do wojska, powinni tego unikać. Bo dla USA i kijowskiej bander-junty jesteś tylko mięsem armatnim.

Kryminalistów w Waszyngtonie i w Kijowie nie obchodzą ich twoje życie. Dla tych urzędujących w Kijowie i w USA jesteście wykonawcami celów a celem ich jest bratobójcza walka i zniszczenie Ukrainy Rosjii Białorusi.  Radziłbym mieszkańcom Kijowa, aby zaczęli opuszczać mieszkania i radzę wyjechać do Rosji. Kijów może też znaleźć się w strefie bombardowań gdy nastąpią ukraińskie prowokacje - powiedział Władimir Żyrinowski.

Według niego sytuacja ze strony banderowskiej  junty na  Ukrainie może się rozwinąć zgodnie ze scenariuszem Karabachu lub Jugosławii.

 „Przygotowują się, przygotowują, w końcu będą próbowali zbombardować Donieck, Lugańsk. Ale Donieck  i Ługańsk ma rosyjską  ochronę. W Donbasie jest ogromna liczba ludności  z rosyjskim obywatelstwem.

Rosja nie zostawi Rosjan na pastwę kryminalistów w Kijowie i w Waszyngtonie. 

Rosyjski cios będzie tak miażdżący, że NATO niczego nie zrozumie.

Biden się wystraszy, i gdzieś ... pod stołem będzie trząsł się w konwulsjach. I na pewno ostatecznie doprowadzi to do końca istnienia banderowskiej Ukrainy. ❗❗❗

 Bo jest to taka sytuacja, która irytuje Rosję ”- powiedział Żyrinowski. 

Wideo   ❗   youtu.be/IcnHWBv8zoc 

 

 

 

208 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Doniecka i Ługanska Rpublika vs Ukraina ❗❗❗ 
Alfax, 2021.03.24 o 17:33
Tylko mały fragment z obszernej wypowiedzi umieszczonej pod jednym z tych adresów

+dentv.ru

+tvzvezda.ru

+tvzvezda.ru

+tsargrad.tv

Fragment wypowiedzi na temat wrogiej spójnej działalności USA i Zachodu przeciwko Rosji i Chinom.

"Więc czego jesteśmy świadkami? Fakt, że Zachód nie rezygnuje z prób zmuszania Rosji i Chin do gry na własnych „zasadach” i we własnym interesie i organizuje się, aby to osiągnąć.

A Rosja i Chiny, których Zachód obawia się zarówno militarnie, jak i ekonomicznie, uznając takie poddanie się za upokarzające dla siebie i sprzeczne z celami ich dalszego rozwoju, organizują się, by odeprzeć te bezczelne skłonności.

Na naszych oczach powstaje grunt pod powstanie dwóch ogromnych bloków geopolitycznych - Stanów Zjednoczonych i UE z Wielką Brytanią, a z drugiej strony, Rosja i Chiny.

Stany Zjednoczone szczególnie boją się sojuszu między Moskwą i Pekinem, zdając sobie sprawę, że w tym przypadku nie będą w stanie pokonać ani Chin, ani Rosji.

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑